• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]موافقت کتبي پرسپوليس با بازي در روز جمعه[/h]
[h=2]سرپرست تيم فوتبال الوند همدان گفت: بليت پرواز و هتل خود را در آبادان لغو کرده‌ايم و اکنون بلاتکليف مانده‌ايم.[/h]
00945412.jpg

محمودي پس از پايان قرعه‌کشي مراسم جام حذفي در جمع خبرنگاران گفت: ابتدا قرار بود که ما روز شنبه در ليگ دسته اول با نفت در آبادان بازي کنيم اما سازمان ليگ به ما اعلام کرد در صورتي که موافق باشيد و کتبي به ما اعلام کنيد مي‌توانيم اين بازي را روز جمعه برگزار کنيم. ما هم اين کار را انجام داديم و بليت پرواز و هتل خود را در آبادان لغو کرديم زيرا به ما گفته شد پرسپوليس و سعيد شيريني سرپرست اين تيم با برگزاري بازي در روز جمعه موافق هستند.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: اما اکنون بهروان مي‌گويد يک ساعت ديگر بايد منتظر بمانيم تا ببينيم پرسپوليس با برگزاري بازي موافقت مي‌کند يا نه. اين مسئله باعث بلاتکليفي ما شده است و ما نمي‌دانيم اگر بازي انجام نشود چه بايد بکنيم.

در اين لحظه سعيد شيريني به سازمان ليگ آمد و موافقت باشگاه پرسپوليس را به صورت شفاهي با انجام بازي در روز جمعه اعلام کرد و نامه رسمي باشگاه پرسپوليس را به مسئولان سازمان ليگ داد.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]تغيير ساعت بازي پرسپوليس و استقلال خوزستان[/h]
[h=2] ساعت يک ديدار از هفته پانزدهم ليگ برتر تغيير کرد.[/h]
00034235.jpg

ساعت ديدار پرسپوليس و استقلال خوزستان در چارچوب هفته پانزدهم ليگ برتر تغيير کرد.

به گزارش تسنيم، پيش از اين قرار بود اين بازي ساعت 17:30 دقيقه چهارشنبه پانزدهم آبان ماه برگزار شود که به علت همزماني با همايش علم و فوتبال که در تهران برگزار مي‌شود به ساعت 15:15 دقيقه تغيير پيدا کرد.

اين ديدار در ورزشگاه آزادي و به ميزباني پرسپوليس برگزار مي‌شود.

پيش از اين ديدار، پرسپوليس در مرحله يک هشتم نهايي جام حذفي روز جمعه دهم آبان ماه، ساعت 16 و 40 دقيقه به مصاف الوند همدان مي‌رود.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
بازيكن دوپينگي پرسپوليسي نيست - Goal.com

سايت گل – بعد از اينكه اعلام شد بازيكن دوپينگي ليگ برتر مهلت كوتاهي براي اعتراض دارد گمانه زني ها در خصوص نام اين بازيكن بالا گرفت و البته شايعه شد مخفف نام او م .ح است.

بعد از اين شايعه گفته شد ميثم حسيني مدافع چپ اين فصل پرسپوليس بازيكن مد نظر است.از طرفي دكتر هاشميان رئيس كميته ضد دوپينگ فدراسيون اعلام كرد به باشگاه بازيكن مربوطه در خصوص بازيكني كه نمونه اش مثبت در آمده موضوع فوق كتبا اعلام شده و باشگاه از بازيكن دوپينگي خبر دارد.

با اين وجود باشگاه پرسپوليس امروز اعلام كردهيچ نامه اي از كميته ضد دوپينگ به اين باشگاه نرسيده و اين يعني كه بازيكن دوپينگي پرسپوليسي نيست.

خب خدایا شکر من که تا م . ح رو شنیدم 1 ثانیه نشده یاد میثم حسینی افتادم تنم داشت میلرزید

الان که شانس دوگانه رو داریم حاشیه سم هست برامون

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
پرونده كسر امتياز پرسپوليس هنوز به استيناف نرسيده! - Goal.com

سايت گل - عليرضا صالحي رئيس كميته استيناف در خصوص رسيدگي به پرونده اعتراض تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و تراکتورسازي به کسر امتياز گفت :«ما روزهاي يکشنبه به پرونده‌ها رسيدگي مي‌کنيم که اين پرونده هنوز به دست ما نرسيده بود، هر زمان که اين پرونده را گرفتيم به اين موضوع رسيدگي خواهيم کرد.»

از طرفي پرسپوليسي ها هنوز به اصل قضيه اعتراض دارند و معتقدند اگر آئین نامه جدید در نشست مجمع به تائید اعضا رسیده ، از هم اکنون قانون لازم الاجرا است و باید در رسیدگی به آن استناد شود.

سالاركيا معاون حقوقي باشگاه پرسپوليس مي گويد:« اگر اعضای مجمع به آن رأی داده باشند که اینطور شنیده می‌شود، با توجه به اینکه حکم کمیته انضباطی قبل از رأی استیناف قطعی نیست باید در جلسات استیناف به آئین نامه معتبر زمان برگزاری جلسات، استناد شود.»

وي مي گويد:« البته همانطور که پیش از این گفتم در لایحه دفاعیه ما برای موضوع کسر امتیاز، نکته اصلی این است که در بند مورد استناد چه در آئین نامه قبلی و چه در آئین نامه جدید، اصلا موضوع کسر امتیاز قرار ندارد که چنین حکمی صادره شده است.»

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240

Nav ! D

Registered User
لایک‌ها
319
چهارشنبه 15/08/1392 ساعت : 17:30
هفته 15 جام خليج فارس : پرسپوليس - استقلال خوزستان
زنده از شبکه سه

----

شبکه پرسپولیس ترکید؟!

شده سه و ربع

www.varzesh3.com/news.do?itemid=1026504&title=تغيير_ساعت_بازي_پرسپوليس_و_استقلال_خوزستان

صدر نشينيم،
بازي اخر نيم قصله ببريم فعلا قهرمان نيم فصل ميشيم
خيلي شيك ميشه ورزشگاهو پر كنيم!

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
اخه چه خبره برنامه ریزی سه روزه
لامصبا نمیزارن شادی کنیم
فکر کنم یه موتوری مسوول برنامه لیگه چون عجله داره فقط برسه به مقصد حالا مهم نیست چطوری '

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]رويانيان: دو ساله در پرسپوليس پير شدم[/h]
[h=2] مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: هميشه عاشق کار بودم اما 34 سال و هشت ماه در **** مقدس جمهوري اسلامي ايران کار کردم ولي دو ساله در پرسپوليس پير شدم.[/h]
00938434.jpg

محمد رويانيان در گفت‌وگويي تلويزيوني درباره حضورش در پرسپوليس اظهار داشت: راستش را بخواهيد من در پرسپوليس افتادم و نمي‌دانم چه اتفاقي افتاد اما کار در اينجا خيلي خيلي سخت است.

به گزارش فارس، وي افزود: من 34 سال و هشت ماه در **** مقدس جمهوري اسلامي ايران با پست‌هاي مختلف خدمت کردم و اين افتخار را داشتم، اما در طول دو سال در پرسپوليس واقعا پير شدم.

وي در پاسخ سوالي که آيا شما در خانه هم مثل مديرعاملي باشگاه پرسپوليس هستيد؟ ‌گفت: ‌اتفاقا من در خانه بسيار آرام هستم، برخلاف بيرون.

همچنين همسر محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت:‌ شغل‌هاي محمد رويانيان هميشه دردسرساز بود. شغل‌هاي همسرم سخت، خطرناک و بسيار جدي بود. مانند جبهه جنگ، پليس 110، راهنمايي و رانندگي، ستاد سوخت و خدمات ديگر در **** مقدس جمهوري اسلامي ايران. اما همه اين پست‌ها يک طرف و پرسپوليس يک طرف ديگر.

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
[h=1]تغيير ساعت بازي پرسپوليس و استقلال خوزستان[/h]
[h=2] ساعت يک ديدار از هفته پانزدهم ليگ برتر تغيير کرد.[/h]
00034235.jpg

ساعت ديدار پرسپوليس و استقلال خوزستان در چارچوب هفته پانزدهم ليگ برتر تغيير کرد.

به گزارش تسنيم، پيش از اين قرار بود اين بازي ساعت 17:30 دقيقه چهارشنبه پانزدهم آبان ماه برگزار شود که به علت همزماني با همايش علم و فوتبال که در تهران برگزار مي‌شود به ساعت 15:15 دقيقه تغيير پيدا کرد.

اين ديدار در ورزشگاه آزادي و به ميزباني پرسپوليس برگزار مي‌شود.

پيش از اين ديدار، پرسپوليس در مرحله يک هشتم نهايي جام حذفي روز جمعه دهم آبان ماه، ساعت 16 و 40 دقيقه به مصاف الوند همدان مي‌رود.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

نوری: قهرمانی در جام حذفی را هدف گذاری کرده ایم

محمد نوری در گفت وگویی، اظهار داشت: پس از اینکه بعد از مدت ها به صدر رسیدیم از لحاظ روحی و روانی و شرایط تیمی در بهترین شرایط ممکن هستیم و به نظرم این روحیه برای تیم ما بسیار حیاتی و برای موفقیت آینده مهم است.

وی افزود: حالا که به سختی به صدر جدول آمده ایم نمی خواهیم ساده صدر جدول را از دست بدهیم به همین دلیل باید مراقب بازی مانده تا تعطیلات نیم فصل باشیم

و جایگاه خودمان را در بالای جدول مستحکم تر کنیم و هر کس بخواهد اسم پرسپولیس را ببیند به بالای جدول نگاه کند.

نوری در خصوص بازی مقابل الوند همدان گفت: با توجه به قرعه و میزبانی هایی که به نام ما افتاده است، برخلاف بدشانسی های فصل قبل هدف گذاری اصلی ما قهرمانی در جام حذفی است

اما در جام حذفی حق نداریم هیچ تیمی را دست کم بگیریم و حتی مقابل تیم های لیگ یک در آزادی هم باید با تمام قدرت به میدان برویم تا اتفاقات بازی با پدیده و بازی 120 دقیقه ای برای ما پیش نیاید.

نوری خاطرنشان کرد: از آنها شناخت چندانی نداریم اما قطعا آنها در ورزشگاه آزادی انگیزه دارند و ما هم به هر قیمتی که شده باید به مرحله بعد صعود کنیم. به همین دلیل با تمام توان به مصاف این حریف ناشناخته می رویم.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

سیدصالحی: رفتن من به سپاهان دروغ است/ به هیچ عنوان از پرسپولیس جدا نمی شوم

11-35701.jpg

سید مهدی سیدصالحی مهاجم بلندقامت
پرسپولیس شایعه پیوستنش به تیم فوتبال سپاهان را تکذیب کرد و گفت: «قصد جدایی از پرسپولیس را ندارم.»

این روزها بحث معاوضه آرش افشین با سید مهدی سیدصالحی مطرح است ولی مهاجم
پرسپولیس با صراحت این موضوع را رد کرد. او در گفت و گو با خبرآنلاین گفت:

«رفتن من به سپاهان خبر دروغی است و نمی دانم این شایعات از کجا بیرون می آید. من از حضور در
پرسپولیس راضی هستم و می خواهم با این تیم قهرمان شوم.»

او تاکید کرد: «به هیچ عنوان قصد جدایی از
پرسپولیس را ندارم و توجهی هم به این شایعات ندارم. اول فصل هم گفتم که دوست داشتم با علی دایی کار کنم و الان

هم همه چیز برایم راضی کننده است. مطمئنا به قراردادم با
پرسپولیس پایبندم و در این تیم بازی خواهم کرد.»

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

حالا راه آهن هم غریبی و خانزاده را می خواهد

اگر چه تیم رویانیان در صدر قرار دارد اما حال و روز تیم بابک زنجانی خوب نیست و آنها برای فرار از بحران به دنبال تقویت تیم خود در نیم فصل هستند.

این روزها دوست صمیمی سردار رویانیان کسی نیست به غیر از بابک زنجانی مالک راه آهن سورینت که تقریبا همه جا با هم هستند . اگر چه تیم رویانیان در صدر قرار دارد اما حال و روز تیم بابک زنجانی خوب نیست

و آنها برای فرار از بحران به دنبال تقویت تیم خود در نیم فصل هستند . این باشگاه هم دست روی میلاد غریبی و محمدرضا خانزاده گذاشته است تا بتواند با جذب این دو بازیکن تیم خود را تقویت کند .

حالا پس از ذوب آهن دوستان جدید رویانیان هم مشتری دو بازیکن پرسپولیس شده اند .

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
4.jpg

جدال دایی و فرکی برای خرید هافبک داماش

ستاره خط هافبک داماش در فهرست خرید سرمربیان پرسپولیس و فولاد قرار دارد.

از رشت خبر می رسد محمد آبشک هم مثل چند بازیکن دیگر داماش وسوسه جدایی به ذهنش افتاده و احتمال دارد نیم فصل از داماش برود.

در آستانه پایان نیم فصل اول لیگ برتر سیزدهم، بازار اخبار نقل و انتقالاتی داغ است و خبرهای زیادی درباره جا به جایی ستاره های لیگ برتر به گوش می رسد.

یکی از این ستاره ها، محمد آبشک هافبک دفاعی داماش گیلان است که گفته می شود مورد توجه حسین فرکی و علی دایی قرار گرفته و بعید نیست به یکی از دو تیم فولاد یا پرسپولیس که در کورس قهرمانی هستند، برود.

گویا پرسپولیس قصد کنار گذاشتن یکی از هافبک های دفاعی فعلی خود را دارد و گزینه کادر فنی این تیم برای پر کردن جای این بازیکن، محمد آبشک است.

ناگفته نماند شایعاتی درباره جدایی چند بازیکن مطرح داماش از این تیم در پایان نیم فصل اول لیگ سیزدهم شنیده می شود.

Nav ! D

Registered User
لایک‌ها
319
آقا یکی به سید صالحی بگه موهای پاشو بزنه تورو قرآن

من هرسری پاشو میبینم حالم بد میشه

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
آقا یکی به سید صالحی بگه موهای پاشو بزنه تورو قرآن

من هرسری پاشو میبینم حالم بد میشه