• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
سلام

یک چند کلمه ای در باره نیلسون صحیت کنیم! :

نمی فهمم برخی از دوستان برای چی این موضوع را انقدر شلوغ می کنند؟

بحث آنقدر که ظاهرش نشان می دهد جدی نبود و نیست.

نیلسون بازیکن خارجی هست که در حال حاضر وزنه مهمی برای تیم محسوب می شود = منطقی است که هوای او را به طور ویژه تری داشته باشند.

حالا رویانیان خواسته فقط یادآوری کند به نیلسون که شما هم نباید تصور کنی در تیم کوچکی عضو شده ای و می توانی با ناز یا تهدید کارت را پیش ببری، در همین حد.

مطمئنا کادر فنی و مدیریت آنقدر عاقل و باهوش هست که اجازه ندهد یکی از ارکان اصلی تیم به راحتی از دست برود.

فکر می کنم دیگر لزومی نداشته باشد این بحث را ادامه بدهیم.

پ.ن: عزیزانی که خبر کار می کنند:

یک مقدار بیشتر دقت کنید! ؛ متنی که درباره رویانیان نوشته شده بود، صرفا از روی غرض ورزی و بدون هیچ منطق و نشانه ای از صداقت بود. این قبیل نوشته ها را اصلا در این تاپیک استفاده نکنید.

ما اگر انتقاد داشته باشیم به مدیریت فعلی- که داشته ایم و بعضا هنوز داریم - با یک سری قواعد منطقی این کار را انجام می دهیم نه بالکل زیر سوال بردن همه چیز و با معذرت دری وری گفتن.

نمیخوام کشش بدم . اما خدا کنه مثل ادکوویچ به راحتی از ارکان تیم دست بر ندارند ;)

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
به همین خیال باش...داداش تیم داره میره توی حاشیه فکر کنم باخت بدیم...
اگه هم باخت بدین بیچاره ایم

مگه دفعه اولمونه که تو حاشیه میریم؟ از اول فصل تو حاشیه ایم ولی به کوری چشم بعضیا خوب نتیجه گرفتیم
ایشاا... این بازی رو هم میبریم چون تو آزادیه و ما دربردن بازی ها توی خونه تخصص خاصی داریم:cool:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

مضحک ترین جام حذفی در جهان! /صعود عجیب و غریب فولاد خوزستان

jamehazfi1.jpg

نکته بسیار جالب در مورد فولاد نوینی‌ها این است که آنها رسما به عنوان تیم دوم فولاد اهواز شناخته می‌شوند.

در یک اتفاق عجیب، فولاد خوزستان بدون برگزاری هیچ مسابقه‌ای به مرحله یک‌چهارم نهایی رسید تا حریف پرسپولیس شود!

این تیم اهوازی در مرحله یک‌شانزدهم باید با فولاد یزد بازی می‌کرد، اما با توجه به انصراف حریفش بدون دردسر به دور بعد رسید.
تیم فرکی در یک‌هشتم باید رو در روی فولاد نوین می‌ایستاد،

اما مطابق انتظار این حریف دسته دومی هم اعلام انصراف کرد تا سرخپوشان خوزستانی بدون هیچ دردسری راهی یک‌چهارم نهایی شوند.

نکته بسیار جالب در مورد فولاد نوینی‌ها این است که آنها رسما به عنوان تیم دوم فولاد اهواز شناخته می‌شوند! فولاد نوین با خرید امتیاز باشگاه دسته دومی دیهیم اهواز

از طرف شرکت فولاد و با هدف حمایت از تیم بزرگسالان در سال ۱۳۸۷ تشکیل شد.
اینکه چطور ممکن است دو تیم کاملا هم‌ریشه و هم‌خانواده در جام حذفی قرعه‌کشی بشوند

و خیلی هم زود به هم بخورند، معمایی است که جوابش را فقط مدیران زبده و کارکشته فوتبال ایران بلندند!
فقط محض اطلاع یادآوری می‌کنیم که در مسابقات دسته دوم اسپانیا،

تیم‌های دوم بارسا، رئال و ویارئال حاضر هستند، اما هیچکدام از آنها در صورت کسب سهمیه نمی‌توانند به دسته اول صعود کنند، چون تیم اول‌شان در آن مسابقات حاضر است.

«بارسای ب» دو سال پیش جواز صعود به لالیگا را گرفت، اما فدراسیون فوتبال اسپانیا این امتیاز را به تیم بعدی داد.
اتفاق جالب‌تر اما زمانی رخ داد که ویارئال به دسته پایین‌تر سقوط کرد

و با تیم دوم خودش هم‌ردیف شد، اما LFP برای جلوگیری از این تداخل، «ویارئال ب» را به دسته سوم فرستاد.
به نظر می‌رسد مسئولان فوتبال اسپانیا برای رشد بهتر باید یک دوره آموزشی فشرده را پیش کفاشیان و شرکا بگذرانند!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

قدوسی خبر داد : جلسه چهارجانبه برای روشن شدن تکلیف پرداخت مطالبات بازیکنان

جلسه رویانیان، دایی، شیرینی و پنجعلی برای روشن شدن تکلیف پرداخت مطالبات بازیکنان برگزار می‌شود.حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ‌با نظر مدیرعامل باشگاه طی روزهای آینده جلسه رویانیان، دایی، پنجعلی و شیرینی در خصوص بررسی عملکرد قرمزپوشان و پرداخت برخی از مطالبات بازیکنان برگزار خواهد شد.

وی افزود: البته معتقدیم بازیکنان ما با توجه به نام و پیراهن پرسپولیس همواره بدون چشمداشتی برای این تیم بازی کرده‌اند اما پس از برگزاری این جلسه در خصوص مسائل تصمیم‌گیری لازم خواهد شد.

قدوسی ادامه داد: قطعا بازیکنان از شرایط تیم‌های دیگر نیز باخبر هستند اما ان‌شاءالله با توجه به اینکه امسال با تلاش رویانیان، کادر فنی و بازیکنان تیم خوبی جمع شده و خدا را شکر نتایج خوبی هم گرفته، اجازه نخواهند داد حاشیه‌ای به تیم وارد شود تا ان‌شاءالله پرسپولیس بتواند در انتهای فصل قهرمانی را جشن بگیرد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
اوه اوه این واجب تره بیاین بخونین رفیقا داداشیا

فـــــرهـاد مجیـــــــدی

ینی واقعا خوندن داره

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
دوست عزیز فکر نکنم بهم زدن تاپیک های دیگه کار درستی باشه !!
خواه فرهاد مجیدی باشه یا علی کریمی

متاسفانه شما با این کارتون نگاه دیگران به پرسپولیسی هارو تغییر میدین

Last edited by a moderator:

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
بهم نزدم برو بخون بعدا حرف برن
حالا یکی عین شما ۱۰ ساله طرفداره یکی عین ما ۲۸ ساله!!نه من از تو انتظار دارم تعصبی باشی نه بقیه!!زنده باد پرسپولیس

من نه قصد بحث کردن با شما رو دارم و نه حوصله شو !!
که البته اینجا هم جاش نیست

فقط خواستم دوستانه تذکر داده باشم
و مهم تر از اون دوست ندارم با این بهونه ای که دستشون میدین بیان تو تاپیک پرسپولیس و به اسطوره های ما توهین کنن
حالا تصمیم با خودتونه ؛خواه پند گیر ، خواه ملال !

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,756
من عذر میخام اگه تعصب زیادم ناراحتتون کرد

تعصب اگه با منطق باشه خوبه
اگه تاپیک کل کل بود و یا اینجا جای کل کل بود با هزار و یک دلیل میشه علی کریمی رو تخریب کرد
چه فرهاد مجیدی ، چه مهدوی کیا و چه علی کریمی جزو بازیکنای خوب کشورمون بودن ، هستن و خواهند بود
قبل از این که کسی رو بخوایم تخریب کنیم یا مقایسه کنیم یه کم از منطق هم استفاده کنیم بد نیست

صحبتام دوستانه بود و امیدوارم دوستانه بپذیرید

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
درود

دوستان عزیز. یکبار دیگه یادآوری میکنم، تا زمانی که دیالوگ محترمانه و بدون کل کل، توهین و تحریک دیگران وجود داشته باشه، هیچ منعی برای پست گذاشتن طرفداران تیمهای مختلف در تاپیکها نیست. پستهای مورد دار و کوت نکنید، پاسخ مستقیم ندید و فقط از دکمه ریپورت استفاده کنید...

پاینده باشید

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]گزارش تمرين پرسپوليس[/h]
[h=2]تمرين امروز پرسپوليس در شرايطي برگزار شد که سيموئز و مارکار آقاجانيان مربيان تيم ملي در آن حضور داشتند و جلسه‌اي با دايي برگزار کردند.[/h]
00945240.jpg

تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 15 و 30 دقيقه امروز در ورزشگاه درفشي‌فر دنبال شد.به گزارش فارس، در اين تمرين بازيکنان پرسپوليس آخرين مرور کارهاي تاکتيکي را در دستور کاري خود داشتند.

*سيموئز، آقاجانيان و مربي بدنساز تيم ملي ميهمان ويژه تمرين امروز قرمزپوشان بودند و ضمن بررسي وضعيت برخي بازيکنان با دايي نيز دقايقي به گفت‌وگو پرداختند.

*نامي عضو هيئت مديره باشگاه
پرسپوليس نيز در تمرين امروز حضور پيدا کرد و نظاره‌گر عملکرد سرخپوشان بود.

*باران اندکي در تمرين امروز شروع به باريدن کرد.

*با توجه به سه کارته بودن نوري او در تمرين امروز نيز شرکت نکرد و علي دايي به جاي وي در ترکيب اصلي از مهرداد کفشگري استفاده کرد.

*حميد مطهري مربي تيم‌هاي اميد
پرسپوليس نيز در تمرين امروز حضور داشت.

* همچنين حامي يکي از خواننده‌هاي پاپ کشور نيز در تمرين امروز حضور داشت.

*فيلم بازي‌هاي استقلال خوزستان هم رسيد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
منصوري:
[h=1]گالکسي وردبولزبه بازي باپرسپوليس علاقمندند[/h]
[h=2]علي منصوري مي‌گويد رابط بين پرسپوليس و دو باشگاه لس‌آنجلس گالکسي و ردبولز براي بازي دوستانه آنها بوده است.[/h]
00945412.jpg

مديرعامل باشگاه لس‌آنجلس بلوز درباره درخواست باشگاه پرسپوليس براي بازي دوستانه با لس‌آنجلس گالکسي در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا اظهار کرد: تماس مستقيمي با من در کار نبود اما باشگاه پرسپوليس از طريق يک گروه هلندي براي ما نامه نوشت که علاقمند است يکي، دو بازي دوستانه در آمريکا برگزار کند. من هم از آنجا که با مديران باشگاه‌ها در MLS ارتباط دارم. با مديران لس‌آنجلس گالکسي و ردبولز صحبت کردم. آنها به برگزاري بازي دوستانه با پرسپوليس و همچنين استقلال علاقمند هستند اما مشکل اينجاست که زمان‌هاي پيشنهادي طرفين براي برگزاري بازي به يکديگر نمي‌خورد. مثلا دو باشگاه آمريکايي دوست دارند که اوايل اسفند با پرسپوليس بازي کنند اما آن زمان در اواسط ليگ ايران خواهد بود و با اين وضعيت مشخص نيست که دو طرف سر چه تاريخي با هم به توافق برسند.

منصوري همچنين گفت: علاقه
پرسپوليس به اين است که در خود آمريکا اردوي يک هفته‌اي برگزار کند و در برنامه‌هايشان بود که با تيم ما هم تقابلي داشته باشند اما هنوز چيزي مشخص نيست.

مديرعامل باشگاه لس‌آنجلس بلوز درباره مبلغ رضايتنامه امير عابدزاده که قرار بود از سوي
پرسپوليسي‌ها به اين باشگاه پرداخت شود، گفت: مقدار زيادي از اين پول پرداخت نشده اما اميدواريم هرچه زودتر اين کار انجام شود. من شخصا از اينکه پرسپوليس هنوز پول رضايتنامه عابدزاده را نداده ناراحت نيستم اما اگر مديران ايراني بدانند که در آمريکا سيستم چگونه است، به ما بيشتر کمک مي‌کنند. در اينجا همه چيز با اروپا و آسيا فرق دارد و باشگاه‌ها متعلق به ليگ هستند، بنابراين ما دستمان بسته است. اين موضوع براي من گران تمام شده چراکه به کارمندان و بازيکنانم قول داده بودم که سروقت پول‌ها را پرداخت مي‌کنم.

او همچنين درباره همکاري احمدرضا عابدزاده با باشگاه خود گفت: او يک سال به عنوان مربي دروازه‌بانان با ما قرارداد داشت و همچنين در کادرفني ما حضور داشت و به مربيان کمک مي‌کرد. در حال حاضر قراردادش تمام شده و به ايران برگشته است.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
بزرگترین منفعتی که از بازی با تیمهای مطرح و حرفه ای دنیا نصیب پرسپولیس میشه، تلاش برای نشان دادن توانایی های بازیکنان جوان ما هست. تا با ترغیب اون تیمها به خرید بازیکنهای ما، چندتا منفعت ببریم. اول اینکه منبع خوبی برای درآمدزایی حاصل بشه برای باشگاه و دوم اینکه بازیکنهای مستعد ایران رو ترغیب کنه برای بازی در پرسپولیس. درست مثل دهه هفتاد. البته این روند باید با درنظر گرفتن مصالح پرسپولیس صورت بگیره. مثلا زمانی که مهرداد میناوند به اشتورم گراتس قهرمان اتریش رفت ما علیرضا امامی فر رو داشتیم که جاش رو پر میکرد و ... مطمئنا بازیکنهای جوان ما کمتر از علیرضا جهانبخش نیستن که الان در لیگ هلند بازی میکنه...

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
Last edited:

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

نلیسون: از من عذر خواهی کردند، اما خوشحالم که به پرسپولیس آمدم

نیلسون که طی روزهای گذشته بر سر عدم دریافت مطالبات خود با مسئولان باشگاه دچار مشکلات جدی شد و محمد رویانیان هم در مصاحبه اش به ظاهر واکنش نشان داده است، چندی پیش در گفتگو با پر تیتراژ ترین روزنامه برزیل فولها دسائوپائولو درباره اتفاقاتی که در زمان اولین حضورش در ایران روی داد، مطالب جالبی را مطرح کرده است.

او می گوید: زمانیکه برای اولین بار و طی هماهنگی های به عمل آمده با باشگاه
پرسپولیس به تهران سفر کرد به دلیل انجام نشدن هماهنگی های لازم و عدم صدور ویزا در فرودگاه به مشکل خورد و پس از آنکه تلاش های برای ورود ناکام ماند به کشورش برگشت.

وی عنوان می کند: در بازگشت وقتی این بی نظمی را دیدم تصمیم گرفتم دیگر تحت هیچ شرایطی به ایران نیایم، اما از سوی باشگاه تماس های مختلفی گرفته شد باشگاه از من عذر خواهی کرد و وقتی من من رقم قرار داد را افزایش دادم آنها همه شرایط من را قبول کردند و پس در آن با تشویق همسرم به ایران آمدم و حالا خوشحالم که پیشنهاد پرسپولیس را قبول کردم.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
بچه ها بختیار رحمانی میخواد جدا شه از فولاد
خدا کنه سردار بگیرش که دیگه رویایی بشیم

خیلی بازیکن خوبیه

نیم فصل همینو بگیریم دیگه چیزی برای خرید نمیخوایم:)

بالا