• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

linksis

Registered User
لایک‌ها
1,150
پیام صادقیان چرا اینجوری بازی میکرد؟؟؟؟هر چقدر عالیشاه فوق العاده بود در عوضش پیام صادقیان گند زده بود.هیچ کار مثبتی نمیکرد.واقعا دایی با تعویض های افتضاحش اعصابمون رو خوردکرد این سید صالحی ۲ زار نمیرزه خلعتبری خوب بود تعویض شد چرا ؟!!!

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
مرد مومن کی تا حالا یه پاس گل درست حسابی داده یا موقعیت ساخته , مهاجم هدفه باید گلزن باشه توی 4 2 3 1 , سید صالحی رو با تورس مقایسه میکنی شما ؟ بعد مگه تورس خودش در چه حده در مقایسه با فن پرسی یا لواندوفسکی و ریبری و غیره

من مقایسه نکردم مثال زدم عزیزم ... !

شما تورس رو مهاجم نمیدونی خوب معلومه که بحثی با هم نداریم ;)

اینم بگم من فوق العاده رو تورس حساسما ! :D

hj_therock

Registered User
لایک‌ها
36
من مقایسه نکردم مثال زدم عزیزم ... !

شما تورس رو مهاجم نمیدونی خوب معلومه که بحثی با هم نداریم ;)

اینم بگم من فوق العاده رو تورس حساسما ! :D

باشه حالا تورسم بازی ولی تو لیورپول یه چیز دیگه بود انصافا افت کرده تو چلسی

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
درود
همه چیز خوب بود! درسته شانس نداشتیم!

من بخدا اندازه ی برد 6-0خوشحالم!درسته اعصابم هم خرد شد!ولی عالی بودن

چون هماهنگ بودن!اگه چند تا بازی دیگه بگزره این تیم اسیا رو هم فتح میکنه!

دقیقا فکر علی دایی اول فصل درست بود که با بازیکنانی مثل عالیشاه و صادقیان و کفشگری که همشون هم سنشون کمه قراردادهای 3-4ساله بسته!

این تیم ایندس! تیممون رو فصل بعد ببینید

تنها مشکل تیم حاشیه ست که داره رغع میشه

تبریک بخاطر بازی زیبا!

منم با شما کاملا موافقم. واقعا تیم داره با برنامه و زیبا بازی میکنه. ولی واقعا تعویضها عجیب بودن! پیام این بازی خیلی بد بود و خلعت از پیام خیلی بهتر بود ولی خلعت تعویض شد! عالیشاه یک موقعیت 100% گل رو پاس نداد ولی در کل خوب بود ولی تعویض شد! تیم اونها 11 نفره دفاع میکرد ولی هافبک بازیساز امروزمون یعنی پیام خیلی بد بود. از طرفی واقعا بدشانس بودیم. بعضی موقعیتها با بدشانسی گل نشد و البته دروازه بانشون شده بود والدز که به حق جایزه بهترین بازیکن رو گرفت.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
مساوی استقلال و تراکتور چه نتیجه خوبی میتونه باشه

اگه تراکتور و استقلال مساوی کنن دیگه تراکتور به ما نمیرسه
بعدشم اگه استقلال بازیشو با ملوان ببره با ما هم امتیاز بشه ولی فک کنم تفاضل ما بهتر باشه:)

من بازی امروز رو ندیدم نمیدونم چرا بازی مساوی شد .... یکی از دوستان علتش رو بگه

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
اگه تراکتور و استقلال مساوی کنن دیگه تراکتور به ما نمیرسه
بعدشم اگه استقلال بازیشو با ملوان ببره با ما هم امتیاز بشه ولی فک کنم تفاضل ما بهتر باشه:)

من بازی امروز رو ندیدم نمیدونم چرا بازی مساوی شد .... یکی از دوستان علتش رو بگه
من فکر کردم استقلال 1 بازیش مونده !
:D

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]حسيني: در نيم‌فصل دوم بايد بيشتر تلاش کنيم[/h]
[h=2] مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت:‌ اميدوارم در نيم‌فصل دوم هر طوري که امکان دارد مشکلات پرسپوليس حل شود.[/h]
00944421.jpg

سيد جلال حسيني پس از تساوي مقابل استقلال خوزستان، اظهار داشت: بالاخره بايد قبول کنيم نيم‌فصل اول با کش و قوس‌هاي خودش به پايان رسيد، اما با نيم‌فصل دوم بايد با تلاش و تمرکز بيشتري به ميدان برويم تا شرايط حال حاضر را حفظ کنيم.

وي افزود: البته برخي مشکلات وجود دارد که اميدوارم در نيم‌فصل دوم حل شود تا به مشکل نخوريم.

وي در پاسخ سؤالي که مشکلات چيست، خاطرنشان کرد: فعلا در مورد ريز مطالب حرفي نمي‌زنم اما هر کاري که مي‌کنم اميدوارم برخي مشکلات که براي ما در نيم‌فصل اول بود، حل شود، تا بتوانيم کار خودمان را دنبال کنيم. ما تيم خوبي داريم و بايد با آرامش کار خودمان را دنبال کنيم.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
اون از مساوی پرسپولیس اینم از داوری بازی میلان بارسا که بازم داور بازی رو برای نازگل یوفا در آورد.
اعصاب نذاشتن واسمون.

نیم فصل دوم خیلی خیلی سخت تر خواهد بود و بعدها حسرت از دست رفتن امتیازها رو خواهیم خورد.

بازی های برگشت سخت تره
دوتا بازی تو تبریز، دوتا بازی تو جنوب، یه بازی تو کرمان، یه بازی تو شیراز و دوتا بازی تو شمال داریم . اینها بازی های برگشت ما هستند و بسیار سخت خواهند بود.
بازی های تهران یکیش دربی هستش بقیه هم با صبا، سایپا، نفت، راه آهن و دو تیم اصفهانی خواهد بود.
ببنیم دایی چند امتیاز در میاره از این بازی ها

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
باشگاه خبرنگاران: علی کریمی بازیکن تیم تراکتور سازی تبریز افزود: فرهاد مجیدی اسطوره باشگاه استقلال است و من معتقدم که باید به او گفت" آقا فرهاد" ولی فکر می کنم باید باشگاه استقلال و فتح اله زاده از تجربیاتش استفاده کنند، چرا که حیف است همچنین افرادی دور از فوتبال باشند.

وی تصریح کرد: بسیارآماده بازی با استقلال هستم و مصدومیتم کاملاً برطرف شده است و فکر می کنم با صلاحدید کادر فنی بتوانم به تیم تراکتور کمک کنم همچنین از هوادارایی که تولدم را تبریک گفته اند کمال تشکر را دارم که هیچوقت مرا تنها نگذاشته اند.

کریمی گفت : بازهم تکرار و تاکید می کنم اگر افرادی که باعث جداییم از پرسپولیس شده اند از این تیم نروند من به پرسپولیس برنمی گردم، اما باید همه هواداران بدانند که آرزویم بازگشت به پرسپولیس است.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
مصاحبه تلفنی امروز علی کریمی با رادیو ورزش *

علی آقا کریمی امروز ساعت 11:15 با رادیو ورزش یه مصاحبه تلفنی انجام دادن که خودم داشتم گوش میدادم

علی آقا در مورد بازی تو شالکه صحبت کردن و از همبازی بدون با رائول
گنزالس و همین طور خداحافظی مجیدی و البته در مورد 2 تا پسر گل و
دوست داشتنیشون صحبت کردن . و همین طور از مردم و هوادارا به
خاطر تبریک گفتن روز تولدشون خیلی قدردانی کردن

. . .اما ماحصل این گفتگو صحبت جادوگر در مورد پرسپولیس بود
در پاسخ به سوال مجری که آیا به پرسپولیس برمیگردین یا نه؟!

. . . این سوال رو هرروز صدها نفر از هوادار از من میپرسن
. . . هیچ کس از فردای خودش خبر نداره و نمیدونه چی پیش میاد
اما من هرگز با کسایی که باعث جدایی من از تیم محبوبم پرسپولیس شدن ، کار نمیکنم
. . . امیدوارم بتونم تو تیم محبوبم پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کنم

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]مسلمان در يک قدمي پرسپوليس[/h]
[h=2] مسئولان باشگاه پرسپوليس امروز با مسئولان ذوب آهن اصفهان ديدار کردند.[/h]
00945497.jpg

محمد رويانيان در راستاي آغاز نقل و انتقالات در نيم فصل ظهر امروز با مديران باشگاه ذوب آهن در جلسه‌اي دو ساعته شرکت کرد.

به گزارش فارس،در اين جلسه که طرفين با يکديگر به توافقات اوليه رسيدند درخصوص تبادل 5 بازيکن با يکديگر به گفت‌وگو پرداختند و مقرر شد ظرف 48 ساعت آينده تصميم نهايي گرفته و نتيجه به يکديگر اعلام شود.

اين در شرايطي است که پيوستن محسن مسلمان به پرسپوليس تقريبا قطعي شده است.دايي نيز دقايقي در اين جلسه حضور داشت.

میشه به نیم فصل دوم امیدوار شد

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
شرمنده دوستان اینجا بحث فوتبال دیگه نکنیم بهتره وگرنه این به همه ثابتشدس که میلان سرترازبارسا هستش ...بگذریم که من هردوتاشونودوز دارم ولی رودر رو که میشن :(
........
دوستان توکامنتای بالا نوشتین تبادل 5بازیکن بین ذوبیا داریم?میشه بگین کیا میرن انشالله یعنی میشه نیم فصل بعدی دهنوی نوری ذخیره ثابت بشن

sent from my GT i9100

بالا