• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
چند تا پاس خوب داد که استفاده نکردن ....
پ ن : بابا دهنوی این بازی بد نبود که انقد ازش تعریف میکنین:دی

• Like
Reactions: usl

linksis

Registered User
لایک‌ها
1,150
جدا بازی رو دیدی یا نه دهنوی بد نبود یا اما حسن
چی میگی اقا بد که بود هیچی به قول یکی دوستان اشنتیون بدیم بره

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

amirakbari00

Registered User
لایک‌ها
469
Last edited by a moderator:

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
انصافاحیف همچین طرفداری که دهنوی همشهریشه شرمنده ولی کلا تا حالا نشده یدونه حرکت این بشر تو دل هواداربشینه اخه اونهمه بامبولی که سراومدنش داشت الان با این سیسش واقعا ازار دهندس

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
انصافاحیف همچین طرفداری که دهنوی همشهریشه شرمنده ولی کلا تا حالا نشده یدونه حرکت این بشر تو دل هواداربشینه اخه اونهمه بامبولی که سراومدنش داشت الان با این سیسش واقعا ازار دهندس
نه دیگه .... یه بازی یادمه خوب بازی کرد:دی

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
حسيني: احتمالا امشب به قطر مي‌روم

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت:‌ با اين شرايط احتمالا امشب به قطر مي‌روم.
00941685.jpg

سيدجلال حسيني پس از پيروزي تيمش مقابل سپاهان، گفت: بازي خوبي بود ولي امروز بازيکنان براي هواداران بازي کردند ولي به خاطر مشکلاتي که داريم کلي دچار مشکل شديم من خيلي حرف‌ها براي گفتن دارم چون مشکلات ما آنقدر زياد است که حد ندارد.

به گزارش فارس، وي افزود:‌نه مدير داريم و نه مسئولي که با او صحبت کنيم. در اين هفته فقط دو دقيقه با پروين حرف زدم و ديگر جواب نمي‌دهد شما مي‌بينيد بازيکنان آنقدر مشکل دارند که يا دعوا مي‌کنند يا اخطار مي‌گيرند.

مدافع پرسپوليس تأکيد کرد:‌بي‌تعصب، پول‌پرست و بي‌غيرت شديم در حالي که بايد خيلي‌ها به رفتار خودشان نگاه کنند و ما بازيکنان را مقابل مردم قرار ندهند. برخي از بازيکنان 10 درصد يا 20 درصد قرارداد خود را گرفته‌‌اند.

حسيني در خصوص اينکه مديرعامل اين باشگاه اعلام کرده بود بيش از 60 درصد به بازيکنان پرداخت کرده، گفت:‌ حالا همه چيز مشخص خواهد شد. اجازه دهيد، بررسي مي‌کنيم.

وي در پاسخ به اين سوال که احتمالا از اين تيم جدا مي‌شود يا خير، گفت:‌احتمالا امشب به قطر مي‌روم.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
دايي: گل سالم ما اشتباه آفسايد اعلام شد

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت:اکنون وظيفه هيات مديره و مسئولان باشگاه است تا تيم را حمايت کنند.اگر حمايت باشگاه و مسئولان هيات مديره را داشته باشيم با آنکه کار سخت است مي توانيم اميدوار باشيم.
00031144.jpg

علي دايي بعد از پيروزي پرسپوليس مقابل سپاهان گفت: بايد به هواداران و بازيکنان خوبمان تبريک بگويم. در زمين خوب کار کرديم در نيمه اول دو سه موقعيت خوب داشتيم و استفاده برديم. بازي قشنگي بود. در نيمه اول به حريف فرصت موقعيت سازي نداديم. بعد از 10 نفره شدن حريف خوب بازي کرديم. ما رو به جلو بازي مي کرديم دنبال حفظ نتيجه نبوديم. مي توانستيم بيشتر گل بزنيم. يک گل سالم ما به اشتباه آفسايد اعلام شد. تيم در اين 2-3 ماه خيلي تحت فشار بود. مخصوصا بازيکنان. در چند بازي بد نتيجه گرفتيم. بيش از يک ماه است که تنها هستيم.

وي افزود: اکنون وظيفه هيات مديره و مسئولان باشگاه است تا تيم را حمايت کنند.اگر حمايت باشگاه و مسئولان هيات مديره را داشته باشيم با آنکه کار سخت است مي توانيم اميدوار باشيم هواداران مطمئن باشند کم نمي گذاريم با کمي ها مي سازيم اما تنها نمي شود ما مجموعه هستيم و بايد با هم کار کنيم تا تمام توان را بگذاريم.

به گزارش فارس، وي افزود: آنها بعد از اينکه 2 بر صفر عقب بودند اخراج شد. کرانچار وقتي بعد از آن بازي حرفهاي زيادي زد الان مي فهمد وقتي عقب است اخراج ناحق چيست. اين چوب خداست. همين فصل طعم اين موضوع را فهميدند بازي رفت را فراموش نکنيد دنيا بالا و پائين زياد دارد. 5 هفته تا آخر مانده اما اکنون اول راه هستيم ليگ را با 3 امتياز شروع مي کنيم اما بايد زحمت بکشيم به توان بازيکنان ايمان دارم.

سرمربي پرسپوليس در مورد سيد جلال حسيني تأکيد کرد: اگر راجع به اين مسائل بخواهيم صحبت کنم بعد از بازي رفت با سپاهان مشکلات آغاز شد مي توان اميدوار بود خداوند به بنده اي که زحمت مي کشد کمک مي کند. همه چيز حل مي شود. سيد جلال حسيني و تمام بازيکنان ما با غيرت هستند. در هفته اخير انگ‌هاي نا مربوط به بچه هاي ما زدند. تيم ما نياز به حمايت دارد کسي که پرسپوليس را دوست دارد بايد در شرايط بحراني و باخت به ما کمک کند. در تلويزيون و جاهاي ديگر ديدم انگ هاي بدي را مي گويند اين افراد در تيم ‌هايي که بودند فقط سقوط کردند کساني که خود را پرسپوليسي مي دانند در باخت بايد کمک کنند. اين غيرت و مردانگي آنها را نشان مي دهد اگر به تيم کمک کنند. تا روزي که باشم تمام تلاشم را مي ‌کنم.

وي در مورد جدايي سيد جلال حسيني گفت : اينطور نيست اين حرف ها مطرح نيست اين چيزها را از خودتان در نياوريد! سيد جلال مي ماند انشاالله بعد از بالا بردن جام مي‌تواند برود.

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
بیایم دعاکنیم که امشب به خیربگذره سیدجلال بیخیال کیف پول شه وبمونه که واقعا یه ارتشه اصلا وقتی که میبینم کاپیتان سید هستس خیالم بابت برد راحته ولی امان از روزی که بی روده ای مثله نوری کاپیتان باشه واز اون بدتر صالحی محاجم فیکس باسه بخدا دایی در حق حاتمی جفا میکنه اول عباس زاده رو فیکس بزاره رو تعویضم حاتمیو بیاره که واقعا سرتر از صالحیه

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
دهنوی ...مسلمان ...حسینی(میثم) ... بنگر ...مسلمون ..... خلعت .... تا الان بعد از بازی ...به دریافت نشدن دستمزدشون اعتراض کردن!!!

metamorphosis_h

Registered User
لایک‌ها
433
امروز تیم خیلی خوب بود، شناور و روون بازی می کردیم. ولی حیف که موقعیت زیاد از دست دادیم. می تونستیم با 4 گل اختلاف ببریم اگه دقت می کردن بازیکنا.
به هر حال تبریک بابت برد. تیم های مدعی دیگه هم که نتیجه نگرفتن، خیلی خوب شد واسمون.

Reza_Rms

Registered User
لایک‌ها
230
یعد از این بازیهای ... اخر این برد لازم بود
از اون بردهایی بود که انرژی مثبت زیادی رو بهم وارد
و این طور که از پستها هم معلومه تعداد زیادی از رفقا هم از این برد خوشحالند
تیم به انرژی مثبت خیلی احتیاج داره
تبریک میگم

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
بنگر: امروز و فردا کردند و پولي به ما ندادند

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس به انتقاد از مسئولان اين باشگاه پرداخت که به زعم او براي پرداخت حقوق بازيکنان امروز و فردا کرده‌اند.
00941902.jpg

محسن بنگر پس از برتري 2 بر صفر تيم فوتبال پرسپوليس مقابل سپاهان ضمن تاکيد براينکه هيچ پولي در فصل جاري از باشگاه پرسپوليس نگرفته است، افزود: فقط به ما امروز و فردا کردند و هيچ پولي ندادند. من 3 ماه و 15 روز است که خودروهايي از باشگاه پرسپوليس گرفته‌ام که سند ندارند. اگر اين ماشين‌ها را جزو پرداختي باشگاه حساب کنيد، من 50 درصد از رقم قراردادم را دريافت کرده‌ام.

به گزارش تسنيم، مدافع تيم فوتبال پرسپوليس با يادآوري اينکه قرار شده خودروها را برگردانده و از باشگاه چک بگيرد، افزود: من اين خودروها را به محل تمرين مي‌آورم تا خبرنگاران ببينند من از باشگاه چه گرفته‌ام. من اين خودروها را مي‌آورم تا همه ببيند دروغ نمي‌گوييم و پولکي نيستيم.

بنگر همچنين خاطر نشان کرد که او و ديگر بازيکنان پرسپوليس بدون دريافت پول بازي کرده و از همه چيز خود براي موفقيت پرسپوليس مي‌گذرند

بالا