• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
مربی ای که بی حاشیه بود و یه تنه بذمون فینال رفت برای قهرمانی به شخصه میرم استادیوم برای تشویق نفت

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
متاسفانه بهترین فرصت رو برای صدرنشینی از دست دادیم. حرفهای گفتنی رو دوستان گفتن و حرفی باقی نمیمونه. منم دوست دارم نفت قهرمان بشه و در قیاس با بقیه تیمها اونها رو محق تر میدونم.

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
بهترین گزینه برای سال بعد یحی هست امیدوارم باقهرمانی برگرده

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
هوادارای ما به جای دعا کردن برای دشمن برای خودشون دعا میکردن خیلی بهتر میشد .

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
دوستان باید از قهرمانی نفت واقعا لذت ببرید من که خیلی خوشحال میشم

starone after banned

Registered User
لایک‌ها
444
ﺧﺪﺍﺣﺎﻓﻆ ﺍﯼ ﺻﺪﺭ ﺟﺪﻭﻟﻮ ﺍﯾﻦ ﺣﺮﻓﺎ / ﺧﺪﺍﺣﺎﻓﻆ ﺍﯼ ﺳﻬﻤﯿﻪ ﺗﻮﯼ ﺁﺳﯿﺎ
ﺧﺪﺍﺣﺎﻓﻆ ﺍﯼ ﺟﺸﻦ ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽ /ﺧﺪﺍﺣﺎﻓﻆ ﺍﯼ ﺗﻮﻫﻤﺎﺕ ﺑﯿﺠﺎ
ﺧﺪﺍﺣﺎﻓﻆ ﺍﯼ ﻋﻠﯿﯿﯿﯿﯽ ﺩﺍﯾﯿﯿﯿﯿﯿﯽ
خدا ازت نگذره

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
مطمئنی که میره فصل بعد که میگی خداحافظ علی دایی . این با اون باند برادراش ممکن نیست به این راحتی ول کن پرسپولیس باشن .

starone after banned

Registered User
لایک‌ها
444
دهنوي: اتفاق روز گذشته باعث باخت‌مان شد

بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: بازيکنان تمرينات را تحريم نکردند و فقط حق و حقوق‌شان را مي‌خواستند.
00946281.jpg

قاسم دهنوي درباره پرداخت 2 ميلياردي وزارت ورزش که صورت نگرفت، گفت: 6 ماه است حقوقي نگرفتيم اما تماشاگران خبر ندارند تا بدانند درد دل بازيکنان چيست.

به گزارش فارس، وي درباره اعتراض تماشاگران عليه خودش اظهار داشت: من اعتراضي نشنيده‌ام شايد به خاطر برخوردي که قبلا با علي کريمي داشتم چنين چيزي صورت گرفته است. اما مشکلي ندارم.

دهنوي در پاسخ به اين سؤال که شما تمرينات را تحريم کرده بوديد و حالا مردم از شما قهرماني مي‌خواهند، تصريح کرد: تحريم نکرديم، حق و حقوق خودمان را مي‌خواستيم اگر به شما حقوقي ندهند مي‌روي؟ من پنج چک دارم که هنوز پاس نشده و زن و بچه داريم و زندگي‌ام از همين حقوق تامين مي‌شود. مي‌گويند بازيکنان ميلياردي اما کجاست؟ يا ماليات مي‌دهيم يا پولي نمي‌گيريم. روز گذشته ما را بازاندند و روحيه‌مان را زير صفر بردند. کل دريافتي من 40 درصد بوده است و فکر مي‌کنم استقلالي‌ها بيشتر گرفته‌اند، حساب‌هاي ما را مي‌توانيد ببينيد، من دوستاني دارم که در فولاد و تراکتور 80 درصد از دستمزدهايشان را گرفتند.

starone after banned

Registered User
لایک‌ها
444
بنگر:اين نتيجه پرسپوليس مبارک وزارت‌ورزش باشد

بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در 2 دقيقه پاياني ديدار مقابل راه‌آهن همه چيز تغيير کرد.
00939930.jpg

محسن بنگر پس از تساوي پرسپوليس مقابل راه‌آهن و شعار «بي‌غيرت» هواداران عليه بازيکنان پرسپوليس گفت: شايد هواداران حق دارند و ما بي‌غيرت هستيم. وزارت ورزش بايد جواب بدهد چون نه مديرعامل داريم نه صاحب.

به نقل از فارس، وي ادامه داد: بايد در هفته آخر هم تلاش کنيم تا ببينيم چه اتفاقي مي‌افتد. در 2 دقيقه همه چيز تغيير کرد. سه چهار هفته پيش اين بلا را سر ما آوردند نه حالا، اميدوارم خدا جوابشان را بدهد. ما ديگر حرفي نداريم.

بازيکن پرسپوليس با بيان اينکه مديرعامل نداشتيم و نمي‌دانيم به چه کسي طرف هستيم تا حرف‌هايمان را بزنيم، گفت: اين نتيجه مبارک وزارت ورزش باشد و آقاي کفاشيان که هر روز در مورد 2 ميليارد صحبت مي‌کرد. ما کم‌کاري نکرديم اگر 2 دقيقه تحمل مي‌کرديم با غيرت بوديم اما با غيرت هستيم که اينطور بازي کرده‌ايم چون به اتفاقات فوتبال باختيم.

starone after banned

Registered User
لایک‌ها
444
حاشيه بازي پرسپوليس و راه‌آهن 9

هواداران تيم فوتبال پرسپوليس پس از تساوي مقابل راه‌آهن با يکديگر درگيري فيزيکي پيدا کردند.
00004982.jpg

پس از پايان ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و راه‌آهن که با تساوي بدون گل و کم شدن شانس قهرماني پرسپوليس همراه بود هواداران اين تيم با يکديگر درگيري فيزيکي در ورزشگاه پيدا کردند.

*کاروان پرسپوليس با اسکورت از ورزشگاه خارج شد حدود 50 هوادار اين تيم در مقابل اتوبوس شديداً به تشويق علي دايي پرداختند. دايي نيز ضمن تقدير از آنها براي دقايقي به صحبت پرداخت.
پ.ن : این 50 تا نفهم از کجا اومدن دیگه ؟؟

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
این نیلسون تو بازی هایی که حکم فینال رو دارن همش خراب میکنه
اه
اعصاب برامون نمیزارن

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
اين تيم حالا حالاهاتو حاشيه ميمونه... دايي هم كه بره يه مشت تماشاگر فصل بعد به محض اولين گل خوردن دايي دايي ميخوان راه بندازن

بنگر:اين نتيجه پرسپوليس مبارک وزارت‌ورزش باشد
به نقل از فارس، وي ادامه داد: بايد در هفته آخر هم تلاش کنيم تا ببينيم چه اتفاقي مي‌افتد. در 2 دقيقه همه چيز تغيير کرد. سه چهار هفته پيش اين بلا را سر ما آوردند نه حالا، اميدوارم خدا جوابشان را بدهد. ما ديگر حرفي نداريم.
بازيکن پرسپوليس با بيان اينکه مديرعامل نداشتيم و نمي‌دانيم به چه کسي طرف هستيم تا حرف‌هايمان را بزنيم، گفت: اين نتيجه مبارک وزارت ورزش باشد و آقاي کفاشيان که هر روز در مورد 2 ميليارد صحبت مي‌کرد. ما کم‌کاري نکرديم اگر 2 دقيقه تحمل مي‌کرديم با غيرت بوديم اما با غيرت هستيم که اينطور بازي کرده‌ايم چون به اتفاقات فوتبال باختيم.
واله اون موقع هم كه مدير عامل داشتين بدتر هم نتيجه گرفتين بيشترين خرج و بدترين نتيجه
مگه بقيه تيمها چقدر پول گرفتن همين نفت و حتي سپاهان و فولاد و حتي استقلال هم امسال بسيار كمتر از ما خرج كردن اميدوارم حداقل به آسيا بريم

Last edited:

amirakbari00

Registered User
لایک‌ها
469
تازه رسیدم ......
سرم درد میکنه شدید و صدام در نمیاد ......
بعدا کامل می نویسم
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خوب
بعد از بازی پرسپولیس و سپاهان توی فینال جام حذفی به خودم قول داده بودم که ورزشگاه نرم .
ولی به اصرار بچه های که این دفعه دیگه قهرمانیم و فلان رفتیم استادیوم .
تیم خیلی بد ارنج شده بود و تعویض های بدی تقریبا انجام شد .
گل عباس زاده فوق العاده بوده و اگر این گل تو ان دقایق نبود شاید الان وضیعت بدتری هم داشتیم ولی بد از اون گل دیگه تقریبا
توی بازی اثری نبود ازش بنظر من باید عباس زاده تعویض می شد
خلتعبری خوب بود و یک موقعیت خیلی خوب هم درست کرد بنظر من خلتبری بدرد دقایق آخر خیلی میخورد ...
دهنوی وحشناک یعنی فقط فکر کنم دو تا صحنه تو 90 دقیقه توپو لو نداد در عجبم چرا تعویض نشد ( اصلا بهش فکر میکنم مخم صوت می کشه )
پیام هم خوب نبود ...
دفاع همون فوق العاده افتضاع حسینی فکر میکنم میتونست بازی کنه
نوری محمدی فقط خطا میکرد و لباس طرفو میکشید هر بار هم جا می موند
نیلسون هم جالب نبود بازیش امروز
در کل تیمی که میخواد ببره اینطوری بازی نمیکنه هیچوقت واقعا متاسفم
از دقیقه 89 که 6 دیقه وقت داشتیم میتونسیم کاری بهتر از زیر توپ زدن بکنیم با این بازیکن های تکنیکی و سرعتی مثل پیام و امید
همنجا بود که واقعا به عمق فاجعه پی بردیم
در کل حرص اینا رو نخورید الان با خیال راحت نشستن به ریش ما میخندن
هییییییی

اینم یه خاطر بد مثل خیلی از خاطره های بد پرسپولیس توی این چندین سال

همه نظر های که دادم شخصی بوده زیاد گیر ندین :general406:

Last edited:
بالا