• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108

عرض کزده بودم قبلا... کفاشیان و گودرزی، اولی دانسته و آگاهانه و دومی شاید مثل اولی (مطمئن نیستم) بدترین ضربه ممکن رو در بدترین زمان ممکن به پرسپولیس زدند... درواقع ماموریتشون رو کاملا درست و کامل اجرا کردند...

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
عرض کزده بودم قبلا... کفاشیان و گودرزی، اولی دانسته و آگاهانه و دومی شاید مثل اولی (مطمئن نیستم) بدترین ضربه ممکن رو در بدترین زمان ممکن به پرسپولیس زدند... درواقع ماموریتشون رو کاملا درست و کامل اجرا کردند...
کی میشه از دست این کفاشیان راحت شیم

mohsen2223

Registered User
لایک‌ها
155
برخلاف نظردوستان به نظرم پرسپولیس فقط بادایی تکمیله

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
از مدیر اینجا من یه سوال دارم به نظر شما آقای شیرینی الان کجا هستن ؟ چرا خبری ازشون نیست ؟

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
بازداشت؟ سر چه جریانی؟
والا روش که اصلا مانور ندادن مثل اینکه بدهی بالا آورده بود البته رویانیان گفته بود هیچ ربطی به پرسپولیس نداره مشکل شیرینی شخصی هست
من فقط همینارو شنیدم...!

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
علی دایی به دنبال بهادر عدی برای سال اینده

اگر بخواد این کار رو بکنه امید وارم اولین نفری باشه که از تیم میره پرسپولی جایی برای بازیکنای پیر نیست !

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
علی دایی به دنبال بهادر عدی برای سال اینده

اگر بخواد این کار رو بکنه امید وارم اولین نفری باشه که از تیم میره پرسپولی جایی برای بازیکنای پیر نیست !

صحت نداره.......تنها عامل جوانگرایی این فصل پرسپولیس . دایی بود و بس!

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
خدا کنه کذب باشه این بهادر جغد شاخدار خیلی تو راه آهن بود شلنگ تخته انداخت جلوی پرسپولیس

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
خوب با توجه به ریز قرارداد بقیه باشگاهها که منتشر شد و البته عدم ذکر مبلغ قرارداد بازیکنان خارجی در لیست منتشر شده، مشخص شد که پرسپولیس امسال نه تنها 40 میلیارد! هزینه نکرده بلکه کمتر از بقیه هزینه کرده. از طرفی همون چندرغاز پولی هم که وزارت ورزش و فدراسیون میده به پرسپولیس تعلق نمیگیره! امیدوارم هرچه سریعتر اولا تکلیف فدراسیون نشینها مشخص بشه که یکی از عوامل اصلی ناکامی پرسپولیس این افراد هستن و دوما تکلیف هیءت مدیره و مدیرعامل و خصوصی سازی سریعتر مشخص بشه تا کادر فنی و بازیکنها تکلیفشون رو بدونن و بازیکنهای جدید سریعتر جذب شده و روند آماده سازی تیم سریعتر شروع بشه.
پ.ن: من هم با کامنت کاربر jujushow که در تاپیک استقلال گذاشتن موافقم البته در مورد همه بازیکنها چه پرسپولیس، چه استقلال، چه سپاهان و ... و از وقتی رقم قرارداد و دریافتی بازیکنها منتشر شده و یاد رفتارها و مصاحبه ها و اعتصابات بازیکنها میفتم، ترجیح میدم پیگیر فوتبال این روزهای مملکت نباشم.

Last edited:

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
خیلی خوب شد و پیروز میدون پرسپولیس بود به نظرم
زمستون میره روسیاهی به ذغال میمونه خوب ضرب المثلیه خوب
طرف برای چهار تا بازی 1.1 میلیارد پول گرفته!
ولی یک سره یکسال فقط و فقط تیتر این بود ماشین پورشه و بنز و . . .

Last edited by a moderator:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
شما از شانتاژ رسانه ها غافلید. سالهای ساله که رسانه ها به افکار جهت میدن و در راستای اهداف خودشون ازش سوء استفاده میکنن... رسانه ها هیچوقت یار و کمک پرسپولیس نبودن. به ویژه که عموما رقبای پرسپولیس و گردانندگانشون هم از اهالی رسانه بودند و هستند... مثالها بیشماره که همه شون رو قبلا گفتیم... با این حجم حملات رسانه ای و حاشیه ساز، مقام امسال پرسپولیس واقعا ارزشمنده... بی رودربایستی...

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
غافل نیستم چراکه همیشه گفتم راه قهرمانی از بین رسانه ها میگذره و عبور میکنه بقیه راه ها بیراهه است

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
فصل بعد قهرمانیم؟

rosha007

Registered User
لایک‌ها
15
پرسپولیس دیگه پیر شده دیگه قدرت همیشگی رو نداره

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
خب تو ایران همه چی یه قیمتی داره به خدا یه مدیر عامل پیدا بشه به جا خرید بازیکنای گرون پول بده قلم روزنامه رو نگه داره پول بده دهن خبرنگارارو نگه داره دیگه همه چیز حله

بالا