• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
رحیمی تو اخبار ساعت 14:30 شبکه ی خبر خیلی با قدرت و صراحت صحبت کرد و با حرفایی که زد سیاسی رو با خاک یکسان کرد و همچنین گفت تا زمانی که من مدیرعامل هستم باید دایی سرمربی باشه حتی اگر به اخراج من از مدیرعاملی پرسپولیس ختم بشه.
خیلی خوشم اومد که حرفاشو صریح و رک گفت بدون اینکه از کسی ترسی داشته باشه. دمش گرم خیلی از این حرکتش خوشم اومد ولی حیف که اون سیاسی بی شرف خیلی نفوذ داره :mad:

imandz

Registered User
لایک‌ها
30
یعنی کادر فنی جدید پرسپولیس لگر بیاد سر کار رسما میشه فیلم سینمایی! فکر کن بهروز ***** فر جزء کادر فنیه!!!!
قشنگ سریال پژمان شده انگار پرسپولیس!!!
این درخشان و ***** فر هم که تو هند هم بهشون تیم نمیدادن یه دفعه بهشون گفتن بیا پرسپولیسو دست بگیر، معلومه که یارو هر نامردی و بی معرفتی میکنه که برسه به این پست! حمید درخشان این ور زمین داد بزنه صدای خروسکی اش از محوطه جریمه نمیره بیرون، صد سال نتونه حاشیه های پرسپولیسو جمع کنه،
احتمالا بهروز ***** فرو آورده شاخ و شونه ها رو بشکونه!!!

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
میخواید دوباره برید ورزشگاه و شعار علییییییی دایییییییی سر بدید ...
تیم علی دایی حتی زمانی که قهرمان جام حذفی هم میشد سوهان روح بود و بس ...
...
به تغییرات یکم خوشبین باشید ... بالاخره همه میدونستیم بعد از رفتن دایی نمیرن کاپلو و مانچینی رو بیارن ... نهایتا همین درخشان بهترین گزینشون بود ...
بزارید اینم یه دوره تست بشه بنده خدا از هر فرصتی برا اینکه بگه یه مدت تیم رو بدین دست من استفاده میکرد ... شاید هم گرفت !
بالاخره یه تغییراتی تو تیم صورت میگیره ... تیم علی دایی تا 100سال دیگه هم با این تاکتیک نامعلوم هیچی نمیشد !
امسال که هیچی نمیشیم حداقل برا سال دیگه مطمئنیم علی دایی در کار نیست !

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
میخواید دوباره برید ورزشگاه و شعار علییییییی دایییییییی سر بدید ...
تیم علی دایی حتی زمانی که قهرمان جام حذفی هم میشد سوهان روح بود و بس ...
...
به تغییرات یکم خوشبین باشید ... بالاخره همه میدونستیم بعد از رفتن دایی نمیرن کاپلو و مانچینی رو بیارن ... نهایتا همین درخشان بهترین گزینشون بود ...
بزارید اینم یه دوره تست بشه بنده خدا از هر فرصتی برا اینکه بگه یه مدت تیم رو بدین دست من استفاده میکرد ... شاید هم گرفت !
بالاخره یه تغییراتی تو تیم صورت میگیره ... تیم علی دایی تا 100سال دیگه هم با این تاکتیک نامعلوم هیچی نمیشد !
امسال که هیچی نمیشیم حداقل برا سال دیگه مطمئنیم علی دایی در کار نیست !
آقا مگه پرسپولیس تیم تازه لیگ برتریه که دست هرکسی بدیم تا توانایی هاشو تست کنه ؟! :general210:
کسی که تو شاهین و داماش و پیکان و شهرداری تبریز نتیجه نگرفت و برکنار شده میخواد تو پرسپولیس نتیجه بگیره؟ :general208:

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
باور کنید اگر دایی میموند توی ادامه ی فصل نتایج تغییر میکرد. این آقایون به اصطلاح محترم دقیقا کاری رو که تو مقدماتی جام جهانی 2010 برای تیم ملی انجام دادن و دایی رو تو چند بازی آخر برکنار کردن، الان برای پرسپولیس هم دوباره تکرار کردن.
فصل قبل با اینکه پرسپولیس اونقدر بحران داشت و بازیکن ها پولی نگرفته بودن و مدیرعاملی پرسپولیس هم رو هوا بود و رویانیان رو هفته ای ده بار میخواستن برکنار کنن، باز تا هفته ی آخر تو کورس قهرمانی بودیم و همین دایی تیم رو تو کورس نگه داشت.

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
بنظرتون بازیکنها با کادر فنی جدید تمرین میکنن؟
چون همشون جون جونی های علی دایی ان بعید نیس تعصب اساسی در کار باشه!
من فقط اینو میدونم تا دقیقه 30 به نفت مسجد سلیمان گل نزنن خار مار این درخشان رو میارن جلو چشش!

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
من فقط اینو میدونم تا دقیقه 30 به نفت مسجد سلیمان گل نزنن خار مار این درخشان رو میارن جلو چشش!
گل گفتی :general601:

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453

هوادارا از بازیکنا خواستن تمرین نکنن
ظاهرا امروز دایی و داداشش واسه اخرین بار تیمو تمرین میدن

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
هوادارا از بازیکنا خواستن تمرین نکنن
ظاهرا امروز دایی و داداشش واسه اخرین بار تیمو تمرین میدن
باشگاه به بازیکن بگه 20میلیون جریمت میکنیم صبح ساعن 6 سر تمرینن!
مشکل همینه!

بالا