• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
دیگه صبر ما که زیاده ببینیم چه تری میزنه تا نیم فصل
بد بخت دایی سید و خلعتو مسلمانو پولادی ... سر بی عرضگی هئیت مدیره از دست داد
حالا گور باباش درخشان که میتونه دو تا بازیکن بیاره این تیم هفته دیگه هم نتیجه نمیگیره اینجوری

مربی جون جونیتون 7 ملیارد نمیگرفت تا اونا میموندن .

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
پستای بی خودی خیلی وقته اینجا میخونیم مهندس هر بردی به دست می اومد حتی پای قهرمانی باز صد نفر می اومدن می زدن تو سر تیم
چیه حالا ما دوتا بزنیم تو سر تیم ناراحت میشین؟ دوسال زدین هیچی نبود الان دوتا ما بزنیم فلانیم بساریم این همه وقت 2 تا برد زورکی هم بدست می اوردن دهن مارو سرویس کردین شما انقدر پشت سر تیم گفتیم حالا ما باس خفه خون بگیریم تعریف تمجید کنیم از این تیم زپرتی
دوران شما به به بود دوران ما اخ اخ

این همه انتقادای شما خون جگرمون کرد حالا ما. یه ذره تحمل کن
من این تیمو به هیچ وج حمایت بکن نیستم چون اگه اون کثیف بود این کثیفت تره

:))) خب شما حمایت نکن :))) چیکار کنیم بالاخره نمیتونم برم یقه هیئت مدیره رو بگیرم که بگم بابا usl ناراضیه ... چاره ای نیست دیگه

redboys

Registered User
لایک‌ها
1,520
پستای بی خودی خیلی وقته اینجا میخونیم مهندس هر بردی به دست می اومد حتی پای قهرمانی باز صد نفر می اومدن می زدن تو سر تیم
چیه حالا ما دوتا بزنیم تو سر تیم ناراحت میشین؟ دوسال زدین هیچی نبود الان دوتا ما بزنیم فلانیم بساریم این همه وقت 2 تا برد زورکی هم بدست می اوردن دهن مارو سرویس کردین شما انقدر پشت سر تیم گفتیم حالا ما باس خفه خون بگیریم تعریف تمجید کنیم از این تیم زپرتی
دوران شما به به بود دوران ما اخ اخ

این همه انتقادای شما خون جگرمون کرد حالا ما. یه ذره تحمل کن
من این تیمو به هیچ وج حمایت بکن نیستم چون اگه اون کثیف بود این کثیفت تره
اين تيم كه هنوز تيم علي دايي
بزن توي سرش
نشون دهندهي منطق شماس
تيم پر ستاره فصل پيش رو قهرمان نكرد
اين فصل ٧ بازي ٨ امتياز
ما توي سر تيم نزديم
ولي اگه از ابن شرايط نبايد انتقاد كرد پس از چي بايد انتقاد كرد؟؟
شما هم صبر كن
اگه نتيجه نگرفت انتقاد كن
منطق داشته باش

Sent from my iPhone using Tapatalk

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
:))) خب شما حمایت نکن :))) چیکار کنیم بالاخره نمیتونم برم یقه هیئت مدیره رو بگیرم که بگم بابا usl ناراضیه ... چاره ای نیست دیگه
شما راضی باش من شکر میکنم
تنها دلیل اینکه زنده ام این بود که خوشحال بودم
kapitan-ali خوشحاله از این وضعیت;)

Last edited:

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
اين تيم كه هنوز تيم علي دايي
بزن توي سرش
نشون دهندهي منطق شماس
تيم پر ستاره فصل پيش رو قهرمان نكرد
اين فصل ٧ بازي ٨ امتياز
ما توي سر تيم نزديم
ولي اگه از ابن شرايط نبايد انتقاد كرد پس از چي بايد انتقاد كرد؟؟
شما هم صبر كن
اگه نتيجه نگرفت انتقاد كن
منطق داشته باش

Sent from my iPhone using Tapatalk
بله من بی منطقم شما با منطق عزیزم
بله هیچکس تو سر تیم نزد حالا باختا مساوی ها هیچ. فقط پستای بعد بردای بازی ها قبل رو بخونین متوجه میشید کیا تو سر تیم میزدن کی ها نمیزدن

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
چرا با آبی نوشتی ؟؟؟ :)) تا ابد قرمز ... الان خدا وکیلی خستم ... ولی گفتنیها گفته شده اینجا هم هرچی رو سر همدیگه خراب بشیم فایده نداره کاری که بخوان میکنن ... راستی من نفهمیدم چرا پست من پاک شد جواب داده بودم که من توهینی نکرده بودم ... اونم مهم نیست :)) آقا اصن هیچی مهم نیست فقط خستگی ما بریم ... یا علی .

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
چرا با آبی نوشتی ؟؟؟ :)) تا ابد قرمز ... الان خدا وکیلی خستم ... ولی گفتنیها گفته شده اینجا هم هرچی رو سر همدیگه خراب بشیم فایده نداره کاری که بخوان میکنن ... راستی من نفهمیدم چرا پست من پاک شد جواب داده بودم که من توهینی نکرده بودم ... اونم مهم نیست :)) آقا اصن هیچی مهم نیست فقط خستگی ما بریم ... یا علی .
کپی کردم اسمتونو آبی شد لینکی هست لینکی ها ابی میشن این یه مشکل اساسی سایته که ابی میزنه:general208:

بنگر : خدا را شکر يک موقعيت ما گل شد

حواشي پس از بازي پرسپوليس؛ فرار درخشان از تماشاگران و درگيري لفظي يک سرخپوش با هوادار

با اجازه چه کسي دايي و رحيمي را برکنار کرديد؟

مکاني: خيلي نسبت به قبل پيشرفت داشتيم خيلي! ديوار کوتاه تر از من نيست، با اين شرايط در پرسپوليس نمي مانم

درخشان: تحويل گرفتن پرسپوليس جگر شير مي خواست/ تضمين مي کنم جزو 4 تيم برتر ليگ باشيم

شعر های قشنگ نگو اون سر اوت دستی گل میزد تو سر ایستگاهی فقط یه راه داره جز 4 تا تیم ته جدولی نباشیم اونم بیرون انداخت سیاسی و خصوصی شدن تیم اومدن چندتا بازیکن خارجی دهن تیم سرویسه

Last edited:

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,628
من با کسی دعوا ندارم...تاریخ هم نشون داده که تو باشگاه کسی که تا دیروز انواع فحش رو بهش می دادن بعد رفتن شده قهرمان نمونه اش استیلی و دایی پس خواستید پستمو نقل قول کنید اینا رو مدنظر داشته باشید.
من به شدت از اومدن حمید درخشان استقبال می کنم. اینکه بازیکنا بهش اعتماد ندارن هم چهارتا بازیکن در حد دسته یک می تونن تشریف ببرن. اصل اینه که درخشان حمایت پیشکسوتا و مالکای باشگاه رو داره و همینه، ضمنا مشورت از بقیه هم می گیره و تو اوردن بازیکن جدید مثل دایی لج نمی کنه، تو همین فرصت باقی (نمی دونم باقی مونده یا نه) دو تا بازیکن خارجی بیاریم و دو تا از این داغونای تیم دایی رو شرشون رو کم کنیم می شه امیدوار باشیم.
خدا رو شکر می کنم که اینجا نظرات بچه ها معقول تره و معلومه سنشون بالاست و می دونن اومدن درخشان به نفعمونه.
رفتن دایی باید انجام می شد وقتی این آقا نمیاد بازیکن به تیم اضافه کنه تو این شرایط بحرانی و کلاس می ذاره که بازیکن خارجی باید بیاد جلوم تمرین کنه، با همه پیشکسوتا دشمنه، حتی از دستیاراش کمک نمی گیره، تیمش تاکتیک نداره و هزار مشکل دیگه منم بودم اخراجش می کردم.
هیچ وقتم یادم نمی ره چه بلایی سر کریمی اورد با حمایت مدیرعامل سابق. رفتنش قریب الوقوع بود چه بهتر که زودتر اتفاق افتاد ولو با اومدن درخشان. بزودیم امیدوارم باشگاه خصوصی شه و وضعش بهتر شه تا دیگه مدیرعاملی نیاد که سرمربی بهش خط بده به اسطوره باشگاه بگه ام الفساد.
اون دسته از بازیکناییم که براش اشک می ریختن اگه غیرت داشتن به خاطر گندکاری هایی که تا الان کردن و توپایی که چپ و راست گل نکردن و خون هوادارا رو تو شیشه کردن اشک می ریختن.

Last edited:

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
اینقدرم حمید درخشان رو نیست و نابود نکنید ... درخشان یکی از ستاره های پرسپولیس بوده ... چرا به خودتون اجازه میدین هرچی به ذهنتون میرسه بهش بگین ...
درسته شاید تو زندگی شخصیش حاشیه زیاد داشته ولی حمید درخشان یکی از تاپ ترین های تاریخ پرسپولیس بوده ... حداقل از علی دایی بیشتر پرسپولیسی بوده و هست ...
دیروز اومده با یسری بازیکن لاشه یه جلسه صبح تمرین داشته شما انتظار معجزه داری ؟! نه برادر من ... از فوتبال انتظار منطقی داشته باش ...
علی دایی روی هم رفته 5سال سکان دار پرسپولیس بود و باعث و بانیه میلیون ها موی سفید من و شما ... جانب داری هم حدی داره ...
یه دل باشید ... علی دایی رفته ( حالا به بدترین و بی کلاس ترین شکل ممکن درسته ) ...
حالا موقعی نیست که مثل اون چند هزار نفری که واقعا نمیدونم چقد از فوتبال میفهمن و تو بازی اول به فحش میکشن همه چیز و همه کس پرسپولیس رو ... بله این توهین یه پرسپولیسی به خودشه ...
به شعور خودتون توهین نکنید !

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,628
اینقدرم حمید درخشان رو نیست و نابود نکنید ... درخشان یکی از ستاره های پرسپولیس بوده ... چرا به خودتون اجازه میدین هرچی به ذهنتون میرسه بهش بگین ...
درسته شاید تو زندگی شخصیش حاشیه زیاد داشته ولی حمید درخشان یکی از تاپ ترین های تاریخ پرسپولیس بوده ... حداقل از علی دایی بیشتر پرسپولیسی بوده و هست ...
دیروز اومده با یسری بازیکن لاشه یه جلسه صبح تمرین داشته شما انتظار معجزه داری ؟! نه برادر من ... از فوتبال انتظار منطقی داشته باش ...
علی دایی روی هم رفته 5سال سکان دار پرسپولیس بود و باعث و بانیه میلیون ها موی سفید من و شما ... جانب داری هم حدی داره ...
یه دل باشید ... علی دایی رفته ( حالا به بدترین و بی کلاس ترین شکل ممکن درسته ) ...
حالا موقعی نیست که مثل اون چند هزار نفری که واقعا نمیدونم چقد از فوتبال میفهمن و تو بازی اول به فحش میکشن همه چیز و همه کس پرسپولیس رو ... بله این توهین یه پرسپولیسی به خودشه ...
به شعور خودتون توهین نکنید !
والا!
اصلا دایی این تیم رو تمرین نمی داد با بچه و داداشش میومد سرزمین رو صندلی می نشست باز گلی به جمال درخشان که شورت و لباس ورزشی می پوشه تیم رو تمرین می ده و رو بازیکنا و غذاشون نظارت داره...
انقدر از رفتن دایی خوشحال شدم که حد نداره معلوم نیست بعضیا فازشون چیه از کسی که تیممون رو از همه بازیکنای حسابی و اصیل خالی کرد و تبدیل به یه تیم در حد راه آهن کرد حمایت می کنن. هر مصاحبه ش حتی زهری بود تو کالبد باشگاه.
در مورد اینکه رفتن دایی هم بد بود با شما مخالفم. باید بدتر از اینا می رفت حالا اینم بد نبود باید با هرکس به شیوه خودش برخورد کرد دیگه...
راستی درخشان یکی از کارایی که باید کنه ادب کردن بازیکنایی مثل همین سوشا مکانیه-تو نیم فصل باید ردش کنه یه هافبک درست و حسابی بیاره.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182

2%2828%29.jpg

به گزارش "ورزش سه"، متن این پیام به شرح زیر است:

با اتفاقات اين چندروز پرسپوليس مجاب شدم نظر خودمو اينجا بنويسم تا شايد کمى آرام شوم.در بزرگى نام على دايى در فوتبال شکى نيست. همانطور که در بد بودن پرسپوليس اين سالها شکى نيست.دايى بزرگوار ميدانم که امسال تيمت از لحاظ مهره بسيار درتنگنا بودو دستت خالى اما على جان کاش درطول اين سالها کمى خوددارتر بودى.
کاش مي‌دانستى که هميشه نياز به دادن جواب نيست، همانطور که در گذشته جوابت را در زمين ميدادى. کاش يادمان نرود که طرفدار بيچاره(از جمله خودم) برد مي‌خواهد. با آرامش،بااحترام.اختلاف شما و جناب مايلى کهن يا ديگرعزيزان،پرسپوليس و پرسپوليسى را آزار ميدهد. حالا که هست کاش مي‌ماند براى خودتان. مي‌ماندبراى وقتى ديگر. اما چه مي‌شود کرد که بعضيها را نمي‌شود دوست نداشت. دايى براى من از آن دسته دوست داشتنى هاست. مثل پروين مثل عابدزاده، مثل کريم، مثل نامجومطلق و مانند حميد عليدوستى.
پرسپوليس سالهاست که رنگ آرامش نميبيند.سال ١٣٧٧ شاگرد آقاى درخشان بودم در تيم ملى المپيک.از لحاظ فنى دوستش داشتم.بازيکن درخشان و ماندگارى هم درتاريخ پرسپوليس بودند و خواهند بود. اما به خودشان هم گفتم، با دايى خوب تا نشد. ميشد شکل بهتر و حرفه اى ترى عمل کرد. اما اين طبيعت فوتبال است.
بى شک درخشان کار سختى در پيش دارد چون شکل حضورش کمى بى مقدمه و آنى بود.در اين چند روز هم شايعاتى مبنى بر حضور من در کادر ايشان بود که دراين مورد بايد به صراحت بگويم،من،براى اين نيمکت مقدس هنوز بسيار کوچکم. بااينکه در اين سالها، عده اى رويش نشستند که در قواره آن نبودند ولى من که عظمتش را خوب ميشناسم.
به على دايى عزيزو افشين خان پيروانى مهربان خسته نباشيد ميگم به خاطر تمام لحظاتى که براى تيم محبوبم تلاش کردند وآرزوى روزهاى درخشان دارم براى پرسپوليس و کادرفنى جديدش.ودرآخر اعلام ميکنم ،بااينکه به شخصه دست بوس تک تک بزرگان اين باشگاه هستم ولى سربلندى پرسپوليس برايم از هر نامى بالاتراست. طرفدار هميشگى پرسپوليس پژمان

00991631.jpg

پرسپولیس و راه‌آهن یعنی دو تیمی که می‌گویند حمیدرضا سیاسی و برادرش در آنها نقش دارند، در مصاف با دو تیم پایین‌تر از خودشان در جدول یک باخت و یک مساوی را تجربه کردند تا معلوم شود وضعیت درایت استاد چطور است! هر دو تیم خانواده سیاسی را هم که روی هم بگذاری، کلا شاید یک سهمیه آسیایی بگیرند.

پشت پرده واقعي بحران پرسپوليس

ادامه ناکامي پرسپوليس بدون دايي/زور پرسپوليس به قعرنشين هم نرسيد

شما با کدام مربي راحت هستيد آقاي حقيقي؟

درد دل بازيکنان پرسپوليس پس از بازي

پنجعلي:بارسا 7 گل از بايرن خورد، اما تشويق شد

Last edited:

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
خوبی درخشان نسبت به دایی اینه که اگه تیمش نتیجه نگیره مطمئن باشید زمین و زمان رو مقصر معرفی نمیکنه و خودش گردن میگیره. این یعنی شهامت و عدم غرور بیجا چیزی که در دایی نبود. و تیم داشت پله پله پایین تر میرفت. منم مثل بعضی دوستان از اومدن درخشان استقبال میکنم و دو هفته دیگه قضاوت رو در موردش شروع میکنم.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
پشت پرده واقعي بحران پرسپوليس

تکلیف هواداران پرسپولیس چه می شود ؟
قاطعانه می توان گفت که وزارت ورزش ، هیات مدیره و حتی دایی کوچکترین اهمیتی برای هواداران پرسپولیس قائل نشدند و تنها به منافع خودشان فکر کرده اند ، جالب این که با این که تیم پرسپولیس در این فصل نتایج ضعیفی کسب کرده است باز هم به گواه آمار تا این روز پرسپولیس پرتماشاگرترین تیم این فصل بوده است . حیف از این همه هوادار!؟ در کشورهای عربی برای جذب هواداران فوتبال ماشین های مدرن قرعه کشی می کنند ولی در اینجا ما هواداران را فراری می دهیم…

پ.ن خداییش حرف حق رو زده . بیچاره پرسپولیس

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
دوستان بنده استقلالی هستم اما واقعا دلم می خواست این حرف رو بگم اینجا
علی دایی خوب یا بد رو کار ندارم اما مربی های ایرانی ظرفیتشون در همین حد هست و بهترین مربی لیگ ایران هم در آسیا حرفی برای گفتن نخواهد داشت
اونی که علی دایی رو برکنار میکنه باید بره یک مربی آلمانی درست و حسابی با دستیارهاش بیاره و پول هم خرج کنه بجای اینکه قراردادهای ترکمنچای با مربیان داخلی ببنده و همون پول رو بده به اون ها

دانش مربیان لیگ برتری بیشتره یا مربی لیگ دسته دوم آلمان !!! متاسفانه باند بازی در فوتبال ایران همه چیز رو نابود کرده یک روز باند علی پروین یک روز باند علی دایی یک روز باند حمید درخشان هرکی باندش قوی تره میاد سر کار ..البته در استقلال هم همین هست و فرقی نداره
واقعا خمید درخشان چند سال در اروپا مربیگری کرده و کلاس رفته که حالا بخواد خیلی بهتر از علی دایی باشه ... علی دایی جداقل در تمرین های بایرن مونیخ و هرتابرلین و ... بوده باز بیشتر بلده حرفش هم بین بازیکن های بیشتر برش داره
کلا تا این باند بازی و دلالی ها در دو باشگاه پایتخت باشه این ها هیچی نمیشن

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
من مرده دروازه بان پرحاشیه و سطح پایین گلمون هستم مصاحبه هم میکنه .یعنی روزی که این مردک رو خریدن نزدیک بود سرم و بکوبم به دیوار یطوری میگه میرم انگار الان میخوایم فن درسار رو از دست بدیم برو عزیزم خدا پشت و پناهت
والا ما مردیم بسکه گفتیم دفاع این تیم و تیم ملی رو فقط داره یک بازیکن جمع میکنه اونم سید جلال هست فصل قبل اون بازی کذایی رو نبود مساوی کردن با گل دقیقه 90 و قهرمانی پرید والا اگه این تو یه تیم دیگه بود مثل همین کاستاریکا دو ملیارد میدادن تا بخرن حالا هم که رفته اقایون فکری به حال دفاع اسفناک تیم نکردن این بنده خدا اومانیا هم تا بیاد بفهمه اوضاع ایران چجوریه فصل تموم شده رفته .خدایی این ماهینی و علی عسکر رو تو تیم های دسته یک بزور بازیشون میدن ایناچین اخه
واقعیت بازیکن های ایرانی همینه چنتا بازی خوبن چنتا فاجعه همین عباسزاده فصل قبل چنتا گل زد گفتن ستارست و ... نرفتن دوتا مهاجم درست و حسابی بخرن از نوع خارجی ایرانی ها از نظر من همه یه مدل هستن امثال واقعا تا اینجا افتضاح بوده اون طارمی باز سر بوده نسبت به این
خط هافبک هم که بالکل نداریم که بخوایم ایراد هم بگیریم و کار وقتی جالبتر میشه که با اینا میخوایم بریم تو اسیا هم بازی کنیم ما که نفهمیدیم اصلا تیم های ایرانی واسه چی میرن سهمیه میگرن که چی بشه مثلا نقش تیم های ایرانی تو چند سال اخیر فقط پر کردن جدول چهار تیمی بوده مگر شانس بیارن و تو هر مرحله با ضعیف ترین تیم ها همگروه بشن که اونم نتیجه نداره چون اون بالاها با اولین تیم درست و حسابی مخصوصا از نوع کره ای یا ژاپنی و یکی دوتا از این تیم های چینی که برخورد بکنن خلاص میشه کار

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
من که فقط لنگ بازی حقیقی و علی عسگر بودم!!!! حقیقی پاس اشتباه میده بعد میبینه توپ نرسید به طرف مقابل وایمیسه سرش رو میخارونه!!!!!!بعد حقوقش هم 1 میلیارد هست!!غیرت و تعصب پیش کش،حداقل اینقدر شرف داشته باش قد اون پول حرومی که گرفتی درست بازی کنی

بالا