• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
شانسی که درخشان آورده ، وقتی اومد که بازی های سخت تیم تموم شد !
مطمئنا اگه دایی هم بود راه آهن رو میبرد پرسپولیس
بازی بعدی با استقلال خوزستان هم به نسبت بازی با تراکتور ، فولاد ، و.... خیلی راحت تره
بازی بعدش با سپاهان محک خوبی برای درخشان خواهد بود

بازی بعدش با سایپاست که افتاده رو غلطک ، پدیده ای که تو آزادی به زحمت مساوی گرفتیم رو 4 تا زد ! البته تا چند هفته دیگه معلوم نیست ولی خب شاید خطرناک تر بشه،به نظرم توی این بازی معلوم میشه دانش مربیگری درخشان در چه حده ، چون مربی تیم روبرو جلالی هست که رو اصول کار می کنه.

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
تو دربی امید ها پرسپولیس بازی رو 2-1 برد بعد لیدر های استقلال ریختن تو زمین بازیکن های پرسپولیس رو مورد عنایت قرار دادن :eek:
یه نفر زیر خبر ضرب و شتم بازیکن ها این کامنت رو گذاشته بود باهاش خیلی حال کردم :general606:

حالا کمیته انظباطیم وارد عمل میشه و بازیکن پرسپولیس که خوشحالی کرده بود رو از کلیه مسابقات محروم وبقیه بازیکنان پرسپولیس که کتک خورده بودند رو چند میلیون جریمه و چندین ماه محروم خواهد کرد و بازیکنان استقلال به خاطر باخت نا حق ٣-٠ به نفع استقلال میشه و لیدرها ،کادر فنی وهواداران استقلال بابت کتکت زدن واجرای انواع فنون رزمی ضمن تشکر وقدردانی لوح تقدیر وپاداش نقدی به هر یک اهدا خواهد شد ارای کمیته انظباطی لازم الاجرا و بدون اعتراض خواهد شد

سینا هستم
یکم رو اعصابه ، چون الان من هر چی بنویسم خب یعنی همین الان نظرمه و ربط داره به قضیه ! تو هر پست که ایشون میزنه ، چه با ربط چه بی ربط دیگه اذیت میشن بقیه.
اتفاقا من هروقت پ.ن های پهلوون رو میخونم شاد میشم :D
پهلوون به کارت ادامه بده :general601:

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
تو دربی امید ها پرسپولیس بازی رو 2-1 برد بعد لیدر های استقلال ریختن تو زمین بازیکن های پرسپولیس رو مورد عنایت قرار دادن :eek:
یه نفر زیر خبر ضرب و شتم بازیکن ها این کامنت رو گذاشته بود باهاش خیلی حال کردم :general606:

حالا کمیته انظباطیم وارد عمل میشه و بازیکن پرسپولیس که خوشحالی کرده بود رو از کلیه مسابقات محروم وبقیه بازیکنان پرسپولیس که کتک خورده بودند رو چند میلیون جریمه و چندین ماه محروم خواهد کرد و بازیکنان استقلال به خاطر باخت نا حق ٣-٠ به نفع استقلال میشه و لیدرها ،کادر فنی وهواداران استقلال بابت کتکت زدن واجرای انواع فنون رزمی ضمن تشکر وقدردانی لوح تقدیر وپاداش نقدی به هر یک اهدا خواهد شد ارای کمیته انظباطی لازم الاجرا و بدون اعتراض خواهد شد

پهلوون به کارت ادامه بده :general601:
به گزارش "ورزش سه" ، به محض پایان دیدار دو،سه نفر از لیدرهای استقلال به سمت بازیکنان تیم پیروز و مربیان این تیم یعنی جواد حسن زاده، وحید مظاهری و بهروز سلطانی رفتند و با ضربه زدن به دست یکی از یاران پرسپولیس چمن سبز ورزشگاه شهید فکوری را سرخ کردند. از جریان این بازی حدود 1000تماشاگر دیدن می‌ کردند.

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
سینا هستم
یکم رو اعصابه ، چون الان من هر چی بنویسم خب یعنی همین الان نظرمه و ربط داره به قضیه ! تو هر پست که ایشون میزنه ، چه با ربط چه بی ربط دیگه اذیت میشن بقیه.

رو اعصابته پستای منو نخون محبعلی

پ ن : ما همه باهم رفیقیم - هر چیز که در جُستن آنی ، آنی

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
پهلوون به کارت ادامه بده :general601:[/QUOTE]

ما مخلص شماییم

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
رو اعصابته پستای منو نخون محبعلی

خب بزار تو امضا ، فونتشم بزرگ کن ! اینطوری راحت تر نیست؟

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
اینو سوشا تو اینیستاگرامش گذاشته:D

download

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
دوستان ماجرای ضرب و شتم دربی امیدها رو خوندین؟ :eek:

http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1173923&title=تشريح_ماجراي_چاقوکشي_در_داربي_اميدها

اینهم قسمتی از صحبتهای مظاهری که در لینک آورده شده:
((وي ماجرا را در ادامه اينطور تشريح مي‌کند: آقاي سلطاني خواست بلند شود که من از او و تمام بازيکنانم خواستم تا عکس‌العملي نشان ندهند و خودم با توجه به سمت او رفتم. ليدر مذکور به من گفت بازيکنت بد مي‌خندد و بايد او را ادب کنم! از او خواستم تا آرام باشد و مشکلي ايجاد نکند. اما او براي درگيري آمده بود و دستش را به سمتش جيبش برد و چاقويش را بيرون آورد. در ادامه دستم را کنار زد و به سمت تيم دويد که من از سلطاني خواستم با توجه به چاقويش مواظب باشد.

مظاهري ادامه داد: يک لحظه از همان سمتي که چهار ليدر استقلال جضور داشتند و همه به سمت زمين حمله کردند. از زير پيراهن‌شان پنجه بکس و قمه و چاقو بيرون آوردند و با اين تفاسير بايد از خودمان دفاع مي‌کرديم. آقاي سلطاني با کمک شلنگ کنار زمين آنها را از بچه ها دور کرد.))

اینهم لینک جلسه امروز منتقمی با اسپانسر باشگاه:
http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1173929&title=جلسه_4_ساعته_منتقمي_با_اسپانسر_پرسپوليس

crashday

Registered User
لایک‌ها
1,323
از زير پيراهن‌شان پنجه بکس و قمه و چاقو بيرون آوردند و با اين تفاسير بايد از خودمان دفاع مي‌کرديم. آقاي سلطاني با کمک شلنگ کنار زمين آنها را از بچه ها دور کرد.

میگم خوب شد لیدر بودن،اگر ارازل و اوباش بودن لابد با هفت تیر و شمشیر میومدن! خوب شد لیدر بودن :|

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
حسین ماهینی پرید؟
یه اسم به نام ح.م گفتن که به دلیل ارایه ندادن مدارک تو زمان مورد نظر تعلیق شد بعید نیست حسین باشه
ولی پنجعلی و سخنگو باشگاه هر دوتا گفتن حسین تا نیم فصل مطمعن باشید مشکلی نداره
باز باس واستاد تماشا کرد که بلاخره چی میشه

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
علی کریمی امروز سر تمرین چه میکرده؟!!!

محسن خلیلی هنوز تمرین میکنه با تیم؟

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها