• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
یا خدا حالا من یه چی شوخی شوخی گفتم
چرا انقدر سریع به حقیقت پیوست:general611:
حالا اومانیا 2 رو از کجا پیدا کنیم:general503:
پدر تیم در اومد

600_shoot-1393-07-02.jpg
عجب خر تو خریه ها
قدیما خریدنی بود حداقل میدونستیم کیا میرن میخرن ولی حالا فقط باید بند پ رو شامل بشی تا بتونی معافی بگیری

• Like
Reactions: usl

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
انشالله پولادی بی رگ برگرده هرچند ازش حسابی دلخوریم سر نارو زدن ولی خوب اگه بگه چیز خوردم میبخشیمش
انشالله فردا هم ببریم واز بهرانبیام بیرون روحیه بروبچ که به لطف داشعلی الان تو فضاسیر میکنه انشالله میبریم

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
پولادی به عنوان یه بازیکن حق داره برا آیندش تصمیم بگیره ... هرجا دلش میخواد بازی کنه ... یکی از بهترین بازیکن های ایران تو جام جهانی بوده و مطمئنا پیشنهاد های خوبی از تیم های عربی داشته ...
حق داره بره ... همونطور که خیلی ها رفتن ... فوتبال روز دنیا الان رو پول میچرخه ... غیرت و اینا باید تو زمین دیده شه نه تو جوهر خودکار و این چیزا ...

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
انشالله پولادی بی رگ برگرده هرچند ازش حسابی دلخوریم سر نارو زدن ولی خوب اگه بگه چیز خوردم میبخشیمش
انشالله فردا هم ببریم واز بهرانبیام بیرون روحیه بروبچ که به لطف داشعلی الان تو فضاسیر میکنه انشالله میبریم
خدا نکنه
جز 5 تیم آخر هم باشیم هیچ وقت دلم نمیخواد برگرده
تیم شان جایگاه داره
همچین آدمی لیاقت پیرهن قرمزو ندارن

پولادی به عنوان یه بازیکن حق داره برا آیندش تصمیم بگیره ... هرجا دلش میخواد بازی کنه ... یکی از بهترین بازیکن های ایران تو جام جهانی بوده و مطمئنا پیشنهاد های خوبی از تیم های عربی داشته ...
حق داره بره ... همونطور که خیلی ها رفتن ... فوتبال روز دنیا الان رو پول میچرخه ... غیرت و اینا باید تو زمین دیده شه نه تو جوهر خودکار و این چیزا ...
بره به سلامت دیگه برگشتش ولی معنی نمیده
وقتی که میگه حاظرم خداحافظی کنم ولی به پرسپولیس بر نگردم

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
عزیز محبوبیت نداشت که !!!
مگه میشه به بازیکنی که ریشه پرسپولیسی نداره دل بست !
محبوبیتو کریم داره علی داره بهروز ***** فرد داره مهدوی کیا داره نه این برو بچ عشق پول مثلا پیروانی بادامکی و... کجا حقیقی و پولادی کجا عشق بازی بادامکی پیرووانی کجاو نازو افاده این بچه ها کجا
حتی درمورد پیام وعالیشاه هم ترس این وجود داره که نارو بزنن !!! :(

Last edited:

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
عزیز محبوبیت نداشت که !!!
مگه میشه به بازیکنی که ریشه پرسپولیسی نداره دل بست !
محبوبیتو کریم داره علی داره بهروز ***** فرد داره مهدوی کیا داره نه این برو بچ عشق پول مثلا پیروانی بادامکی و... رو با حقیقی و پولادی درنظر بگیریم ببینیم کدومشون به عشق پیراهن بازی میکنن ومیکردن
حتی درمورد پیام وعالیشاه هم ترس این وجود داره که نارو بزنن !!! :(
از ***** فرد خیلی بدم اومد
هموشن حاشیه دارن واسه تیم
برن دیگه چی میخوان؟؟؟؟؟

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
حاشیه یه بیسو پایه ای داره عزیز باید دید علتش چیه خوب منم زورم میاد یکی بیاد توخونه ای که من توش بزرگ شدم محبوب شدم و... واسم دور ورداره عاغایونی که الان کنه تیم شدن باعث این مشکلات میشن که ادم دلش اتیش بگیره خیلی ها از مایلی هم بد میگنو فلان من به شخصه خیلی از مایلی خوشم میاد هممون میدونیم که نگاه خرس خاله ها با نگاه تعصبی ها تفاوت داره ولی متاسفانه الان مرکزیت باشگاهو خرس خاله ها اشغال کردن

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
کسی با اظهاراتی که امثال مایلی کهن ها یا ***** فرد ها در مورد پرسپولیس انجام میدن مشکلی نداره،به هر حال عمری برای این تیم زحمت کشیدن و تلاش کردن،اما خوب پیشکسوت ها باید بدونن که هر حرفی رو چه موقع بزنن!اون موقع که تیم تو حاشیه هست و وضعیتش مشخص نیست،مشخصه که نیاز به حمایت داره نه انتقاد،انتقاد رو بعدا هم میشه کرد.این موضوع حلقه مفقوده این عده از پیشکسوتان پرسپولیس هست متاسفانه

♣ACE

Registered User
لایک‌ها
1,385
انسجام خط دفاعی واقعن دیدنیه .. افرین به حمید درخشان
این تیم 3 هفته به حال خودش رها میشد.. همین ترکیب رو داشت و الان با انگیزه تر بازی میکرد
پ ن : باز هم خیابانی .. باز هم اعصاب تماشاگر

Last edited:

حسن ياور

Registered User
لایک‌ها
1,263
وای چه اشتباه بدی کرد دروازه بان معلومه خیلی تحت فشاره
نظر من اینه یه دروازه بان خوب باید داشته باشه هر تیمی دروازه بان دوم باید از نفر اول پایین تر باشه

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
یا خدا پنالتی خدا

گللللللللللل دوم جوووون

نشونه خیلی خوبیه

خدایا شکرت خاک تو سر سوشا

Last edited by a moderator:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
وای چه اشتباه بدی کرد دروازه بان معلومه خیلی تحت فشاره
نظر من اینه یه دروازه بان خوب باید داشته باشه هر تیمی دروازه بان دوم باید از نفر اول پایین تر باشه
دقیقاً!
من خودم از این نوع انتخاب دروازه بان به یاد ندارم تیمی به جایی رسیده باشه!
آخرین نمونه اش هم رقابت کاسیاس و لوپز بود! که تهش بهترین دروازه بان دنیا میشه این!
پ.ن: دوباره هم تاکید میکنم اون امضا رو پاک کنی ایل و تبارتون رو از دم تیغ میگذرونم!:general403:

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
خوشم میاد سوشا خیلی پررو هست وضع دروازبانیش اینه اون وقت برا تیم و سرمربی شاخ و شونه هم می کشه که تیمو ترک می کنه والا ما که از رفتنش خوشحال میشیم از اولش هم خریدش اشتباه بود همون نیلسون تو دروازه باشه بهتره تعداد گل زده سوشا تو این فصل از تعداد گل زده مهاجم هامون بیشتره

بالا