• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
من بازی رو ندیدم
پس چجوری فهمیدی که شانسی بردن؟! :)
سپاهان واقعا افتضاح بود . دوتا گل اول رو 100 % اشتباه فردی بازیکن های سپاهان بود البته اونها هم تو دفاع خیلی پر تعداد بودن. خیلی باید مواظب باشیم گل اول رو دربی نخوریم چونکه واقعا دفاعشون اتوبوسی میشه. ولی اگر گل اول رو بزنیم خیلی راحت ایشاله میبریمشون
فرکی هم نشون داد که مربی خوبیه اما برای ستاره ها

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
اتفاقا استقلال خیلی خوب بود بچه ها
سپاهانم درسته در حد خودش نبود
ولی استقلال عالی بود!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
فرصت خوبیه که بنکستون خودشو نشون بده و با گلزنی اون ببریم. طارمی رو سالم ببریم برا دربی ..... امیدوارم طارمی ظرفیت توجه همگانی رو داشته باشه ...... و فقط بی حاشیه به فکر پیشرفت باشه

اینم گل بنکستون که دیروز گفته بودم..................

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
پس چجوری فهمیدی که شانسی بردن؟! :)
سپاهان واقعا افتضاح بود . دوتا گل اول رو 100 % اشتباه فردی بازیکن های سپاهان بود البته اونها هم تو دفاع خیلی پر تعداد بودن. خیلی باید مواظب باشیم گل اول رو دربی نخوریم چونکه واقعا دفاعشون اتوبوسی میشه. ولی اگر گل اول رو بزنیم خیلی راحت ایشاله میبریمشون
فرکی هم نشون داد که مربی خوبیه اما برای ستاره ها

اولش گل استقلال رو دیدم بعد یه فرصت سپاهان داشت من فکر کردم شاید یکی از اون بازی هاست که... اما حالا که شما دوستان میگید آقا پرچم سفید رو میبریم بالا

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
تقدیم به روح پاکت ای شیرخفته 24جاویدان. به امید تقدیم کاپ قهرمانی به روح پاکت و به فرزند نازنینت هانی همیشه به یادتیم

Sent from my LG-E988 using Tapatalk

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
بدون محروم رفتیم دربی خداروشکر
البت ایشالا تو تمیرینات مصدوم ندیم

01071771.jpg

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
پرسپولیس با یک برد ،به 6 هدف زد :
به گزارش "ورزش سه" ،این آمار برانکو پرسپولیسی ها را در آستانه دربی شاد کرد.
***-پرسپولیس در لیگ پانزدهم اولین برد خانگی خود را به دست آورد.
***-پرسپولیس برای اولین بار در مسابقات لیگ امسال با اختلاف 2 گل برنده شد.
***-پرسپولیس برای اولین بار در مسابقات امسال لیگ 2 بازی متوالی را با برد به پایان رساند.
***-برای اولین بار در لیگ امسال رتبه پرسپولیس یک رقمی شده است(بااحتساب نتایج پایانی هفته دهم)
***برای اولین بار در مسابقات لیگ امسال تعداد برد وباخت های این تیم برابر شد.
***برای اولین بار تفاضل گل پرسپولیس در مسابقات فوتبال لیگ برتر مثبت شد.

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
نیم اول که بازم شاهد دفاع اتوبوسی تیم حریف تو آزادی بویدم با اومدن مسلمان تیم یه جونی گرفت وخدا رو شکر تیم نیمه دوم خیلی خوب بودیم .
دفاع هم خیلی خوب و هماهنگ بودن،بدشانسی اول فصل تیم و مخصوصا دفاع های وسطمون دیر جمع شدن و خیلی از گل هایی که میخوردیم روی اشتباه فردی و ناهماهنگی بود
یه دو تا بازیکن باکیفیت بگیریم نیم فصل به احتمال بسیار زیاد قهرمانیم. البته اگر بزارن ...

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
نیم اول که بازم شاهد دفاع اتوبوسی تیم حریف تو آزادی بویدم با اومدن مسلمان تیم یه جونی گرفت وخدا رو شکر تیم نیمه دوم خیلی خوب بودیم .
دفاع هم خیلی خوب و هماهنگ بودن،بدشانسی اول فصل تیم و مخصوصا دفاع های وسطمون دیر جمع شدن و خیلی از گل هایی که میخوردیم روی اشتباه فردی و ناهماهنگی بود
یه دو تا بازیکن باکیفیت بگیریم نیم فصل به احتمال بسیار زیاد قهرمانیم. البته اگر بزارن ...

اگر بذارن

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
مربی با دانش اینجاست که نشون میده خودشو. تیم نیمه اول به دلیل دفاع متراکم ملوان مجبور شد سانتر از جناحین رو در دستور کار قرار بده ولی نمیدونم چرا موفق نبودن و رامین رضاییانی که تو تیم ملی همه سانتر هاش پشت نقطه پنالتی با ارتفاع مناسبه یکی از اون سانترها رو نتوست بندازه. اینو میزارم پای فشار بازی بخاطر خونگی بودن و نبردن داخل خونه.
نیمه دوم تیم کارهای ترکیبی و پاسهای کوتاه رو در دستور کار قرار داد که جوابم داد و تیم دو گل زد و دو سه موقعیت خوب رو هم نزد.
خداروشکر بازی رو بردیم و خداروشکر اس اسم برد چون از سپاهان بیشتر از استقلال بدم میاد.
دربی اگر تیم تو دفاع تمرکز کافی رو داشته باشه میشه بازی رو برد من خیلی امید دارم . از مساوی هم بسیار متنفرم.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
بچه ها اگر به یاری خدا تلگرام فیل نشد یه گروه مخصوص پرسولیسیا درست کنم میایید تو گروه؟؟؟

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
دوستان داور هم که ترکی شد...:D
والا بلا میمونه ادم چی بگه...سابقه داوریشو تو دربی ها نگاه کنین فقط...
بچه ها اگر به یاری خدا تلگرام فیل نشد یه گروه مخصوص پرسولیسیا درست کنم میایید تو گروه؟؟؟
من پایم;)

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
طرف اول محسن ترکی
طرف دوم مظلومی
طرف سوم دایی که این بار غایبه295569_518292564889050_1392717293_n.jpg
درنتیجه=داستان اون دو تا دربی مسخره خدا کنه نشه

Last edited:
بالا