• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
این بنگسون رو هم جو گرفته ها یعنی موثر ترین نقشش تو گلی که به ثمر رسید این بود که اوجا ایست کرده بود یعنی فقط ایست کرده بودا خودشم بنده خدا اصلا نمی دونست توپ بهش خورد :D

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
خیلی خوب بودیم واقعا ، تیم از لحاظ بدنی که معرکست
اگر هم می باختیم به نظرم انتقادی به جز بی دقتی در از دست دادن موقعیت های بعضا 100 % ای به تیم وارد نبوده ونیست . بازی مسلمان تو هافبک و انصاری نو دفاع خیلی به دلم نشست. انصاری عجیب خوب بازی میکنه !
تنها موقعیت خوبشون رو گل کردن و ما حداقل 5 تا موقعیت بالای 70-80 درصد گل رو خراب کردیم . صحنه ای که عالیشاه نزد واقعا یک سوپر موقعیت بود خیلی حیف شد که نبردیم بازی و سه امتیاز رو از دست دادیم
گفتم من از این تیم عجیب رقیب امسال میترسم بازی نمی کنن ولی نتیجه میگیرن ، واقعا باید از مساوی خوشحال باشن (که به احتمال زیاد هم خیلی خوشحال هستن ، البته کسایشون که درک فوتبالی داشته باشن )

pouyasony

Registered User
لایک‌ها
253
* سیستم استقلال در بازی امروز:
دفاع وسط چپ
دفاع وسط راست
دفاع خیلی وسط چپ
دفاع خیلی وسط راست
دفاع راست
دفاع خیلی راست
دفاع چپ
دفاع خیلی چپ
دفاع کمی جلوتر راست
دفاع کمی جلوتر چپ

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
اقا جواب اون بنده خدا هارو ندید...:D
8 تا بازی شده در حسرت برد مقابل ما هستن...سال پیش دبل شدن...
امسال هم که اینه وضعشون:D
یه کلام..بزارین بسوزن...
جالبه ترکی 2 تا دربی براشون در اورده ها....:D
چقد بده به داوری عادت کنی یه روز برات نگیره تیمت به باد فنا بره...:D:D
پرویز کلاه گیسو ببر بالا بازیو ببین یه کم :D

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
خیلی خوب بودیم واقعا ، تیم از لحاظ بدنی که معرکست
اگر هم می باختیم به نظرم انتقادی به جز بی دقتی در از دست دادن موقعیت های بعضا 100 % ای به تیم وارد نبوده ونیست . بازی مسلمان تو هافبک و انصاری نو دفاع خیلی به دلم نشست. انصاری عجیب خوب بازی میکنه !
تنها موقعیت خوبشون رو گل کردن و ما حداقل 5 تا موقعیت بالای 70-80 درصد گل رو خراب کردیم . صحنه ای که عالیشاه نزد واقعا یک سوپر موقعیت بود خیلی حیف شد که نبردیم بازی و سه امتیاز رو از دست دادیم
گفتم من از این تیم عجیب رقیب امسال میترسم بازی نمی کنن ولی نتیجه میگیرن ، واقعا باید از مساوی خوشحال باشن (که به احتمال زیاد هم خیلی خوشحال هستن ، البته کسایشون که درک فوتبالی داشته باشن )
100 درصد تایید میشه..اگه میباختیم هم انتقادی به برانکو و ... نبود ...
فقط حسرت از دست رفتن موقعیت ها...این تیم واسش فرق نمیکنه کی جلوش باشه..اونقدر برانکو تاکتیک کار کرده با تیم که از راه های مختلف میتونه موقعیت بسازه..فقط خیلی خیلی از دست میدن مهاجم ها فرصت هارو...
انصاری اولین بازیش بود تو دربی فک کنم ...فوق العاده بود...
اون تیم نصف امتیازهایی که گرفته مبهمه .:D

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت:توصیه ام به صالح این است که یک بار دیگر فیلم بازی را به دقت تماشا کند،شاید او بازی دیگری را تماشا کرده است!
مهرداد میناوند در گفت و گو با کاپ،درباره دربی 81 اظهارداشت:اگر بخواهیم عادلانه قضاوت کنیم باید بگویم که استقلال در 10 دقیقه نخست بازی خیلی خوب بود و پرسپولیسی ها تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار گرفته بودند. اما زمانی که پرسپولیس به بازی برگشت ورق هم به نفع پرسپولیس برگشت و واقعا استقلال حرفی برای گفتن نداشت.البته نباید از عملکرد خوب و بدون نقض خط دفاعی استقلال و مهدی رحمتی هم غافل بود.
وی افزود:عملکرد محسن مسلمان فوق العاده بود و نشان داد که اگر به او اعتماد شود می تواند موجبات موفقیت را برای هم تیمی ها خود فراهم آورد. او اگر قدر خود را بداند می تواند ملی پوش شود.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره برانکو تاکید کرد:پرسپولیس این روزها مدیون برانکو است زیرا روحی را که در تیم می بینیم فقط مربی می تواند به بازیکنان تزریق کند.
وی خطاب به هواداران استقلال گفت:وقتی در دقیقه 24 دیدم که چقدر هوادران استقلال به هادی نوروزی لطف دارند واقعا خوشحال شدم و جا دارد اینجا از آنها تشکر کنم.
میناوند درباره صحبت های مجید صالح مبنی بر اینکه از بیرون می خواستند بازی به تساوی کشیده شود اذعان داشت:این حرف ها دیگر قدیمی شده است. تعجب می کنم از شخصی مانند مجید صالح که قدرت آنالیز خوبی دارد،اگر قرار بود بازی به تساوی کشیده شود این همه صحنه حساس چه بود؟بهتر است آقای صالح به تیم خود بپردازد زیرا فکر می کنم این حرف ها بیش تر شبیه به جوک است.توصیه ام به صالح این است که یک بار دیگر فیلم بازی را به دقت تماشا کند،شادید او بازی دیگری را تماشا کرده است!

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
درود به این تیم و سبک بازیش /// لذت بردیم از بازی امروز که البته اگر میخواست عدالتی فوتبالی!!! نتیجه حداقل باید اختلاف 2تایی میداشت ///
اما نمیشه از بازی بد نورمحمدی و سوشا مکانی که الحق هیچوقت بازی ای رو برا تیم در نیاوردن گذشت !
حرفم رو در مورد کامیابی نیا پس میگیرم ! این بشر یه تنه چند بازی گذشته رو درآورده برا تیم ...
در مورد داوری هم که حرف نزنیم بهتره /// فقط ای کاش امروز با لباس مقدس داوری وارد زمین نمیشد و همون رنگ آبی میپوشید ...
7اختلاف امتیاز با صدر زیاده ولی یه نیم فصل دست نخورده مونده و میتونیم با برگشت نوری طوفانی بپا کنیم ...

Last edited:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
فقط حیف ...و صد حیف که قدر توپاشونو ندونستن به خصوص اون دو تا تک به تک ...........نیمه اول............ برد از دستمون پرید ............ بد شانس بودیم ........ عالی از چنگالمون در رفتن!

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
دوستان الان تاپیک اونور رفتن درگیری پیش میاد لطفا رعایت کنیم که مشکلی پیش نیاد اونور فعالا تمرکز ندارن بهتره ماهمین طرف باشیم
از نظر اونا باید بازیو درو میکردن به نفع خودشون که البته واسه ما مهم نیست چون هرکسی که بازی امروزو دیده باشه درک میکنه نتیجه عادلانش برد پرسپولیس بود روی تک موقعیتشون به گل رسیدن و دیگه هیچ حرکتی نزدن بعد توقع برد دارن!!!

Sent from my LG-E988 using Tapatalk

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,423
کلا فازشون معلوم نیست چیه ؟
جوری کامنت میذارن یکی بازی رو ندیده باشه فک میکنه حق اونا بوده با 4 تا اختلاف ببرن داور نذاشته

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
ولی تو اون همه خطا نور الهیو بد زدن تو اون صحنه که زد کنج. بعد رفتنش وسط خالی بود ولی خب مقابل کسی جرات حمله نداشت

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
نیاز به درگیری و فحش و بدو بیراه نیست از هر چیزی بدتر اینه که رحمتی بهترین بازیکن زمین بشه.
من الله التوفیق

2630571

Registered User
لایک‌ها
154
ميگن امين حاج محمد هنوز داره رو خط دروازه كرال شنا ميكنه بلكه بتونه جلو گل شدن توپ رو بگيره :)
میگن رحمتی قلط زنان داره جیغ میکشه به مظلومی میگه چرا دفاع نمیفرستی تو زمین؟؟؟
فوری فوری هنور مظلومی از آزادی خارج نشده و داره دفاع میفرسته تو زمین..........
خوزه مورینیو سرمربی تیم چلسی با اقامه دادخواست در دادگاه لاهه ، با ارائه مستندات مدعی شد که پرویز مظلومی سرمربی تیم استقلال اتوبوس تیم او را دزدیده است وی دلیل ناکامی تیمش در این فصل را صرفا گم شدن اتوبوسش اعلام کرد
میگن از فردا قوطی کنسرو ماهی، کنسر لوبیا و کنسرو بادمجان با مارک استقلال به دلیل 90 دقیقه تو قوطی بودن در دربی در سراسر کشور پخش میشه
دادشام پرسپولیسیا با صدای بلند واسه تسلای خاطر اسدقلالیا بخونن: 4ساله در حسرت بردیم...دربی هشتاد و یک رو، دقیقه ی انوم نبردیم
پرویز مظلومی با اعلام این نکته که امروز دفاع دیگه ای نداشت به زمین بفرسه از مدیر عامل استقلال خواست برای بازی برگشت پیروز قربانی .اميرحسين صادقی.پاشازاده.زرینچه .حسن زاده و سهراب بختیاری زاده را به استقلال باز گردانند
راسته میگن مورینیو بلیط تهران رو برا شرکت توی کلاسهای پرویز خان اوکی کرده؟
سایت ایران استخدام: اطلاعیه: باشگاه استقلال تهران در نظر دارد جهت تکمیل نیروی دفاعی خود ازبین علاقه مندان در پست دفاع خیلی مرکزی و بر اساس ضوابط آیین نامه استخدامی مربوط ، از طریق آزمون علمی ، مصاحبه ، تحقیق ، معاینات پزشکی و … با انعقاد قرار داد کار موقت و بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی دعوت به همکاری می نماید.
میگم مظلومی از یه سری وکیل هم خواسته بیان برای تیمش دفاع کنن
پلیس راهنمایی رانندگی اعلام کرد ترافیک در اتوبان همت شدید شده است گفته میشه استقلالی ها از اتوبوس اومدن پایین هنوز دارن دفاع میکنن
میگن خسرو و برزای که آخر بازی داشتن باله میرقصیدن واسه اینکه ضایع نشن به همون حالت باله تا خونه رفتن

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
تیم خوب بازی میکنه موقعیت زیاد درست میکنه چون هافبک های خوبی داریم فقط به نظر من تنها نقطه ضعفش حالا اگه از دروازه بان چشم پوشی کنیم نداشتن یک مهاجم شش دنگ هست
به شخصه زیاد از طارمی خوشم نمیاد بیشتر بجای اینکه به فکر تمام کنندگی باشه به فکر خطا گرفتن یا پنالتی گرفتن هست اگر تمرکزشو بجای انداختن خودش رو زمین روی توپ و دروازه حریف بزاره بسیار موفق تر خواهد بود . بنگتسون هم که در حد یک مهاجم معمولی هست
به هر حال امروز بسیار بازی خوب و قدرتمندی رو نشون حریف دادیم باور کنید اگر هم میباختیم زیاد ناراحت نمیشدم چون تیم هم خیلی خوب بازی کرد هم تا دقیقه آخر جنگیدو تلاش کرد.
امیدوارم تا اخر فصل همینجور خوب بازی کنیم و با چمع کردن نهایت امتیاز های ممکن قهرمان شیم.
به امید قهرمانی

بالا