• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

pirooz85

Registered User
لایک‌ها
347
خخخخ فیلم جلف بازیای این اسکل شهرستانیو دیدم ای حال میده ریخت ماستمالیشو جمع کنه از تیم بره پی کارش من یکی که شخصا از این خرس خاله های چیز خوشم نمیاد سوشا درحد تیم دهاتشه نه پرسپولیسی که به اسطورهای عزیزی مثل پروین عابدبنی عابدزاده کریمی مهدوی کیا دایی و قص الاهذا الی ماشاالله که تمومیم ندارن اسطوره های جاودان این تیم تو دلی پس یه بچه مثل سوشا لایق همچین تیمی نی
یکی مثل طارمی علیپور نوراللهی بدرد تیممون میخورن نه این چیز خور که هنو به دوران نرسیده خودشو گم کرده مثل همشهریش خلعتبری میمونه کلا نچسبه

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
وجدانا عکس آواتارت با طرز حرف زدنت خیلی فرق داره! حالا تویی که شهرستانی نیستی کجا عالمو گرفتی؟!دو زار ادب و فرهنگ یاد بگیر عمو جان شب خوش!

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
فك كردن پرسپوليس ناز ميخره !
بهتر كه نيومد ، حاشيه هاي اين بيشتر بود
خصوصا وقتي استقلالي تشريف داره
فقط وقت هدر نره ... برن دنبال نيلسون خدايي حاضره با جون و دل بياد پرسپوليس ...

Last edited by a moderator:

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
خارجی بیاره باید یکی از خارجیها رو بده بره. اومانیا گزینه خوبی برای خروجه

Sent from my E6633 using Tapatalk

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
بیرانوند کیه اخه اینام فقط بلدن تومخیشن !!!یکی باید به برانکو بفهمونه پرسپولیسی جماعت از خرسخاله ها خوششون نمیاد این بیرانوند استقلالی هستش چرا باید پرسپولیس جذبش کنه!

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,169
عابدینی خبر داد / با قنبرزاده صحبت کردم و موافقت نفت را گرفتم / پول را هم هدایتی می دهد
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
( 11 Votes )
abedini.jpg

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس خبر داد موافقت همه طرفین برای انتقال علیرضا بیرانوند به پرسپولیس را جلب کرده است و فردا ساعت یک تکلیف روشن می شود.

به گزارش پرسپولیس نیوز، امیرعابدینی مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس که یکی از ماهرترین مدیران وقت فوتبال در زمان سکان داری پرسپولیس در نقل وانتقالات بود با اعلام این خبر در صفحه شخصی خود نوشت: سلام دوستان براى پاسخ به شما دوستان بايد از آخرين وضعيت مطلع ميشدم بعد اين مطلب را براى شما پست ميكردم.
در ابتدا بايد عرض كنم من با آقاى قنبرزاده صحبت كردم وموافقت ايشان را كسب كردم سپس با آقاى طاهرى صحبت كردم وايشان گفتند دارم پيگيرى ميكنم و همين حالا با آقاى قنبرزاده وارد مذاكره ميشوم كه وارد مذاكره شدند اما مديريت نفت با اينكه رضايت آقاى منصوريان را جلب كرده بود به آقاى طاهرى ميگويند ما ايشان را براى شش ماه بصورت قرضى ميدهيم نه بصورت آزاد كه تقريباً مذاكره متوقف ميشه

. تا امشب كه ابتدا بنده قول تامين مبلغ قرار داد را از آقاى هدايتى گرفتم كه ايشان گفت من قبلاً هم اعلام كردم بودجه آوردن بيرانوند را تامين ميكنم من بلافاصله با آقاى ابراهيمى تماس گرفتم وگفتم شرايط شما را تامين ميكنيم فقط بازيكن را در اختيار پرسپوليس قرار بدهيد و در شرايط انتقال ايشان به خارج از كشور پنجاه درصد حق انتقال به نفت داده شود مجدداً موضوع را با آقاى طاهرى مطرح كردم كه ايشان نيز استقبال كردند كه من ۀخرين تماس را با نفت گرفتم وقرار شد تا فردا ساعت يك پاسخ قطعى بدهند انشالله خير است.

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
عابدینی خبر داد / با قنبرزاده صحبت کردم و موافقت نفت را گرفتم / پول را هم هدایتی می دهد
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
( 11 Votes )
abedini.jpg

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس خبر داد موافقت همه طرفین برای انتقال علیرضا بیرانوند به پرسپولیس را جلب کرده است و فردا ساعت یک تکلیف روشن می شود.

به گزارش پرسپولیس نیوز، امیرعابدینی مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس که یکی از ماهرترین مدیران وقت فوتبال در زمان سکان داری پرسپولیس در نقل وانتقالات بود با اعلام این خبر در صفحه شخصی خود نوشت: سلام دوستان براى پاسخ به شما دوستان بايد از آخرين وضعيت مطلع ميشدم بعد اين مطلب را براى شما پست ميكردم.
در ابتدا بايد عرض كنم من با آقاى قنبرزاده صحبت كردم وموافقت ايشان را كسب كردم سپس با آقاى طاهرى صحبت كردم وايشان گفتند دارم پيگيرى ميكنم و همين حالا با آقاى قنبرزاده وارد مذاكره ميشوم كه وارد مذاكره شدند اما مديريت نفت با اينكه رضايت آقاى منصوريان را جلب كرده بود به آقاى طاهرى ميگويند ما ايشان را براى شش ماه بصورت قرضى ميدهيم نه بصورت آزاد كه تقريباً مذاكره متوقف ميشه

. تا امشب كه ابتدا بنده قول تامين مبلغ قرار داد را از آقاى هدايتى گرفتم كه ايشان گفت من قبلاً هم اعلام كردم بودجه آوردن بيرانوند را تامين ميكنم من بلافاصله با آقاى ابراهيمى تماس گرفتم وگفتم شرايط شما را تامين ميكنيم فقط بازيكن را در اختيار پرسپوليس قرار بدهيد و در شرايط انتقال ايشان به خارج از كشور پنجاه درصد حق انتقال به نفت داده شود مجدداً موضوع را با آقاى طاهرى مطرح كردم كه ايشان نيز استقبال كردند كه من ۀخرين تماس را با نفت گرفتم وقرار شد تا فردا ساعت يك پاسخ قطعى بدهند انشالله خير است.
دردوبلات بخوره تو سر هرچی بدخواه مدخواه داری سالار همیشه قلب پرسپولیسی جماعت جاداری مثل بقیه اسطوره های واقعی که داریم نه مثل بعضیا که منتظر مرگ میمونن تا پوشالی و توخالی اسوره سازی کنن!!!به امید دیدن روزی که مهندس عابدینی با سرباز سرخپوشان (هدایتی) بشه مالک باشگاه ولی سالار انصافا ماهوادارا قلبا راضی نیستبم خودتو واسه اوردن این باریکن به زحمت بندازی لیاقت نداره!!!

Last edited:

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
افاضلی برانکو به من اعتقاد داره !!!!! وای خدا شما که 20 ساله بیکاری چه هندونه ای برای خودش باز میکنه من از این آدم متنفرم .

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
دوستان ملوان از لیگ کنار کشیده تکلیف بازیها چی میشه ؟

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
ساده ای داداش ... اینا همش سیاسته ... عمرا بکشن کنار ولی اگه برن هم حق دارن
هرچی سرباز ستارست میبرن تراکتور

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
فکر کنم زود گفتن قبل بازی با پرسپولیس از این کارها میکردن قبلنا