• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
کجا میشه از سایت ورزش 3 شکایت کرد .؟ زده شادی عجیب در مقابل آقای گل جهان و ... تیترهای تیم ما رو چه جور میزنه تیتر برای تیم مقابل .

ستاره های آبی !!! یه سایت انقدر تابلو

• Like
Reactions: a13

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
چه لیگ باحالیه پس
تنها 58 درصد امتیازها جمع شده

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
کجا میشه از سایت ورزش 3 شکایت کرد .؟ زده شادی عجیب در مقابل آقای گل جهان و ... تیترهای تیم ما رو چه جور میزنه تیتر برای تیم مقابل .

ستاره های آبی !!! یه سایت انقدر تابلو
اصلا تو سايتش نرو خيلي عوضيه كاملا معلومه از تيترها و خبراش كه ميخواد چيكار كنه !
هنوز يادم نميره زده بود واكنش تند برانكو به دايي خبرو ميخوندي هيچ واكنشي توش نبود !

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
تبریک میگم دوستان
در نبود سه چهار تا بازیکن تاثیر گذارمون مخصوصا رامین و کمال کمایابی نیا نتیجه خیلی خوبی گرفتیم . طارمی هم افت محسوسی داشته ،مثل اینکه هنوز درگیر حواشی اون اعتصابه ! بازی با تراکتور هم تو بازی نبود زیاد
مهمترین چیز تو این مقطع جمع آوری امتیازه که خدا رو شکر 3 امتیاز رو گرفتیم .
کم کم بازی ها آسون ترمون تو راهه
به امید قهرمانی

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
برانکو: طارمی آماده نبود و روی نیمکت نشست/ قهرمان لیگ در روز آخر مشخص می‌شود

پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:خوشحال هستم و خیلی راضی.

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پایان مسابقه مقابل صبا اظهار داشت: خوشحال هستم و خیلی راضی؛ به خاطر برد در برابر تیمی قدر و خیلی قوی. همین طور لازم است به همه حاضران در جلسه و تمام ایرانیان عید نوروز را تبریک بگویم.
وی افزود: فکر می کنم هدیه نوروزی خوبی به هواداران دادیم. مایل هستم از بازیکنان خود تمام تشکر خود را بکنم زیرا تلاش فراوانی کردند. ما نیاز فراوانی به برد داشتیم تا بتوانیم به مسیر خود در جهت رسیدن به هدف ادامه دهیم. فکر می کنم تا هفته آخر سرنوشت قهرمان مشخص نشود. این سه امتیاز ما را به حداقل اختلاف با صدرنشینان رساند و ما یکی از کاندیدهای قهرمانی ماندیم. بچه ها از نظر تاکتیکی خیلی خوب کار کردند و استحقاق برد را داشتند. چند موقعیت خیلی خوب هم علاوه بر گل داشتیم و این ها می تواند نشان دهد که ما می توانیم قهرمان شویم.
سرمربی پرسپولیس گفت: ما به قم نیامدیم که ببازیم. در همان دقیقه 3 شانس گل داشتیم. قبل از بازی مشکلات زیادی داشتیم از جمله نبودن کمال و بنگر. خالقی فر مدت زیادی است که در تیم نیست. لازم بود اصلاحاتی در روش خود ایجاد کنیم. اما مهم نیست. امید و علیپور را به عنوان مهاجم استفاده کردیم. طبیعی است که یک آمادگی تاکتیکی در تیممان وجود دارد. با توجه به نحوه بازی صبا لازم بود تغییراتی ایجاد کنیم. صبا در استفاده از ضد حملات یکی از بهترین های لیگ است و ما موفق شدیم نقاط قوت این تیم را بپوشانیم. در ضربات ایستگاهی هم بچه ها به خوبی استفاده کردند. آن ها موقعیت های چندانی برای گلزنی ایجاد نکردند.
وی درباره اینکه پرسپولیس پس از گل عقب نشست خاطرنشان کرد: من قبل از هر چیز بگویم که دفاعی بازی نکردیم زیرا به دنبال گل دوم بودیم. آوردن طارمی برای رسیدن به گل دوم بودیم. ما از همان دقیقه اول در تلاش بودیم که بازی را کنترل کنیم. پس از گل بازی فیزیکی شد با ارسال های بلند که در این شرایط باید دید کدام تیم از توپ های دوم بیشتر استفاده خواهد کرد. از ضربات ایستگاهی هم دو سه موقعیت داشتیم.
سرمربی پرسپولیس در رابطه با بازی کفشگری گفت: هم بابک و هم کفشگری خوب بودند. او خوب بازی کرد. همه چیز بستگی به موقعیت تیم دارد و من خوشحالم که کفشگری ثابت کرد استحقاق بودن در پرسپولیس را دارد و بازی خوبی ارائه کرد؛ حتی با وجود مصدومیت شدیدی که داشت. در پست وی دو ملی پوش داریم؛ کمال و نوراللهی.
برانکو در مورد نیمکت نشینی طارمی گفت: او آماده نبود.
برانکو بیان داشت: کمال و رضاییان نفرات ملی پوش ما هستند و طبیعی است که نمی توان ملی پوشها را کنار گذاشت. در مجموع من از آن ها راضی بودم چون هر کاری خواستم انجام دادند. امروز نورمحمدی مصدوم بود. دیدید که بنگر هم آمد تا بچه ها را تشویق کند و در کنار آن ها باشد تا در کنار هم برای برد شادی کنیم.

r3374

Registered User
لایک‌ها
254
این از اون سه امتیازایی بود که بدجور چسبید
نه بخاطر اینکه جلوی علی دایی بودیم
نه بخاطر سوتهای اشتباه پر شمار داوری
نه بخاطر اینکه بد بازی کردیم ولی بردیم
تنها دلیلی که این سه امتیازو شیرینتر کرد این بود که تقریبا نصف تیممونو نداشتیم و با وجود سه گزینه بالا بردیم
سوشا هم که دمش گرم دقیقه نود این چه حرکتی بود زد کلی استرس گرفتم

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,169
mehrdad.minavand_1198695639247978250_1666183038.jpg

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
کمیته انضباطی تماشاگران پرسپولیس را یک جلسه از حضور در استادیوم و همچنین محسن بنگر را نیز یک جلسه محروم کرد.

نمیدونم الان این تصمیم به ضرر تماشاچی هست؟ یا به ضرر تیم؟
باشگاه کنترلی رو تماشاچی نداره و هر اوباشی به اسم هوادار میتونه راحت به تیم ضربه برنه،
پس یگان ویژه که مسئول امنیت و بازرسی ملت بود چی؟ کجا باید پاسخ بده؟ کجا باید محروم بشه؟ باشگاه میتونه از مسئول برقراری امنیت ورزشگاه شکایت کنه؟
چهار بار تا ورود به محل نشستن، ملت رو میگشتن اینقدر ناشی بودن حتی کنوتی منو درآوردن!!! شاید میخواست اکلیل سرنج از تو کنوتی من کشف کنن!!!
به مامور بازرسی یگان ویژه گفتم تو اصلا برا بازرسی آموزشم دیدی!! یخمو گرفته بود نمیزاشت کفشمو بپوشم خخخخ ملت هم شروع کردن به شعار معروف "ولش کن ولش کن" اون رده بالاشون اومد دست منو گرفت فرستاد تو ......
راه جلوگیری از ورود مواد محترقه به ورزشگاه چیه؟ کسی میدونه؟!

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
هماهنگ شده بود مثل حمله به سفارت عربستان.
این همه کله خر بودن ولی دیگه اینقدر حالیشون بود سمت نیمکت نزنن. نتیجه اش هم مشخص بود.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
کمیته انضباطی تماشاگران پرسپولیس را یک جلسه از حضور در استادیوم و همچنین محسن بنگر را نیز یک جلسه محروم کرد.

نمیدونم الان این تصمیم به ضرر تماشاچی هست؟ یا به ضرر تیم؟
باشگاه کنترلی رو تماشاچی نداره و هر اوباشی به اسم هوادار میتونه راحت به تیم ضربه برنه،
پس یگان ویژه که مسئول امنیت و بازرسی ملت بود چی؟ کجا باید پاسخ بده؟ کجا باید محروم بشه؟ باشگاه میتونه از مسئول برقراری امنیت ورزشگاه شکایت کنه؟
چهار بار تا ورود به محل نشستن، ملت رو میگشتن اینقدر ناشی بودن حتی کنوتی منو درآوردن!!! شاید میخواست اکلیل سرنج از تو کنوتی من کشف کنن!!!
به مامور بازرسی یگان ویژه گفتم تو اصلا برا بازرسی آموزشم دیدی!! یخمو گرفته بود نمیزاشت کفشمو بپوشم خخخخ ملت هم شروع کردن به شعار معروف "ولش کن ولش کن" اون رده بالاشون اومد دست منو گرفت فرستاد تو ......
راه جلوگیری از ورود مواد محترقه به ورزشگاه چیه؟ کسی میدونه؟!

واقعن ناراحت شدم . چون یه همچین مسئله ای برای من هم اتفاق افتاده بود اما به یه شکل دیگه به من گفتن چرا لباس خارجی پوشیدی ؟!!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
واقعن ناراحت شدم . چون یه همچین مسئله ای برای من هم اتفاق افتاده بود اما به یه شکل دیگه به من گفتن چرا لباس خارجی پوشیدی ؟!!

گیر دادن به لباس خارجی دیگه نوبره ........ خودشونم نمی دونن دنبال چی هستن؟
یه گروه بی نظم و اموزش ندیده مسئول نظم و امنیت شدن!!!!!!!

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
http://khabaronline.ir/(X(1)S(r1ucvrjbdhytqb2f522q3qma))/detail/519315/sport/premiere-league
روتو برم
حالا درست فحش خارمادر امری طبیعی بین دوستانه و هیچ اتفاقی نیفتاده براشون ولی تو یکی زدی زیر زانو بازیکن حریف شانس آوردیم داور ندیده بعد میگه به ضرر پرسپولیس حکم میدن؟!
بازیت افت کرده, دل به تیم نمیدی این هم از طرز بازی کردنت. . .
انصاف هم خوب چیزیه

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,169
شانس سوشا برای فیکس شدن (عکس)

سوشا مکانی از آن دسته بازیکنانی است که کارلوس کی روش اعتقاد فراوانی به او دارد.

به گزارش"ورزش سه"، سوشا مکانی دروازه بان تیم پرسپولیس به اردوی تیم ملی دعوت شد تا نشان دهد کارلوس کی روش به این بازیکن اعتقاد زیادی دارد. با توجه به اخراج بیرانوند در بازی قبل و همچنین مصدومیت حقیقی او این شانس را دارد تا بتواند دروازه بان تیم ملی برای دیدارهای پیش رو باشد.

البته سوشا برای تصاحب دروازه تیم ملی دو رقیب سرسخت به نام های رشید مظاهری و محمدرضا اخباری دارد، جوان هایی که انگیزه های فراوانی برای شماره یک شدن دارند.

01097172.jpg

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,169
چپ های ده گانه در تاریخ ملی پرسپولیس

با آمدن محمد انصاری به اردوی تیم ملی واحتمال بازی او برای تیم ملی در 2 بازی نوروزی این تیم تعداد مردانی که در پرسپولیس دفاع چپ بوده ودر دوران حضور در پرسپولیس پیراهن تیم ملی را بر تن کردند به 10 مرد رسید.
01091537.jpg

به گزارش "ورزش سه"، اولین مرد این عرصه رضا وطنخواه وآخرین هم مهرداد پولادی (البته قبل از انصاری)بوده اند.

1-رضا وطنخواه:بازیکن سالیان 46 تا 56 پرسپولیس
*در دفاع چپ او را با فاکتی،دفاع چپ ایتالیایی مقایسه میکردند،در زمان اوج او اصرار به استفاده از جانملکی،کارگرجم واندرانیک اسکندریان بیشتر بود وتعداد بازیهای ملی او به 10 هم نرسید.

2-مجتبی محرمی:بازیکن سالهای 67 تا 76
*او موثرترین دفاع چپ بعد از انقلاب تیم ملی وپرسپولیس بود.

3-محمد حسن انصاری فرد:بازیکن سالهای 64 تا 71
*انصاری فرد در تیم ملی بیشتر هافبک بود اما در بازی فینال آسیایی 90 پکن در دفاع چپ یک بازی ماندگار انجام داد.

4-جواد منافی:بازیکن سالهای 71 تا 73
همان سال اول حضور در پرسپولیس دفاع چپ تیم ملی در بازی برابر عربستان شد وبعد ها تا قبل از تصادفش هافبک تیم ملی بود.

5-رضا شاهرودی:بازیکن سالهای 71 تا 81
*در دوران 2-5-3 تاریخ تیم ملی او پیستون ودفاع یارکوب سمت راست بود تا بهترین وبیشترین شباهت را به یک دفاع چپ داشته باشد.

6-مهرداد میناوند:بازیکن سالهای 75 تا 83
*او هم در شکلی کاملا همدوره وهم پست با شاهرودی برای تیم ملی انجام وظیفه کرد.

7-علی کریمی:بازیکن سالهای 77 تا 91
*علی کریمی در بیشتر اوقات بازیهای آسیایی 98 بانکوک برای تیم ملی در دفاع چپ بازی کرد.

8-پژمان نوری:بازیکن سالهای 84 تا 88
نوری در دوره دنیزلی و سپس قطبی به دفاع چپ رفت ودر دوران مربیگری قطبی در تیم ملی هم در چند بازی دفاع چپ بود.

9-مهرداد پولادی:بازیکن سالهای 91 تا 93
*مسیر پولادی برعکس بود،در تیم ملی دفاع چپ شد وپرسپولیسی ها هم او را در دفاع چپ به کار گرفتند.

10 - محمد انصاری 1394
او مدتی پس از درخشش با پرسپولیس به تیم ملی دعوت شده و امیدوار است در فهرست ملی پوشان باقی بماند

بالا