• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
عالم و آدم دارن میگن نصفه بازی کرده
خب اینم یحیاس
بلایی که سر آقا مهدی آورد یادمون نره

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
تنها ناراحتیم اینه
با بیشترین گل زده تو لیگ اومدیم با تفاضل گل دوم شدیمo_O

2hid

Registered User
لایک‌ها
198
توی تاپیک بقل گفته هایی داشتم که واقعا شرمسار شدم
بماند که به من گفتند که طرفدار فلان تیم هستم...که ....بماند
بی منطقی در هر گفتشون موج میزنه
شاید باخت در دربی و دست به دامن شدن به تیم خوزستانی دلایل محکمی نباشه ولی بالاخره عروسی در کوچه هر کسی هست.
جالبه در تاپیک شما مطلبی دال بر توهین و مسخره کردن تیم حریف نیست با اینکه هم تیم حریف بردید و هم بالاتر از اونا هستید ولی سراپا مسخرگی کار خوبی نیست اونم برای التیام زخمی که داغ هستند و نمی فهمند چه می گویند...
متاسفانه مسخره کردن افرادی که دستشون از دنیا کوتاه هستند اجر اخروی و دنیوی را مکدر می کند اون هم بخاطر فوتبال..
تهمت و افترا...
این ها از کری خواندن جداست...
اخلاق کجاست؟؟
متاسفم که دارم این متن می نویسم..
من فکر کنم اگر به گفته خودشون متن های قبلشونو بخونن به ترانه های کودکانشون پی می برند ...که اگر مافیایی بود الان تیم قرمز به گفته خودشون قهرمان بود ... پس چرا عدم قهرمانی تیم قرمز موجب نشد که حرفتان سند شود...
چرا با کسی که دستش از دنیا کوتاه است شوخی می کنید؟؟ مگر با ناصر حجازی چه شده؟؟چرا اینقدر وقیح؟؟
قهرمانی به چه قیمت؟؟
من اهل فوتبال هستم ولی نه مفسر و کری بخون و قرمز و آبی...کلا طرفدار بارسلونا هستم و عشق مسی...اینم گفتم که بدونید ;) ولی گاهی در مواقع خاص سری به تاپیک ها می زنم..

اگر این پیام می بینند بدانند که این توهین و مطالب ناپسند گریبان بدی در زندگی شخصی و کلی افراد خواهد داشت

ashkan4030

Registered User
لایک‌ها
1,202
حیف شد به هر حال...تیم این فصل قربانی خیلی اتفاقات شد مثل داوری و اما بیش تر از همه جناب سوشا که دهن تیم رو امسال اسفالت کرد...باید همین فردا سوشا و نورمحمدی و حاتمی و خالقی فر و مشتی بچه ژیگول که خودشونو تو تیم انداختن بیرون کنن..ما فقط به خاطر سوشا قهرمانی رو از دست دادیم..من موندم طرف این همه گل مفت خورد همه جور کثافت کاری کرد چرا بازم بهش رو دادن که تیمو نابود کنه بره!من لوبانوف رو مقصر نمیدونم چون فقط 5 تا 6 تا بازی بهش رسید این فصل و نمیشد توقع زیادی ازش داشت و شاید اگه برانکو بیشتر بهش فرصت میداد به هر حال بهتر از شوشا میتونست کار کنه..به هر حال نشد که بهش اما از این طرف خشوحالم که خود تیم هم قبول داره که باید سوشا و اینا برن بیرون از تیم...اگه چند تا دفاع خوب بیاریم با یه دروازه بان مطمئن واسه فصل بعد و یه هافبک بازی ساز خوب دیگه هیچ تیمی حریف پرسپولیس نمیشه!بازم درود به شرف برانکو که تیمو تا این جا اورد بازم کار بزرگی انجام داد به نظرم ولی دستش بسته بود تو خط دفاع و گلر...این وسط برای تیم فجر سپاسی شیراز هم ارزوی موفقیت میکنم ایشالا بتونن بیان لیگ برتر جاشون خالیه...

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
این فصل خوب الی یه موضوع دروازه بان از همین فردا برن دو تا دروازه بان خوب بگیرن این خسوس رو اینا از کجا گرفتن اون وقت ابله ها میرن سوشا مکانی رو میگیرن.

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
شبكه ورزش داره بازي اس خوزستان نشون ميده ذوب اهن ببينيد چه بازي نازي ارائه كرده مخصوصا مدافعين !
يكي مثل ذوب اهن كه هيچ فرقي نداره براش اينجوري بازي ميكنه يكي هم مثل راه اهن كه اومده بود يجوري بازي ميكرد كه انگار مساوي بگيره قهرمان اروپا ميشه

ashkan4030

Registered User
لایک‌ها
1,202
این فصل خوب الی یه موضوع دروازه بان از همین فردا برن دو تا دروازه بان خوب بگیرن این خسوس رو اینا از کجا گرفتن اون وقت ابله ها میرن سوشا مکانی رو میگیرن.
اره واقعا....مثل این که میخوان خسوس رو بیارن پرسپولیس اگه بشه..به نظرم بیرانوند هم نتونه کمکی کنه طرف از اب گل الود داره ماهی میگیره حالا که دیده جایی تو اس تق لال نداره و پرسپولیس هم بی دروازه بان مونده از همه طرف داره خود زنی میکنه تا بیاد پرسپولیس...به هر حال اگه بیاد هم فیکس میشه هم جایگاهش تثبیت میشه تو تیم ملی...همه به فکر خودشونن..یادم نرفته همین بیرانوند پارسال میگفت استقلالیه حالا غش کرده به سمت پرسپولیس چون میدونه به نفعشه...اگه یه دروازه بان خارجی با غیرت بیارن که فشارم روش نباشه خیلی میتونه بهتر از دروازه بان ایرانی جواب بده

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
توی تاپیک بقل گفته هایی داشتم که واقعا شرمسار شدم
بماند که به من گفتند که طرفدار فلان تیم هستم...که ....بماند
بی منطقی در هر گفتشون موج میزنه
شاید باخت در دربی و دست به دامن شدن به تیم خوزستانی دلایل محکمی نباشه ولی بالاخره عروسی در کوچه هر کسی هست.
جالبه در تاپیک شما مطلبی دال بر توهین و مسخره کردن تیم حریف نیست با اینکه هم تیم حریف بردید و هم بالاتر از اونا هستید ولی سراپا مسخرگی کار خوبی نیست اونم برای التیام زخمی که داغ هستند و نمی فهمند چه می گویند...
متاسفانه مسخره کردن افرادی که دستشون از دنیا کوتاه هستند اجر اخروی و دنیوی را مکدر می کند اون هم بخاطر فوتبال..
تهمت و افترا...
این ها از کری خواندن جداست...
اخلاق کجاست؟؟
متاسفم که دارم این متن می نویسم..
من فکر کنم اگر به گفته خودشون متن های قبلشونو بخونن به ترانه های کودکانشون پی می برند ...که اگر مافیایی بود الان تیم قرمز به گفته خودشون قهرمان بود ... پس چرا عدم قهرمانی تیم قرمز موجب نشد که حرفتان سند شود...
چرا با کسی که دستش از دنیا کوتاه است شوخی می کنید؟؟ مگر با ناصر حجازی چه شده؟؟چرا اینقدر وقیح؟؟
قهرمانی به چه قیمت؟؟
من اهل فوتبال هستم ولی نه مفسر و کری بخون و قرمز و آبی...کلا طرفدار بارسلونا هستم و عشق مسی...اینم گفتم که بدونید ;) ولی گاهی در مواقع خاص سری به تاپیک ها می زنم..

اگر این پیام می بینند بدانند که این توهین و مطالب ناپسند گریبان بدی در زندگی شخصی و کلی افراد خواهد داشت
متاسفانه فقط اینجا نیست در فضاهای دیگه هم توهین های زشتی به هادی نسبت میدهند.
میسپاریم به خدا.

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
خدا رو در هر حال شکر
به قول دوستان حریف سوشا و رفقاش نشدیم ! ولی ما حریف داوری ها هم نشدیم متاسفانه ! داور امروز هم درسته یه پنالتی الکی گرفت واسمون ولی خیلی جلوترش پنالتی صد در صد رو اعلام نکرد !
دایی مصاحبه کرده گفته قهرمانی رو پرسپولیس بازی با نفت از دست داد . راست گفته خدایی ولی اون کمک داوری که دقیقه 88 افساید رو نگرفت باید بدونه سرنوشت تیم مارو عوض کرد . این خوزستانی هم هر موقع با ما تو کورسن عجیب داوری ها به نفعشون میشه !!! بازی با فولاد 3 سال پیش که یادتونه داور چه گندی کشید به بازی و اخر اونها قهرمان شدن . این هم از امسال
برای من به شخصه که 4 تایی کردن تیم 6 تایی از 50 تا قهرمانی و 1000 تا ستاره بیشتر میرزه ، بقیه رو نمیدونم . راستی دوستان برای پی بردن به شدت سوزش بعضی از 4تایی ها کافیه برید مصاحبه های بعد از قهرمانی تیم خوزستان رو بخونید !
واقعا که بعضی ها چقدر حقیر هستن و چقدر عقده داشتین بیچاره ها ! شما که 5 امتیاز زیرین 4 و 6 تایی ها !

Last edited:

vayu

Registered User
لایک‌ها
645
امروز تو همین طرفدارایی که اینجا تو این فروم هستن، با خوندن حرفای اونوریا، افنخار می کنم به این که پرسپولیسی هستم. شاید همه طرفدارای استقلال اینجوری نباشن اما بعضیا با نظراتشون واقعا باعث شدن خوشحال باشم که تو دارو دسته اونا نیستم.
با دیدن این آدما، که هوادار این تیم هستن، من حاضرم برم هوادار ملوان بشم اما اسم بعضی تیما رو نیارم. تهش این ورزش پر طرفداره، ما هم برای هم کری می خونیم، باشه. اما اخلاق و شرف و انسانیت چی؟
جای تاسف داره رفتار بیشرمانه بعضی ها :general509:

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
مرجه یه خبر کار کرد در مورد مدیریت طاهری . بد نیست خوندنش
منتظر عذرخواهی ات می مانیم آقای مدیر/ عامل این حسرت 30 میلیونی با تفاضل گل بی تدبیری شماست و بس
درسته که اونها هم ناراحتن و کمی هم تند رفتن ولی خیلی جاهاش هم درسته
طاهری توی بازیکن گرفتن خیلی ضعیف کار میکنه ، خدا کنه امسال واقعا تیمو خوب ببندن . برانکو هم امروز تو مصاحبه بعد بازی اشاره خلی جالبی کرده ! گفته کل فصل فقط 2 تا تعویض داشتم ! بنگسون و نوراللهی . یه دنیا حرفه توی این گفتش .
واقعا مدیریت تیم ضعیفی رو بسته بود ! کاش میشد پست های اول فصل خودمون رو تو تایپیک دوباره بخونیم. همه از یارگیری ضعیف تیم ناراحت بودیم. برانکو واقعا بزرگیش رو نشون داد . تیمی که که اصلا فکرشو نمیکردیم رو مدعی کرد و حالا به خاطر تفاضل گل دوم شدیم
واسه گلری هم بهترین گزینه خارجیه !

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
اره واقعا....مثل این که میخوان خسوس رو بیارن پرسپولیس اگه بشه..به نظرم بیرانوند هم نتونه کمکی کنه طرف از اب گل الود داره ماهی میگیره حالا که دیده جایی تو اس تق لال نداره و پرسپولیس هم بی دروازه بان مونده از همه طرف داره خود زنی میکنه تا بیاد پرسپولیس...به هر حال اگه بیاد هم فیکس میشه هم جایگاهش تثبیت میشه تو تیم ملی...همه به فکر خودشونن..یادم نرفته همین بیرانوند پارسال میگفت استقلالیه حالا غش کرده به سمت پرسپولیس چون میدونه به نفعشه...اگه یه دروازه بان خارجی با غیرت بیارن که فشارم روش نباشه خیلی میتونه بهتر از دروازه بان ایرانی جواب بده

آقا هرکدومشون میخوان بیان بیان فقط این مرتیکه مکانی بره به شخصه این اگر فصل بعد تو ترکیب باشه من بازیها رو نمیبینم والا به خدا از سر کوچه هم یکی رو می آوردن 34 تا گل نمیخورد بازی با نفت توپ رو قل داد از زیر پای شازده رفت تو گل!! از سر کوچه هم 20 هزار تومن میدادی میومد از این بهتر کار میکرد . برای فصل بعد سید جلال رو بگیرن بیرانوند یا خسوس . نظرم اینه که خسوس رو نمیدن به تیم ما همون بیرانوند رو بگیریم از شر این آدم راحت شیم . من موندم این استعداد یاب ها اینایی که بازیکن ها رو زیر نظر دارن در حد خوزستان نبودن این تیم چه جوری میره یه دروازه بان برزیلی تو این کیفیت میگیره !!!!

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
آقا هرکدومشون میخوان بیان بیان فقط این مرتیکه مکانی بره به شخصه این اگر فصل بعد تو ترکیب باشه من بازیها رو نمیبینم والا به خدا از سر کوچه هم یکی رو می آوردن 34 تا گل نمیخورد بازی با نفت توپ رو قل داد از زیر پای شازده رفت تو گل!! از سر کوچه هم 20 هزار تومن میدادی میومد از این بهتر کار میکرد . برای فصل بعد سید جلال رو بگیرن بیرانوند یا خسوس . نظرم اینه که خسوس رو نمیدن به تیم ما همون بیرانوند رو بگیریم از شر این آدم راحت شیم . من موندم این استعداد یاب ها اینایی که بازیکن ها رو زیر نظر دارن در حد خوزستان نبودن این تیم چه جوری میره یه دروازه بان برزیلی تو این کیفیت میگیره !!!!
خسوس و بیرانوند هم خیلی عالی نیستن البته ، اینقدر این گلر های ما افتضاح بودن این فصل این ها برای ما بزرگ شدن ! همین خسوس رو یادتونه که تو تهران چکارش کردیم؟!
اما در مورد خسوس
میگن خود ویسی رفته بازی هاشو از نزدیک اول فصل دیده و اون رو آورده به تیمش

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
مرجه یه خبر کار کرد در مورد مدیریت طاهری . بد نیست خوندنش
منتظر عذرخواهی ات می مانیم آقای مدیر/ عامل این حسرت 30 میلیونی با تفاضل گل بی تدبیری شماست و بس
درسته که اونها هم ناراحتن و کمی هم تند رفتن ولی خیلی جاهاش هم درسته
طاهری توی بازیکن گرفتن خیلی ضعیف کار میکنه ، خدا کنه امسال واقعا تیمو خوب ببندن . برانکو هم امروز تو مصاحبه بعد بازی اشاره خلی جالبی کرده ! گفته کل فصل فقط 2 تا تعویض داشتم ! بنگسون و نوراللهی . یه دنیا حرفه توی این گفتش .
واقعا مدیریت تیم ضعیفی رو بسته بود ! کاش میشد پست های اول فصل خودمون رو تو تایپیک دوباره بخونیم. همه از یارگیری ضعیف تیم ناراحت بودیم. برانکو واقعا بزرگیش رو نشون داد . تیمی که که اصلا فکرشو نمیکردیم رو مدعی کرد و حالا به خاطر تفاضل گل دوم شدیم
واسه گلری هم بهترین گزینه خارجیه !

گلر خارجی بیاد اگر بد باشه چی ؟دوباره یه فصل دیگه باید تحملش کنیم حداقل بیرانوند بیاد من خودم قبولش ندارم اما من میگم سیاه تر از این مکانی نیست .

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
یحیی !
واقعا به 4-5 تا مهره های اصلیش بازی نداده؟! اینه شرافته فوتبال؟ اگر همین ها جلوی ما بازی میکردن همین ترکیب رو میزاشت توی زمین؟ ولی این کارشون به نظرم اصلا جوانمردی نبود
این قهرمان نشدن یه نعمت بزرگی واسمون داشت حداقل اونهم پاکی و شرافت تیممون و پرسپولیسی های دیگه مثل عبدی و مهرداد محمدی هم ثابت شد به خیلی ها !

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
خسوس و بیرانوند هم خیلی عالی نیستن البته ، اینقدر این گلر های ما افتضاح بودن این فصل این ها برای ما بزرگ شدن ! همین خسوس رو یادتونه که تو تهران چکارش کردیم؟!
اما در مورد خسوس
میگن خود ویسی رفته بازی هاشو از نزدیک اول فصل دیده و اون رو آورده به تیمش

دم ویسی گرم واقعن باشگاه ما بره یاد بگیره متاسفانه این همه پیشکسوت ادعا دار دروازه بانی تو این فصل هیچی نگفتن کاری هم نکردن .

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
من که میگم از طاهری توی بازیکن گرفتن آبی گرم نمیشه !
خدا کنه بتونن ضعف ها رو پوشش بدن

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
ولي خيلي حيف شد نورمحمدي به بازي نيمد [emoji38][emoji23][emoji23][emoji23]

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
بزن شبكه ورزش بازيو ببين !
كلا بازي رو ول كردن سه نفر تو دفاع داره ذوب اهن ! ذوب اهني كه با هر تيمي بازي ميكرد اتوبوسي دفاع ميكرد !
درسته که یحیی کاوه رضایی و حسن زاده و رجب زاده رو گذاشته رو نیمکت ؟!!!
تاز میگن حدادیفر رو هم دقیقه 60 کشیده بیرون !

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
دوستان اون تیمی که به قول خودش 25 هفته صدر بود الان جند امتیاز از ما کمتر داره 5 امتیاز . تیم ما قهرمانه همین الان هم .

• Like
Reactions: a13
بالا