• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

Dragon2

Registered User
لایک‌ها
976
ترافیک هافبک داریم
دفاعمون هم حرف نداره
فقط مهاجم!همین
داداش شرمنده ولی من هرچی به مغزم فشار میارم الان جز سید جلال دفاع وسط دیگه ای تو تیم نیستا!!!!!!!
ماریچ تمدید نکرده هنوز کنعانی هم که میگه قرار داد ندارم
مگه دفاع وسط دیگه ای داریم تو تیم؟

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
داداش شرمنده ولی من هرچی به مغزم فشار میارم الان جز سید جلال دفاع وسط دیگه ای تو تیم نیستا!!!!!!!
ماریچ تمدید نکرده هنوز کنعانی هم که میگه قرار داد ندارم
مگه دفاع وسط دیگه ای داریم تو تیم؟
دشمنت شرمنده
من از ماریچ خبر نداشتم!و فکر کنم هنوز قراداد داره
ماریچ سید جلال .ماهینی و انصاری

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
یا یه ماهجم خاجری قاتل مثل ادینیهو یا محمدی!
هیچ کس دیگه بدرد مهاجم نمیخوره

Dragon2

Registered User
لایک‌ها
976
http://www.varzesh3.com/news/1332915/آخرین-وضعیت-خارجی‌های-پرسپولیس

برانکو در خصوص وضعیت لوکا ماریچ هموطنش نیز مدعی شد هنوز ماندن یا رفتن این مدافع مشخص نیست و او با باشگاه در حال مذاکرات نهای است. اما آلکساندر لوبانف دروازه بان ازبکستانی مشکلی برای ماندن در جمع سرخپوشان ندارد و سرمربی کروات از ادامه همکاری با این سنگربان استقبال کرد.

apple iphone

Registered User
لایک‌ها
486
اگه قرار داد بنگر رو تمدید می کردن این مشکلا پیش نمیومد
برانکو هم یعضی وقت ها با لج بازیاش تیمو به هم میریزه اگه پارسال سید جلال رو می گرفت الان یه قهرمانی داشتیم سر مسلمان هم مثل این که مسلمان رو نمی خواسته
مجبور شده بگیرتش که اخرش هم یکی از بهترین بازیکنای لیگ شد
الانم به جای این که محمدی رو بگیره رفته دنبال کاوه رضایی که اگه اشتباه نکنم فقط 6 تا گل زده !!!!!
برانکو باید موقع یارگیری بره کنار کارو بده دست بچه های تاپیک تا با نصف این پولی که خرج کرده یه تیم خوب می بستیم :):):)
الان نفت رفته دسته پایین تر یا کلا نابود شد الان که تو لیگ 1 یه تیم کم میاد !؟!؟!

یه تیم از دسته 2 میاد دسته 1 دیگه.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
مافیایی که تیم سوم پایتخت داره به جرات سپاهان که دیگه معلوم الحاله نداره.
خود طرفداران منطقی 4 تایی ها ( که خیلی کمن ولی هستن ) هم قبول دارن که تیمشون با کارهای لجن و.... این چند سال تونسته قهرمان لیگ و... بشه.

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
یادداشت ویژه سردبیر پیروزی درباره اتهام ضربه زدن به استقلال با منتسب کردن وزیر به پرسپولیس/فرافکنی بزرگ اساتید جعل،تخیل و فتوشاپ

تقوی نژاد رئیس سازمان امور مالیاتی و حسین زاده رئیس بانک ملی امروز به عنوان اعضای جدیر هیات مدیره استقلال منصوب شدند اما پرسپولیس عضو اقتصادی در هیات مدیره ندارد.بعد می گویند وزیر پرسپولیسی است!

لیست دریافتی سرخ ها دو فصل پیش و چهار هفته مانده به قهرمانی سرخ ها منتشر شد و دنیایی از حاشیه نیز تولید.نهایتا سرخ ها با یک امتیاز کمتر زمان سرمربیگری دایی نایب قهرمان شدند..همان ایام اما لیست استقلال یک هفته پس از پایان فصل منتشر شد.بعد می گویند وزیر پرسپولیسی است.

در سه سال اخیر مدیریت پرسپولیس هشت بار (رویانیان.پروین.رحیمی.منتقمی.سیاسی.طاهری.نژادفلاح.طاهری) تغییر کرد و بی ثباتی در کادر مدیریت و فنی به اوج رسید اما استقلال فقط یک تغییر(فتح اله زاده رفت افشارزاده امد) داشته.بعد می گویند وزیر پرسپولیسی است.

سیاسی رییس هیات مدیره پرسپولیس دو فصل در زمان نقل و انتقالات تابستانی چون پرسپولیس اسپانسر داشت و استقلال نداشت با توصیه وزارت ورزش(طبق گفته خادم در نود)بالغ بر هشت میلیارد به استقلال پرداخت کرد و طبق گفته رسانه ها همان فصل شرکت زیرمجموعه او(سبک دست) اسپانسر استقلال بود(سیاسی پرداخت پول به استقلال را تایید کرده اما گفته من اسپانسر نبودم و فقط اسپانسری را معرفی کردم).همان زمان پول اسپانسر پرسپولیس هزینه نشد تا حامی مالی استقلال هم مشخص شود و اینگونه دو باشگاه همزمان در نقل و انتقالات استارت زدند.

استقلال دو فصل پیش سقف بودجه 15میلیاردی را به عنوان تیم غیر اسیایی رعایت نکرده و ارقام کذب را برای قرارداد خیلی ها از جمله قلعه نوعی.تیموریان.حیدری و..... منتشر کرد اما پرسپولیس سقف بودجه 18میلیاردی را به عنوان تیم اسیایی رعایت کرد ولی نهایتا برخورد قاطعی با تخلف اشکار ابی ها و سپاهانی ها نشد و پرسپولیس قانون مدار مغموم واقع شد.حالا می گویند وزیر پرسپولیسی است.

موارد بسیار است اما مهمترین ان اینکه افشارزاده مدیرعامل استقلال همزمان مدیرکل حوزه سرپرستی وزیر ورزش است و اغلب جلسات مهم استقلال و برخی جلسات غیرمهم ابی ها در وزارت ورزش و دفتر افشارزاده که چند قدمی دفتر وزیر است برگزار می شود.افشارزاده از این نفوذ بارها به نفع استقلال بهره برده که نمونه اش رایزنی های او با مقامات فدراسیون برای محروم نشدن رحمتی در فینال و عدم تغییر تاریح فینال به رغم عدم حضور ملی پوشان استقلال و ذوب اهن در تیم ملی است و یا صدور مجوز برای بازی کردن پروپیچ پس از جلسه افشارزاده با کفاشیان و موارد بسیار دیگر اما.........می گویند وزیر پرسپولیسی است.

ما با ذکر این موارد نمی خواهیم بگوییم وزیر استقلالی است یا پرسپولیسی اما می پرسیم اگر بخشی از این موارد که به ضرر پرسپولیس بوده درباره استقلال رخ می داد چه می کردند؟!حقیقتا پرسپولیسی ها مظلوم هستند و نجیب.ما نیز حقایق را بخاطر دفاع از حق هواداران پرسپولیس خواهیم گفت و در تمام موارد فوق هم با استناد به حقایق نوشته شده.

موارد بسیار است.درباره اینکه کدام مدیران فدراسیون.کمیته ملی المپیک و کدام معاونین وزارت ورزش استقلالی هستند هم اهالی رسانه اطلاعات کافی دارند اما معتقدیم نباید علاقه انها به رنگی را رسانه ای کرد مگر انکه این علایق را در کار خود دخالت دهند.حال پرسپولیسی تلقی کردن وزیر و اتهام وارد کردن به وی مبنی براینکه به استقلال ضربه زده فرافکنی بزرگی است از سوی انهایی که با چهار جعلی.هشت تخیلی و فتوشاپ گل نوری در دربی نشان داده اند در برخی موارد و مقاطع استاد وارونه جلوه دادن حقایق بوده اند.البته نه همه استقلالی ها بلکه برخی از انها!!

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
کلا باهم خوشن :دی
5-6 تا هوادار میفرستن دم مجلس بعد خودشون میگن نه چیزی نشده و.... درگیرن. دقیقا مافیا یعنی همین . که خودت دزد باشی و داد بزنی آی دزد ...

ادینهو هم دوباره برگشت تراکتور و این یعنی مدعی اول قهرمانی از تبریزه.
امیدوارم یه مهاجم ششدانگ بگیریم که بتونیم مدعی قهرمانی باشیم. با تیم فعلی نمی تونیم جلوی تراکتورسازی غول شده وایسیم.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
مافیا کار خودشو داره می کنه که با تحت فشار قراردادن تیم های دیگه و فدراسیون فوتبال ، تیم محبوب خودشون که امسال به هر زوری نتونستن قهرمانش بکنند و هیچ جامی نیاورده رو قهرمان کنن.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
محمدی با سپاهان تمام کرد...

امیدوارم تکرار قضیه سید جلال نشه. در ضمن اگر در سپاهان درخششی داشته باشه دیگه خیلی نمیشه رو بحث غیرت و تعصبش حساب کرد چون مشتریان پولدار و عربی و اروپایی میان وسط و باید ....

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,423
برانکو رو قبول دارم ولی .......،
الان محمدی و راحت از دست دادیم شاید الان پول رضایت نامش سنگین بود ولی میتونست تا چند سال یکی از بهترین بازیکنای ما بشه به جاش رفتن امیری رو خریدن که حداکثر 2سال بتونه بازی کنه
دفاع تیمو اول خالی کرد حالا افتادن دنبال این کنعانی که هی داره ناز میکنه الان یه خبر اومده که رفته استقلال کاری ندارم که خبر درسته یا نه ولی این بی احترامی به باشگاه هست
امیدوارم که با رفتن محمدی پشیمون نشیم

redboys

Registered User
لایک‌ها
1,520
دوستان کنعانی با تعلل مدیران پرید... ولی از اول هی میگفت من 6 ماه دارم و اینا با من مذاکره کنن
بعدم گفت قراردااد ندارم.. با اوضاع پیش اومده و علم به رفتن بنگر احتمالا پیشنهاد بالا داده و به نتیجه نرسیدن
از اونور استقلال واسه خوابوندن سر و صداها با هر مبلغی که پرسپولیس حاضر به پرداختش نشده.. گرفتش . خب طبیعی هست اینجور تیم ها باید بیشتر پول بدن تا بازیکن بره تیمشون
این وسط خود کنعانی ضرر کرد.. بهتر بود یه نگاه به گذشته و انصاریان و مرحوم اولادی و امثالهم میکرد .
و بنظرم بهتر چنین بازیکن های فرصت طلبی پیرهن تیم بزرگ پرسپولیس واسشون گشاده

بالا