برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,159
نتیجه خیلی خوبی بود. تیم پیکان خیلی تیمه نچسبی بود

به نظرم از این نتایج خیلی باید راضی بود چون معلوم نیست تو آینده مثلا بتونیم چهارتا برد پشت سرهم بیاریم. همین پارسال هی میگفتیم علیپور فلانه. ولی امسال ارزومونه علیپور بود .

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
باز نزدیکی به صدر و دوباره چو انداختن سوگولی و وزیر چطوریو و . . .
ولی جالب نیست هر تیمی کوچکترین خلافی بکنه سریع تصمیم گیری میشه ولی . . . .

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
01572813.jpg

من دیروز به حساب خودم 10 دقیقه وقت بازی رو گرفت این منجنیق انداختنها
و بازی رو به گند کشیده بود
مربی ایرانی سمه سم

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,159

الزایمر زودرس گرفته، چک 6 میلیاردی بوده هفته پیش گفت 8 الان میگه 16
ملاک واسه انتخاب سرمربیشون میشه هر کی بیشتر علیه پرسپولیس مصاحبه کنه ، رحمتی هم میخواد از کادر فعلی عقب نمونه

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
ولی فوتبال ایران سراسر تباهیه و فساده
بخوام کمی واضح بگم شاید به گوش طرف برسه به هر طریقی ولی خبری اول هفته شنیدم که باور نمیشد برای برکناری یه مربی
فعلا مقدماتش فراهم شده و عنقریب اخراج میشه
ولی اون خبر قسمت دویی ازش مونده که بازی بعدی آخرین بازی نفر جایگزینه که اون خیلی آدم فاسد و مافیاییه و این مصیبتی خواهد بود.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
ولی همه چی از این کانالهای هواداری سرچشمه میگیره خط و ربط میدن
از بازیکن پول میگیرن خبر چاپ میکنن
آدم کوتوله که دو زار حالیش نیست میگن بیخودی بزرگ میکنن و با کله میزنن زمین
من که میدونستم ولی این که از پشت خنجر بزنی به تیم خودت واقعاً مشمئز کننده است خیلی! قابل توصیف نیست.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,103
لینک تمامی تصاویر بازی یادبود یاران انصاریان و میناوند با منتخب 98

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419

الزایمر زودرس گرفته، چک 6 میلیاردی بوده هفته پیش گفت 8 الان میگه 16

فک کنم اگه تا یه تاریخی پول رو نمیدادیم جریمه دیرکرد بهش می خورد شاید به اون خاطر می گه

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
جورجو کیه لینی، کاپیتان یوونتوس به تمجید از مهدی طارمی پرداخته است.

به گزارش "ورزش سه"، بالاخره انتظارات به سر رسید و فردا شب احتمالا شاهد تقابل مهدی طارمی، ستاره ایرانی پورتو با یوونتوس در لیگ قهرمانان و در کشور پرتغال خواهیم بود. مهدی طارمی در ماه های اخیر فرم فوق العاده ای داشته و بارها با گلزنی های پیاپی و البته گرفتن پنالتی از حریفان تبدیل به تیتر یک نشریات پرتغال شده است. حالا فردا شب بی تردید این ستاره 28 ساله و ایرانی یکی از امیدهای اصلی پورتو برای فتح دروازه بیانکونری خواهد بود.

اما جورجو کیه لینی، کاپیتان و مدافع باتجربه یوونتوس امروز در کنار آندره آ پیرلو در نشست خبری قبل از دیدار مقابل پورتو حضور یافته و به تمجید از کیفیت مهدی طارمی پرداخت. جورجو کیه لینی مدعی شد سبک بازی طارمی و مارگا را مطالعه کرده و از قدرت آنها باخبر است.

جورجو کیه لینی در این نشست گفت: "وقتی مشخص شد قرار است در لیگ قهرمانان به مصاف پورتو برویم، من بلافاصله شروع به مطالعه سبک بازی این حریف کردم. متوجه شدم که مارگا و مهدی طارمی دو مهاجم بسیار مهم این تیم هستند و آنها می دانند چگونه کنار یکدیگر بازی کنند. طارمی و مارگا هر دو بسیار خطرناک هستند. آنها در فضا بسیار خوب بازی کرده، اما همچنین روی ارسال ها و ضربات آخر نیز قدرتمند ظاهر می شود.

مهدی طارمی هنگام حرکت هم با توپ در زمین چمن بسیار قدرتمند است. کرونا، اوتاویو و لوئیز دیاز نیز بازیکنان با کیفیتی هستند و ما نباید فضای لازم را برای حرکت این بازیکنان به آنها بدهیم."

حدود دو دهه قبل مهدی مهدوی کیا، ستاره ایرانی هامبورگ نمایش درخشانی در لیگ قهرمانان برابر یوونتوس داشت و با لباس زرشکی این تیم موفق به گلزنی و ارسال پاس گل برابر بیانکونری شد. اتفاقی که امیدواریم فردا شب مهدی طارمی قادر به تکرار آن باشد.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
باشگاه پرسپولیس پس از اعلام دریافت دومین قسط از طلب ماریو بودمیر از سوی وکیل این بازیکن با فیفا نامه نگاری کرد.
به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، وکیل ماریو بودیمیر در نامه‌ای به فیفا، دریافت بخش دیگری از مطالبات موکل خود را در قالب قسط دوم اعلام کرد.
باشگاه پرسپولیس نیز با پیگیری موضوع در تلاش است تا با پرداخت تمام مطالبات بودیمیر، هر چه زودتر این پرونده را مختومه کرده و پنجره نقل‌و‌انتقالاتی را باز کند‌.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
برانکو: پرسپولیس می‌تواند پنجمین قهرمانی متوالی را کسب کند/یحیی شاگردم بوده و مربی خیلی خوبی است

برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم پرسپولیس و تیم ملی ایران و سرمربی فعلی تیم عمان در خصوص شرایط این روزهای خودش و تیم تحت *****‌اش صحبت می‌کند.

پروفسور که علاقه چندانی به مصاحبه کردن ندارد دقایقی با ایران ورزشی همکلام شد و به سؤالات‌مان پاسخ داد.
از آخرین برنامه خودتان حرف بزنید که تیم تحت هدایت‌تان چه شرایطی خواهد داشت؟
دو سه هفته دیگر قرار است به عمان بروم اما با برنامه‌ریزی جدیدی که انجام شده باید دید اوضاع چگونه خواهد شد. من مشغول برنامه‌ریزی برای تیمم هستم و سعی دارم تا هر چه زودتر در کشور عمان حاضر شوم و از نزدیک اوضاع را بررسی و کارم را شروع کنم اما کرونا موجب تغییراتی می‌شود که باز هم شرایط نیاز به بررسی بیشتر دارد.
دوست داریم که در مورد فوت مهرداد میناوند و علی انصاریان نظر شما را بدانیم؟
فوت این دو بازیکن ارزشمند مرا هم خیلی ناراحت و متأسف کرد و جا دارد که این ضایعه غم‌انگیز را به تمام مردم ایران، خصوصاً علاقه‌مندان به فوتبال و خانواده آنها تسلیت بگویم. من با مهرداد میناوند کار کرده‌ام. او بازیکن فوق‌العاده‌ای بود که در جناح چپ توانایی بسیار خوبی داشت و در اروپا، تیم ملی و پرسپولیس همیشه درخشش خیلی خوبی داشت. مهرداد بازیکن بین‌المللی بود و همیشه در بازی‌های ملی و تیم‌های خارجی که بازی می‌کرد درخشش بالایی داشت و در پرسپولیس هم جزو بازیکنان شاخص این تیم بود. جدا از این می‌دانم که علی انصاریان هم جزو بهترین مدافعان ایران بوده که برای فوتبال ایران خصوصاً علاقه‌مندان به پرسپولیس خاطرات خوبی را رقم زده است. به همین دلیل وقتی خبر درگذشت این دو بازیکن خوب را شنیدم، واقعاً خیلی ناراحت و متأثر شدم. متأسفانه کرونا شرایط سختی را حاکم ساخته که امیدوارم هر چه زودتر برطرف شود.
در خصوص پرسپولیس هم دوست داریم که نظرتان را بدانیم چون نظرتان برای علاقه‌مندان به فوتبال خصوصاً پرسپولیس که شما سال‌ها برای آنها قهرمانی‌های متعددی به ارمغان آورده‌‍‌اید مهم است؟
این نظر لطف شماست. خوشحالم که پرسپولیس باز هم به یکه‌تازی خودش ادامه می‌دهد. شخصیت خوبی در بین بازیکنان پرسپولیس وجود دارد که موجب شده بازیکنان این تیم مشتاقانه برای پیروزی و صدرنشینی تلاش کنند و قهرمانی هم هدف اولشان باشد.
فکر می‌کنید پنجمین قهرمانی متوالی باز هم برای پرسپولیس رقم بخورد؟
به طور مسلم قهرمانی هر سال سخت‌تر می‌شود اما یحیی مربی خیلی خوبی است. مربی موفقی که در تیم ملی شاگردم بوده و در چند سال اخیر در تیم‌هایی که کار کرده، کارنامه خیلی خوبی داشته و به نوعی خودش را به‌عنوان یکی از مربیان خوب ایران و حتی آسیا مطرح و معرفی کرده است. یحیی شناخت خیلی خوبی از فوتبال ایران و آسیا دارد که منجر به کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر و عنوان نایب قهرمانی در آسیا شده است. من اطمینان دارم یحیی به خوبی در نیم فصل تیم خودش را تقویت کرده و شرایط را برای کسب قهرمانی پنجم مهیا ساخته ضمن اینکه تیم پرسپولیس با شرایط خوبی که در فاز نتیجه‌گیری داشته، قادر است که با قهرمانی نیم فصل را به پایان برساند و گام مهمی برای پنجمین قهرمانی متوالی بردارد. قهرمانی‌های متوالی وجهه پرطرفدارترین تیم ایران را بسیار مناسب کرده و وجود روحیه برتری‌جویی و قهرمانی و حس قهرمانی سیری‌ناپذیر موضوعات مهمی هستند که به نظرم باز هم در موفقیت تیم پرسپولیس خیلی مهم هستند و شاید به همین دلیل است که هر بازیکنی که به پرسپولیس می‌آید خیلی زود در قالب کار تیمی به شکل موفقی قرار می‌گیرد و روزهای خوبی را برای این تیم رقم می‌زند. در واقع پرسپولیس در چند سال اخیر در عمل نشان داده بهترین تیم ایران است و با شرایط ایده‌آلی که کادر فنی این تیم و بازیکنانش دارند، فکر می‌کنم پرسپولیس می‌تواند پنجمین قهرمانی متوالی را برای هوادارانش به ازمغان بیاورد و این برای تیمی که به قهرمانی عادت کرده امری نشدنی و رویا محسوب نمی‌شود.

بالا