برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,100
رادوشویچ: لک در هر بازی خوب است

دروازه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس که در دربی نیمکت نشین و مشاهده‌گر عملکرد حامد لک بود درباره این بازی گفت: بازی خیلی خوب و مهمی بود.وی درباره عملکرد حامد لک اظهار داشت: او هر بازی خیلی خوب است و سه امتیاز را کسب کردیم. خوشحالم.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,100
ترابی:من شروع کننده دعوا نبودم/ از نادری عذر می‌خواهم

خیلی این برد برای ما مهم بود. می‌دانستیم برای ادامه مسیر و قهرمانی به این برد و 3 امتیاز نیاز داریم.امیدوارم بتوانیم این روند خوب خودمان را ادامه دهیم.من شروع کننده دعوا نبودم. یک صحبتی خودم با محمد نادری کردم. از او عذرخواهی می‌کنم و از همه بینندگان که فکر کردند من شروع کننده دعوا بودم نیز معذرت می‌خواهم.آقای اکبریان بعد از گلی که ما زدیم، یک مقداری می‌توانست برای ما چند خطا بگیرد ولی این اتفاق رخ نداد. در مجموع عملکرد ایشان خوب بود.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,100
کنعانی‌زادگان: به خاطر طلب هواداران از دربی با آمپول بازی کردم/ بهتر از استقلال بازی کردیم

بازی خوبی بود و واقعاً هر دو تیم برای گرفتن سه امتیاز بازی می‌جنگیدند. همه دیدند تیم برتر میدان بودیم و موقعیت‌های بهتری داشتیم. خدا را شکر دل هواداران را که جای‌شان خالی بود، شاد کردیم.وی در واکنش به اینکه گفته می‌شد به دلیل مصدومیت به دربی نمی‌رسد، یادآور شد: رباط مچ پایم پاره شده بود، اما می‌دانستیم هواداران یک برد در دربی طلب دارند، به همین دلیل گفتم با آمپول هم شده بازی می‌کنم که امروز بازی هم کردم.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,100
پهلوان: این پیروزی مبارک هواداران پرسپولیس / اتفاقات پایان بازی طبیعی بود

خدا را شکر به چیزی که حق‌مان بود رسیدیم. این پیروزی مبارک همه هواداران باشد.وی در خصوص درگیری‌های پایان مسابقه عنوان کرد: از این اتفاقات در فوتبال است بازی حساس بود و به خاطر همین مسأله از این اتفاقات در آن رخ می‌دهد.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,100
افشین پیروانی: کارشناسان نظرشان را گفته‌اند، مهم تیم داوری است که خوب قضاوت کرد

دو تیم فوتبال خوبی بازی کردند و خداراشکر که توانستیم پیروز شویم. ما تیم برتر میدان بودیم، خوب بازی کردیم و مزد زحمات‌مان را گرفتیم.
درگیری بازیکنان هر دو تیم را تایید نمی‌کنم، حرف من را دوباره جابه‌جا نگویند، من این موضوع را رد می‌کنم و تایید نمی‌کنم، ولی فوتبال است و دو بازیکن همدیگر را هُل داده‌اند، ان‌شاءالله دیگر چنین اتفاقاتی نیفتد.کارشناسان نظرشان را گفته‌اند، در خیلی از بازی‌های ما هم کارشناسان نظرشان را می‌گویند، مهم تیم داوری است که قضاوت خوبی داشت.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,100
سید جلال حسینی: کارشناسان جواب باشگاه استقلال را خواهند داد/ کار بزرگی کردیم

سید جلال حسینی پس از پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل استقلال در هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: بازی سختی بود. ما در بازی قبل مقابل سپاهان فشار زیادی را متحمل شدیم و امروز کار سختی مقابل یکی از تیم های قدرتمند لیگ برتر داشتیم. امروز همه بازیکنان تلاش کردند و توانستیم به پیروزی برسیم.وی درخصوص درگیری‌های پایان بازی، عنوان کرد: متاسفانه به دلیل فشار بازی‌ها شاهد برخی رفتارها هستیم. ما در دو هفته اخیر دو بازی سخت مقابل دو تیم مدعی داشتیم. کار بازیکنان پرسپولیس خیلی بزرگ بود. بعد از برگشت از هند که انرژی زیادی از ما گرفت توانستیم دو بازی سخت را پشت سر بگذاریم.کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص اعتراض باشگاه استقلال به عملکرد داور در بازی امروز خاطرنشان کرد: کارشناسان جواب خواهند داد!

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,100
گل محمدی: بازی را بردیم و نمی توانم بگویم از داور راضی نبودیم/ باشگاه مشکلات را حل کند

دربی همیشه حساسیت های خاص خودش را دارد. بازی سنگینی برای هر دو تیم بود. موقعیت های زیادی دیده نشد و بیشتر درگیری‌های فیزیکی بود.

هر دو تیم در کار دفاعی خوب بودند. ما هم توانستیم از فرصت‌هایمان به خوبی استفاده کنیم و در نهایت برنده شدیم. از بازیکنان تشکر می‌کنم مشکلات زیادی داریم و امیدواریم باشگاه نسبت به حل مشکلات توجه بیشتری کند.

زیاد نمی‌خواهم در مورد بحث های مالی که درون خانوادگی است صحبت کنم اما امیدوارم همان گونه که بچه‌ها از جان خود مایه می‌گذارند ارکان باشگاه هم زحمت کشیده و این مشکلات را حل کنند.

بخشی از این مشکلات به حساسیت بازی بازمی‌گردد و بخشی از آن هم مربوط به نبود تماشاگران در باشگاه است. در این شرایط هر حرفی بزنیم صدایش بیش از اندازه می‌پیچد. امسال این موضوع مقداری بیشتر شده، هم باید عملکرد خودمان را اصلاح کنیم و هم باید داوری با مدیریت بیشتری این مسائل را کنترل کند.در کل بازی سنگینی بود و قضاوت کردن برای داور با این اعتراض‌ها سخت می‌شود.

باید در تمام تیم‌ها آرامش باشد ولی ما نمی‌توانیم ساکت باشیم توجه نکنیم زیرا هر تیمی سروصدای بیشتری داشته باشد، امتیاز بیشتری هم می‌گیرد.ما بازی را بردیم و نمی‌توانم بگویم راضی نبودیم اما خیلی در خیلی از صحنه‌ها نظر ما با نظر داور فرق می‌کرد. باید فیلم‌های مسابقه را ببینیم، اما به هر حال بازی سنگینی بود و باید به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
چند سال بود حتی تو فوتبال ایران این تعداد زیرش کشیدن در 10 دقیقه آخر بازی مشاهده نشده بود :oops:

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
چرا بوده حتی شده مالکیت دو سه تا دربی ۸۰ به ۲۰‌بوده ولی خب ترکی داور بوده

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
خیلی روی پنالتی مانور میدن بزارن کنار اون پنالتی الکی شجاع رو‌ شجاعیان پنالتی الکی که علی کریمیشون زد تو اوت قرار به ناراحتی باشه اینارو هم بگن

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257
خیلی روی پنالتی مانور میدن بزارن کنار اون پنالتی الکی شجاع رو‌ شجاعیان پنالتی الکی که علی کریمیشون زد تو اوت قرار به ناراحتی باشه اینارو هم بگن
اون صحنه رو قائدی خداییش خطا بود ولی خب شانس با ما بود دارور ندید

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,159
مهم سه امتیاز بود که گرفتیم خصوصا اینکه تیمه سپاهان رو امتیاز از دست دادن ما تو این دربی خیلی حساب کرده بود.

پنالتی هم میگرفت گل میشد خیلی بهتر بود همون طوری که دوتا دربی قبل اول بازی گل رو خوردیم و خیلی بهتر بازی کردیم و حقمون برد بود.

تیمه حریف هم که هم بازی رو باخت هم اخلاق رو باخت هم شانس قهرمانیش خیلی خیلی کم شد.

خوشبختانه تیمه حریف هم چه قبله بازی چه بعد بازی درگیر حاشیه هستن میمونه سپاهان که ببینیم فردا چیکار میکنه.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
ezgif-1-2fc674e66bf0.gif

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
برد خیلی ارزشمند و شیرینی بود در راه قهرمانی. تبریک میگم
پنالتی اول بازی رو کاش داور به نفعشون میگرفت... خیلی بهتر میشد برای ما بنظرم
اما اگه بحث سره ناداوری باشه که ناداوری ها خیلی بیشتر تو دربی ها به ضرر ما بوده تا اونها
یه مثال کوچیکش برای دربیه قبلیه که عارف غلامی باید اخراج میشد و ده نفره میشدن و اونوقت کامبک زدنشون توی دقایق پایانی خیلی بعید تر میشد

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751

زدن تو کار شکایت جای بازی تو زمین

گل شده بود خیلی از این جر زدن ها خبری نبود

بالا