برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
https://www.instagram.com/p/CR6s7r9BQ5O/?utm_medium=copy_link
لیدرهای سپاهانی نزدیک هتل محل اقامت پرسپولیس
حمله تروریستی جدیدی سلکت طراحی کرده؟
فوتبال نمونه شفاف از مملکت داریه
یه لات با عقبه مشخص هر کاری دلش بخواد میکنه.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
یارو نوشته والله این مملکت اگر رو قاعده و قانون میبود و تو تست های دوپینگ دست کاری نمی شد سید جلالی حداقل این دو سه سال اخیر تبود این رو همه میدونند و شما هم
اره ما میدونیم دوپینگ و استادش و اسنادش تو کشوی میز عزیز محمدی پوسیده شد کجا هستند زنگو اشتباه زدی نگون بخت همه با هم وزیر پرسپولیسی! کاش لامصب میگفتید کمی خنک میشدید نه اینکه گر بگیرید

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
تبریک گلات میریم برای دابل هتریک
نباید به این موقع می‌کشید ولی لجنزار ساکت استرس رو وارد کرد
مقام‌های بیخودی هم تو لیگ باب شد.مثل کمک نایب قهرمان

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
چطوره وسط پخش بازی ما میرفتن جای دیگه نشون میدادن چرا الان نشون نمیدن بخندیم؟
فقط شعار وزیر پرسپولیسی خدا کنه قطع نشه

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,159
بسیار هم عالی تبریک بابته قهرمانی

از اول لیگ فکرشو نمی کردم سپاهان اینجوری پا به پای ما بیاد ولی باعث شد یکم هیجانش بیشتر بشه...

استقلال هم که اول فصل با اون کادر فنی عجیبش معلوم بود که باید برای سهمیه بجنگه...

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
سپاهان به جز اون کثافتکاری های ساکت یه نکته مثبت ولی داشت
نیازمند تو هر بازی چند تا موقعیت 100 درصد رو میگرفت براشون واقعا بدون تاکتیک و هردم بیلی بازی میکرد دفاعش تعطیل بود و نیازمند آبروداری کرد. . .
سال بعد نیست بعیده بتونن با سکه لای گز هم جایی داشته باشن

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
: سرمربی پرسپولیس می‌گوید تیمش با وجود توطئه، نقشه و برنامه‌های از پیش طراحی شده به قهرمانی دست یافت.

یحیی گل‌محمدی بعد از پنجمین قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر اظهار کرد: خدا را شکر می کنیم. از همه کسانی که زحمت کشیدند و این اتفاق بزرگ رخ داد، تشکر می‌کنم. کار خیلی بزرگی انجام دادیم. این سخت‌ترین و با ارزش ترین قهرمانی ما بود. علی رغم توطئه ها و نقشه کشی ها و برنامه ریزی ها به قهرمانی رسیدیم. این یک واقعیت است. مشکلات زیادی داشتیم. شرایط برای قهرمانی سخت بود. ما با اراده خداوند و بازیکنان قهرمان شدیم.

سرمربی پرسپولیس درباره درگیری‌های ذهنی به علت مسائل بیرون از زمین و مشکلات مالی گفت: خیلی از ماه‌ها تنها بودیم. شرایط سختی را پشت سر گذاشتیم. از شروع فصل چه اتفاقاتی رخ داد. ما وقتی به فینال آسیا هم رسیدیم مشکلات وجود داشت. اراده‌ای که بازیکنان ما نشان دادند، فراتر از مشکلات بود و با غیرت و شرف خود قهرمان شدند.

وی درباره اتمام قرارداد خیلی از بازیکنان پرسپولیس گفت: شرایط سخت است. ما باید به لیگ قهرمانان آسیا برویم. باید قرارداد بازیکنان تمدید شود. این یک واقعیت است که این بازیکنان بهترین های ایران هستند. ما همراهانی را هم از دست دادیم. مهرداد میناوند، علی انصاریان، جاسمیان و ... را از دست دادیم و مدیون این نفرات هستیم

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
محمدحسین کنعانی زادگان از جمع بازیکنان پرسپولیس جدا خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمدحسین کنعانی زادگان مدافع وسط تیم فوتبال پرسپولیس پس از قهرمانی تیمش در رقابت های لیگ برتر گفت: ما به هیچکس نمی بازیم و به هیچکس جام نمی دهیم. این عدد 5 را فراموش نکنید. من که رفتم ولی این پرسپولیس به هیچکس جام نمی دهد.روی قولی که دادم و گفتم تا آخر فصل می مانم تا قهرمانی پنجم را بیاوریم ماندم. من که رفتنم از پرسپولیس قطعی شده است و به قطر می روم

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
پژمان راهبر شروع کرد همین الان
گنده تر ا زتو نتونستن خرابکاری کنن تو که این همه پول گرفتی 11 ماه رو اعصاب تماشاگر و تیم رفتی آخرش چی شد؟ چی گیرت اومد؟
برو بابت لک تلفن بزن هیات فوتبال تبریز تلفن روت قطع کنن یعنی اینقدر بدبختی

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
01629060.jpg

پرافتخارترین بازیکن خارجی لیگ!

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
photo_2021-07-31_07-54-50.jpg
پست آذری جهرمی
این هم رفت و تموم شد
ولی جالب بود این وزیر نباید ابراز علاقه میکرد
بقیه حق اظهار فضل و مال و . . . باید داشته باشن ولی پرسپولیس خیر

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
جالبه مثل چند فصل قبل تنها باختی که داشتیم با ناداوری و اشتباه در آفساید گرفتن و البته مصدومیت دو مدافع و نبود بازیکن جایگزین مناسب بود
اون بازی چند فصل قبل هم با فولاد بود که یه پنالتی الکی گرفت داور که بعدا گفت اشتباه کردم ولی چون فحش دادن بهم گرفتمش
کرمانشاهی همین چند روز پیش محروم شد بعد گفتند نه 20 روزه است دربی رفت هم که شاهکار بود آفساید بیخودی پنالتی رو سید جلال و عدم اخراج مسلم بازیکن و ....
همه هم گیردادن به اون پنالتی دقایق اول بازی . . . انگار دقیقه اول پنالتی بشه سه تا گل حساب میشه.

بالا