• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
حذف آبرومندانه ی آرسنال , اگه بازی رفت رو هم بدون ترس مثل امشب بازی می کردن راحت شانس صعود داشتن
ونگر باز هم اشتباه فصل پیش رو تکرار کرد بازی محتاطانه در رفت , بازی هجومی در برگشت چون چیزی برای از دست دادن نداشت
شما این بازی شجاعانه ی آرسنال رو مقایسه کنید با بازی عاجزانه ی فصل پیش بارسلونا مقابل بایرن
ترس برادر مرگه , مرگ آرسنال توسط ترسش در بازی رفت رقم خورد

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
یه بازی خوب و باز هم حذف شدن!

این بازی نکات زیادی داشت، از بازی دادن به چمبو در پست هافبک وسط تا بازی دادن به ارتتایی که خیلی بد بازی می کرد، البته بازکن دیگری هم نداشتیم انصافاً!!! همچنین پنالتی ای که لوکاژ مهار کرد!!!اما اگه از اون ها بگذریم امیدواریم این بازی روحیه مضاعف به تیم بده تا بتونیم در دیدار برابر چلسی و من سیتی موفق باشیم! همونطور که فصل پیش هم شرایط تیم رو به کلی دگرگون کرد!!

دلیل حذف شدنمون در این مرحله بدون شک شکست در ناپلی بود!! بایرن تیم خوبی بود و شایسته ی قهرمانی هست! هرچند به نظرم قهرمان نخواهد شد!!

از اون طرف هم امیدوارم سیتی و چلسی بتونن از این مرحله صعود کنن، هرچند کار سیتی سخت هست!! بلکه فشار این رقابت ها باعث بشه نتونن در لیگ با تمام قوا بازی کنن!!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ارسنال بد بازی نکرد هر چند که گلش خطا بود اما خب ارسنال و بایرن در حال حاضر اصلا قابل مقایسه نیستند.

نکته منفی ارسنال بد بازی کردن اوزیل هست که اصلا نتونست کمکی بکنه به تیمش.

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
واقعا نمیدونم چرا ما باید بازی رفت اون اتفاقات واسمون بیفته که در بازی برگشت تو زمین بایرن اینقد جنگنده و با تمام وجود بازی کنیم! واقعا ما بازی های برگشت حقمون صعود بود ولی چوب بازی رفت بد خودمون و اون اتفاقات رو می خوریم. اوزیل اگر اون پنالتی رو می زد ما بایرن رو اینور اسیر می کردیم.
گلمون هم خطا بود، اما حق بایرن بود اینجوری داور ضدش کار کنه تو اون صحنه، من نمیدونم داور چرا رو اون صحنه به روبن کارت زرد نداد واسه دایو. این روبن باید محروم شه.
مطمئنن طرفداران بایرن این بازی هم ترسیدن، اگر تو پاس های آخر دقت می کردیم . ژیرود اون سوتی نویر رو درست پاس میداد ما گل دوم هم می زدی.
گلمون که خطا بود!
اما بدون شک بیشترین تاثیر در این مرحله رو اخراج اشتباه ژسنی در بازی رفت داشت! که باعث شده مسئولان داوری فیفا در قوانینشون تجدید نظر بکنن!!!
چمبو شدیداً امیدوارمون کرد به آینده روشن، با یه پا دو پا هاش!!
بنده خدا ژیرود هم خیلی دوید و زحمت کشید!! و پولدی هم که انگیزه زیادی برای انتقام از بایرن داشت!!

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
اما بدون شک بیشترین تاثیر در این مرحله رو اخراج اشتباه ژسنی در بازی رفت داشت! که باعث شده مسئولان داوری فیفا در قوانینشون تجدید نظر بکنن!!!

البته خیلی وقته که صحبت تغییر این قانون هست.

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
خوب متاسفانه اوزیل مصدومیت همسترینگش خیلی جدیه و اوضاعش خوب نیست و چندین هفته نمی تونه بازی کنه. واقعا دیگه هیشکی واسمون نمونده، من شدیدا نگران کسب سهمیه CL هستم و به نظرم به شدت توسط تاتنهام و منچستر تهدید خواهیم شد...
دوازدهمین مصدوم حال حاضر تیم شد اوزیل

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
بدون شرح

محرومین و مصدومین دو تیم:
آرسنال: آرون رمسی (ران) کیم کالستروم (کمر) ابو دیابی (زانو) تئو والکات (زانو) کایرن گیبز (ماهیچه ساق پا) ناچو منرئال (مچ پا) جک ویلشیر (مچ پا) یایا سانوگو (پا)
- ووچیچ ژسنی نیز به دلیل دریافت کارت قرمز در دیدار رفت از انجام این بازی محروم است.
- توماس روسچکی در صورت دریافت کارت زرد در این بازی از انجام بازی بعدی محروم می شود.

بایرن مونیخ: این تیم مصدوم جدی ندارد.
+ بندتنر و اوزیل
آقا یعنی چی مگه سبد کالا بشون ندادن؟! :|

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
من فکر می کنم این همه مصدوم آرسنال میتونه دلیلش خود ونگر باشه ... شما اینجوری فکر نمی کنید ؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
در مورد مصدومیت ها امکانش هست . البته ما هم تو منچستر این ایراد رو به مویس میگیریم که دلیل مصدومیت زیاد بازیکنا احتمالا تمرینات بد کادر فنی باشه. اما خب نمیشه مویس رو با ونگر مقایسه کرد.
بعید میدونم ونگر ادمی باشه که تو تمرینات اشتباه بکنه. اما خب شاید تمرینات رو سخت تر کرده که اینطوری شده.

لیگ جزیره لیگ خشنی هست. همیشه امکان مصدومیت برای بازیکنا هست.

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
آرسنال دیشب فراتر از انتظار بازی کرد نه اینکه خیلی خوب بازی کرده نه!
ولی در کل از بازی رفت خیلی بهتر بازی کرد و با شایستگی مقابل مدافع عنوان قهرمانی حذف شد
در مورد مصدومیت ها هم انصافا نصفشون بازیکن اصلی نیستن
اما خب نبودشونم تاثیر گذاره
تازه داره بلای امسال دروتموند سر مصدومیت ها میاد سرتون

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
آرسنال دیشب فراتر از انتظار بازی کرد نه اینکه خیلی خوب بازی کرده نه!
ولی در کل از بازی رفت خیلی بهتر بازی کرد و با شایستگی مقابل مدافع عنوان قهرمانی حذف شد
در مورد مصدومیت ها هم انصافا نصفشون بازیکن اصلی نیستن
اما خب نبودشونم تاثیر گذاره
تازه داره بلای امسال دروتموند سر مصدومیت ها میاد سرتون
تازه؟! ما از اول فصل اوضاعمون همینهo_O

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
در مورد مسوت اوزیل...
او یک مشکل همسترینگ دارد که کاملا جدی به نظر می رسد.

در مورد اینکه چقدر طولانی است...
نمی دانم.

در مورد اینکه ایا اوزیل دیدار مقابل تاتنهام را از دست می دهد یا نه...
مطمئنا او خارج از ترکیب است. فردا باید اسکنی انجام دهیم تا ببینیم چقدر بد است اما دست کم برای چند هفته خارج از ترکیب است. امیدوارم آنقدرها بد نباشد.

در مورد اینکه گل پودولسکی به نظر خطا می رسید....
از نظر من نیز خطا بود بله!

در مورد اینکه شهامت بسیاری از عملکرد خود بدست آوردید...
باید بخاطر شهامت بازیکنان و تلاشی که امشب به کار گرفتند به انها تبریک بگویم. آنها از این نظر بی شک برجسته بوند. امشب می خواستیم از این دور صعود کنیم و به کارمان افتخار کنیم. بخش دوم کار را انجام دادیم و نه بخش اول.

در مورد کارت قرمز ژسنی در دیدار اول...
احساس می کنم کارت قرمز نداشت، به همین سادگی. اگر اینطور باشد هر خطایی در محوطه جریمه یک کارت قرمز دارد. حتی یوفا هم آمد و گفت که باید در مورد این مشکل دوباره فکر کنند. اول از همه از نظر من یک فرصت گلزنی نبود زیرا اگر ژسنی را در نظر بگیرید می توانید خطای کف پای روبن به دلیل بالا بودن بیش از اندازه پایش را اعلام کنید. این موقعیت ها می تواند در هر دو سمت آنالیز شود جایی که می توانید یک خطا بر علیه روبن بگیرید بخاطر اینکه پایش بیش از اندازه بالا بود اما اگر بار دیگر به خوبی آن را ببینید وقتی توپ از کنترل او خارج شد می بینید که او هرگز شانس گلزنی نداشت زیرا توپ در اختیار سانیا بود بنابراین هرگز و هرگز یک موقعیت مسلم گلزنی نبود.

در مورد روبن....
او بازیکن فوق العاده ای است، این مساله را انکار نمی کنم، او یکی از بهترین بازیکانن جهان است اما وقتی مقابل یک بازیکن قرار می گیرد سرعتش را کم می کند و سپس به زمین می افتد. او ضربات ایستگاهی زیادی برای تیمش می گیرد. این همان چیزی است که در مورد آن صحبت می کنیم. اگر داور روی حرکت اول وقتی روی زمین افتاد کارت زردی به وی می داد، او بار دیگر این کار را انجام نمی داد.

لیست مصدومین

1-گیبز دفاع چپ اصلی
2-ناچو دفاع چپ ذخیره
3-رمسی که امسال بهترین بازیکن جزیره بود تا زمان حضورش
4-ویلشر
5-اوزیل
6-دیابی
7-والکات
8-کیم کالستروم
9-سانوگو

حداقل 5 تا از بازیکنای اصلیمون در حال حاضر مصدومن یعنی نصف تیم اصلی !
در نظر بگیرید که یه مدت زیادی کازولا -پودولسکی-چمبو رو هم نداشتیم !

ما میتونستیم بایر رو حذف کنیم فقط اقسوس من از پنالتی بازی رفت و اخراج ژسنیه اگه این اتفاق نمی افتاد ما توان شکست بایر رو داشتیم ....

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
سلام به همه توپچی ها
اقا من که از بازی دیشب راضیم با این اوضایی که ما داشتیم خیلی نیتیجه خوبی گرفتیم واقعا بایرن تیمی نیست که ما با این حالمون بیشتر از این توقع داشته باشیم
من که از نتیجه راضیم دستشون درد نکنه
بچه ها امسال قهرمان کی میشه؟خب دقیقا سال بعد ما از گروه صعود کنیم باز میخوریم به قهرمان سال قبل چه جالبه خدا رئال بخوره به شالکه ما هر سال بخوریم به قهرمان سال قبل:D
طفلی هوادارای میلان
دیشب چمبو عالی عالی بود خدا خیرش بده

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
شاید باورتون نشه من دیشب رفتم میلاد این بازیو دیدم به طرفداری از فوتبال انگلیس جلوی آلمانیای.... (عذر میخوام یه مقدار نژاد پرستم دست خودم نیست :دی)
یه نکته جالب تعداد منچستریایی بود که اومده بودن آرسنالو تشویق کنن!
اون پاسکاریه تکضرب نیمه دوم به کل بازی میرزید، و البته گل فوق العاده پودولسکی که نویر با اون هیبت تقریباً جاخالی داد جلوی شوتش!!

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
شاید باورتون نشه من دیشب رفتم میلاد این بازیو دیدم به طرفداری از فوتبال انگلیس جلوی آلمانیای.... (عذر میخوام یه مقدار نژاد پرستم دست خودم نیست :دی)
اون پاسکاریه تکضرب نیمه دوم به کل بازی میرزید، و البته گل فوق العاده پودولسکی که نویر با اون هیبت تقریباً جاخالی داد جلوی شوتش!!
الان شما خودتو انگلیسی حساب کردی که جلو آلمانیها حس نژادپرستی بهت دست داد!؟

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
SAY NO TO RACISM:D:D:D:D:D:D

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
آرسنال تیم قابل احترام و دوست داشتنیه ولی هر چی باشه یه تیم انگلیسیه و باید حتما می بردیمش
من مطمئن بودم اگر آرسنال بایرن رو حذف می کرد بعدش انقدر که طرفدارای منچستر و چلسی میان کری می خونن و اینو نشانه پیروزی فوتبال انگلیس بر آلمان می دونند خود آرسنالیها کری نخواهند خوند.
در این دو سالی که با آرسنال روبرو شدیم زیاد کنتاکت و درگیری لفظی با طرفدارای آرسنال نداشتیم و کمتر دیدیم به بایرن توهین کنن اما اگر با منچستر یا چلسی روبرو شده بودیم حتما چند تا خون و خونریزی به وجود میومد
در کل طرفدارای آرسنال طرفدارای منطقی و با ادبی هستند نسبت به خیلی از تیمها و به نظرم یکی از بهترین طرفدارها هستند.

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
یدونه صحنه دیگه هم خیلی حال کردم فک کنم چمبرلین بود یه 5-6 نفرو یه پا دوپا زد تا بالاخره شواینی روش خطا کرد...کف کرده بودم :-D

Sent from my GT-I9300

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
الان شما خودتو انگلیسی حساب کردی که جلو آلمانیها حس نژادپرستی بهت دست داد!؟
این حرفا چیه!! از انگلیسی ها کمتر از آلمانیها خوشم نمیاد! (جمله بندی کاملاً محافظه کارانه!)
ضمناً تاریخ هم دخیله توی این موضوع دیگه، جنگ های جهانی و هیتلرو و شکست و ...!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
یدونه صحنه دیگه هم خیلی حال کردم فک کنم چمبرلین بود یه 5-6 نفرو یه پا دوپا زد تا بالاخره شواینی روش خطا کرد...کف کرده بودم :-D

Sent from my GT-I9300
واقعاً خوب بود.
چمبرلین خیلی خوب شده، یادمه قبلاً بازیش رو میدیدم فک میکردم میخواد مثل ولکات باشه اما هیچ وقت نمیشه، اما بازی دیشب واقعاً از بهترینا بود، هم از نظر تکنیکی هم از نظر هوش بازی

بالا