• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
توی طرفداری اومدن نظر سنجی گذاشتن آرسنال شده محبوب ترین، طرفدار منچستر پست گذاشته چون آرسنال تیم مظلومیه هوادارای تیمای دیگه بهش رای میدن، چون ما چندسال کابوسشون بودیم :D
یکی حرف طرف رو به چالش کشیده و بازم همون طرفدار در جواب نوشته طرفدارای جزیره که هیچ، منظورم بارساست. خدا گریه کنم؟ سکته کنم؟ کجا برم؟ خو راست میگن، در 2 فینال با قاطعیت شکستمون دادن دیگه:general704:
http://www.tarafdari.com/خبر/159775/آرسنال-محبوب-ترین-تیم-لیگ-جزیره-به-انتخاب-کاربران-طرفداری

نیمه دوم میترکونیم.

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
خوب که گل رو زدیم، البته مشکوک به آفساید بود، اما فکر کنم به خاطر زاویه کج دوربین اینطوری به نظر میومد.
باور کنید هافبک های وسط تیم متشکل از ویلشر و آرتتا فاقد سرعت، قدرت بدنی و حرکات در جا هستن. باز هم تحت فشار دیدیم آرتتا، رمسی و ویلشر توپ ها رو خیلی راحت پاس میدادن به حریف، اتفاقی که فصل پیش بالای 10 بار مقابل سیتی، چلسی و لیورپول رخ داد گل بارون شدیم روی تک تک این لو دادن های توپ.
چمبرز هم خوب بود، البته به نظر میاد که کنار زمین راحت دور می خوره، اما همین که نمیذاره بازیکن حریف در بره و خطا می کنه خیلی خوبه.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
وای مردم بابا چه حالی کردم گل خیلی چسبید

وای چه حرکت باحالی رفت سانچز توپو رو سینش نگه داشت فوق روحیست این پسر

اینم سوت پایان
خیلی بازی خوبی بود:general601:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
خوب این بازی خوب نبودیم! ولی خوشبختانه بردیم!
این خوب نبودن هم طبیعی و به خاطر تغییرات زیاده!!!
این چمبرلین چرا اینطوری بود؟؟؟ :دی

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
برای بازی اول خیلی خوب بود، شروع خوب خیلی مهمه. چمبرز چند سالشه؟ اگر نزدیک 20 باشه باید گفت که توی این سن و سال عالیه. استیل بازیش من رو یاد ویدیچ میاندازه. بازیکن آینده داریه واقعا
جای خالی اوزیل حس میشه. بین آرتتا و ویلشر یکی باید بازی کنه. یه هافبک دفاعی کلاسیک هم نیازه واقعا. کاسورلا هم خیلی توپ لو داد
در کل خوب بود.

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
این گیبس هم همش تعویض میسوزونه کثافت. شاید بالای 10 باره که می بینیم 50 دقیقه نشده پاشو میگیره میره بیرون. شورش رو درآورده دیگه. چمبرز عالییی بود...

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
برای بازی اول خیلی خوب بود، شروع خوب خیلی مهمه. چمبرز چند سالشه؟ اگر نزدیک 20 باشه باید گفت که توی این سن و سال عالیه. استیل بازیش من رو یاد ویدیچ میاندازه. بازیکن آینده داریه واقعا
جای خالی اوزیل حس میشه. بین آرتتا و ویلشر یکی باید بازی کنه. یه هافبک دفاعی کلاسیک هم نیازه واقعا. کاسورلا هم خیلی توپ لو داد
در کل خوب بود.
چمبرز 19 سالشه.
آرتتا و ویلشر فوق العاده کندن. اما در مورد آلکسیس که تو دوسش داری. از نظر دوندگی و تلاش عالی بود، یه پاس گل و خطا هم کلی گرفت، اما خیلی تک روی می کرد، هی دور خودش میچرخید، هنوز تو حال و هوای لیگ تکنیکی اسپانیاست

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
چمبرز 19 سالشه.
آرتتا و ویلشر فوق العاده کندن. اما در مورد آلکسیس که تو دوسش داری. از نظر دوندگی و تلاش عالی بود، یه پاس گل و خطا هم کلی گرفت، اما خیلی تک روی می کرد، هی دور خودش میچرخید، هنوز تو حال و هوای لیگ تکنیکی اسپانیاست
پارسال پریسال توی یه وبسایتی 10 مدافع آینده دار اروپا رو اسم برده بودن، یکیش همین چمبرز بوده فکر کنم. الکسیس بازیکن بسیار زحمت کش و دونده ایه، فقط دو ضعف داره. بعضی وقتا سر پایین بازی میکنه و خیلی با توپ ور میره.
توی بارسا از نظر جثه خیلی معمولی به نظر میرسید، اما توی لیگ برتر خیلی ریز میزه میزنه :D

• Like
Reactions: usl

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
تف تو این گیبس که همیشه مصدوم میشه!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
توی خریدهای جدیدمون فعلاً فقط چمبرز امیدوارکننده است!
بقیشون که هنوز چیزی نشون دادن! البته مطمئنم گذشت زمان تغییر میده خیلی چیزها رو!!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
بازی اول، مصدوم اول، تا آخر فصل یه 60 تا مصدومی میدیم همیشه!!!

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
چمبرز 19 سالشه.
اما در مورد آلکسیس که تو دوسش داری. از نظر دوندگی و تلاش عالی بود، یه پاس گل و خطا هم کلی گرفت، اما خیلی تک روی می کرد، هی دور خودش میچرخید، هنوز تو حال و هوای لیگ تکنیکی اسپانیاست
شرتای قشنگ سانچز هم تو بازی امروز از قلم ننداز:D
شبیه بی خانما میمونه!o_O

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
من که خودمو جر دادم گفتم باید یک جایگزین خوب براش بگیرن! ولی نگرفتن!! :دی
همین تو نبودی میگفتی غیر از یکی دو سوتی که داده خیلی خوبه؟؟؟؟
ببین من قبل از تو گفتم این گیبس همش مصدومه، برو پست هامو بخون، اما بحث ما سر این بود که الان مشکل اصلی ما دفاعی چپ نیست، دافاع وسط و هافبک دفاعیه.

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
از طرفی تو این سطح از فوتبال، واقعا زشته یه تیمی قت تلفی کنه. دروازه بانشون 5 دقیقه طول میداد تا کاشته بزنه...

بالا