• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
دوستان یکی منو شیر فهم کنه الان که کوش مصدومه دبوشی هم مصدوم شده؟
اگه اینطوریه چه غلطی میکینیم؟
یا مصدومیت کوتاه مدته؟
ظاهرا کوتاه مدت هست! ولی خب مگه ابن همه سال چیکار میکردیم؟! امتیاز از‌دست میدیم :(

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
دبوشی که فکر نکنم مصدوش شده باشه، البته باید دید بدنش سرد میشه چطور میشه، آخه تکل از پشت خیلی ناجوری رفتن روی‌ مچش، ۹۰ دقیقه بازی کرد. اما کوشیلنی فکر نکنم بشه خیلی تو این فصل حساب باز کرد، این آشیلش مشکل داره و فکر نکنم به این سادگی ها خوب بشه. اگرم بازی کنه با درد بازی می کنه.

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
اوزیل هم مصدومه! احتمالا به بازی با سیتی نمی رسه! : |

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
مرسی از @pirouz3 بابت آمارهایی که از کاستا گذاشته! و این مقایسه با سانوگو را کاملا قبول دارم! من هم مثل اکثر آرسنالی ها معتقدم او بازیکن با استعدادی است و پتانسیل بالایی داره! او می تونه مهاجم بزرگی بشه! همین طور ولبک هم می تونه مهاجم بزرگی بشه! یه نکته هم درباره سانوگو دو بار مصدومیت وحشتناک بلند مدت داشته تو اوسر!
صحبت هات در مورد ژیرو هم قبول دارم!

اما مساله اینجاس که ما برای قهرمانی نیاز به ابزار بهتری داریم در حمله! هر چقدر کمیت بالاس کیفیت پایینه! در بهترین حالت از بین سانوگو و کمپل یکی باید قرضی یا دائم می رفت تا مهاجم بزرگ خریداری بشه! شاید دو فصل دیگه با این مهاجمای جوانمان هر تیمی را نابود کنیم، شاید! ولی در حال حاضر...
سانوگو خدا وکیلی کپی پیست جوون شده مردک آ د ه بایور نیس؟:D

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
تو این چند روزه همه دارن توئیت میدن...
مصدومای تیم هم : نبری - ولکات - گیبس - ژیرو - آرتتا هستن الان نگین باز این داره مصدوما رو میشماره :دی
هکتور برلین هم مشکوکه احتمالا یه خوابهایی براش دیدن خلاصه یه خبراییه! :دی
خوب اسپینا خط خورد احتمال مصدومیت دبوشی و کوش هم هست که هنوز رسمی اعلام نشده :دی

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
الان مثلا بصورت خیلی رد گم کنی و یواشکی تبلیغ کردی؟ :D

Sent from my GT-I9300
نه دیگه خواستم کامل @A1C1E در جریان قراربگیره که اوسپینا مصدوم نیست! چون دیدم خیلی نگرانه، گفتم نگرانیش رو التیام ببخشم!

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
تو این چند روزه همه دارن توئیت میدن...
مصدومای تیم هم : نبری - ولکات - گیبس - ژیرو - آرتتا هستن الان نگین باز این داره مصدوما رو میشماره :دی
هکتور برلین هم مشکوکه احتمالا یه خوابهایی براش دیدن خلاصه یه خبراییه! :دی
خوب اسپینا خط خورد احتمال مصدومیت دبوشی و کوش هم هست که هنوز رسمی اعلام نشده :دی
البته ولکات احتمالا به بازی مقابل من سیتی می رسه! ولی خب مدت طولانی مصدوم بوده و زمان می بره تا رو فرم بیاد! فک کنم دیروز یا پریروز به تمرینات گروهی ملحق شد! آرتتا هم مصدومیتش جدی نیست و احتمالا به بازی من سیتی برسه! از مصدومیت گیبس خبر نارم که تا کی نیست ولی نبری کلا داره با مصدومیت دست و پنجه نرم م یکنه؛ نمی دونم چه دردشه ولی کلا مصدوم است از اواخر فصل پیش! اوسپینا هم فکر کنم یرای کلمبیا بازی کرد!
اوزیل هم مصدوم است و برای آلمان بازی نکرده! معلوم نیست به بازی من سیتی برسه! باید منتظر کنفرانس مطبوعاتی ونگر موند ببینیم کیا می رسن!

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
دوستان خبر رسیده دیابی به بازی با من سیتی میرسه :دی
و میگن شزنی پشت سر اوسپینا بد بیراه گفته، میگن حالت عادی نداشته و مست بوده :دی البته تکذیب هم شده :دی

• Like
Reactions: usl

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
دوستان خبر رسیده دیابی به بازی با من سیتی میرسه :دی
و میگن شزنی پشت سر اوسپینا بد بیراه گفته، میگن حالت عادی نداشته و مست بوده :دی البته تکذیب هم شده :دی
تو آخرین مصاحبش گفته بود که من برای اوسپینا دلسوزی نمیکنم! نمیدونم منظورت همون هست یا نه!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
Arsenal at the centre of England's tentative new era

:general703::general703::general703::general703::general703::general703::general703::general703::general703::general703::general703::general703::general703::general703::general703::general703::general703::general703:

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
Sanogo: Once I score one, the goals will come

گفتم عصبیش نکنین :D:D:D:D الان باران گل میاد:D

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
رویس هم یک ماه مصدوم شد، من خودم دوست داشتم روبرو ما بازی کنه، هر چند که خیلی تیم ها از مصدومیت بازیکن های ما خوشحال میشن، اما واقعا قدرت ها باید برابر باشه تا حال بده بازی.
این مصدومیت ها پشت سر هم رویس نشون میده که می خواد بره به یه تیمی، حالا حدس بزنید اون تیم کدوم تیمه؟ :D

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
با توجه به مصدومیت استوریج، احتمالاً ولبک در بازی حساس در زمین سوییس فیکس باشه... به امید گل زنی مروارید سیاه :D

بالا