• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
این قوانین جدید هیچ کمکی به لیگ برتر و فوتبال انگلیس نخواهد کرد. تازه این قوانین از سال 2016 طی پروسه ای 4 ساله اجرا خواهد شد. یعنی خیلی وقت هست.
روسیسکی هم گفته می خواستم ژانویه برم چون یک دقیقه هم بازی نمی کردم تو نیم فصل اول! متاسفانه فکر کنم تابستون دیگه رفتنی باشه :general503:

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
اول از همه سال نو رو به همه تبریک میگم! امیدوارم سال خوبی داشته باشید! :)

ششمین برد متوالی هم تبریک می گم!
فرم عالی که تیم تو نیم فصل دوم داشتیم بیشتر از اینکه خوشحال کننده باشه حسرت بر انگیز است که چرا از اول اینطوری بازی نمی کردیم!
خدا رو شکر دیگه نه تنها رو کرنرها زارت و زورت گل نمی خوریم بلکه کلی گلزنی و خلق موقعیت هم می کنیم! چند هفته بود می خواستم در اینباره بگم که یادم می رفت اما دو گل ژیرو مزید بر علت شد که این نکته را یاد آوری کنم الان! زیر فشار هم زرتی وا نمیریم! مثال هم همین بازی با نیوکاسل که یه نیمه تحت فشار بودیم اما مقاومت کردیم! اما همه ی اینا یه طرف و کوکلن یه طرف! بارها گفتم که هافبک دفاعی ستون تیمه! نظم و ساختار تیم را شکل میده! داره منو یاد سانگ میندازه با اینکه استیلشون کاملا متفاوت است! تو 2-3 بازی اخیر می بینم که علاوه بر کارهای دفاعی سعی داره تو بازی سازی هم شرکت کنه! هنوز جا برای پیشرفت داره! فقط امیدوارم مثل مرحوم ورمالن بعد از یه فصل باتریش تموم نشه!
منتظر تابستون هم هستم تا ببینم ونگر چکار می کنه! شایعات زیاده! کارهای زیادی میشه انجام داد! اما هر کاری که می کنه باید باعث بشه آرسنال تا آخرین هفته برای قهرمانی بجنگه و بخت اول قهرمانی باشه! بستر کاملا فراهمه برای قهرمانی! بودجه هم هست! فصل بعد آخرین فرصت ونگره! حتی اگر این فصل سهمیه بگیریم و قهرمان جام حذفی هم بشیم من باز هم راضی نخواهم بود! قهرمانی لیگ را می خوام!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
ژسنی هم رفتنی هست! حداقل امیدوارم!
بنظرتون دروازه بان بریتانیایی خوب یافت میشود؟ فریزر فارستر؟
والکات هم که رسما داره ناز میکنه! بنظرم بازگشت پولدی و فروش والکات بهترین تصمیمه!
اشنایدرلین هم نوربالا داده بهمون! :D

Last edited:
  • Like
Reactions: usl

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
ژسنی هم رفتنی هست! حداقل امیدوارم!
بنظرتون دروازه بان بریتانیایی خوب یافت میشود؟ فریزر فارستر؟
والکات هم که رسما داره ناز میکنه! بنظرم بازگشت پولدی و فروش والکات بهترین تصمیمه!
اشنایدرلین هم نوربالا داده بهمون! :D
ژسنی بره و گیبس هم بندازن بره من شیرینی پخش می کنم اینجا! چقدر بدم میاد از این دو بازیکن! پر مدعا و با غرور بازی می کنن در حالی که هیچ پخی نیستن و هیچ غلطی هم برای باشگاه نکردن!
انگلستان که بعد از دیوید سیمن دوست داشتنی دروازبان خوب به خودش ندیده!
ولکات رسما داره گه خوری می کنه! البته امروز بیانیه داد که هیچ مشکلی با ونگر نداره و تمرکزش روی فوتبال کردنه(!) تا تمدید قرارداد! ولکات و ژسنی هر کدوم نزدیک 100 هزار پوند در هفته دارن دستمزد میگیرن! و عملا هیچ غلطی نکردن! اوسپینا حدود 60 هزار پوند در هفته میگیره و بدون ادعا داره بازی می کنه و خیلی هم خوب و بهتر از ژسنی بازی می کنه! سوئیچ کردن از ولکات رو پولدی هم مثل رفتن از چاله تو چاهه! پودولسکی دیگه تموم شد! مقصر هم خودشه! تو اینتر هیچ گلی نزده! اینتر هم قصد تمدید قراردادش را نداره و هوادارانشون هم حال نکردن باهاش! وقتی برگرده هم میشه 30 سال! مطمئنا ونگر سعی می کنه ردش کنه بره با اون دستمزد بالاش! ونگر باید بره دنبال یه مهاجم خوب جانشین ولکات! لاسیزیته مهاجم آماده ی لیون که آنری هم ازش تمجید کرده می تونه بهترین گزینه و در دسترس ترین باشه!
اشنایدرلین یا خدیرا هم باید جذب بشن! شایعه ی خدیرا هم دوباره قوت گرفته؛ خدیرا گفته آخر فصل از رئال جدا میشه و دنبال چالش جدید است! خدیرا علی رغم مصدومیت هایی که داشته گزینه ی فوق العاده ای می تونه باشه و جانشین خوبی برای آرتتا!
/
ضمنا یه صحبتی هم شد در مورد اینکه با قوانین جدید اتحادیه فوتبال انگلستان تیم هایی مثل من سیتی و چلسی به فنا میرن اما باید توضیح داد که من سیتی چند ماه پیش از آکادمی 200 میلیون پوندی اش رونمایی کرد که رسما میشه گفت بهترین آکادمی را در انگلستان داره و حتی شنیده ام که از آکادمی بارسلونا هم چند نفر برای کادر مربی گری و فنی آکادمیشون جذب کردن! البته آرسنال هم همزمان رو آکادمیش هزینه کرد حدود 30-40 میلیون پوند و توسعه اش داد. گازیدیس گفت که حالا می توانیم در تمام انگلستان دنبال بازیکنان با استعداد های بگردیم.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
سانچز شنبه هست؟
روحیش خراب نشده باشه:D

vz1jmr31iibg055mn5tf.jpg

این ادامه بدید تا من بمیرم توصیف چیست؟

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
سانچز شنبه هست؟

vz1jmr31iibg055mn5tf.jpg

این ادامه بدید تا من بمیرم توصیف چیست؟
فارسیش میشه: "تا وقتی زنده ام هوادار آرسنالم(گونرم)"
گونر که می دونی یعنی چی ایشالا؟ :D
یه شعاره در رسای آرسنال از سوی هواداران!

سانچز هم باید باشه برای بازی با برزیل! مشکلی نداره!

• Like

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
فارسیش میشه: "تا وقتی زنده ام هوادار آرسنالم(گونرم)"
گونر که می دونی یعنی چی ایشالا؟ :D
یه شعاره در رسای آرسنال از سوی هواداران!

سانچز هم باید باشه برای بازی با برزیل! مشکلی نداره!
نه گونرم بگو دیگه خب:D:(:general509:

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
نه گونرم بگو دیگه خب:D:(:general509:
نمی دونم شوخی می کنی یا نه ولی توضیح میدم!
لقب آرسنال Gunners به معنی "توپچی ها" است! هواداران آرسنال هم به نام Gooner میشنسن! که هیچ معنی لغوی نداره و صرفا به خاطر تشابهش با Gunner میگن!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
یعنی من الان گونرم؟:D
خب برم پشت ماشین بنویسم:general601:
نمی دونم شوخی می کنی یا نه ولی توضیح میدم!
لقب آرسنال Gunners به معنی "توپچی ها" است! هواداران آرسنال هم به نام Gooner میشنسن! که هیچ معنی لغوی نداره و صرفا به خاطر تشابهش با Gunner میگن!
اولین بار امیر اینو از یه دختر 13 14 ساله شنیده فکر کنم :D:D
حالا شوما از یه امیر 24 ساله شنیدی! :p خیلی فرق نکرده!:D
من قبلاً فکر میکردم اینا بی سوادن اشتباه مینویسن! :D

• Like

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
اولین بار امیر اینو از یه دختر 13 14 ساله شنیده فکر کنم :D:D
حالا شوما از یه امیر 24 ساله شنیدی! [emoji14] خیلی فرق نکرده!:D
من قبلاً فکر میکردم اینا بی سوادن اشتباه مینویسن! :D
الان می خوای بگی من بی سوادم؟ :D

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
شرمنده دوستان من شوت میزنما
من کلا عادتم اینه چیزی که ندونم میپرسم حتی اگه ضایع هم بشم بلاخره ادم یه بار ضایع شه بپرسه بفهمه بهتره تا همش بشنوه ولی ندونه مردم در مورد چی دارن حرف میزنن:D:general504:

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
منم یه زمانی نمیدونستم.تو همین تاپیک یکی بهم گفت.:D مطمئن نیستم ولی فکر کنم همین امیر آقا بودن

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
دنی ولبک بهترین بازیکن زمین شد! :)
البته یه مصدومیت خفیف هم پیدا کرده که معلوم نیست به بازی بعد برسه یا نه!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
امیدوارم مصدومیت ولبک جدی نباشه! وقتی از بازی بعدی کنار گذاشتنش یعنی اینکه ممکنه به چیز رفته باشه! زانوش پیچ خورده!!! ما هم خو تو این زمینه بدشانسی هامون اثبات شدن...

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
رمسی هم مثل اینکه به دلیل مصدومیت در دقیقه 85 تعویض شد. چند دقیقه قبلش مثل اینکه افتاده بوده رو زمین!!!!!!!!

بالا