• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
من نمی فهمم که چرا با این همه ترافیک تو خط هافبک و وجود هافبک دفاعی مثل کوکلن که خود ونگر گفته یه هافبک ۴۰ میلیون پوندیه چرا باید دنبال نام های بزرگ بود؟!
به نظرم باید دنبال یه بازیکن ذخیره برای کوکلن بگردیم! هافبکی که زیر ۲۰ میلیون پوند بشه خریدش! زور اصلی رو باید برای خرید مهاجم گلزن انجام بدیم! حتی تا ۵۰ میلیون پوند باید هزینه کرد برای مهاجم!
/
ویلشر هم تو ۷ بازی اخیر انگلستان ۶ بار بهترین بازیکن زمین شده! اون یه بار هم دنی ولبک بوده!
در مورد شایعه ی رفتنش به من سیتی هم گفته تا وقتی که آرسنال منو بخواد من هم آرسنال رو می خوام! خلاص!

Sent from my HTCSensation using Tapatalk

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
ویلشر هم تو ۷ بازی اخیر انگلستان ۶ بار بهترین بازیکن زمین شده! اون یه بار هم دنی ولبک بوده!
در مورد شایعه ی رفتنش به من سیتی هم گفته تا وقتی که آرسنال منو بخواد من هم آرسنال رو می خوام! خلاص!

یاد اون حرکتش افتادم :|
آخه چرا باید من سیتی بعد از اون حرکتش تو بازی فصل پیش ویلشرو بخواد؟

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
پتر چک علاقه داره تا به آرسنال بره ولی چلسی به این انتقال بی علاقس ، مگر اینکه یک بازیکنی که شامل قوانین رشد در خانه میشن رو از آرسنال به عنوان بخشی از قرارداد به خدمت بگیره .
پی اس جی هم این بازیکن رو میخواد و چلسی ترجیح میده که 11 میلیون پوند رو بابت فروش چک از این تیم دریافت کنه . قراره که چک بعد از شکست 2-1 تیمش در برابر ایسلند به لندن بره تا با نمایندگان چلسی در این باره که در نهایت به کدوم تیم بره صحبت کنه . این بازیکن بیش از 500 بازی در 11 فصل برای چلسی به میدان رفته .

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
اصلاً نباید بازیکنی به چلسی داد! فروختن فروختن نفروختنم دروازه بان زیاد هست...

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
اصلاً نباید بازیکنی به چلسی داد! فروختن فروختن نفروختنم دروازه بان زیاد هست...
والا نباید بازیکنی بفروشیم
ولی میتونیم شرنی رو بهشون بدیم خیلی خوبه!
بازیکن دیگه هم میشه آرتتا و فلامینی و دبوشی به شرطی که جنکینسون برگرده
اینا رو میشه داد چک رو گرفت! :)

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
یاد اون حرکتش افتادم :|
آخه چرا باید من سیتی بعد از اون حرکتش تو بازی فصل پیش ویلشرو بخواد؟
کدوم حرکت؟
/
پتر چک هم گویا امروز به مسئولان چلسی گفته که می خواد به آرسنال بره!
چک هر روز داره به آرسنال نزدیکتر میشه! انتظار میره تا هفته آینده انتقالش نهایی بشه!

خبر جالب دیگه اینکه آرسنال قراره برای به خدمت گرفتن استرلینگ با من سیتی و رئال مادرید رقابت کنه! لیورپول ۵۰ میلیون پوند می خواد! همون طور که قبلا گفته شد اولویت استرلینگ با تیم لندنی است! باید دید آیا واقعا برای استرلینگ اقدامی صورت خواهد گرفت!

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
حالمونو بهم زدی این عکسه کجا بود اه

……………………………………
راستی بچه ها جای خالی یکی تو تاپیک احساس میشه چیکارش کردین بیچاره پست نمیزاره

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
حالمونو بهم زدی این عکسه کجا بود اه

……………………………………
راستی بچه ها جای خالی یکی تو تاپیک احساس میشه چیکارش کردین بیچاره پست نمیزاره
عکس پای کوشینلی هه که داغون شد
منظورت همون اسپمره اس؟
@hamedovic5405

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
والا نباید بازیکنی بفروشیم
ولی میتونیم شرنی رو بهشون بدیم خیلی خوبه!
بازیکن دیگه هم میشه آرتتا و فلامینی و دبوشی به شرطی که جنکینسون برگرده
اینا رو میشه داد چک رو گرفت! :)

بازیکن انگلیسی میخواد تو این خبری که من خوندم

• Like
Reactions: usl

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
بازیکن انگلیسی میخواد تو این خبری که من خوندم
ونگر بازیکن نمیده به چلسی! با فشاری که چک داره میاره برای انتقال به آرسنال، چلسی نمی تونه مقاومت کنه! مورینیو هم گفته بود قبلا که نمی تونه مانع انتقالش به تیم رقیب بشه!
/
امروز گویا جکسون مارتینز گفته که انتقالش به میلان تائید نشده و هنوز صحبتی نکرده با میلان و طی چند روز آینده وضعیتش مشخص میشه! طی این خبر رسانه ها دوباره آرسنال رو لینک کردن بهش!

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
دور شایعه های هودس هم خط بکشید خودش گفته از شالکه قصد جدا شدن نداره

29a1a57a00000578-0-image-a-30_1434356798815.jpg

به نقل از دیلی میل، دو باشگاه لیورپول و آرسنال حاضرند مبلغی بین ۷ تا ۹ میلیون پوند را بابت جذب مدافع آینده دار چارلتون یعنی جو گومز بپردازند.

در این بین باشگاه متمول منچسترسیتی نیز به جذب این بازیکن علاقه نشان داده است. از سوی دیگر دورتموند که به دنبال جانشینی مناسب برای پیژچک است، قصد داشت گومز را به ترکیب خود اضافه کند اما این بازیکن با رد پیشنهاد آلمانی ها عنوان کرد که تمایل دارد در انگلستان بماند. گومز که سابقه بازی برای تیم های زیر ۱۶ ، ۱۷ و ۱۹ سال انگلستان را نیز در کارنامه دارد، در سمت راست خط دفاعی بازی می کند.

وی در ۲۱ بازی برای چارلتون در فصل گذشته رقابت های چمپیون شیپ به میدان رفت. شایان ذکر است که دو باشگاه آرسنال و چارلتون روابط خوب و نزدیکی با هم دارند. از جمله نقل و انتقالات انجام شده بین این دو باشگاه، می توان به انتقال قرضی فرانسیس کوکولین هافبک آرسنال در فصل قبل به چارلتون، و انتقال کارل جنکینسون از چارلتون اتلتیک به آرسنال در سال ۲۰۱۱ اشاره کرد.

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
مربی شخصی پتر چک ، آقای کریستوف لولیچون ، گفته که اون قراره با چلسی رایزنی کنه تا قبول کنن که به آرسنال بره . اون به رادیو آر ام سی فرانسه گفته که چک فلسفه ی آرسنال رو تحسین میکنه و دوست داره که در 33 سالگی رکورد کلین شیت لیگ برتر رو بشکونه و میتونه 4 سال دیگه توی سطح اول دنیا باشه . ایشون همچنین ادامه داده که فکر میکنه منچستر احتمالا به سراغ هوگو یوریس بره برای پر کردن جای دخیا ...
-----
مثل اینکه میلان از خرید کوندوگبیا صرف نظر کرده

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
طراحی لباس کمی بهتر شده! با کلاس تر شده ولی هنوز منو یاد بنفیکا میندازه! : |
لباس دروازبان ها هم بد نبود! (عکس ندارم الان)
/
PSG می خواد پیشنهاد دستمزد ۱۵۰ هزار پوند در هفته به چک بده با قراردادی ۵ ساله! ولی چک واسه ماس!

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
به گزارش اسکای ِ آلمان ، آرسنال در مورد دراکسلر که جدیدا دوباره برای بازی در جزیره ابراز علاقه کرده ، گوش به زنگه و اونا وضعیت این ستاره جوان آلمانی که قیمتی حدود 30 میلیون پوند براش تخمین زده میشه رو زیر نظر دارند . اونا قبلا هم به این انتقال نزدیک شده بودند .

------

آرسنال کریچویاک رو هدف قرار داده و باید با تمام تیم های بزرگ انگلیس مثل سیتی ویونایتد وچلسی رقابت کنه(تلگراف)

-------
آرسنال ، لیورپول و تاتنهام وضعیت استفان انزونزی که فصل خوبی رو در استوک پشت سر گذاشت رو زیر نظر دارند .

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
Last edited:
  • Like
Reactions: usl
بالا