• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
محلصیم .
مشغله زیاده و فرصت پیش نمیاد ..

//

تا حدودی باهات موافقم
اما بنظر من اکثر بازیکنایی که به آرسنال لینک میشن فقط توی رسانه ها لینک میشن و در حقیقت خبری نیست!
باشگاه نشون داده بازیکنی رو که بدرد تیم بخوره و بخواد واسشون خوب هزینه میکنه. نمونش هم مسوت ، الکسیس و بازیکنای جوونی مثه چمبرز که مبلغ بالایی بابتشون پرداخت شده.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
خخخ تست پزشکی سر دیابی که معنا نداره!

طرفداری شایعه لینک شدن یورنته رو زده
بود
ونگر هم در مورد یونایتد مثل اینکه صحبت کرده توپیده بهشون خخخ:)

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
میرور: ژیرو قرارداد خودش رو با آرسنال تا سال 2018 تمدید کرد...
----
لورد هریس با sportsmail مصاحبه کرده و در مورد نقل و انتقالات حرف زده
همشو نمیذارم چون دوستان زحمت ترجمه ی کلش رو میکشن
جمله هایی که واسم جذاب بودن رو میذارم
- یه لیست از بازیکن هایی که ونگر میخواد در اختیار داریم، توی لیست اسم یه مهاجم نوک هست ولی قصد ندارم ازش اسمی ببرم.
- در حال حاضر برنامه ای برای جذب کسی نداریم مگر اینکه ونگر یه ستاره ی واقعی مثه مسوت اوزیل یا الکسیس سانچر پیدا کنه. اون دنبال یکی از این بازیکنهاست (ستاره) ولی تعداد زیادی در دسترس نیستند.
- ما برای شکستن رکورد نقل و انتقالات باشگاه از ونگر حمایت خواهیم کرد و احتمالا مجبور میشیم که برای خرید بازیکنی که اون میخواد، رکورد نقل و انتقالات (باشگاه) رو بشکنیم.
- فک میکنم اون (بازیکن مد نظر ونگر) میخواد به ما بپیونده. اصولا انتقال به این برمیگرده که اون باشگاه بتونه برای بازیکنش جایگزین پیدا کنه.
----
Karim Djaziri ایجنت بنزما گفته : بنزما از اینکه بازیکن مادرید بسیار خوشحاله و بعد از اتمام نقل و انتقالات هم بازیکن مادریده 1000% ،و همچنین گفته اون به دنبال هیچ انتقالی نیست

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
اینم متن انگلیسی خبری که مجید گذاشته:

Arsenal director :
"We get a list of the players that Wenger wants," he told the Daily Mail. "On the list is a centre forward, but I'm not going to tell you who he is.
"You've got to get the other team to want to sell him, but I think he wants to come. It basically comes down to whether the other team can find a superstar to replace him, because they don't have to sell."

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
200 میلیون پوند در اختیار ونگره واسه خرید بازیکن!!!
البته اینجوری نیست که شما میگید، جرمی ویلسون گفته که 200 میلیون تو بانک هست که فقط از این مقدار واسه تابستون 50 میلیون پوند واسه نقل و انتقالات هست
---
چه مهاجمهايي احتمال پيوستنشون هست و بالاتر از رکورد تقل و انتقالات هستند.
به جز بنزما و هيگواين
نمیدونم والا دقیقاً چه کسانی چون باز جرمی ویلسون گفته که فقط رئیس، گازیدیس و کرونکه میدونن که چه کسی رو میخوان بخرن
ولی اسکای یه مقاله نوشته که گفته آرسنال واسه گرفتن مهاجم به چه بازیکنایی نظر داره که اسم اونا :
بنزما، کاوانی، لاکازته، لواندوفسکی، اوبامیانگ و هیگواین هست
---
همینطور جان کراس گفته که ارسنال هنوز تو بازار هست برای خرید یک مهاجم اما ژیرود همیشه دلایلی برای خندیدن به ونگر میده( در صورت عدم جذب مهاجم ونگر با ژیرود ناراحت نیست)
---
اینم ژسنی که تو روم هست واسه بستن قرارداد
ckqcnjzw8aazhio.jpg

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
ونگر:
لرد هریس کمی اغراق کرد زیرا این دعا صحیح نیست. ما در شرایطی که به ‏سختی تلاش می کنیم و اگر فرصتی پیش بیاید،
ما از آن استفاده می کنیم اما فعلا به بازیکنی نیاز نداریم. ‏ما در شرایط خوبی هستیم و تیم قدرتمندی داریم و من از این مسئله خوشحالم. ‏
o_Oo_O:general208::general208:

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
غرور ونگر واقعا بی خوده
فقط یه پیر زندیق میتونه روی ژیرو برای قهرمانی در لیگ برتر حساب کنه
200 تا نه، 150 تا که باشه راحت میشه 2 تا فوروارد ردیف گرفت.

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
کَمدن از منابع معتبر آرسنالی میگه : (بهش) گفته شده که آرسنال از جذب بنزما به شدت مطمئنه...
Z72tu.png

و ظاهراً همه چیز به رئال بستگی داره و همون طور که لرد هریسم اشاره کرد تیم فروشنده باید یه جانشین واسه اون بازیکن ستارش بخره...
---
حرفای ونگر رو هم جدی نگیرید، چون این سیاست ونگر و باشگاهه که از اینجور حرفا بزنن
چیزی که معلومه اینه که ونگر 100% یک مهاجم میخواد که بهتر از مهاجمین فعلیش باشن و من یک مصحبه خوندم که نیاز داره تا تیمش گل های بیشتری بزنه. خبرهای به خدمت گرفتن بنزما چند روزیه بدجور تو خبرگزاری ها دیده میشه که 100% خبرایی هست، چون تا چیزی نباشه اینجوری کلیک نمیکنن رو یه تیم یا یه بازیکن، اگه شایعه بود که رو یه بازیکن اونم فقط واسه یه بار تو روزنامه شون میذاشتن، ولی چند بار و چندین خبرگزاری رو اون موضوع مانور بدن مطمئناً یه چیزایی هست

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
آرسنال نیاز به یه مهاجم نوک داره!!!سر جمع 2 تا مهاجم نوک واقعی هم ندارین الان!!!همون ژیرو هست دیگه فقط!
ما 7 تا داریم:eek:o_O،بازیکن نمیخواین!؟لمبرت!؟:Dبورینی!؟:general504::general304::p
به نظرم از امثال هیگواین،کاوانی و بنزما اونی که شما مدنظرتونه درنمیاد!!!فقط قیمتشون بیخودی بالاست!!!:general210:هرچند وقتی 46 تا واس بنکته دادیم:general106:بایدم اینا رو بالای 50 تا بدن دیگه!:general609:(ولی همین بنزمایی که میگین برین ببینین تو ریال چه قدر موقعیت گیرش میاد و خراب میکنه اون وقت میگید 100 رحمت به ژیروی خودمون...:D)
همونطور که گفتم دوای درد شما پیش ماس،استاد لمبرت!:general105: بریتانیایی،موقعیت شناس،با تجربه،حرفه ای،کم هزینه و...:p(یعنی بازم بگم!؟:general304:)الفرار...:D
حالا بهتون بازیکن ندادیم:general206::D میتونین به یووتیچ،لاکازات و بعضی استعدادهای جوون که ونگر متخصص شناختشونه فکر بکنین...;)
از اون جوون بارسا هم بکشین بیرون:general304:این یه اخطاره!:pچون انتخابات تازه انجام شده فعلآ جو متشنج هست و بین هوادارا 2 دستگی ایجاد میشه...:general408::D
ایشالا ونگرم این فصل در کنار استاد راجرز موفق باشه و امثال موریانه ها و خنگخالها(اینو خودشون میگن!:general105::general206::Dنیان یه وقت!؟:general609:اینبار جدآ الفرار)به جایی نرسن...:):general601:

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
چه شایعه خوبی
زمزمه خرید رویس :general111:

• Like
Reactions: usl

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
جناب رمزی که انگار دور برشون داشته و فکر کردن خبراییه طی مصاحبه ای با خبرگزاری گاردین فرمودن که دوست داره یه روزی برای بارسا بازی کنه (یه زمانی بارسا دنبالش بود) ولی فعلاً بازیکن آرسناله
---
سرمربی لیون هم گفته که به هیچ وجه قصد فروش لاکازته رو نداره
---
اینم هنر عمر پیرامون اینکه ونگر گفته بود که دوست نداره به اون زودیا بیخیال مربی گری بشه
rpy_cartoon-wenger-retirement_1t7a3g0cxk0yy1il03z7x3vo0p.jpg

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
جناب رمزی که انگار دور برشون داشته و فکر کردن خبراییه طی مصاحبه ای با خبرگزاری گاردین فرمودن که دوست داره یه روزی برای بارسا بازی کنه (یه زمانی بارسا دنبالش بود) ولی فعلاً بازیکن آرسناله
---
سرمربی لیون هم گفته که به هیچ وجه قصد فروش لاکازته رو نداره
---
اینم هنر عمر پیرامون اینکه ونگر گفته بود که دوست نداره به اون زودیا بیخیال مربی گری بشه
rpy_cartoon-wenger-retirement_1t7a3g0cxk0yy1il03z7x3vo0p.jpg
اون دو کاراکتر عقبى کى هستن؟
----------
بازيکن که زياد نخواهيم خريد بنظر, که اونها هم فکر کنم اواخر نقل و انتقالات موقعى که دارن پنجره رو مى بندن اگر اتفاقى قرار باشه بيفته خواهد افتاد.

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
@hamedovic5405
من همون موقع هم بهت گفتم، باید ببینم پیش بینیه تو چیه! شاید تو پیشبینیت یه پیش‌بینی باشه که احتمالش خیلی زیاد باشه، خو معلومه من قبول نمی کنم. از طرفی! اگر قراره تو بگی فلان تیم قهرمان میشه! من هم باید بگم چه تیمی قهرمان میشه، نه اینکه بگم تیمی که تو گفتی قهرمان نمیشه!

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
ستاره ی جوان تیم رئال بتیس ، یعنی دنی کابایوس ، چشم آرسن ونگر رو گرفته و آرسنال میخواد این هافبک رو که فقط یک سال دیگه از قراردادش مونده ، جذب کنه . البته اونا باید در این راه با یوونتوس هم رقابت کنند ...

بالا