• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
اکپوم به صورت قرضی تا پایان فصل رفت هال سیتی
nEmJv.jpg

با این انتقال فکر کنم خرید مهاجم دیگه قطعی شد
---
آرسنال هم به جمع علاقمندان دنیس چریشف ، مهاجم گوش چپ رئال مادرید پیوست و توچپی ها قصد دارن تا این بازیکن روس 24 ساله رو که سال پیش به صورت قرضی در ویارئال بازی کرد ، به خدمت بگیرن .

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
دین منبع فوق معتبر:
بنزما همچنان نسبت به انتقال به آرسنال باز هست و دوست داره بیاد لندن.
از اون طرف از بنیتز درباره آینده بنزما پرسیدن ... اون اول گفته که فکر میکنه که بنزما بمونه و یه بار دیگه هم hopefully میتونه وایسه :D
تغییر لحن بیداد میکنه
از اون ور هم بیل خیلی خر کیف شده که دوباره داره تو پست مرکزی بازی میکنه و گفته که فصل بعد قطا تو رئال میمونه و به این ترتیب داستان های مربوط به یونایتد رفتنش هوتوتو میشه :general307:
و خبر آخر هم اینکه باشگاه لیون به لاکازات گفته که یا میمونی و تمدید میکنی همین تابستون یا همین تابستون باشگاه رو ترک میکنی

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
هم دیوید هایتنر از گاردین، هم مت لاو از تگلراف میگن بنیتز، بیل و رونالدو رو واسه نقشای مرکزی در نظر داره
همچنین دوتا بازیِ لیگ که قبل از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات انجام میشه، خیلی میتونه توی تصمیم بنز تاثیر داشته باشه و آرسنال فقط منتظر یه فرصته...

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
این چه وضعشه! ویلشر سر تکل ابریل تو تمریناش پاش ترک برداشت!!! احتمالا سه ماهی بازی نمی کنه! شروع شد باز مصدومیتا!

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
سرج گنابری به صورت قرضی به وست برومویچ ملحق خواهد شد.
انتظار میره که دوره ی قرضیش تا ژانویه باشه و همچنین میتونه تا پایان فصل قابل تمدید باشه.
---
رئال مادرید تنها در شرایطی به سمت فروش بنزما میره که آرسنال همون پیشنهاد نزدیک به 45 م پوندی رو ارائه کنه .
---
آرسنال هنوز هم به دنبال جذب و شکار کریم بنزماس و این در حالیه که بنیتز در حال تلاش کردن برای نگه داشتن این بازیکن فرانسویه .
---
امکان داره که آرسنالی ها تا روز های آخر برای ارسال پیشنهاد برای بنزما صبر کنند .
---
عثمانوف گفته: ارسن موقعیت بسیار بسیار مشکلی داشت وقتی که سهام داران باشگاه نخواستند که پولشون رو در ساختن ورزشگاه جدید سرمایه گذاری کنند.به همین دلیل او ( ونگر) احتمالا 5 سال از بهترین سالهای حرفه اش رو بدون افتخار از دست داد_ در واقع 10 سال_ متاسفانه من کنترلی بر این باشگاه ندارم اما در هر شرایطی بسیار بسیار خوشحالم از اینکه اینجا هستم.( امیدوارم) سالهای بسیار بسیار زیادی اینجا باشم.من مایلم ارسن رو تا زمانی که اون بخاد. در باشگاه نگه دارم چون بالاخره زمانی میاد که اون نمیتونه به عنوانه مربی فعالیت کنه ( زمان بازنشستگی) این یک هدیه برا هر باشگاهی هست که مربی مثل ارسن رو داشته باشه.اگه ارسنال مصدوم نده ارسن ونگر شانس بزرگی برای رقابت با تیم هایی مثل چلسی یونایتد سیتی داره.قهرمان به نظرم یکی از چهار تیمه با این تیمی که ارسن دور هم جمع کرده به جز یک پست من فکر میکنم که تیم کاملا اماده است که برای موفقیت در اروپا بجنگه.من ارزو دارم هر شخصی که مسیولیتی در قبال اینده تیمی نظیر ارسنال داره موفق بشه( کرونکه) او یک حرفه است که تجربه بسیار زیادی در ورزش داره. موفقیت اون موفقیت منه
---
L'Equipe نوشته لاکازته احتمالا تمدید میکنه با لیون.

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
این ویلشر هم مچش دیگه مچ بشو نیست! هر تکلی برن رو پاش یا ترک بر می داره، یا لیگامنتش آسیب می بینه! دیگه با هر تکلی که نباید پات ترک برداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
این ویلشر هم مچش دیگه مچ بشو نیست! هر تکلی برن رو پاش یا ترک بر می داره، یا لیگامنتش آسیب می بینه! دیگه با هر تکلی که نباید پات ترک برداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ونگر چند روز پیش نگفت مشکل چند روزه است؟
الان رسماً اعلام شده این قضیه دو ماه؟

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
ونگر با این مصدومیت ویلشر، باید یه هافبک جنگنده بگیره! به اندازه سر سوزنی هم نباید به این ویلشر اعتماد کرد! از سال 2011 تا الان 14 ماه مصدوم بوده! دیابی حداقلش دیگه تو سنین جوانی اینقد مصدوم نبود!!!!!!

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
ونگر چند روز پیش نگفت مشکل چند روزه است؟
الان رسماً اعلام شده این قضیه دو ماه؟
بله تائید کرده تو مصاحبه قبل بازی
بعضیا میگن اگه نیاز به عمل نباشه 3 تا 4 هفته بیرونه و اگه نیاز به عمل باشه تا 3 ماه نمیتونه بازی کنه
---
گراهام هانتر از منابع نزدیک به رئال مادرید، انتقال بنزما به رئال رو قابل انجام دونسته چرا که رئال نیاز به پول داره و از اون طرف آرسنال هم پول کافی رو داره. رئال مادرید حدودا 500 میلیون یورو قرض داره و مقداری پول هم واسه انتقال دخیا نیاز داره احتمالا

hamed171

Registered User
لایک‌ها
150
تبریک به دوستان آرسنالی که تیم خوبی این فصل بستن که امسال بنظرم قوی ترین تیم آرسنال تو چند سال اخیر بشه البته اگه مصدوم زیاد نشه امیدوارم رقابت خوبی بین لیورپول و آرسنال ببینیم ليورپولم هم یه تکوني به خودش بده
برای شروع جزیره با اون جذابيشتاش لحظه شماری می کنم

Sent from my HTC_One_max using Tapatalk

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
به نقل از بیلد بایرن برچسب 40 میلیون یوروی پای گوتزه گذاشته و هر تیمی حاضر باشه این مقدار رو بده بایرن حاضر به فروشش میشه ... :general705:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
به نقل از بیلد بایرن برچسب 40 میلیون یوروی پای گوتزه گذاشته و هر تیمی حاضر باشه این مقدار رو بده بایرن حاضر به فروشش میشه ... :general705:
اگر عشق شما حاج ولکات تمدید نمی کرد! گزینه خوبی بود! ولکات رو هم میدادیم بره!
ولی خوب الان کجا بزاریمش؟
گوتزه از نیمکت نشینی فراریه! بیاد اینجا هم که رو نیمکته! :D

sahand.i

Registered User
لایک‌ها
107
با توجه به شایعه هایی که پیش امده در مورد بنزما و منبع های مختلف و تجربه خودم و سیاست رئال در مورد نقل و انتقالات ۹۰ درصد بنزما ارسنالی بدونید
اون ده درصدم میزارم برا تصمیم های عجیب ونگر

بالا