برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران آرسنال

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
عجب بازی ایه ، صدا و جو ورزشگاه کر کنندست ، یه گل از سانچز ، یه ضربه از اوزیل که از روی خط برگشت دادن و یه ضربه سر از ولبک که رمزی از بغل تیرک نتونست کار تموم کنه .
چطور این احمقها بازی به این مهمی نشون ندادن ...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
تبریک میگم
بازی که عالی بود
پر از هیجان و فرصت
ونگر هم جام برد و شاید به مقدار فشار ها روش کم بشه

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,776
بازی خیلی قشنگی بود هر کی ندید دانلود کنه .

مشاهده پیوست 1014946

.
خلاصه بازی رو دیدم الان ، چه قدر موقعیت داشت نیمه اول ارسنال،همون نیمه میتونست با اختلاف کار رو تموم کنه

خدا کنه یکمی این خسیسا پول خرج کنن فصل بعد بازیکن درست حسابی بگیرن ، منچستری ها + چلسی + لیورپول + تاتنهام فصل بعد خیلی قوی تر میشن و دیگه رقابت خیلی سخت تر میشه

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
تبریک به طرفدارای ارسنال حقشون قهرمانی بود چلسی حرفی برای گفتن نداشت

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
سلام
نمیدونم چند مدت نیومده بودم اینجا، یکی از دلایل نیومدن هم فکر کنم خلوت بودن اینجا بود
هر وقت سر میزدم میدیدم یکی پیشنهاد داده که تو تلگرام یه جا بزنیم تا دور هم باشیم
منم گفتم کمتر کاری که میتونم بکنم تا شاید به اون جو قدیمی انجمن برسیم اینه که یه گروه بزنم که بچه ها دور هم جمع شیم و خبرای تیم رو از اونجا پیگیری کنیم و بحث و تبادل نظر کنیم
سعی میکنم جمع رو بزرگتر کنم و بچه های بیشتری رو بیارم
خوشحال میشم بیاین اونجا تا یه عضوی از آرسنالی ها بشیم
لینک گروه : https://t.me/joinchat/AAAAAEMzrD2NwHKwcl455w

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,776
این مدیرای آرسنال هم بالاخره راضی شدن پول درخواستی لیون رو برای لاکازت بدن ، این فصل که سانچز میخوان بفروشن باید یک مهاجم درست حسابی میگرفتن.
ژیرو هم که گفته میخواد بمونه و نمیره فرانسه.
باید چند تا خرید درست حسابی دیگه هم انجام بدن اگه میخوان تو کورس قهرمانی باشیم ، دیگه اون دوران گذشت که با یه مشت بچه آرسنال جزو سهمیه UCL بود، الان رقابت سنگین شدش

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
این مدیرای آرسنال هم بالاخره راضی شدن پول درخواستی لیون رو برای لاکازت بدن ، این فصل که سانچز میخوان بفروشن باید یک مهاجم درست حسابی میگرفتن.
باید چند تا خرید درست حسابی دیگه هم انجام بدن اگه میخوان تو کورس قهرمانی باشیم ، دیگه اون دوران گذشت که با یه مشت بچه آرسنال جزو سهمیه UCL بود، الان رقابت سنگین شدش
50 میلیون پوند بی زبون رفت برای کسی که ژیرود خودمون ازش سرتره :general208:
حداقل میخواستی مهاج بگیری میرفتی اوبامیانگ رو میگرفتی :mad:
محرز رو هم انگار داریم نزدیک بشیم بگیریمش که بازم به نظر من داگلاس کاستا بایرن که یوونتوس داره میگیرتش خیلی بهتره
اوزیل هم انگار موندنیه و فقط سانچز ساز جدایی داره میزنه اونم برای سیتی که اگه بخوایم یه ذره اذیتش کنیم تنها شرط رفتنش به سیتی رو معاوضه با آگوئرو بذاریم که انگار یه چیزی تو همین مایه ها هست
ولی اگه سانچز رو بتونن تمدید کنن و همین محرز رو بگیریم ما که راضیم و خط هجومی تیم خیلی خوب میشه با حضور سانچز و محرز و اوزیل و لاکازته، هر چند که میتونست بهتر عمل کرد با این هزینه ها تو نقل و انتقالات

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
چند فصله این یارو رو میخوایم؟
اگر 2 فصل پیش به قیمت تر میومد بهتر بود یا الان که 2 سال هم رفته رو سنش؟
2 فصل پیش همون فصلی بود که فقط چک رو گرفتیم!

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
چند فصله این یارو رو میخوایم؟
اگر 2 فصل پیش به قیمت تر میومد بهتر بود یا الان که 2 سال هم رفته رو سنش؟
2 فصل پیش همون فصلی بود که فقط چک رو گرفتیم!
جوری که از اخبار معلومه ونگر 10 ساله پیگیر بازی لاکازته بوده و بهش علاقه مند بوده و تو این 10 سال شل کن سفت کن در میاورده و یه بار میگفته به درد آرسنال میخوره و یه بار میگفته نمیخوره، تا اینکه تو این 3 سال اخیر به یقین رسیده که لاکازته چیزی به تیم اضافه میکنه
من موندم این ونگر برای خرید خونه شم اینقدر وسواس داره؟ :general107:

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
جالبه خبر رسیده سانچز هم میخواد این رو تو ارسنال بمونه با این وضعیت لاکازت میادش سانچز هم هستش اوزیل هم که مونده فکر کنم طرفدارای ارسنال این فصل رو با خیال راحت سپری کنن

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,776
این قرار داد Emirates Airlines برای نام ورزشگاه فکر کنم تا آخر 2017 بود ، بعدش اسم ورزشگاه چی میشه؟
از موقعی که سر چیپس کزیک شد رییس باشگاه ، یه ذره وضع خرید بازیکن بهتر شد و تونست این روس و امریکایی راضی کنه یه ذره خرچ کنن ولی اگه این کرونکه و عثمانف بخودشون نجنبن ، کم کم آرسنال به یک تیم درجه دو تبدیل میشه !!!

Last edited:

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
این قرار داد Emirates Airlines برای نام ورزشگاه فکر کنم تا آخر 2017 بود ، بعدش اسم ورزشگاه چی میشه؟
از موقعی که سر چیپس کزیک شد رییس باشگاه ، یه ذره وضع خرید بازیکن بهتر شد و تونست این روس و امریکایی راضی کنه یه ذره خرچ کنن ولی اگه این کرونکه و عثمانف بخودشون نجنبن ، کم کم آرسنال به یک تیم درجه دو تبدیل میشه !!!
اسم اصلی ورزشگار اشبرتون هست که بعد از پایان قرارداد به این اسم باید صداش کنیم
در مورد قسمت دوم گفته هات، همه چیزا دست سرمایه گذارها نیست و خیلی چیزا دخالت دارن تو خرید بازیکن، مثلا هیئت مدیره و عوامل اجرایی که اسمش رو زیاد میشنویم یعنی ایوان گازیدیس یا همین خود ونگر.
البته کرونکه هم از اوناییه که سود و پول براش مهمه و جوری نیست که بگیم فقط عاشق فوتباله.
برعکس نظر شما اگر عثمانف جای کرونکه بود (یعنی سهامش بیشتر بود) الان تیم ما هم رده پاریسنت ژرمن و چلسی و من سیتی و تیمایی که خیلی پول پای بازیکنا میدن، چون تِزش کلا همینه و همیشه تو مصاحبه هاش میگه اگه دست من بود بهترین بازیکنا رو میاوردم تو تیم.
ولی دستای پشت پرده مثل همین کرونکه، هیئت مدیره و حتی خود ونگر اجازه ندادن که تیمی ولخرج بشیم، بلکه دوست دارن تیمی باشیم که زیاد سود در میاره از بقیه موارد (آرسنال سرمایه گذاری های زیادی به غیر از همین فوتبال کرده و الان به سودش رسیده، مثلا ساختمان سازی) بازیکن بخرن
ولی انگار یه چیزایی داره فرق میکنه، مثلا همین تمدید قرار ونگر، انگار یه بندی گذاشتن که دیگه ونگر حق نداره تو اینجور مسائل دخالت کنه و فقط باید تمرکزش رو بذاره رو مربیگری

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
یکشنبه بازی بازی جام سینی با چلسیه
و البته وقتی هم بازیا شروع میشن یعنی به پایان نقل و انتقالات داریم نزدیک میشیم :))

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,776
پدرو چه تکلی رفته بود ، صحنه اهستش رو نشون میداد پای خودمم درد میگرفت :D (گیرم داده بودن صد بار نشونش دادن:general304:)
ژاکا هم خوب بازی کرد تو این بازی.این سبک ABBA تو پنالتیا خیلی نچسبه ، آدم نمیدونست نوبت کیه میاد بزنه :Dدم کورتوا گرم ، تو صحنه گل اول که شبیه بهترین دروازه بان ایران شده بود!!! تو پنالتیا هم نه نگفت کلا . . .

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
پدرو چه تکلی رفته بود ، صحنه اهستش رو نشون میداد پای خودمم درد میگرفت :D (گیرم داده بودن صد بار نشونش دادن:general304:)
ژاکا هم خوب بازی کرد تو این بازی.این سبک ABBA تو پنالتیا خیلی نچسبه ، آدم نمیدونست نوبت کیه میاد بزنه :Dدم کورتوا گرم ، تو صحنه گل اول که شبیه بهترین دروازه بان ایران شده بود!!! تو پنالتیا هم نه نگفت کلا . . .
طول میکشه یکم عادت کنیم به این پنالتیا
ولی خب خیلی عادلانه تر میکنه جریان پنالتی هارو.
کورتوا و چک جفتشون خیلی پنالتی گیر نیستن، کورتوا البته بیشتر نیست :))
تبریک میگم بردتون رو هم راستی

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
از کنته بعید بود همچین اشتباهی که به کورتوآ پنالتی بده ، آرسنال هم از این اشتباه خوب استفاده کرد ، تو بازی هم آرسنال سرتر بود ، چلسی تاکتیکش خیلی مشخص نبود .
ترکیب ولبک و لاکازت یه ترکیب فوق العاده میشه که سانچز هم از پشت حمایتشون کنه .

بالا