برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

zalman

Registered User
لایک‌ها
4,892
جواب محکم این حرکت دیماریا رو توی 8 دقیقه داد بارسا !!

14890093331026.jpg

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
یعنی بعد از 6 ماهه فکر کنم دارم اینجا پست میزام
خوابم نمیبره خداوکیلی و از عشق به بارسا اومدم اینجا
یعنی تاریخ سازی کرد بارسلونا برای آیندگان
که توی فوتبال نشد نداریم ! مخصوصا اگر بارسا باشه
تبریک به همه بارسلونایی های عزیز

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
حقشه یادی کنیم از دوستانی که قبل از دقیقه ی هشتاد و هفت تی وی رو خاموش کردن و رفتند خوابیدند.
قیافه شون صبح دیدنیه واقعاً

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
بعد از مدتها اومدم پست بدم
اول تبریک میگم بابت این برد عالـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی فوقالعاده بود
دمشون گرم خیلی خیلی خیلی خیلی خوشحالم کردن
سر تعظیم فرود میارم برای تک تکشون
قرعه کشی احتمال زیاد یا دورتموند یا بایرن هست

Spoilsman

Registered User
لایک‌ها
115
تیم فقط بارسااااااااااااااااااااااااااااااااااااا، خیلی دوست دارم بدونم توی دقیقه 95 چند نفر از طرفداران ذغال مادرید سکته رو زدن :D:D:D:general711::general711::general711:

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش مارکا، جرارد پیکه مدافع اسپانیایی بارسلونا معتقد است که بیمارستان ها باید اماده پذیرش ماما های بیشتری برای 9 ماه آینده باشند.

جرارد پیکه پس از بازی گفت:

بیمارستان ها باید در 9 ماه آینده ماما های بیشتری استخدام کنند چون امشب شب عاشقانه ای است. امشب برای کسانی که می خواستند ما شکست بخوریم شب سختی است اما خورشید فردا بازخواهد گشت. تا زمانی که داور سوت پایان را نمی زد، هر چیزی امکان رخ دادنش وجود داشت. گل دقیقه 95 یک چیز بود و زدن 3 گل در 7 دقیقه چیز دیگر. زمانی که بازی با گل کاوانی 3-1 شد این هواداران بودند که به ما برای بازگشت به بازی کمک کردند.

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
یاد پست نیمار افتادم
99%امید داریم[emoji58] [emoji58]
چه بازی بود
خب میمردین بازی رفت 1دونه گله میزدین یا کمتر گل میخوردین
اینجور سکتم نمیکردیم[emoji13] [emoji13]

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
بعد از مدتها اومدم پست بدم
اول تبریک میگم بابت این برد عالـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی فوقالعاده بود
دمشون گرم خیلی خیلی خیلی خیلی خوشحالم کردن
سر تعظیم فرود میارم برای تک تکشون
قرعه کشی احتمال زیاد یا دورتموند یا بایرن هست
اتفاقا دیشب یادت بودم گفتم کجاست محمد خیلی وقته نیست؟
خوبی؟
دیدی چه کردند؟

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
تیم فقط بارسااااااااااااااااااااااااااااااااااااا، خیلی دوست دارم بدونم توی دقیقه 95 چند نفر از طرفداران ذغال مادرید سکته رو زدن :D:D:D:general711::general711::general711:
بابا بیخیال دیگه فوتباله برادر. ارزش نداره.

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
بازی دیشب اگه با گزارش سرهنگ علیفر بود چه حالی میداد
چندتا از اون تووووووووووووووووی دروازه های خفنشو کم داشتیم دیشب :D:D

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
یاد پست نیمار افتادم
99%امید داریم[emoji58] [emoji58]
چه بازی بود
خب میمردین بازی رفت 1دونه گله میزدین یا کمتر گل میخوردین
اینجور سکتم نمیکردیم[emoji13] [emoji13]
بعضی چیزها محض روی گل تاریخه.
اگر بازی رفت کمتر خورده بودیم یا بیشتر زده بودیم یا حتی اون گل کاوانی در کمپ نو زده نشده بود این برگشت این اندازه تاریخی نمی شد. اتفاقاً مزه ش بیشتره الان هرچند در طول بازی استرس و فشارش شدید بود. یعنی انصافا بازی با پی اس جی همه چی داشت.
از اون خیال جمعی اولیه قبل از بازی رفت که صعود میکنیم. بعدش اون ناامیدی وحشتناک در حین بازی رفت تا یک هفته ی بعدش. از بازی با اتلتیکو کم کم تیم بهتر شد و امیدها برگشت. بعد بازی با سلتا به اوج رسید. بعد گل سوارز دیوانه وار شد شرایط در دقیقه ی دو بازی و ادامه پیدا کرد تا گل کاوانی که همه چیز رو برگردوند سرجای اول.
کار در ناامیدی رفت تا اونجایی که مسی رفت توپ رو از وسط گرفت دریبل کرد و خطا گرفت و هیجان و امید رو برگردوند و تیم رو از خواب بیدار کرد. بعد نیمار کوبید توی گل و دیگه اون پایان دراماتیک دیوانه وار. برای یک عده ای درام و برای عده ای تراژدی.
یک رفیق کاری دارم اهل کاتالونیا. دیشب بهش پیام دادم فقط تو میتونی درک کنی امشب رو از بین رفقام. گفت مگه بارسایی هستی. گفتم از 93. گفت این همه خوشحالم که از الان دعوتی باهم بریم نیوکمپ. میگفت شهر اصلا دیوانه شدند و دارم میرم بیرون. از بس صدا میاد و...
خیلی خاص بود. یه چیزی در این حد که هیچ کدوم فینال های سی ال هم این طوری کیف نداشته تا الان.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
یک عده مریض هم الان میخونم حرف از ناداوری میزنن.
گل اول سوارز هزار درصد درست بود. جدای از اینکه کجا وایساده بود خود وراتی پاس رو به عقب داد. اصلاً آفساید دیگه موضوعیت نداره.
هند ماسکرانو. این دقیقاً جزو آموزش های فیفا است که هند نگیرند. فقط داورهای اسپانیایی سر هند عین احمق ها رفتار میکنند. نه صحنه ای که خورد به دست مدافع پی اس جی هند بود و نه ماسکی. هند باید تعمد داشته باشه با پوزیشن دست غیر معمول باشه. برای بازیکنی که تکلل زده پوزیشت دست ماسکی از طبیعی هم طبیعی تر بود.
پنالتی اول تردید کردن درش کار احمق هاست. بازیکن داره میره یکی میاد در نهایت بی احتیاطی میزنتش زمین. در مورد خطاهای نه گانه بر خلاف هند سهو هم حسابه. بازیکن باتسلط داره میره توی شش قدم اومدی خراب شدی روش. باید چی کار کنه داور؟؟
کاشته ای که نیمار زد که نه خودش نه خطاش یک در میلیارد حرفی درش نبود.
پنالتی دوم هم توی شش قدم مارکینوش هم با دست هم با بدن شارژ کرد. خودش هم متوجه شد چه گندی زده. گل آخر هم که نیم متر دفاعشون آفساید رو گرفته بود.
دقیقاً از کدوم صحنه حرف میزنید و رو چه حسابی؟
یکی نوشته باید پی اس جی دو تا میزد. یعنی توپشون خورده به تیر یا کاوانی تک به گل رو زده توی پای مارک هم داور باید یه حرکتی کنه؟
از من بپرسید میگم داور باهاشون مهربون هم بود. خطاهای در جریان بازی رو خیلی بد میگرفت. اعصاب تیم رو به هم ریخته بود. قشنگ دوتا صحنه ی مشکوک دیگه برای پنالتی به نفع بارسا بود.
داورش هرچی بود اصلاً به یک طرف غش نکرده بود. بعضی تیم ها داور رو نداشتند الان با اتلتیکو برای چهارمی می جنگیدند بدعادت شدند انگار

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
وای وای وای چی بود
باور کنید بازی دیشب صرفا یه فوتبال نبود
درس زندگی بود علی الخصوص واسه ما ایرانیا که همیشه فکر میکنیم به اخر خط رسیدیم :D
حق بارسا بود و بهش رسید
تقریبا بعد از اون بازی معروف میلان - لیورپول UCL سال 2005 دیگه تقریبا فوتبالی به این هیجان ندیده بودم
نیمار قبل از بازی گفته بود 2 گل میزنم که به وعدش هم عمل کرد
خیلی هیجان داشت این فوتبال
از اون بازیایی بود که بعد از تموم شدن بازی پوست تخمه ها رو مجبور شدم از رو فرش جمع کنم :D چون انقد هیجان بالا بود نمیتونستم دقت کنم دارم پوست هارو تو ظرف میریزم یا نه :D

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
دیروز هشت مارس روز جهانی زن بوده. بازی رفت هم ولنتاین یا به قول امت حزب الله ولنتایم[emoji23]
توییت خیلی پرطرفدار این بوده که شب والنتاین پی اسی جا بارسا رو نمود. روزجهانی زن هم بارسا پی اس جی رو.

یک آدم با ذوقی هم بعد گل سوم توی اکانت فیس بوک بارسا نوشته اگر بارسا نتیجه رو برگردونه میرم توی اداره پلیس ماری‌.. جوانا میکارم دو ساعت یک بار هم میرم آبش میدم.
در مورد داوری تنها صحنه ی مشکوک برای اونها اون حرکت ماسکرانو روی دیماریااست. تصویر واضح نیست اول ماسکی زد با بعد از این که توپ رو زد خورد بهش با فیک بود کلا خواست پنالتی بگیره. از تصویر باز به نظر میاد فاصله بیشتر از این حرفها باشه که خورده باشه ولی باز نمیدونم

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
من قول میدم دیگه حرف نزنم و آخرین پستم باشه.
دو تا عامل رو نباید دست کم گرفت در پیروزی دیشب.
نقش بوسکتس به عنوان بازیکن. دیشب سرخیو زیر سایه ی ام اس ان و گل سرخی قرارگرفت و محبوبیت آندرس.
برای من دیشب ستاره ی واقعی زمین بوسکتس بود بعد نیمار.
یعنی اگر بخوام امتیاز بدم نیمار بوکستس سوارز اینیستا مسی و پیکه به ترتیب.
کمترین خطا. کمترین اشتباه. دوندگی عالی. توپگیری های عالی. فوق العاده بود واقعاً و نقش اصلی رو در اجرای تاکتیک مربی اون بازی کرد.
و بعد هم انریکه. سه چهار سه فوق تهاجمی ش با اون لوزی ترسناک وسط زمین خیلی خیلی خوب بود. ایراداتی میشد گرفت بهش به خصوص در جریان بازی ولی کارش حرف نداشت. بابت اون سه گل آخر نمیگم. بابت تاکتیکی که امکان پرس کردن شدید و در عین حال باز نشدن دفاع رو بهمون داد.
از اون مهم تر اینکه انریکه از بازی های قبل داشت روی این برای این بازی کار میکرد و مزدش رو گرفت. هروقت خلق الساعه تصمیم میگیره و تیم رو دستکاری میکنه ضرر میکنه و هروقت لج بازی رو کنار میذاره نشون میده میشه بهش امید داشت.
این ایده ی قراردادن مسی پشت سر سوارز فوق‌العاده ست. فقط به جای رافینیا باید یک گزینه ی تخصصی تر پیدا کنه. کریستین پولیشیچ دورتموند ستاره بعدی دنیاست. خیلی خوبه و به درد اونجا میخوره. دمبله دورتموند همین طور.
کاش دیگه دست نزنه به ترکیب زیاد. دو سه ماه مونده فقط بازیهای آسون تر توی نیوکمپ استراحت بده به ترکیب اصلی

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
اتفاقا دیشب یادت بودم گفتم کجاست محمد خیلی وقته نیست؟
خوبی؟
دیدی چه کردند؟
قوربونت
خوبی؟
فوقالعاده خوبم
بدون هیچ شکی دیروز بابرد بارسا بهترین روز عمرم بود
از دم همه عالی بودن
تا دقیقه 90 نزدیک بود سکته رو بزنم خدا شاهده .

بالا