برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
فاجعه ی دیپور رو با تاخیر تبریک و تسلیت میگم ، فقط یه احمق میتونه اینطور با ترکیب انتزاعی و کودکانه روحیه تیم رو از عرش به فرش بیاره .
کاملا دیگه مشخص شده که نبوغ و توانایی انریکه نقشی در موفقیت های تیم نداشته و نداره .

کسی باید بیاد که بتونه بازیکنی اگر لازم بود بخره
آقا سمپائولی هم که تو همین فصل اول پنچر شد :دی
من سیتی هم انتخاب خوبی برای پپ نبود با اینهمه بازیکن بدردنخور ، نه مورینیو و نه پپ انتخاب خوبی نکردن .

.

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
تیاگو رو باید بگیریم و گومز رو رد کنیم بره والا من موندم چرا 40 میلیون دادن برای گومز برای کدوم خاصیتش دادن ؟
30 تا میزاشتن روش وراتی یا رویس میگرفتن
یا کانته / ماتیچ / ویدال /پیانیچ /گوندوعان /کوکلین /تیاگو :general208:

هرچی فکر میکنم ما هرچی میخریدم بهتر از این گاگول بود:general511:
جالب اینه که این بازیکنارو (گومز) قیمت بالا میخریم و بعد که تو ترکیب جواب نمیدن بد فروش هم میشن عملا ضررن

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
کانته جواهری بود که از دست رفت چلسی هم بی خیال این بازیکن نمیشه
پیانیچ هم حیف شد
گوندوغان هم مثل رویس زیاد مصدوم میشه
ولی این که هر بازیکنی که میخریدیم بهتر از گومز میشد حرف درستیه :D
الان شک دارم ولی فک کنم تیاگو گفته بود که بهترین تصمیمش رفتن از بارسا بوده

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
فاجعه ی دیپور رو با تاخیر تبریک و تسلیت میگم ، فقط یه احمق میتونه اینطور با ترکیب انتزاعی و کودکانه روحیه تیم رو از عرش به فرش بیاره .
کاملا دیگه مشخص شده که نبوغ و توانایی انریکه نقشی در موفقیت های تیم نداشته و نداره .

آقا سمپائولی هم که تو همین فصل اول پنچر شد :دی
من سیتی هم انتخاب خوبی برای پپ نبود با اینهمه بازیکن بدردنخور ، نه مورینیو و نه پپ انتخاب خوبی نکردن .

.
نمیشه گفت پنچر. یه نگاه به لیست سویا بنداز. حتی از فصل قبل هم بازیکن کمتر داره ولی هم توی لیگ هم توی سی ال خوب بود. بازی با لستر هم اون طور که لستر بازی رفت از زمین و هوا شانس آورد و گل نخورد و از اون ور بازی برگشت پنالتی خراب شد و انگیزه ی عجیبی که داشتن هرتیمی رو میتونستن حذف کنند.
اون تیم رو بدن انریکه ششم تحویل میده نه سوم.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
کانته جواهری بود که از دست رفت چلسی هم بی خیال این بازیکن نمیشه
پیانیچ هم حیف شد
گوندوغان هم مثل رویس زیاد مصدوم میشه
ولی این که هر بازیکنی که میخریدیم بهتر از گومز میشد حرف درستیه :D
الان شک دارم ولی فک کنم تیاگو گفته بود که بهترین تصمیمش رفتن از بارسا بوده
در مورد کانته پیدا کردن جا واسه ش توی ترکیب هم مهمه. نمیشه خرید و بازیش نداد. بوسکتس پارسال 27 سال داشت امسال 28 داره.
درسته گاهی شدت و ضعف داشته ولی همیشه قلب تیم بوده. کامبک بدون بوسکتس محال بود. الان از بقیه هافبک ها بیشتر بازی سازی داره برامون.
ترس من از رئالی شدن کانته ست تا بارسایی نشدنش
گومز هم که سووال همه ست. فقط فرناندز میدونه چرا خریدتش و بس

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
یه چیز عجیبی هم هست که هر روز دو جین بازیکن به بارسا لینک میشن و معلوم میشه بعداً خیلی هاشون رو واقعا مدیرا دنبالشون بودن و نتونستن. مثال لاکازت لیون. سه تا بازیش رو امسال دیدم. در بهترین حالت ده درصد بهتر از آلکاسره سر همون هم تردید دارم.
از روز اول مشخص بود تا ام اس ان سالم هستند به کسی بازی نمیرسه. بازیکنی هم که بازی نکنه از فرم خارج میشه به خصوص اگر جوون باشه. نتیجه این بود یا باید بازیکن چند پسته میخریدن مثل کوتینیو که تو روز مبادا مثلا مسی بره نوک طرف بره توی پست مسی یا ... یا مهاجم پا به سن که راضی باشه. یه چیزی تو مایه ی تجربه هنریک لارسون .احمق ها رفتن آلکاسر رو خریدن که زیر دست پای سوارز له شد و یه جایی مثل بازی با پی اس جی که نهایت انتحاری بودنمون هم بود بهش بازی نرسید.
الان میگن کیلیان امباپ خب واقعا بازیکن خوبیه بحثی نیست ولی همون مشکلات رو داره باز تازه فوقالعاده گرون هم هست.
مشکل تیم الان یک جای دیگه ست. ما باید تمام مشکلاتمون رو از وسط و کناره ها ببینیم.
دفاع مرکزی اگر کسی نخرن هم یک سال دیگه اوکیه. اومتیتی و پیکه با همین ذخیره ها هیچ مشکلی ندارند. انصافا بر خلاف سالهای قبل امسال از این جا خیلی اذیت نشدیم. هر وقت هم اذیت شدیم کل ترکیب رو خیلی دست زده بوده.
راست یکی باید بخریم کنار ویدال باشه. ویدال واقعا جزء بهترین های دنیاست اگر میدون بدن بهش.
چپ فاجعه ست. آلبا باید فروخته بشه. الان پپ مستاصله میشه یه پول خوب بابتش گرفت. اگر دستمون به آلابا نمیرسه یکی مثل مندی موناکو عالیه. میشه آبیدال جدید و حتی بهتر از اون.
وسط هم گومز و آردا با 50 تا فروخته بشن یک عدد هافبک خوب بخرن بسه. تیاگو یا ایسکو یا اریکسن تاتنهام. این آخری حرف نداره. وراتی در مقابلش نخودچیه.
آلکاسر هم بره یکی بیاد بتونه توی هافبک و حمله بازی کنه.
متیو هم بره توی دفاع یک جوون بیاد.
تیم روپا میشه اساسی.

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
یه چیز عجیبی هم هست که هر روز دو جین بازیکن به بارسا لینک میشن و معلوم میشه بعداً خیلی هاشون رو واقعا مدیرا دنبالشون بودن و نتونستن. مثال لاکازت لیون. سه تا بازیش رو امسال دیدم. در بهترین حالت ده درصد بهتر از آلکاسره سر همون هم تردید دارم.
از روز اول مشخص بود تا ام اس ان سالم هستند به کسی بازی نمیرسه. بازیکنی هم که بازی نکنه از فرم خارج میشه به خصوص اگر جوون باشه. نتیجه این بود یا باید بازیکن چند پسته میخریدن مثل کوتینیو که تو روز مبادا مثلا مسی بره نوک طرف بره توی پست مسی یا ... یا مهاجم پا به سن که راضی باشه. یه چیزی تو مایه ی تجربه هنریک لارسون .احمق ها رفتن آلکاسر رو خریدن که زیر دست پای سوارز له شد و یه جایی مثل بازی با پی اس جی که نهایت انتحاری بودنمون هم بود بهش بازی نرسید.
الان میگن کیلیان امباپ خب واقعا بازیکن خوبیه بحثی نیست ولی همون مشکلات رو داره باز تازه فوقالعاده گرون هم هست.
مشکل تیم الان یک جای دیگه ست. ما باید تمام مشکلاتمون رو از وسط و کناره ها ببینیم.
دفاع مرکزی اگر کسی نخرن هم یک سال دیگه اوکیه. اومتیتی و پیکه با همین ذخیره ها هیچ مشکلی ندارند. انصافا بر خلاف سالهای قبل امسال از این جا خیلی اذیت نشدیم. هر وقت هم اذیت شدیم کل ترکیب رو خیلی دست زده بوده.
راست یکی باید بخریم کنار ویدال باشه. ویدال واقعا جزء بهترین های دنیاست اگر میدون بدن بهش.
چپ فاجعه ست. آلبا باید فروخته بشه. الان پپ مستاصله میشه یه پول خوب بابتش گرفت. اگر دستمون به آلابا نمیرسه یکی مثل مندی موناکو عالیه. میشه آبیدال جدید و حتی بهتر از اون.
وسط هم گومز و آردا با 50 تا فروخته بشن یک عدد هافبک خوب بخرن بسه. تیاگو یا ایسکو یا اریکسن تاتنهام. این آخری حرف نداره. وراتی در مقابلش نخودچیه.
آلکاسر هم بره یکی بیاد بتونه توی هافبک و حمله بازی کنه.
متیو هم بره توی دفاع یک جوون بیاد.
تیم روپا میشه اساسی.
بوسکتس این فصل از فرم خوبی نداشته. اینیستا هم فصل به فصل داره خسته تر به نظر میرسه.
اگه واقعا روی خرید ماتیچ حسابی باز کرده باشیم خیلی خوبه. چون برای مواقع سخت فصل مثل بازی با پی اس جی که میخوایم سه دفاعه بازی کنیم میتونه توی خط دفاع نقش پر رنگی داشته باشه. بنظرم بیشتر برای پست دفاع میانی دنبالش هستیم تا هافبک دفاعی. قیمتش مناسب باشه چرا که نه
در مورد دیبالا نمیدونم چرا حس خوبی ندارم. نمیدونم چقدر میتونه مفید باشه. بیشتر شبیه داوید سیلوا در خط حمله هستش.
مثل اینکه اونزوئه تبدیل به گزینه اصلی شده. کاریزما و کاراکترش رو به نظر داره اما از نظر تاکتیکی بتونه تیم رو جمع کنه نمیدونم!!!!!!!!

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
راکیتیچ هم در مورد اونزوئه حرف زده و گفته بهش اطمینان داریم.
انگار جدی تر از این حرفها دارند روش فکر میکنند. دست کم کاش ژاوی رو راضی کنند بیاد وایسه بغل دستش
@rms
محمد دیبالا بیاد کجا بازی کنه اصلاً؟
اینکه میگن مسی شباهت هایی داره ولی اصلاً بار تیم رو نمیتونه بکشه روی دوشش. هیچ کس مسوولیت پذیری و ثبات لیو رو نداره. بعد خودش هم شاید فقط نیمار بتونه ادامه بده راهش رو.

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
راکیتیچ هم در مورد اونزوئه حرف زده و گفته بهش اطمینان داریم.
انگار جدی تر از این حرفها دارند روش فکر میکنند. دست کم کاش ژاوی رو راضی کنند بیاد وایسه بغل دستش
@rms
محمد دیبالا بیاد کجا بازی کنه اصلاً؟
اینکه میگن مسی شباهت هایی داره ولی اصلاً بار تیم رو نمیتونه بکشه روی دوشش. هیچ کس مسوولیت پذیری و ثبات لیو رو نداره. بعد خودش هم شاید فقط نیمار بتونه ادامه بده راهش رو.
کلا بنظرم دیبالا فکر کردن بهش در حال حاضر اشتباهه، یووه با فروش پوگبا ثابت کرد که چه توانایی در فروش یه بازیکن خوب با قیمت یک فوق ستاره داره.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
کلا بنظرم دیبالا فکر کردن بهش در حال حاضر اشتباهه، یووه با فروش پوگبا ثابت کرد که چه توانایی در فروش یه بازیکن خوب با قیمت یک فوق ستاره داره.
از بعضی تیم ها فقط باید در زمانی که گیرافتادن بازیکن خرید. یکیش یووه بعدیش آرسنال و برای ما سومیش والنسیا.

در مورد دیبالا هم موافقم. بازیکن خوبیه ولی نه الان بهش احتیاجی داریم و نه به قیمت میدن.
یه برزیلی دراز روشن پوست توی المپیک برزیل بود. اسمش یادم رفته. خوراک بارساست. شماره هفتشون بود فکر کنم.
اون هم طلای نابه. تکنیک و پا به توپ و قدرت پاس عالی ای داشت.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
قرعه کشی هم داره انجام میشه.
اتلتیکو مادرید با لسترسیتی

دورتموند با موناکو

بایرن مونیخ با رئال مادرید

یوونتوس با بارسا

rezatt

Registered User
لایک‌ها
674
الان سمت راستیا بازی اول میزبانن ؟

Sent from my SM-A9000 using Tapatalk

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
سخت ترین قرعه برای رئال بایرن و بارسا و یوونتوس شد. قهرمان هم احتمالا از این دوتا بازی در میاد.
بازی رفت در تورین مهمان خواهیم بود.
رئال هم مهمان بایرن

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
خوردیم به یوونتوس ولی قرعه بایرن و رئال هم جالب شدش یکیشون ناک اوت میشه

rezatt

Registered User
لایک‌ها
674
خوردیم به یوونتوس ولی قرعه بایرن و رئال هم جالب شدش یکیشون ناک اوت میشه
آره خیلی خوب شد
امیدوارم رئال بیاد بالا
اگه بریم بالا بردن رئال خیلی راحتتر از بایرنه

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
اگه بریم بالا بردن رئال خیلی راحتتر از بایرنه
البته فکر میکنم مرحله ی بعد هم قرعه کشی میشه لزومی نداره بخوریم به برنده ی این دو تا.
در هر حال جدای از اینکه من فکر میکنم رئال حریف سبک تریه برای ما ولی بایرن هم به اندازه ی پارسال قوی نیست. گول چندتا بازی پرگلش رو نخورید.
قرعه کشی خوبی بود.
اتلتیکو بدون بحث میاد جزو چهارتا بقیه کاملاً 50-50 است.
نه دورتموند موناکو هیچ کدوم خیلی قوی تر هستند . نه بایرن رئال و نه ما و یوونتوس از پیش برنده ایم.
بازیهای قشنگیه ولی همه ش.

rezatt

Registered User
لایک‌ها
674
بعدش که قرعه کشی میشه باز ولی در مجموع بردن رئال راحتتره هر چند بعید میدونم این تیم جلوی بایرن شانسی داشته باشه

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
اتفاقا گول بازی های متوسط بایرن رو نخورین دوستان این کارلتو خیلی هفت خطه یعنی یهویی رو میکنه میبینیم کاپ تو دستشونه در هر صورت بهتره که هیچکدوم صعود نکن نه بایرن نه رئال خخخخخخ :D:D

بالا