برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
الان پست من چرا ادیت شد و اخطار بهم شد؟؟! چیز بدی ننوشتم
برنالیو که درسته 25 تا گل زده.
دومی هم هر کاری مسی خواست انجام داد پاس گل گل زد و حتی با بدون کفش هم پاس گل داد که میشه گفت ت.اوز
دقیقا نمیدونم چرا اخطار و ادیت شد پست من
در هر صورت برام مهم نیست :general304:

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,450
دوستان کسی هایلات بازی با گزارش مارتین تایلور داره ؟ لطف کنید لینگ شو اینجا مندرج بفرمائید

erfan_band

Registered User
لایک‌ها
1,057
بدون شک تک ستاره بازی یه نفر بود...........ارنستو والورده

متن از آقا سعید الهویی یکی از آنالیزور ها و مربی های درجه 1 وجوان که افتخار شاگردیشونو داشتم و براشون هم آرزوی موفقیت میکنم با امیر قلعه نویی

یادداشت تحلیلی: چگونه والورده ستاره ال کلاسیکو شد
لیست بازیکنان دو تیم که اعلام شد، حضور کواچیچ در ترکیب اصلی رئال اولین شوک بود. ایسکو بیرون نشسته بود تا هافبکی درگیر تر و مسئولیت پذیرتر در فاز تدافعی در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

به گزارش "ورزش سه"، شوک دوم ولی تاکتیک "اولترا پرسینگ" بود که زیدان انتخاب کرده بود برای خارج کردن بازیکنان کلیدی بارسا از جریان بازی.

نیمه اول : تکرار کابوس تورین

زمانیکه مدافعین میانی و دروازه بان بارسا صاحب توپ بودند، چهار هافبک رئال متمرکز به کانال میانی از نیمه زمین حریف با یارگیری شدید ، هافبک های بارسا را از جریان بازی خارج می کردند. تاکتیکی شبیه آنچه یوونتوس آلگری در دیدار رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا انجام داد و ماشین تهاجمی بارسا را متوقف کرد. هافبک های میانی بارسا نمی توانستد زیر پرس سنگین هافبک های رئال توپ را به مسی برسانند و در معدود دفعاتی که در نیمه اول مسی در یک سوم میانی صاحب توپ شد ، اسیر پرس ساندویچی کواچیچ و کاسمیرو شد و توپ را از دست داد .

01261738.jpg

تنها مسیر بارسا برای رسیدن به نیمه زمین حریف و صاحب توپ کردن مسی و سوارز ، پاس های عمودی از نیمه زمین خود به فضای برابر خط دفاع رئال برای سوارز و بازی ترکیبی بود که خط هافبک رئال در این انتقال توپ سریع تر از هافبک های بارسا به منطقه برابر خط دفاع خود می رسید و نتیجه پرس ساندویچی سوارز و مسی و بازپس گیری توپ بود.

آمار نیمه اول بیانگر موفقیت رئال بود: مالکیت توپ 52 – 48 به نفع رئال مادرید/ ضربه به دروازه حریف 9-4 به نفع رئال مادرید. مکمل "اولترا پرسینگ" ، حملات سریع است و بازیکنانی که در کوتاه ترین زمان بتوانند توپ بازیابی شده را به سمت دروازه حریف شلیک کنند. چیزی شبیه عملکرد دیبالا در دیدار رفت برابر بارسا در فصل گذشته . یک تیر دروازه و عملکرد ضعیف رونالدو در نیمه اول موجب شد که استراتژی مناسب زیدان به موفقیت نرسد.

کارگردان تلویزیونی در دقایق پایانی نیمه اول ، سه مرتبه والورده را نشان داد که زمان بازی را چک می کرد، منتظر پایان نیمه اول بود تا بتواند در رختکن بازیکنان را برای مقابله با تاکتیک زیدان توجیه کند.

نیمه دوم: نبوغ والورده

نیمه دوم، نیمه ای متفاوت از نیمه اول بود. از دقیقه 45 تا پیش از کارت قرمز کارواخال و 10 نفره شدن رئال، آمار مالکیت بازی 60 -40 به نفع بارسا بود. آمار شوتزنی 9-1 به نفع مسی و هم تیم هایش. والورده در رختکن توانسته بود بازیکنانش را به درک درستی از مقابله با "اولترا پرسینگ" رئال برساند . تمرکز هافبک های رئال به مرکز ، کانال کناری را آزاد گذاشته بود و مدافعین کناری بارسا در نیمه دوم از این فضا به خوبی استفاده کردند. هافبک های میانی بارسا هم با استفاده از تاکتیک rotation یا "چرخش" توانستد پرس منطقه ای هافبک های رئال را بشکنند. توپ به کانال کناری می رفت و مسی به بازیکن صاحب توپ نزدیک می شد تا بازی ترکیبی شکل بگیرد.

01261727.jpg

گل اول حاصل نبوغ مسی که برخلاف همیشه از توپ دور میشد تا تنها هافبک میانی باقی مانده از جمع پرس کننده های میانه زمین را از راکتیچ دور کند و اضافه شدن سرخی روبرتو ، مدافع راست در حمله بود. بارسا پرس میانه میدان را می شکست و به فضای برابر خط دفاع رئال می رسید و از آنجا مسی وارد عمل میشد. گل دوم و اخراج کارواخال حاصل این تاکتیک بود.

والورده پیروز الکلاسیکو

زیدان پیروز نیمه اول بود هر چند که بازیکنانش نتوانستند از موقعیت های مناسبی که ایجاد کرده بودند، استفاده کنند و والورده پیروز نیمه دوم . تغییرات والورده در رختکن، بارسا را به پیروزی رساند ولی نباید فراموش کنیم موقعیت های از دست رفته رئال در نیمه اول و عملکرد مناسب ساختار تدافعی این تیم که مانع از گلزنی رئال شد در کسب این نتیجه تاثیرگذار بود. اگر ضربه سر بنزما وارد دروازه میشد، رونالدو از موقعیت یک برابر یک پرتعدادی که با سرخی روبرتو به دست آورده بود، استفاده می کرد و یا اینیستا در آخرین لحظه در فضائی که تحت مسئولیت او نبود ، جلوی ضربه نهایی کارواخال را نمی گرفت ، شاید نیمه دوم متفاوتی داشتیم.

01261735.jpg

بارسایی که حمله می کرد و رئالی که عقب می نشست تا با ضد حملاتش به گل های بعدی برسد . بارسا 3 بر صفر برد، مسی پس از یک نیمه بی حاصل تبدیل به بهترین بازیکن میدان شد و والورده نشان داد که شاید فاصله ای پر نشدنی در فلسفه بازی بارسا با فیلسوفی همچون گواردیولا داشته باشد؛ ولی در پروسه "کوچینگ جریان بازی" مربی متبحری است؛ همان چیزی که بارسا سالها از داشتن اش محروم بود. خاصیتی متفاوت از سبک همیشگی بارسا، شاید چیزی شبیه پائولینیو : موثر ولی غریبه.

سعید الهویی- مربی باشگاه ذوب آهن

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
فن دایک با 75 میلیون پوند رفت لیورپول.
واقعاً خبر بدیه واسه فوتبال

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
از طرفی فکر میکنم لیورپول روی یک پول سنگینی بابت کوتینیو حساب کرده.
فن دایک دفاع خوبیه ولی واقعاً 75 میلیون پوند آخه؟ چه مرگتونه؟

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
از طرفی فکر میکنم لیورپول روی یک پول سنگینی بابت کوتینیو حساب کرده.
فن دایک دفاع خوبیه ولی واقعاً 75 میلیون پوند آخه؟ چه مرگتونه؟
وقتی بونوچی 35 تا پولشه 75 تا آدم گریش میگیره :confused:
ولی کلوپ لامصب خییییلی خوب تو این چند سال خرید کرده .

photo_2017-12-27_23-02-08.jpg

.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
برد با شکوه بارسلونا با گزارش لذت بخش مارتین تایلور

من صداشو تو کلیپ ها زیاد شنیده بودم ، اسمشو نمیدونستم ، فوق العادست . اما خب تو شبکه بیین گزارش میکنه و اینها هم یکی دو سالی هست که باز نمیشه کارت یا گیرنده خودشونو میخوان .

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من دنبال سیستم بین اسپرت بودم
اما خیلی گرون در میاد برای ما
ولی فوق العاده است

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,450
من صداشو تو کلیپ ها زیاد شنیده بودم ، اسمشو نمیدونستم ، فوق العادست . اما خب تو شبکه بیین گزارش میکنه و اینها هم یکی دو سالی هست که باز نمیشه کارت یا گیرنده خودشونو میخوان .
این مارتین تایلور همونیه که صداش رو بازی های فیفا ( EASPORT ) هم هست . دیدن بازی با گزارش این واقعا یه چیز دیگه اس

erfan_band

Registered User
لایک‌ها
1,057
خب نایک و بارسلونا اقدام کردن به فروش پیراهن کوتینیو

2 تا نکته:

1)تو فوتبال روز اروپا بار ها شاهد این بودیم که زود تر از حتی خریدن یه بازیکن اقدام به فروش پیراهن طرف بشه یا برای مثال به صورت اشتباه(؟)چند دقیقه اقدام میشه و بعد سریع بر میدارن که خبر از قطعی شدن فروش میده

2)سال 2003 باشگاه بارسلونا شروع به فروش پیراهن دیوید بکام کرد که در نهایت راهی رئال مادرید شد و جالب تر از همه اینه که جانشین دیوید بکهام ، شد حضرت عشق رونالدینیو:general406:من که اگر به عقب برگردم بازم رونالدینیو رو انتخاب میکنم و کیف هم میکنم و خدا رو شکر میکنم که بارسایی شد تا ما از فوتبال لذت ببریم.
upload_2018-1-1_0-9-58.png

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
مارو نمودن با خبرهای کوتینیو !!!
گورتسا هم غیر رسمی رفت بایرن:general304: دهنتون سرویس 7 ماه هی میشنوم پشت در نیوکمپ وایساد بیاد:Dبعد رفت اونجا
خیلی وقته ک به خبرهای اومدن بازیکنان اطمنان ندارم .فقط در صورت گرفتن پیراهن دست بازیکن اطمینان دارم:D
پپ چ گیری داده ب امتیتی 60 تا مبلغ فسخ میخواد بده
این کودنها چرا قرار داد اومتیتی تمدید نمیکنند بعد مبلغ فسخ هم 500 تا بزارن:D

erfan_band

Registered User
لایک‌ها
1,057
خب 3 تا خبر:

مارو نمودن با خبرهای کوتینیو !!!
گورتسا هم غیر رسمی رفت بایرن:general304: دهنتون سرویس 7 ماه هی میشنوم پشت در نیوکمپ وایساد بیاد:Dبعد رفت اونجا
خیلی وقته ک به خبرهای اومدن بازیکنان اطمنان ندارم .فقط در صورت گرفتن پیراهن دست بازیکن اطمینان دارم:D
پپ چ گیری داده ب امتیتی 60 تا مبلغ فسخ میخواد بده
این کودنها چرا قرار داد اومتیتی تمدید نمیکنند بعد مبلغ فسخ هم 500 تا بزارن:D

به زودی پیشنهاد تمدید اومتیتی ارائه میشه و احتمالا تو بارسا حالا حالاها موندنی بشه

دومیش هم اینکه ایجنت گورتزکا رسما اعلام کرده هیچ قراردادی بسته نشده و باشگاه رو در جریان میزاریم اگر قرار باشه چنین اتفاقی بیفته که این میتونه فرصت باشه برای مدیرای تنبل ما که دست به کار بشن

اما خبر اصلی:

لیورپول از نایک میخواد شکایت کنه و اینکه به شدت عصبانیه تا جایی که میخواد رقم درخواستی کوتینیو رو افزایش بده:general404:

خیلی جالبه کلا هر چی میشه اینا لج میکنن:general511::general107:

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
چقدر خوشحالم از نخریدن بیرین. هر چند سمدو هم هنوز خیلی راه داره تا به درد بخوره ولی بیرین بدجوری توی مخه.
کوتینیو هم عجب داستانی شده.
اومدنش میتونه دست مربی رو توی خط حمله به شدت باز کنه.
سیلسن رو بفروشیم اندر کپا رو مفتی بخریم تابستون بد نیست.
ببینیم از بین این ستاره های مفت مثل اوزیل سانچز گورتزکا و کپا و دیگران چیزی عاید ما میشه یا نه.
کاشکی پپ برگرده بارسا. بازیهای سیتی رو میبینم حسرت میخورم فقط.
آردا رو هیچکی حاضر نیست ببره. شاهکار خریدهای جناب مدیر اون هم بابت یه شوی تبلیغاتی انتخاباتی

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
این آرنایز چه تموم کننده خوبیه. یذره کم جون و جوونه ولی کمتر از سوارز توپ خراب میکنه.
نتیجه خوبی بود. بازی با سلتا سخت بوده همیشه و بدون چندتا از اصلی ها تیم اصلاً بد نبود. میتونستیم ببریم حتی. دو تا به دیرک زدیم.

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
دنیس سوارز چه توپی رو گل نکرد !!!!! بازی جالبی نبود

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
چقدر خوشحالم از نخریدن بیرین
خدا وکیلی 95% حرفهایی که در مورد خرید بازیکن زدم درست دراومده ، حتی جواب ندادن برباتف تو منچستر فرگوسن و خیلی موارد دیگه .... :( قدر نمیدونن که ....

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
خدا وکیلی 95% حرفهایی که در مورد خرید بازیکن زدم درست دراومده ، حتی جواب ندادن برباتف تو منچستر فرگوسن و خیلی موارد دیگه .... :( قدر نمیدونن که ....
کوتینیو اومد. صد و شصت میلیون یورو. یه چیزی حدود هشتصد میلیارد تومن. عددها نجومی شده توی فوتبال. کی این حباب بریزه خدا میدونه

بالا