• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

mori

Registered User
لایک‌ها
14
به نقل از mdibmehr2 :
کی با من موافقه که پویول بهرتین و مطمئن ترین دفاع جهانه ؟؟؟
پويول مدافع خيلي خوبيه
اما سوتي هم ميده !
نمونش جام جهاني بازي با تونس و حتي فرانسه
به نظر من بهترين مدافعان مال ايتاليا هستن
امثال کاناوارو يا نستا

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
یه جورایی تایید میشه..................

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
زامبروتا و تورام اومدند بارسا....
تبریک می گم.
کاناوارو و امرسونم اومدن رئال تسلیت می گم...

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

جان لوكا زامبروتا اميدوار است در بارسلونا جام قهرماني اسپانيا را بالاي سر ببرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پس از سقوط يوونتوس به سري B، زامبروتا كه يكي از بهترين‌هاي ايتاليا در جام جهاني آلمان بود از اين تيم جدا شد و به بارسلونا پيوست.

زامبروتا به سايت رسمي باشگاه اسپانيايي گفت:« در تورين از شرايط راضي بودم. هفت سال بسيار خوب را آنجا سپري كردم. مطمئنم كه دلم براي يووه تنگ خواهد شد چرا كه به عنوان يك انسان آنجا كامل شدم و نخستين قهرماني‌هايم را به دست آوردم. اما، به اين نتيجه رسيدم كه زمان تغيير و تحول و پيوستن به تيم بزرگي فرا رسيده، اميدوارم همه چيز خوب پيش برود.»

جمعه گذشته جان لوكا زامبروتا با سيزده ميليون پوند راهي نوكمپ شد. ليليان تورام هم او را در اين سفر همراهي كرد. مدافع ايتاليا ادامه داد:« بسيار خوشحالم كه بازيكن بارسلونا شدم. به باشگاه بزرگي آمده‌ام كه مي‌تواند افتخارهاي باور نكردني به دست آورد. اكنون ماجراجويي تازه شروع شده و من مشتاقانه به دنبال آن هستم. بارسلونا يكي از نيرومندترين تيم‌هاي جهان است و براي همين اين باشگاه را انتخاب كردم. به جز خود شهر، مردم، بازيكنان، مربيان و همه چيز سبب شد كه من اين گام را بردارم. در سال‌هاي بارسلونا زيباترين فوتبال را در جهان به نمايش گذاشته است. اين بسيار لذت بخش است بخشي از گروهي را شكل بدهي كه در آن ستارگاني نظير رونالدينيو، دكو، مسي، اتوئو، پويول و سايرين حضور دارند.»

زامبروتا درباره‌ي گفت‌وگويش با فرانك رايكارد، سرمربي بارسلونا گفت:« ما تلفني با هم حرف زديم، او به من براي قهرماني در جام جهاني تبريك گفت. پيش از پيوستن به بارسلونا هم به من زنگ زد. او به طور كامل ازكارهاي خوبي كه چند سال گذشته انجام داده‌ام آگاه بود، هنوز نمي‌دانم چه نقشي خواهم داشت. در يووه در سمت چپ خط دفاعي بازي مي‌كردم اما، در تيم ملي ايتاليا بيشتر در سمت راست به ميدان رفته‌ام. اكنون به سرمربي بستگي دارد كه در چه منطقه‌اي بازي كنم.»

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

تبرک میگم به خاطر کلوپی که اینجا راه انداختید
60.gif

من فوتبال ملی اسپانیا رو دوست ندارم...بازیهای باشگاهیشم همینطور
ولی دربی مادرید، و بارسلونا – رئال رو همیشه نیگا میکنم.... امسال هم تو لالیگا طرفدار رئالم:happy:

tomato.gif

دبیا.... فقط به خاطر دن فابیو!
grin.gif
..میدونید که من مربیها رو بیشتر از بازیکنها دوست دارم.به خصوص لیپی و کاپلو رو

از طرف دیگه دلم نمیاد بازیهای این دو تیم رو ببینم
not-me.gif
برای یک بیانکونری آنتیک سخته شاهد حضور بازیکنان محبوبش در تیمهای دیگه باشه.. به خصوص در تیمهای اسپانیایی!

خداییش از محرومیت یووه این دو تیم اسپانیایی بیشترین سود رو بردن!.. با خرید زامبروتا- کاپیتان کانا – تورام و امرسون(دفاع یووه)خط دفاعی بارسا و رئال پس از سالها دیگه اون پنیر سوییسی نیست:happy: میتونم به جرات بگم هر دو تیم اصلی ترین مدعیهای لیگ قهرمانان امسال هستند ...امیدوارم شما قهرمان بشید... برای دومین مرتبه متوالی ;)

امسال ترکیب دفاعی بارسا محشره.
تورام – پویول – مارکز – زامبروتا و...
2.gif

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
رئال امرسون و كاناوارو رو خريده و بارسلونا تورام و زامبروتا رو.
ولي يه نكته جالب! بارسلونا براي خريد اين دو تا 19 ميليون دلار خرج كرده ولي رئال براي هر كدوم 20 ميليون دلار

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
به نقل از daneshmand :
رئال امرسون و كاناوارو رو خريده و بارسلونا تورام و زامبروتا رو.
ولي يه نكته جالب! بارسلونا براي خريد اين دو تا 19 ميليون دلار خرج كرده ولي رئال براي هر كدوم 20 ميليون دلار
مدیرهای بارسلونا با سیاست بیشتری کار می کنند نسبت بهرئال. رئال پول بیشتری می ده و کمتر از خریدهاش استفاده می کنه ... مثلا روبینیو ...
ترکیب دفاع بارسلونا واقعا عالی شده . ولی باید ببینیم تو بازی چی کار می کنن.....
:happy:

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
به نقل از bocelli :
سلام

تبرک میگم به خاطر کلوپی که اینجا راه انداختید
60.gif

من فوتبال ملی اسپانیا رو دوست ندارم...بازیهای باشگاهیشم همینطور
ولی دربی مادرید، و بارسلونا – رئال رو همیشه نیگا میکنم.... امسال هم تو لالیگا طرفدار رئالم:happy:

tomato.gif

دبیا.... فقط به خاطر دن فابیو!
grin.gif
..میدونید که من مربیها رو بیشتر از بازیکنها دوست دارم.به خصوص لیپی و کاپلو رو

از طرف دیگه دلم نمیاد بازیهای این دو تیم رو ببینم
not-me.gif
برای یک بیانکونری آنتیک سخته شاهد حضور بازیکنان محبوبش در تیمهای دیگه باشه.. به خصوص در تیمهای اسپانیایی!

خداییش از محرومیت یووه این دو تیم اسپانیایی بیشترین سود رو بردن!.. با خرید زامبروتا- کاپیتان کانا – تورام و امرسون(دفاع یووه)خط دفاعی بارسا و رئال پس از سالها دیگه اون پنیر سوییسی نیست:happy: میتونم به جرات بگم هر دو تیم اصلی ترین مدعیهای لیگ قهرمانان امسال هستند ...امیدوارم شما قهرمان بشید... برای دومین مرتبه متوالی ;)

امسال ترکیب دفاعی بارسا محشره.
تورام – پویول – مارکز – زامبروتا و...
2.gif
برای چی از لیگ اسپانیا بدتون میاد ؟؟؟
لیگی سالم و پر هیجان...
:lol:

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
به افتخار حامد جان که ارادت خاصی بهش دارم تو این بخش 1000 رمین پستم رو تو این بخش دادم و به افتخار بارسلونا تو این تاپیک...

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
من دوباره اومدم....
کلوپ تا چند روز دیگه داغ می شه ...
مواظب دستاتون باشین...
blobfir.gif
blobfir.gif

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
پديده مکزيکی بارسلونا

جووانی دوس سانتوس : می توانم بازيکن کليدی بارسلونا شوم
در تمرينات قبل از فصل جديد بارسلونا جوانی ۱۷ ساله جلب نظر می کند . جووانی ۱۷ ساله که در مونتری مکزيک متولد شده نشان داده که اين توانايی را دارد که به ستاره ای بزرگ برای بارسلونا تبديل شود. در اولين مصاحبه مطبوعاتی او احساس خود را اينگونه بيان می کند :

<< از اينکه همراه بارسلونا در زادگاهم مکزيک هستم خيلی خوشحالم . بار ديگر کنار خانواده ام هستم . می خواهم بهترين بازی عمرم را انجام بدهم تا همه کسانی که بهم کمک کردند را خوشنود سازم.>>

دوس سانتوس که در بازيهای تدارکاتی آبی و اناری پوشان يکی از افراد مورد نظر فرانک رايکارد است به دنبال آن است که نظر مثبت مربی هلندی بارسلونا را به خود جلب کند و راهی مثل لونل مسی را طی کند .

او اضافه کرد :‌ بازيکن های کليدی و ستارگان زيادی در بارسلونا حضور دارند که می توانم چيزهای زيادی را از آنها ياد بگيرم. فرصت خوبی برای من فراهم شده و بايد از آن به خوبی هر چه تمام تر استفاده کنم. معتقدم از اين توانايی برخوردارم که در تيم آ‌ بارسلونابازی کنم.

نمايش او در مقابل تايگرس خوب بود اما آنچه نظر همه را به خود جلب کرد اين بود که او نخستين گل بارسلونا در دیدارهای تدارکاتی را به ثمر رساند. او به زيابيی دربازه آئورهاوس دانمارک را باز کرد تا به يک باره در کانون توجهات قرار بگيرد . در اين بين بازيکنان آبی و اناری نيز دنبال آن هستند تا دوس سانتوس را در رسيدن به اعتماد به نفس و آمادگی کامل کمک کنند.

دوس سانتوس در اين باره می گويد : همه به من می گويند که آرام باشم و کاری را انجام بدم که از نظرم به نفعم هست . حرفهايشان را پند های ارزشمند می دانم که هميشه به دردم می خورد .

چهره و فيزيک دوس سانتوس شباهت زيادی به رونالدينيو دارد تا بارها در اين باره مجبور به اظهار نظر شود .

جووانی می گويد :‌ در دنيای فوتبال هميشه اين گونه مسائل جذاب هستند . همه در مورد اينکه تا چه اندازه به رونالدينيو شبيه هستم از من سوال می کنند می دانم شباهت های زيادی داريم ولی بايد اين را بدانيم که او رانالدينيوست و من دوس سانتوس .

ستاره مکزيکی و جوان بارسلونا اظهاراتش را اينگونه به پايان رساند .

--- فرانک رايکارد را مربی خيلی بزرگی می دانم مربی فوق العاده ای که در ميان برترينهای جهان قرار دارد. از اينکه او مرا مورد ستايش قرار داده واقعا خوشحالم و به خودم می بالم. اميدوارم بتوانم به يک بازيکن کليدی برای بارسلونای بزرگ تبديل بشم.

به وبلاگم سر بزنید//....
:lol:

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
رايکارد :‌ هيچ بازيکنی از بارسلونا نخواهد رفت
فرانک رايکارد با مطلوب توصيف کردن شرايط فعلی بارسلونا گفت :‌ هيچ بازيکنی در اين فصل از بارسلونا نخواهد رفت. بازيکنان فعلی بارسلونا از تيم خود راضی هستند و فعلا قصد جدايی از آبی و اناريها ندارند.

رايکارد در مورد ژيشنهاد ميلان به رونی افزود :‌ اين طبيعی هست که باشگاههای بزرگ به دنبال ستاره های ما باشند . ما بهترين بازيکن ها را در اختيار داريم و معمولا در کانون توجهات باشگاههای بزرگ قرار داريم . به هر حال رونالدينيو به ميلان نمی رود و ژيش ما خواهد ماند . شرايط کنونی رونی در بارسلونا بسيار مطلوب است .

robberhat.gif
robberhat.gif

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
اولین بازی بارسا تو لیگ جدید کی هست؟
با کی هست؟

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
اولین بازی بارسا تو لیگ جدید کی هست؟
با کی هست؟

هفته اول / 5 شهریور 1385
----------------------------

دپورتیوو – زاراگوزا
رکریتیوو – مایورکا
رئال مادرید - ویارئال
سویا – لوانته
آتلتیک بیلبائو – سوسیداد
والنسیا – بتیس
راسینگ – آتلتیک مادرید
اوساسونا – ختافه
سلتا – بارسا
اسپانیول – خیمناستیک
:happy: :happy: :happy: :happy:
با تاخیر....

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
مرسی!!!
ضمنا قهرمانی بارسا توی جام پیش فصل رو هم تبریک می گم.

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
عکس جشن قهرمانیمون رو می خواید بذارم ؟؟؟

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
آره بگذار! فقط حیف که من نیستم توش! تو هستی؟

بالا