• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

Silvan

Registered User
لایک‌ها
1,172
سبک بازیش مثل مسی هست... بهش میگند مینی مسی... قدرت دریبلینگ و گلزنی بسیار بالایی داره... بهش می گند بهترین استعداد اروپا.

فقط ایشالله روند رو به رشد خودش رو ادامه بده.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
آلن هالیلویچ رسما به بارسلونا پیوست !
سایت رسمی باشگاه بارسلونا امروز خبر پیوستن آلن هالیلویچ 17 ساله را تایید کرد . این بازیکن 17 ساله اهل کرواسی با قراردادی 5 ساله به مبلغ 2.2 میلیون یورو به بارسلونا پیوست .

b4sb_halilovicok.v1395918477.jpg

هالیلویچ یکی از بزرگترین استعداد های فوتبال کرواسی به شمار میرود و تاکنون باشگاه در رابطه با انتقال این بازیکن صحبتی نکرده بود . هالیلویچ در واکنش به پیوستنش به بارسلونا گفت :
برای من سخت است تا کلماتی مناسب برای بیان احساسات خود پیدا کنم " . هالیلویچ همچنین خود را مدیون باشگاه سابقش دانست . او همچنین از تمامی افرادی که برای رسیدن او به هدفش یاری اش کردند تشکر کرد . هفته گذشته بود که مدیر برنامه های هالیلویچ در مصاحبه ای اعلام کرد این بازیکن جوان هفته ی آینده قرارداد رسمی خود را با باشگاه بارسلونا امضا خواهد کرد و برای انجام تست های پزشکی به بارسلون میرود .
++++++++++++++
تصویری : جدیدترین عکس منتشر شده در اینستاگرام هالیلویچ

4ila_c4dd1402b5ac11e39325123437f1dbc2_8.jpg

++++++++++++++++++
اینیستا : ما باید رو به جلو حرکت کنیم
آندرس اینیستا هافبک بارسلونا پس از برد شب گذشته مقابل سلتاویگو در شبکه بارسا تی وی حاظر شد . آندرس اینیستا مصدومیت والدس را عجیب و غریب دانست و گفت در حال حاظر مهم این است که او سلامتش را بازیابد .

ke4k_54870_1395915708.jpg

اینیستا در ادامه شرایط را بسیار دشوار دانست و گفت هر چیزی ممکن است اتفاق بی افتد اما ما باید به جلو حرکت کنیم . اینیستا در ادامه افزود " هیچ زمانی برای نا امیدی وجود ندارد و هر بازی مانند یک فینال است .
++++++++++++++
عکس روز : بوسیدن سر والدز توسط پویول بعد از مصدومیت وی

امروز صبح ، کاپیتان کارلوس پویول در صفحه ی خود در فیسبوک نوشت : ما در این زمان دشوار حمایتت میکنیم .

0tai_147ddd22b58311e39077126b50ad09a7_8.jpg

آندرس اینیستا در فیسبوک : شب خیلی غمگینی بود .
+++++++++++++++
مارتینو: بارسلونا دروازه‌بان نخواهد خرید

سرمربی آبی‌واناری‌پوشان کاتالونیا اعلام کرد برای پر کردن خلاء سنگربان مصدوم خود بازیکن جدیدی به خدمت نخواهد گرفت.

خراردو مارتینو پس از پیروزی 3 بر صفر تیمش برابر سلتاویگو که در آن ویکتور والدس، سنگربان بارسلونا دچار پارگی رباط صلیبی شد و به سبب آن تا پایان فصل خانه‌نشین خواهد بود، اعلام کرد

5e72_gerardo-martino-4206.jpg

کاتالان‌ها برای مدت باقی‌مانده تا پایان رقابت‌های فصل جاری در لالیگا،‌ لیگ قهرمانان اروپا و جام حذفی اسپانیا، سنگربان جدیدی را به تیم خود اضافه نخواهند کرد.
مارتینو با اشاره به وضعیت والدس که قراردادش با بارسلونا در پایان فصل جاری به انتها می‌رسد، گفت: من دروازه‌بان جدیدی نمی‌خواهم مگر اینکه دچار بدشانسی مشابه آنچه برای والدس رخ داد شویم. در این فصل ما نظیر اتفاقی که برای والدس رخ داد را زیاد تجربه کرده‌ایم اما من این اتفاقات را به بدشانسی یا بدیمنی تیمم نسبت نمی‌دهم. فکر می‌کردم تمام اتفاقاتی که ممکن بود رخ دهد تا الان رخ داده است اما ظاهراً اشتباه کرده‌ام.
مارتینو افزود: ضربه سنگینی به ویکتور وارد شد اما ما سعی می‌کنیم بر آن فائق بیاییم. تیم هم از این اتفاق ضربه سنگینی خورد اما ما به مبارزه‌ خود ادامه خواهیم داد. تیم‌هایی مانند بارسلونا نمی‌توانند از چنین اتفاقاتی به عنوان یک بهانه برای ناکامی‌های خود یاد کنند، بنابراین ما باید به کارمان ادامه دهیم.
++++++++++++++
fejwvqr2eycnubdjyxf0.jpg

++

M.KH.64

Registered User
لایک‌ها
145
سلام خبری از خرید مدافع میانی برای فصل بعد نیستش؟؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
این بازیکن جدید خیلی فوق العاده هست. پست اصلی بازیش چیه ؟ تو پست الکسیس و پدرو بازی میکنه ؟

erfan_band

Registered User
لایک‌ها
1,057
از قضا تاتا که گفت نمیخریم تعحب کردم گفتم مگه می تونی که نمی خری.نمی دونستم این قانون رو و ممنو از توضیح دادنش
حالا سووال اینه که دروازه بان آزاد می تونن بخرن یا به فرض تر اشتگن رو الان میتونن بیارن؟
پ ن: کماکان فکر می کنم فارستر بهتره از تر اشتگنه

فکر کنم فقط از لالیگا بتونه دروازه بان بگیره همونکاری که رئال انجام داد.

فاستر گلر فوق العاده ای هست ولی خب جزء گزینه های جانشینی والدز نبود.....

الان فقط یه چیز رو خیلی دلم می خواد صورت بگیره اونم اینکه با توجه به این مصدومیت والدز قرار داد خودش رو تمدید بکنه.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
فکر کنم فقط از لالیگا بتونه دروازه بان بگیره همونکاری که رئال انجام داد.

فاستر گلر فوق العاده ای هست ولی خب جزء گزینه های جانشینی والدز نبود.....

الان فقط یه چیز رو خیلی دلم می خواد صورت بگیره اونم اینکه با توجه به این مصدومیت والدز قرار داد خودش رو تمدید بکنه.
والدس ضاهرا با موناکو اوکی شده و قراره بره اون تیم

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
جای مدیر ورزشیمون مترسک گذاشته بودیم الان توی هر پست 2 تا 3 تا آلترناتیو داشتیم
فقط بخونید

گزینه های جانشینی ویکتور والدز تا پایان فصل

9jpf_barcelona-celta-lliga-foto-per_54404131719_54115221154_600_396.jpg

باشگاه بارسلونا روز چهارشنبه با پیروزی تلخ مقابل سلتاویگو دروازه بان اول خود " ویکتور والدز " را که به شدت دچار آسیب دیدگی شد به مدت 6 تا 9 ماه از میادین ورزشی از دست داد.

بارسا به دفاع از پینتو پرداخت و می خواهد بازیهای باقی مانده این فصل از او در درون دروازه استفاده کنند.مارتینو در کنفرانس مطبوعاتی گفت : ما به فکر توافق و امضای قرارداد با هیچ بازیکنی برای پست دروازه بانی نیستیم .
واقعیت این است که پینتو از ناحیه پشت رنج می برد , مشکلاتی که بارسا را مجبور کرد تا به پینتو اجازه چند هفته استراحت را بدهد و اگر این مشکل دوباره تکرار شود یک شکاف بزرگ را در پست دروازه بانی بارسا ایجاد می کند.بارسا می خواهد دروازه بان اول تیم خود ( بارسای بی ) اویر را به خدمت بگیرد.
طبق آئین نامه ها و قوانین اسپانیا: بازیکنان هر باشگاهی که به دلیل بیماری یا مصدومیت بیش از 5 ماه از میادین به دور باشند باشگاه ها برای جایگزینیاین بازیکنان نمی توانند از دیگر کشورها بازیکن جایگزین به خدمت بگیرند. طبق بند دوم ماده چهارم قوانین RFEF : باشگاه ها می توانند از لیگ های اسپانیا ( لیگ BBVA - Adelante ) بازیکن جایگزین به خدمت بگیرند.

در این برهه زمانی زوبی زارتا کار بسیار سختی را دارد تا بتواند گزینه خوبی را برای این پست مهم و حساس انتخاب کند . بازیکن مورد نظر باید بتواند کنترل خوبی روی توپ داشته باشد و بتواند توپ را در کرنر ها و شوت های به سمت چارچوب به خوبی مهار کند و عکس العمل و واکنش های خوبی داشته باشد.

گزینه های جانشینی والدز تا پایان فصل و بازی های باقی مانده : کیکو کاسیا ( اسپانیول ) - کیلور ناواس ( لوانته ) - گورکا ایرایزوز ( اتلیتکو بیلبائو ) - کلاودیو براوو ( رئال سوسیه داد ) - ویلی کابایه رو ( مالاگا ) . بهترین گزینه برای جانشینی کیکو کاسیا است که می تواند کنترل خوبی روی توپ داشته باشد و به سبک بازی باشگاه بسیار نزدیک است و همچنین توانسته نظر باشگاه های بزرگ را به خود جلب نماید می تواند بهترین کاندیدا باشد , پیشتر بارسا یکی از گزینه های جانشینی والدز را کاسیا و تراشتگن اعلام کرد , براوو و ایرایزوز که در لیگ اروپا و لیگ قهرمانان به میدان بروند سابقه حضور رادر این بازیها دارا هستند و این در حالی است که ناواس و کابایه رو هیچ ضمانت نامه ای برای ماندن در باشگاه خود ندارند و به احتمال زیاد از تیم های خود در پایان فصل جدا خواهند شد .

بازیکنان دیگری که به سبک بازی بارسا می توانند بازی کنند ( ویسنته گایتا و دیگو آلوز ) هستند , آلوز که به مدت پنج هفته دچار افت و آسیب دیدگی شده گزینه خوبی برای ادامه راه بارسا و رسیدن به قهرمانی سه گانه نیست.علاوه بر این " پیزی " نیز در لیگ اروپا به میدان رفته و سابقه حضور در این لیگ را دارد.

در اروپا همه چیز را تغییر دهید

جورجیو مارکتی مدیر مسابقات یوفا در گفتگو با ال موندو : " مقررات به بارسا این اجازه را می دهد تا اگر برای بازی در لیگ قهرمانان اروپا که در حال حاضر فقط یک دروازه بان دارد , بارسا می تواند بازیکن دیگری را به خدمت بگیرد و با دو دروازه بان در این رقابت ها حضور یابد , دبیر کل یوفا جیانی اینفانتینو نیز افزود : در مورد پست دروازه بانی که روح فوتبال است باشگاه ها می توانند با توجه به مقررات و قوانین کشور خود بازیکن به خدمت بگیرند.

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
اخبار از این میگه که دکتر پرونا پزشک ارشد باشگاه به آلمان رفته تا مراحل درمان و مصدومیت ایلکای گوندوگان رو بررسی کنه.
اگر نتایج بررسی مورد قبول باشگاه باشه و تایید بشه مصدومیت گوندوگان موقتی خواهد بود احتمالا خبر خرید گوندوگان هم اعلام بشه. (بیشتر شبیه تست پزشکی غیر رسمی هستش)

Ilkay-Gundogan-del-Borussia-Do_54395980058_54115221154_600_396.jpg

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
یک بازیکن ریزنقش دیگه شخصا خوشحال نخواهم شد از این خرید جای کی بازی کنه اونوقت؟

Silvan

Registered User
لایک‌ها
1,172
گوندوگان كيه ديگه

سالم و آمادش عامل اصلی موفقیت دورتموند تو فصل قبل... ولی الان با این مصدومیت پیچیدش فکر نکنم دیگه به روزای خوبش برگرده.

یک بازیکن ریزنقش دیگه شخصا خوشحال نخواهم شد از این خرید جای کی بازی کنه اونوقت؟

تو سیستم 4-4-2 و جدید تاتا می تونه جایگزین فابرگاس بشه... پارسال تو بازی های دورتموند جای 3 نفر می دوید و دورتموند تقریبا به جای 4-5-1 رسما داشت 5-5-2 بازی می کرد چون ایکی همه جا حاضر بود.

این بازیکن جدید خیلی فوق العاده هست. پست اصلی بازیش چیه ؟ تو پست الکسیس و پدرو بازی میکنه ؟

اینجور که من فهمیدم دقیقا مثل مسی هست یه زمانی مهاجم شماره 9 میشه و یه بازی هایی شماره 10... ولی با توجه به سنش می تونه تو پست شماره 7 هم آداپته بشه. کلا احتمال زیاد سال دیگه رو می ره تو تیم b بازی میکنه... تو این سن پیراهن اصلی بارسا براش خیلی خیلی زوده.

Last edited:

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
سالم و آمادش عامل اصلی موفقیت دورتموند تو فصل قبل... ولی الان با این مصدومیت پیچیدش فکر نکنم دیگه به روزای خوبش برگرده.

تو سیستم 4-4-2 و جدید تاتا می تونه جایگزین فابرگاس بشه... پارسال تو بازی های دورتموند جای 3 نفر می دوید و دورتموند تقریبا به جای 4-5-1 رسما داشت 5-5-2 بازی می کرد چون ایکی همه جا حاضر بود.

اینجور که من فهمیدم دقیقا مثل مسی هست یه زمانی مهاجم شماره 9 میشه و یه بازی هایی شماره 10... ولی با توجه به سنش می تونه تو پست شماره 7 هم آداپته بشه. کلا احتمال زیاد سال دیگه رو می ره تو تیم b بازی میکنه... تو این سن پیراهن اصلی بارسا براش خیلی خیلی زوده.

وجود نیمار، هلیلویچ بوی این رو میده بارسا یواش یواش داره به روزهای بدون مسی فکر میکنه!!!!!!

طبعا هلیلویچ فصل اول حضور پررنگی در تیم اول نخواهد داشت، خوشبختانه در قراردادش ذکر شده بازی برای barcelona B.

در مورد جایگزینی فابرگاس کاملا حرکت مثبتیه! امیدوارم عملیاتی بشه :general601:
امروز هم خبر اومده بیرون که بارسا و رئال به دنبال خرید مارکوس آسنسیو هافبک مایورکا هستند.

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
اين مسي و مدير باشگاه چند بار بايد بگن مسي جايي نميره تا شما دست برداريد از اين حرفا

Silvan

Registered User
لایک‌ها
1,172
اين مسي و مدير باشگاه چند بار بايد بگن مسي جايي نميره تا شما دست برداريد از اين حرفا

جایی که نمیره و حداقل تا 6 سال دیگه کماکان به آتش کشیدن برنابئو ادامه میده ولی بعد 6 سال نیمار میشه 27-28 سالش و این بازیکن میشه 22-23 سالش و اون موقع با این 2 تا به آتش کشیدن برنابئو ادامه میدیم.

• Like
Reactions: rms

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
عناوین مهم روزنامه های کاتالونیا ( جمعه 8 فروردین 1393 )

روزنامه ال موندو دیپورتیوو :

py25_mundodeportivo.1.jpg

عمل جراحی در آلمان
بارسلونا در حال بررسی وضعیت جسمانی و سنجش عملکرد گوندوغان است
به نظر می رسد که این بازیکن باشگاه دورتموند می تواند ایده آل ترین گزینه جانشینی ژاوی باشد
والدز روز یکشنبه به آگسبورگ آلمان سفر خواهد کرد تا در روز دوشنبه مورد آزمایش و عمل جراحی قراربگیرد
ضربه سنگین بتیس بر بالین و پیکر لوانته در والنسیا ( لوانته 1 - 3 بتیس )
وحشت و هراس در کازا بلانکا ( رئال مادرید )

روزنامه اسپورت کاتالونیا :

o52q_sport.1.jpg

والدز می خواهد به موناکو بپیوندد
قانون به بارسا اجازه می دهد تا یک دروازه بان دیگر به خدمت بگیرد
موناکو با احترام به باشگاه و والدز می خواهد با او قرارداد امضا نماید
دوشنبه والدز تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت
مصاحبه مسی به عنوان بازیکن برتر ماه در مجله کورنیا منتشر خواهد شد
اینیستا بهبود یافت
24 ساعت تا دربی کاتالونیا ( بارسلونا - اسپانیول )
++++++++++++++++++++

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
pic_2014-03-28_entreno_77.v1396009496.jpg

کنفرانس مطبوعاتی تاتا مارتینو: اسپانیول شبیه اتلتیکو مادرید است؛ به پینتو اعتماد دارم

جراردو مارتینو سرمربی تیم فوتبال بارسلونا دربی فردای بارسلون را برای شاگردانش دیداری دشوار و پیچیده دانست.
به گزارش پایگاه خبری باشگاه بارسلونا تاتا مارتینو سرمربی تیم فوتبال بارسلونا با حضور در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تیمش برابر اسپانیول، در صحبت هایی اذعان کرد که بازی فردا مسابقه دشوار و پیچیده ای برای شاگردانش خواهد بود.

اسپانیول: "از نظر من شیوه بازی اسپانیول تا حدود زیادی شبیه اتلتیکو مادرید است. آن ها تیمی بسیار منسجم هستند که هنگام حمله فضای بسیار کمی را در اختیار شما قرار می دهند و برای همین است که برای پیروزی بر آن ها کار دشواری را پیش رو داریم و باید با نهایت آمادگی به مصافشان برویم."

مقایسه بازی فردا با دیدار رفت: "در بازی رفت در حالی 1-0 پیروز شدیم که مسابقه پیچیده و دشواری بود. فکر می کنم که آن ها در مسابقه فردا نسبت به دیدار رفت حملات بیشتری را روی دروازه ما ترتیب دهند. آن ها با حضور بازیکن فوق العاده ای مثل سرجیو گارسیا در خط حمله می توانند مشکلات زیادی را برای ما به وجود آورند."

آندرس اینیستا: "آندرس در بازی برابر سلتایگو در بین دو نیمه از ناحیه ران پایش احساس ناراحتی کرد و من بلافاصله او را تعویض کردم. در این دو روز با او و پزشکان صحبت کرده ام و مشکلی برای مسابقه فردا ندارد. او فردا در ترکیب 22 نفره تیم خواهد بود. ما دیگر نمی توانیم که از سیستم چرخشی خود استفاده کنیم، زیرا هشت بازی باقی مانده فوق العاده سرنوشت ساز است و از طرفی دیدار فردا یک دربی نیز هست که برای طرفداران از اهمیت بالایی برخوردار است."

برگزاری بازی در ساعت چهار بعد از ظهر: "من از جایی آمده ام که به بازی در چنین ساعاتی عادت دارم اما به شما حق می دهم که شاید برای شما اندکی عجیب باشد. من اینجا نیستم که دنبال بهانه و توجیهی برای عدم موفقیت باشم. ما در هر ساعتی که به میدان برویم باید دنبال پیروزی باشیم و هیچ بهانه ای هم پذیرفته نیست."

مصدومیت ویکتور والدز: "خود ویکتور از این قضیه بیش از هر کس دیگری ناراحت است زیرا او علاوه بر این فصل، جام جهانی را نیز از دست داد. اما من به بازیکنانم اطمینان دارم. زیرا آن ها از موقعیت های دشوارتری نیز در گذشته سربلند بیرون آمده اند."

خوزه مانوئل پینتو: " او با این شرایط غریبه نیست و می تواند به راحتی با فشار ها کنار بیاید. او قرار بود تا در فینال جام حذفی برای ما به میدان برود اما حالا باید 13 مسابقه یا بیشتر نیز در دروازه قرار گیرد من به او اعتماد دارم و از این نظر مشکلی نداریم."
++++++++++++++
رسمی : مونتویا تا 2018 تمدید کرد

امروز 28 مارس باشگاه و مارتین مونتویا به توافقی جدید دست یافتند و قرارداد این بازیکن تا 30 ژوئن سال 2018 تمدید شد . برای امضای این قرارداد افرادی همچون نماینده مارتین مونتویا و رئیس باشگاه جوزپ ماریا ,

hkqy_mrg14715.v1396020983.jpg

مدیر عامل شرکت آنتونی روسیچ , زوبی زارتا مدیر ورزشی باشگاه و مدیر فوتبالی رائول سانلح نیز حضور داشتند . مارتین مونتویا در هشت سالگی به بارسلونا آمد . او کمتر از 23 سال سن دارد و حدود 2 فصل است در تیم اول بارسلونا بازی میکند .
مونتویا من در بهترین باشگاه جهان هستم .
مدتی پس از امضای یک قرارداد جدید مارتینو مونتویا با سایت رسمی باشگاه مصاحبه ای کرد . مونتویا در این مصاحبه گفت : من بسیار خوشحال هستم . ما برای مدتی طولاتی در حال مذاکره بودیم و خیلی از مسائل روشن نبود . اما من در بهترین باشگاه جهان هستم . من از هشت سالگی در اینجا هستم و امیدوارم برای مدت طولانی تری بمانم . هر بازیکنی میخواهد بازی کند . من باید بیشتر صبور باشم .
++++++++++++

M.KH.64

Registered User
لایک‌ها
145
امیدوارم حالا که تیم خوب شده از دروازه بانی ضربه نخوره رقابتهای خیلی مهمی پیش رو داریم و طبیعتا وجود یه دروازه بان خوب میتونه به تیم کمک کنه تو این شرایط

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
قضیه گرفتن دربازه بان چیه؟ مشروط به اینکه از لالیگا باشه یا نه؟

Last edited:

erfan_band

Registered User
لایک‌ها
1,057
نخیر...............مرغ یه پا داره:general609::general609:

یکی نیست بگه نونت نیست آبت نیست موناکو رفتنت چیه دیگه...واقعا درک نمی تونم بکنم که چرا می خواد از تیم بره.:mad:

گلری که میاد بارسا به نظر من حتی اگه بهترین گلر دنیا هم باشه بازم باید 2 سال با تیم تمرین بکنه تا با بارسا جور بشه.....دقت کنید توی تیم ها در کل بازی شاید 5 تا توپ به سمت دروازه بان پاس رو به عقب بدن ولی بارسا حداق 15 بار پاس رو به عقب داده می شه اونم بعضی اوقات که توی سخت ترین شرایط توپ به دروازه بان می رسه....همین بازی پیش که پینتو رفتش توی تیرک نگاه کنید توی سخت ترین شرایط ممکن برای دروازه بان بودش...با اینک سوتی داد ولی بازم حد اقل گل نشد.

بالا