• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
اگه بارسا امسال قهرمان نشه .... تنها تیمی که حق فتح لالیگا رو داره همین اتلتیکو هستش
بدون داشتن مهره های سر شناس همه رو میبره!!

رئال هم فعلا یکی جلو افتاده

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
هر 3 تیم مدعی بردن. رئال هم تا الان 5 تا زده. اتلتیکو هم 2 1 برد تو یه بازی سخت.
جدول بازیهای اینده این 3 تیم رو میتونید بذارید یه 2 2 تا چهار تا کنیم. شخصا دوست دارم امسال اتلتیکو قهرمان بشه چون واقعا با جون و دل بازی میکنن با اینکه ستاره های بارسا و رئال رو ندارن.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
هر 3 تیم مدعی بردن. رئال هم تا الان 5 تا زده. اتلتیکو هم 2 1 برد تو یه بازی سخت.
جدول بازیهای اینده این 3 تیم رو میتونید بذارید یه 2 2 تا چهار تا کنیم. شخصا دوست دارم امسال اتلتیکو قهرمان بشه چون واقعا با جون و دل بازی میکنن با اینکه ستاره های بارسا و رئال رو ندارن.
در مورد قهرمانی که عمرا به قهرمانی کسی غیر بارسا راضی باشم ولی طبیعتا حق اتلتیکو هستش به نسبت هزینه و امکاناتش
امشب از بیل خوشم اومد اساسی حال کریس رو گرفت

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

Silvan

Registered User
لایک‌ها
1,172

382468.jpg

تو این 7 هفته غیر از فینال با اتلتیک تنها بازی سختمون با ویا رئال هست به خصوص اینکه دو هفته بعد بازی های ساده ای داریم.

رئال هم بازی بسیار سختی تو زمین سوسیه داد داره.

اتلتیکو هم فقط یه دونه بازی سخت تو والنسیا داره.

====
کلا بازی بارسا - اتلتیکو فینال هست و قهرمان هم با این شرایط یا بارسا هست یا اتلتیکو... با توجه به اینکه بازی آخر تو کمپ نو هست شانس قهرمانی بارسا 70 به 30 هست.

===============

ضمنا ماشالله به هواداران رئال که دیشب سلطان رو تو برنابئو هو میکردند... خوشم امد هر وقت پاس نمیداد با عکس العمل تماشاچی ها مواجه میشد... این بنده خدا (با قدرت پاس دهی در حد استاد اسدی) خودش هم نفهمید برای چی توپ طلا رو برد.

Last edited:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

تاتا مارتینو: مطمئنم که صحبت ها در مورد داوری بیش از خود بازی خواهد بود!
جراردو تاتا مارتینو امشب شاهد پیروزی تیمش در دربی کاتالان بود.
او در پایان مسابقه گفت: "این بازی برای داور بسیار سخت بود. من از صحنه ای که پنالتی اعلام شد، بسیار دور بودم. تصور می کنم خطای هند بود. مطمئنم صحبت ها در مورد داوری بیشتر از خود بازی خواهد بود و این باعث تأسف است!"

اهمیت پیروزی: "پیروزی امشب مهم بود چرا که این یک دربی بود. شما همیشه باید در این بازی ها پیروز شوید. این برای ما معنای زیادی داشت. ادامه فصل برای ما بسیار سخت خواهد بود، 7 فینال حساس پیش رو داریم و همیشه شکست خارج از خانه مقابل وایادولید را در ذهن داریم تا دوباره آن اشتباه را تکرار نکنیم."

اشتباهات در لحظات پایانی: "وقتی تا این حد توپ را در اختیار داریم این اشتباهات می تواند رخ دهد. این ها ریسک هایی است که باید قبول کنیم چرا که حفظ توپ برای ما امری اساسی است."

لئو مسی: "با حضور او در داخل زمین، داستان همیشه پایان مشابهی دارد."

به میدان آمدن اینیستا: "قرار بود او به جای سسک وارد میدان شود، اما ما گل زدیم و او به جای پدرو وارد میدان شد."

برخورد های فیزیکی: "یک بازی مثل امشب، همیشه برخوردهای سختی در بر خواهد داشت. تیم حریف در طول مسابقه فیزیکی بازی می کرد و من انتظارش را داشتم."

واکنش به مصدومیت والدز: "ما این پیروزی را به او تقدیم کردیم. این تیم به شنیدن خبرهای بد عادت کرده است و سخت کوشی در داخل زمین روشی برای پاسخ دادن به این مسائل است."
+++++++++++++

دنی آلوز: ما خوب کار می کنیم و به خود مطمئنیم؛ آماده ایم تا پایان بجنگیم
- دنی آلوز اذعان کرد که پیروزی 1 - 0 مقابل اسپانیول به سختی به دست آمده است اما تأکید کرد که او به هم تیمی هایش اطمینان دارد.
آلوز به خبرنگاران گفت: "به خاطر تیمی که مقابلش بازی می کنیم، پیروزی در اینجا سخت است. آنها فشار زیادی وارد می کنند و رویکرد شدیدی در بازی خود دارند.

می دانستیم که سخت خواهد بود اما فکر می کنم در نیمه اول فوق العاده بازی کردیم. ما تمام توان خود را به کار گرفتیم. ما خوب کار می کنیم و مطمئنیم، اما می دانیم که چقدر سخت خواهد بود.

ما آماده ایم تا پایان بجنگیم. ما هرگز جدیت خود را از دست نخواهیم داد، حریفان ما هم فوتبال بازی می کنند – آنها برای بقا در این رقابت ها بازی می کنند و این باعث می شود تا همه بازی ها سخت شوند.

ممکن است بارسا در همه بازی هایش به راحتی پیروز نشود، گاهی اوقات می توانیم و گاهی اوقات نمی توانیم."

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
الان 1 امتیاز از اتلتیکو عقبیم و تکلیف قهرمانی ما در دست خودمونه چون یه بازی مقابل همین اتلتیکو داریم که با این احتساب اگه همه بازیها رو ببریم قهرمانیم ، اما ...
اما بالاخره بازیها سخته و همه تیمها میان تا آخر فصل امتیاز جمع کنند و اونهایی که در خطر سقوط هستن با چنگ و دندون و بازی خشن و دوندگی و هزار ترفند میان که امتیاز بگیرن ، ما هم که دفاعمون همچین مستحکم !!!
قبلا والدز رو داشتیم که خدایی سالی چند تا سوتی داشت ولی بغیر اونها وزنه ای بود برامون ، الان کلا از بعد بوسکت کویته ... :general711:
تو هفته های پایانی با الچه ، ختافه و بتیس بازی داریم که ته جدولی هستن و بازی باهاشون مثل دعوا با یه آدم مست چاقو بدست میمونه ، بروسلی هم که باشی جرات نمیکنی ...
4628.gif

نکته جالب بعدی اینه که ممکنه نحوه از دست دادن امتیازات ما و رقبا طوری پیش بره که نتیجه بازی پایانی ما با اتلتیکو تعیین کننده قهرمان باشه ، یعنی مثلا ما به عمد ببازیم تا رئال قهرمان نشه و اتلتیکو بشه و ... خلاصه همه چیز امکان داره
viannen_102.gif

نکته خیلی جالب دیگه اینه که تو همین چند هفته اصلا حساب نکردید که دو تا بازی سخت با اتلتیکو تو لیگ قهرمانان داریم و حالا که بعد عمری اینا اومدن تو 8 تا تیم عمرا به این راحتی نمیشه شکستشون داد و خیلی چقر تر از بقیه تیمها هستن .
یه فینال کوپا دل ری هم که با رئال داریم که مسلم میاد برای جبران دبل شدن در لیگ و وضعیت جالب انگیز خط دفاع و دروازه رو هم که براتون موشکافی کردم ، پس برید و دعا کنید که روزهای سختی در پیشه ...

بازی های آینده :

barca-comp-jpg.562527

جدول :

la-11-1-93-jpg.562528

.

فایل های ضمیمه

• barca comp....jpg
    barca comp....jpg
    73.1 KB · نمایش ها: 116
  • la 11.1.93.jpg
    la 11.1.93.jpg
    145.2 KB · نمایش ها: 119

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
داش محمد آمپر چسبوندی عزیزم ؟! :general711: پلیز کمی ریلکس باش ...
bathtime.gif
لالیگا در چنگال ماست ،
اصلا اشتباهه که شما سیمای میلی رو به حساب بیارید ، اون کسی رو که خوابش برده میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده ...

خدمتتون عارضم که بازیها واقعا سخت هست ، این چند تا بازی آخر به قول تاتا هر کدومش فینالی هست واسه خودش .
اتلتیک_ اتلتیکو فعلا 2-1 هست به نفع اتلتیکو ['65] ، ولی بیلبائو اونم تو زمین خودش به هیچ تیمی باج نمیده خواه رئال خواه بارسا خواه اتلتیکو و خواه منچستر ! انتظار از دست رفتن امتیاز هست .
تو جدول بازی جوانمردانه: اولیم (کمترین کارت رو گرفتیم) ،بهترین پاسور : فابرگاس با 12 تا اوله و گلزنان هم جالبه مسی با وجود مصدومیت 23 گل بالاتر کاستا با 25 و اول هم رونالدو با 27 تا .
یه حسی میگه مسی امسال هم آقای گل میشه
onion055.gif

.
اعصاب نمیذارن دیگه، مردک غزمیت گزارش کردن که بلد نبود عقده ی های 10 سال اخیر رو هم وا کرده بود!!!!!
سالهاست که بارسا از باب بازی جوان مردانه بهترینه!!!

مهار مسی

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
زانوی والدز فردا جراحی می شود

ویکتور والدز دروازه بان مصدوم بارسلونا فردا زانوی خود را به تیغ جراحان خواهد سپرد.
به نقل از Thenational ، طبق گفته مسئولان بارسا فردا در آگزبورگ آلمان عکل جراحی روی زانوی والدز زیر نظر دکتر اولریش بوینش انجام خواهد شد. در هفته گذشته خسه رودریگز بازیکن رئال هم در هیمن کلینیک و زیر نظر دکتر بوینش زانویش را عمل کرد.

zxsj_833faf32745711e3b0c612c8413ba65c_8.jpg

در بازی روز چهارشنبه مقابل سلتاویگو، والدز پس فرود آمدن زانویش پیچ خورد و لیگامنت زانوی او پاره شد.
با این مصدومیت غیبت والدز در جام جهانی قطعی است و به نظر می رسد بازی با سلتا آخرین بازی والدز برای بارسلونا بود، چون قرارداد او در پایان فصل به اتمام می رسد و او قبلاً اعلام کرده بود قراردادش را تمدید نمی کند.
+++++++++++++++++

روزنامه ال موندو دیپورتیوو :

d863_mundodeportivo.750.jpg

پرطروات و لرزاننده

بارسا 1 - 0 اسپانیول

بارسا توانست با کنترل نبض بازی در دربی سخت و نفس گیر پیروز میدان شود

مسی در ورزشگاه کورنیا توانست بازی خوبی از خود به نمایش گذارد و بارسا با تک گل او از روی نقطه پنالتی توانست اسپانیول را شکست دهد
تا پایان هفته 31 لالیگا : اتلتیکومادرید 76 امتیاز - بارسلونا 75 امتیاز - رئال مادرید 73 امتیاز

اتلتیکو مادرید 2 - 1 اتلتیکو بیلبائو

اتلتیکومادرید توانست در یک بازی سخت و دشوار از سد بیلبائو عبور کند

رایو وایکانو 0 - 5 رئال مادرید

رایو تنها توانست تا زمانی که 2 گل عقب بودند به بازی خوب خود ادامه دهند

تیاگو به مدت 6 تا 8 هفته به دلیل مصدومیت از میادین دور خواهد بود

روزنامه اسپورت کاتالونیا :

dlju_sport.750.jpg

بارسا توانست اسپانیول را در یک بازی سخت و نفس گیر شکست دهد

راه قهرمانی هموار شد

بارسا 1 - 0 اسپانیول

تک گل لیونل مسی از روی نقطه پنالتی به بارسا این اجازه را داد تا بتوانند برای قهرمانی در لالیگا با حداکثر توان خود بازی کرده و قهرمان لالیگا شوند

تیاگو دچار مصدومیت شد و احتمال دارد که جام جهانی را از دست بدهد

اتلتیکو توانست به صدرنشینی خود ادامه دهد

روزنامه ال نوئوه :

54e6_el9.750.jpg

همراه با دست ( اشاره به خطای هند فرانسیسکو کاسیا و اخراج او از بازی )

بارسا توانست در خانه اسپانیول با تک گل مسی از روی نقطه پنالتی پیروز شود تا قهرمانی لالیگا بیش از پیش در دسترس قرار بگیرد و همچنین اتلتیکو توانست حریف خود بیلبائو را شکست دهد

فرمول 1 : مرسدس نیز تیم خود را به مالزی می فرستد

لوئیز همیلتون - سباستین فتل - آلونسو در روزبرگ آلمان

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

عمل جراحی موفقیت آمیز ویکتور والدز
- ویکتور والدز سنگربان مصدوم تیم فوتبال بارسلونا امروز در آگسبورگ آلمان تحت عمل راحی قرار گرفت.
به گزارش Mundo Deportivo، ویکتور والدز سنگربان شماره 1 تیم فوتبال بارسلونا که در جریان دیدار دو تیم بارسلونا برابر سلتاویگو از ناحیه لیگامنت زانوی پای راست دچار مصدومیت شدیدی شده بود. امروز در آلمان تحت نظر پروفسور اولرش بوینیش که در هفته قبل هم زانوی خسه مهاجم جوان اسپانیایی تیم رئال مادرید را نیز عمل کرده بود، تحت عمل جراحی قرار گرفت.
گفتنی است باشگاه بارسلونا با انتشار بیانیه ای کوتاه عمل جراحی والدز را موفقیت آمیز توصیف کرد و اعلام کرد که برنامه ریکاوری هفت ماهه او برای بازگشت به میادین فوتبال از فردا آغاز خواهد شد.
++++++++++++++

رسمی: دوری هفت ماهه والدز از میادین
به نظر می‌رسد، ویکتور والدز دروازه بان اسپانیایی تیم فوتبال بارسلونا، قادر نخواهد بود تا ماه اکتبر روند طبیعی فوتبال خود را از سر بگیرد.
باشگاه بارسلونا رسماً در بیانیه ای اعلام کرد که این بازیکن به زودی عمل جراحی بر روی زانوی خود انجام خواهد داد که دست کم هفت ماه از میادین او را دور نگه خواهد داشت.
این بازیکن هفته گذشته در برتری 3-0 بارسلونا مقابل سلتا ویگو دچار مصدومیت شدیدی شد. باشگاه بارسلونا در وبسایت رسمی خود نوشت:
" والدز امروز تحت عمل جراحی زیر نظر پزشکان بونریچ و پرونا در آگزبورگ آلمان، بر روی رباط صلیبی جلویی خود قرار گرفته است.ظاهراً غضروف داخلی زانو به خوبی پیوند داده شده و عمل او موفقیت آمیز بوده است. "
ویکتور والدز قادر نخواهد بود طی هفت ماه پیش رو در میادین فوتبال حاضر باشد و بدین ترتیب به نظر می‌رسد او جام جهانی 2014 برزیل را از دست داده و شاید دیگر فرصتی برای بازی کردن در بارسلونا پیدا نکرد.
قرارداد این بازیکن 30 ژوئن با بارسلونا به اتمام خواهد رسید، اگرچه ریاست باشگاه بارسلونا، اعلام کرده بود که این بازیکن می‌تواند قراردادش را با بارسلونا تمدید کند.
++++++++++++++++

دنی آلوز: زمانی که پیروز می شویم به خاطر داوران بوده و هنگامی که شکست می خوریم دوران مان به پایان رسیده است
- دنی آلوز مدافع راست باشگاه بارسلونا با حضور در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی برابر اتلتیکو مادرید پیرامون مسائل مختلفی به صحبت پرداخت.
به گزارش AS، دنی آلوز مدافع راست تیم فوتبال بارسلونا با حضور در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی سه شنبه تیمش برابر اتلتیکو مادرید از چارچوب مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا پیرامون مسائل مختلفی به صحبت پرداخت.
مسابقه برابر اتلتیکو مادرید: "از نظرم مسابقه فردا ارتباطی به دیگر بازی هایمان برابر اتلتیکو در این فصل ندارد. سه شنبه شب مسابقه دیگری در تورنمنت دیگری است. ما باید با جدیت به مبارزه بپردازیم تا بتونیم قدرت آنها در خط دفاعی را بشکنیم. البته که می دانیم سرنوشت نهایی بازی فردا شب تعیین نخواهد شد و با هر نتیجه ای بازی برگشت باقی مانده است."
دیگو کاستا: "دیگو بازیکن فوق العاده ای است که همواره تفاوت ها را رقم می زند. اگر می توانستم او را به بارسا می آوردم زیرا علاوه بر گلزنی به شدت بازیکن پرتلاشی است که گزین های جدیدی را هنگام مسابقه پیش روی شما قرار می دهد.البته که اتلتیکو بازیکنان تاثیر گذار و باکیفیت دیگری نیز دارد"
طرفداران بارسلونا: "انتقادات من از هواداران واضح و روشن بود. من گفته بودم که هنگامی که نتایج خوبی کسب نمی کنیم و یا از حریفان عقب هستیم، آنها کمی کمتر از انتظار من به تشویق تیم می پرداختند. ما در مسیر رسیدن به موفقیت و قهرمانی فراز و نشیب زیادی خواهیم داشت و باید هوداران به ما کمک کنند تا به همراه هم برای سربلندی بارسلونا تلاش کنیم."
جنجال های داوری: "ما به این بحث و جدل ها عادت کرده ایم و این صحبت ها فقط باعث افزایش انگیزه ما خواهد شد. این قسمتی از زندگی ما شده است که هر زمان پیروز شویم عده ای می گویند به خاطر کمک داور بوده است و هر بار نیز که شکست می خوریم، می گویند که دوران بارسلونا تمام شده است. ما با این صحبت ها کنار آمده ایم و دیگر تاثیری روی عملکرد ما نمی گذارد."
مقطع پایانی فصل: "نسبت به سال گذشته در وضعیت بهتری قرار داریم. ما در طول این فصل لغزش هایی داشته ایم اما نکته مهم این است که هنوز هم در تمام رقابت ها شانس قهرمانی داریم. فکر می کنم که در هفته های اخیر در بهترین فرم آمادگی مان قرار گرفته ایم و باید نهایت تلاش خود را در ماه های سرنوشت ساز و پایانی فصل انجام دهیم تا دوران موفقیت هایمان برای یک سال دیگر به طول بینجامد."
اینیستا: "شگفت انگیز است. شاید شما به خاطر اینکه هم تیمی او هستم حرف من را نپذیرید اما از نظر من هم او و هم ژاوی در سال های گذشته باید به توپ طلا می رسیدند. آنها دو بازیکن ماندگار در تاریخ بارسلونا هستند و اگر تاکنون برنده این جایزه نشده اند، نشان می دهد که مکانیزم توپ طلا باید تغییر کند."
شایعات پیرامون مدافع راست جدید بارسلونا: "آنها برای سه سال است که به دنبال چنین بازیکنی هستند اما این اتفاق تاثیری روی من ندارد. باشگاه کار خودش را می کند و طبیعی است که وقتی به پایان قرارداد بازیکنش نزدیک می شود برای او به دنبال جانشین بگردد. باز هم می گویم که این صحبت ها طبیعی است. البته که من در اینجا خوشحال هستم و می خواهم که برای مدت بیشتری در اینجا بمانم."
نیمار: "وضعیت او کاملا طبیعی و نرمال است اما اتفاق جالب در مورد او تطبیق یافتن بیش از اندازه سریع او در تیم بود. شما باید به سختی های کار او توجه کنید. او از کشور، فرهنگ و محیط دیگری بدین جا آمده است. در ابتدای فصل همگان پیوستن او به بارسا را تحسین می کردند اما الان می گویند که بیش از اندازه برای او خرج شده است و این در حالی است که پول های به مراتب بیشتری برای بازیکنانی که ارزش آن را نداشتند، خرج شده است. می خواهم بگویم که در نهایت این مردم هستند که عملکرد یک بازیکن را آن هم تنها در زمین فوتبال ارزیابی می کنند و درسی که من در این مدت آموخته ام این است که در فوتبال شما همواره و پیوسته باید در زمین چمن مسابقه خودتان را برای دیگران ثابت کنید."
+++++++++++++++++++++
عناوین مهم روزنامه های اسپانیا ( دوشنبه 11 فروردین 1393 )
روزنامه ال موندو دیپورتیوو ( کاتالونیا - بارسلونا ) :

hzg9_mundodeportivo.3.jpg

نیمار این جام را می خواهد
نیمار می خواهد در بهترین فرم خود برابر اتلتیکو آماده شود و برای این بازی مهم لحظه شماری می کند
او می خواهد در این بازی تعیین کننده به بارسا جرقه ای وارد کند
والدز در سفر خود به آلمان امروز تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت
CR7 در بازی احساس خوبی ندارد ( اشاره به مصدومیت رونالدو )
نمایش زیبای همیلتون به عنوان **** مرسدس و مقام چهارم هم به آلونسو رسید
جوکوویچ در فینال میامی از سد نادال گذشت

روزنامه آ اس ( اسپانیا - رئال مادرید ) :

m5ha_as.3.jpg

اتلتیکو برای همه تیم ها خط و نشان کشید
نتیجه رای گیری و نظرسنجی آ اس ( قهرمان این فصل لالیگا ) : بارسا 34.81% - رئال مادرید 32.78% - اتلتیکو 32.41%
نیمار و مسی زوج خط حمله بارسا : " بازهم نیمار و مسی در کنار هم و در خانه بارسا از ابتدا به میدان خواهند رفت "
بعد از پیروزی در سن مامس : " اتلتیکو قدرت خود را برای فتح لالیگا افزایش داد و از سد یکی از تیم های سخت عبور کرد "
طرح و نقشه مادرید : " برای حذف بوروسیا "

روزنامه اسپورت ( کاتالونیا - بارسلونا ) :

l6rc_sport.3.jpg

بازی ساز ها در برابر جنگجویان
24 ساعت تا بازی لیگ قهرمانان اروپا ( بارسا - اتلتیکو )
تاتا : " بارسا باید در نیوکمپ کار را یک سره کند "
سیمئونه : " ناب ترین سبک بازی , سبک بازی گواردیولا بود "
مارتینو نیز برای مهار ویا نقشه هایی دارد
اتلتیکو نیز با پرخاشگری و همراه با جدالی فیزیکی به نیوکمپ می آید و با بارسا به مبارزه می پردازد
والدز در آلمان امروز تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت
رونالدو و آلونسو باهمدیگر صحبت نمی کنند
فرمول 1 : " آلونسو همچنان با همیلتون فاصله زیادی دارد "
نمایش زیبای جوکوویچ برابر نادال و حذف تنیسور اسپانیایی
+++++++++++++++++
لیکس بریش داور دیدار بارسلونا - اتلتیکومادرید

لیکس بریش آلمانی که به سخت گیری در مسابقات معروف است در نیوکمپ دیدار بارسلونا - اتلتیکومادرید را سوت خواهد زد .

qqu2_67287988664614107626.jpg

این داور آلمانی دیدار های بازی چلسی - بارسلونا و بارسلونا - میلان را نیز داوری کرده است که نتیجه ی آن یک باخت و یک برد برای بارسا بوده .

Silvan

Registered User
لایک‌ها
1,172
بازی بسیار سختی فردا داریم. بعد از بایرن سخت ترین حریفمون تو لیگ قهرمانان اتلتیکو بود که از شانس بد هر دو تیم به هم خوردند.

لیاقت هر دو تیم بازی تو نیمه نهایی بود که متاسفانه یکی از این دو تا به مرحله بعد نمی رسه.

تو نیوکمپ باید ببریم چون تو وینسنته کالدرون بازی کاملا 50، 50 خواهد بود. نبود والدز بهمون ضربه میزنه ولی خدا رو شکر مسی خوب موقعی اوج گرفته فقط نسبت به فصل پیش و قبل از مصدومیتش یه مقدار تو تموم کنندگی مشکل داره هنوز... کلا نسبت به اینکه نیمار از اول بازی کنه زیاد خوشبین نیستم... ایشالله تو این بازی مثل قبل مصدومیتش و اول فصل بازی کنه.

پیش بینی خودم 3-1 یا 4-2 هست.

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
بازی بسیار سختیه! اتلتیکو استاد بستن بازی هستش. فکر کنم رائول گارسیا مصدومه و به این بازی نمیرسه. این یه پوئن مثبت به حساب میاد.
خط هافبک بسیار دونده ای دارن و جلوی خط دفاعشون رو خالی نمیکنند. بنظرم بازی کم گل هستش.
احتمال خودم تساوی بدون گل یا کم گل هستش.
2برصفر یا 2 بر یک واسه این بازی به معنی پر گل بودنشه :general105:

از اخبار نقل و انتقالات هم تمایل بارسا برای خرید تیم کرول هستش.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
من میگم بازی اول رو 1-0 میبریم و بازی دوم مساوی میشه صعود میکنیم
چون اتلتیکو تیمی نیس به راحتی گل بخوره

Silvan

Registered User
لایک‌ها
1,172
بازی بسیار سختیه! اتلتیکو استاد بستن بازی هستش. فکر کنم رائول گارسیا مصدومه و به این بازی نمیرسه. این یه پوئن مثبت به حساب میاد.
خط هافبک بسیار دونده ای دارن و جلوی خط دفاعشون رو خالی نمیکنند. بنظرم بازی کم گل هستش.
احتمال خودم تساوی بدون گل یا کم گل هستش.
2برصفر یا 2 بر یک واسه این بازی به معنی پر گل بودنشه :general105:

از اخبار نقل و انتقالات هم تمایل بارسا برای خرید تیم کرول هستش.

با اینکه با نظرتون درباره این بازی موافقم ولی فکر میکنم این بازی برخلاف بازی های گذشته با اتلتیک پر گل بشه... دلیلشم وجود مسی آماده و نبود والدز هست.

تیم کرول هم یه مواقعی خیلی خیلی خوب هست (مخصوصا نیم فصل اول امسال) ولی کلا فکر نکنم انتخاب مناسبی باشه... من بودم صد در صد می رفتم دنبال هوگو لیوریس، کلا حیف همچین دروازبانی هست که تو تاتنهام بازی کنه.

پیدا کردن دروازبانی مثل والدز نیم فصل اول (قبل از مصدومیت اولش) واقعا سخت هست...

• Like
Reactions: rms

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
آغاز مذاکرات بارسلونا با ستاره نیوکاسل

بنابر گزارش های بدست آمده باشگاه بارسلونا در فصل نقل و انتقالات تابستانی " تیم کرول " دروازه بان نیوکاسل را در رادار خود قرار گرفته است.

p44_tim-krul-newcastle-united_3004847.jpg

بازیکن 25 ساله نیوکاسل که طی چندین فصل زیر نظر باشگاه های بزرگ و غول های کاتالان بوده ممکن است در تابستان برای احیای روحیه خود از سنت پارک جیمز جدا شود.
ویکتور والدز و مانوئل پینتو که در تابستان امسال از بارسا جدا خواهند شد ,باشگاه بارسلونا نیز به دنبال جانشینان این دو دروازه بان است , " تیم کرول " می تواند در کنار مارک تراشتگن به عنوان دو سنگربان فصل آینده قهرمان لالیگا به غول های کاتالان بپیوندند.
به نظر می رسد که " کرول " برای بازیابی روحیه خود و استفاده از این شانس بزرگ می خواهد با حضور در تیم های مطرح و بزرگ اروپا به روند خوب خود ادامه دهد و شانس خود را برای حضور در تیم ملی هلند بیشتر از قبل نماید. هم اکنون " کرول " که این فصل نیز برای نیوکاسل یک فصل نا امید کننده و بسیار بد بوده است با توجه به علاقه بارسلونا به این بازیکن می تواند یک فرصت بسیار ویژه برای او باشد. تیم کرول این فصل دچار افت و خیزهای بسیاری بود , یکی از سنگین ترین شکست های این دروازه بان هلندی بازی مقابل تاتنهام و ساوثهمپتون می باشد.
اتلتیکو مادرید و منچسترسیتی نیز این فصل چندین بار برای به خدمت گرفتن این دروازه بان 25 ساله هلندی با هم به رقابت پرداخته اند و بارسلونا نیز هم اکنون به جمع این رقیبان سرسخت پیوسته است.
++++++++++++++++++

کنفرانس مطبوعاتی تاتا مارتینو: الویت اول ما گل نخوردن است؛ درباره داوری و حواشی آن صحبت نمی کنم
- تاتا مارتینو سرمربی تیم فوتبال بارسلوتا با حضور در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی برابر اتلتیکو مادرید پیرامون مسائل مختلفی به صحبت پرداخت.
به گزارش AS، تاتا مارتینو سرمربی آرژانتینی باشگاه بارسلونا با حضور در کنفرانس مطبوعاتی پیش از مسابقه حساس تیمش برابر اتلتیکو مادرید از چارچوب مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا پیرامون مسائل مختلفی به صحبت پرداخت.

اتلتیکو مادرید: "حتی بدون توجه به پیروزی آنها در زمین بیلبائو هم مشخص است که آنها در تمام طول این فصل در بالاترین سطح ممکن فوتبال بازی کرده اند و در دو تورنمنت مهم هنوز هم شانس قهرمانی دارند. ما از قدرت آنها به خوبی اطلاع داریم و می دانیم که باید برابر آن ها محتاط باشیم."

شرایط مسابقه: "سرنوشت نهایی پس از انجام 180 دقیقه مشخص خواهد شد. هدف ما در مسابقه سه شنبه شب اول گل نخوردن و پس از آن کسب پیروزی است. برای اینکه با آرامش و خیال راحت به مادرید برویم باید که از انجام هر اشتباهی برابر آنها بپرهیزیم."

برگزاری دیدار رفت در نیوکمپ: "شما باید در چنین مسابقاتی با این ذهنیت بازی کنید که دیدار برگشتی نیز وجود دارد. ما به خوبی می دانیم که گلزنی آن ها در مسابقه سه شنبه شب هزینه زیادی را برای ما خواهد داشت. شاید اگر دیدار برگشت در نیوکمپ بود اندکی شرایط به نفع مان بود اما من یاد گرفته ام که در فوتبال وقتم را درباره چیزهایی که غیر قابل تغییر است، تلف نکنم"

فشار حضور در این مرحله: "مربیگری به شجاعت بالایی نیاز دارد. همواره این را باور داشتم که شما اگر از شجاعت لازم برخوردار نیستید هیچ وقت نباید چنین شغلی را بپذیرید."

پست نیمار: "هر مربی در سر خودش ایده هایی دارد و بر اساس آن بازیکنان را به میدان می فرستد. نیمار به خوبی می داند که هنگامی در جناح راست بازی می کند که تیم به تلاش و فداکاری زیادی در آن منطقه نیاز دارد و مشکل از این بابت نداریم."

حواشی و جنجال های داوری: "ما این فصل با داوران مختلفی رو به رو شدیم و بازیکنانم به خوبی خودشان را با هر شیوه قضاوتی چه به سود یا ضرر ما سوت زده است، تطبیق داده اند. دوست دارم که اینجا بیشتر در ارتباط با خود فوتبال صحبت کنم تا حواشی آن. من در اسپانیا یک تازه وارد محسوب می شوم و برای همین است که تلاش کردم در این فصل تا آن جایی که در توان دارم از جنجال ها و حواشی پرهیز کنم. برای مثال من صحنه بین بوسکتس و په په را بار ها و بار ها، بیش از آن اندازه که حتی تصورش را کنید، مشاهده کردم و حرف های زیادی در این زمینه دارم اما بر خلاف میل باطنی ام و به دلیل آن چه که گفته ام، بازهم در این زمینه سکوت می کنم."

گفتنی است دیدار دو تیم سه شنبه شب از ساعت 23:15 به وقت تهران در استادیون نیوکمپ و با سوت فلیکس بریش آلمانی آغاز خواهد شد.

++++++++++++++++
خبر اومده که کاستا ضاهرا" تو تمرینات مصدوم شده واز تمرین دست کشیده
بازی فردا رو 2بر0 میبریم شاید بیشتر زدیم

• Like

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270

B.l.a.c.k

Registered User
لایک‌ها
27
امشب بارسلونا برندست
یه مسی داریم به کل تیمشون میخوره:D

• Like

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
دیه گو کاستا ممکنه نرسه ، دیروز هم انفرادی تمرین کرده ، بهر حال بازی هم بکنه زیاد آماده نیست و این خبر خوبیه .
امیدوارم پدرو تو ترکیب باشه ...

.

• Like
بالا