• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مارک بارترا.............
ولی از من گفتن

این بارسلونا باز هم گل خواهد خورد.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
سر گل زدیم:)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
دني الوز ريده توپ دستش نيمده سانت ميكنه !
سانت هم بلد نيست

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
خاک عالم بر سرمون کنن

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دیدید گفتم بارسا گل میخوره. پرونده بارسا هم بسته شد و جام به رئال رسید.

بارسلون چوب اشتباهات سرمربی رو باز هم خورد. بخصوص تو ترکیب اولیه که باز هم با شیوه دفاعی اومد بازی کنه و کماکان هم داره ارسالهای هوایی میکنه

من فکر میکردم فقط دیوید مویس هست که میگه برید سانتر کنید.

یه پاس عمقی دادن زدن به تیر دروازه. اگه از اول بازی همین کار رو میکردن الان خیلی اوضاعشون بهتر بود.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
دنی به تنهایی کل اضافه رو از دست داد.
دو تا گل از سمت خودش بود.
فقط هم سانتر سانتر سانتر.
عصبی میشم سانتر میبینم

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
تمام شد.
کاپ با تاتا و یه بخشی از تیم رفتن که رفتن

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خب من فکر میکنم پرونده مارتینو تو بازی امشب بسته شد. انصافا بارسلون امشب خوب نبود
درسته یک گل از روی کرنر زد و یه تیر دروازه هم زدن اما فرصتهای رئال بیشتر بود. اونا چندین بار دروازه بارسلون رو به خطر انداختن ولی بارسلونایی ها خیلی موفق نبودند

من واقعا نفهمیدم چرا این مارتینو اصرار به تاکتیک سانتر از جناحین داشت !! واقعا وقتی رو به تاکتیک ارسال عمقی اورده بودن موفق تر بودند.

یا تعویض البا و اوردن ادریانو !! یه حرکت مثبت هم این ادریانو انجام نداد. باز البا چندین و چند بار از کنار حرکتهای مثبتی انجام داد

به هر حال باخت هم حزئی از فوتباله

و اینو هم باید در نظر گرفت که رونالدو امشب بازی نمیکرد. چه بسا اگه رونالدو بود گلهای بیشتری میزدن با این خط دفاع داغون بارسا

من خیلی دوست دارم کلوپ بیاد منچستر اما اگه به بارسلون هم بیاد از این بازیکنا در کنار یکی 2 تا مدافع خوب تیم واقعا وحشتناکی میتونه بسازه

Last edited:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
:general112: ناموسا" گلریی که 39 سالشه و اینهمه سال دروازبانی میکنه؟؟نه خداییش گل اول توپی بود که بخوره؟! یعنی اویر 25 ساله تو دروازه بود اونو میگرفت
گل دومی هم دیگه تابلو هست بازیکنی که با زور اینا بیاد تو ترکیب (مصدومیت از ناحیه رباط داره )همین میشه تو استارت کم میاره . درست تو همین استارت اولی که گام برداشت نتونست بدوه .خب کم اوردی بزن بازیکن رو تا اینطور نشه .جالب اینجاست گلر هم واقعا" تو این صحنه گلکاشته انگار میخواد مرغ بگیره ای خدا
سرم درد گرفت از بس عصبی شدم .تاتا هم اگه شانس موندن داشت با این باخت و جام نگرفتن کمپلت پروندش بسته شد
دیدید چاره اینطور بازی کردن تیم مقابل با ضربات ارسالی کار سازه امروز اگه یه بازیکن قد بلند داشتیم ..... تا گل رو خوردن عین چی وا شدن
اون توپ نئمار چطور نرفت تو گل:general208:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
درسته چاره دفاع اتوبوسی سانتره اما وقتی به قد خط حمله نگاه میکنیم بهتره سانتر زمینی باشه نه هوایی.
نیمه اول چندین بار البا این کار رو کرد

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
درسته چاره دفاع اتوبوسی سانتره اما وقتی به قد خط حمله نگاه میکنیم بهتره سانتر زمینی باشه نه هوایی.
نیمه اول چندین بار البا این کار رو کرد
درسته .یه چند درصدی هم با شانس میخواستن انجام بدن که مثلا" اشتباه در جای گیری بازیکن حریف یا بد دفع کردن توپ ارسالی توسط حریف
در مورد این تعویض البا و اومدن ادریانو هم واسه این بود که از اون سمت شده بود اتوبان .ادریانو رو اورد که اون سمت رو ببنده
وبه نظر اینکارو کرد .ولی میتونست ادریانو روبیاره بجای فابرگاس که چند هفته ای کلا" انگار تو کما هست.بعد البا رو یه خط میبرد جلو
سوا از اینا ولی ضربه سر بارترا عالی بود .که حیف شد اون اشتباه رو انجام داد و باید بازیکن رو میزد با این مصدومیتی که داشت

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
از اینکه میبینم بارسلونا به این اوضاع دچار شده اصلا خوشحال نیستم . توی اوج بودن بارسلونا باعث تلاش بیشتر رئال میشه . امشب رئال باری رو منطقی کنترل کرد و برد ( اون آخرش شانس هم آورد البته ) به هرحال من خودم فکر می کردم بارسلونا واقعا بتونه جام حذفی رو حداقل بگیره . اما به نظر میرسه شاید جام نگرفتن امسال بارسلونا بهترین اتفاق برای هواداراش باشه چون میتونن تیم رو واسه فصول آینده از نو بسازند.

reza-shayer

Registered User
لایک‌ها
71
درسته .یه چند درصدی هم با شانس میخواستن انجام بدن که مثلا" اشتباه در جای گیری بازیکن حریف یا بد دفع کردن توپ ارسالی توسط حریف
در مورد این تعویض البا و اومدن ادریانو هم واسه این بود که از اون سمت شده بود اتوبان .ادریانو رو اورد که اون سمت رو ببنده
وبه نظر اینکارو کرد .ولی میتونست ادریانو روبیاره بجای فابرگاس که چند هفته ای کلا" انگار تو کما هست.بعد البا رو یه خط میبرد جلو
سوا از اینا ولی ضربه سر بارترا عالی بود .که حیف شد اون اشتباه رو انجام داد و باید بازیکن رو میزد با این مصدومیتی که داشت

یه لحظه یاد کارتون میگ میگ افتادم. چه سرعتی داره این بیل. نابود کرد بارترا رو

reza-shayer

Registered User
لایک‌ها
71
از اینکه میبینم بارسلونا به این اوضاع دچار شده اصلا خوشحال نیستم . توی اوج بودن بارسلونا باعث تلاش بیشتر رئال میشه . امشب رئال باری رو منطقی کنترل کرد و برد ( اون آخرش شانس هم آورد البته ) به هرحال من خودم فکر می کردم بارسلونا واقعا بتونه جام حذفی رو حداقل بگیره . اما به نظر میرسه شاید جام نگرفتن امسال بارسلونا بهترین اتفاق برای هواداراش باشه چون میتونن تیم رو واسه فصول آینده از نو بسازند.

باید یه مربی بزرگ بیارن در سطح یورگن کلوب. نه کسی که هیچی نمیتونه به تیم اضافه کنه
زمان گواردیولا اسم بارسا میومد تن همه میلرزید اما الان از گرانادا هم میخوره

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
البته داداش چند تا نکته هست لازم دونستم بگم

1 - اگه ما توی اون صحنه دقایق آخر روی ضربه نیمار شانس اووردیم بارسا هم روی شوت لوکا مودریچ شانس اوورد اون هم دقیق به تیرک خورد

2 - این که میگید برای فصل بعد اگه تحریم و جریمه فیفا تصویب و عملی بشه بارسا تا 2 سال دیگه نه هیچ بازیکن و نه هیچ مربی نمیتونه بخره نه تمدید کنه !!!
ای خدا.....
:)

messi2011

Registered User
لایک‌ها
844
فک نکنم فیفا همچین کاری بتونه بکنه

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
البته داداش چند تا نکته هست لازم دونستم بگم

1 - اگه ما توی اون صحنه دقایق آخر روی ضربه نیمار شانس اووردیم بارسا هم روی شوت لوکا مودریچ شانس اوورد اون هم دقیق به تیرک خورد

2 - این که میگید برای فصل بعد اگه تحریم و جریمه فیفا تصویب و عملی بشه بارسا تا 2 سال دیگه نه هیچ بازیکن و نه هیچ مربی نمیتونه بخره نه تمدید کنه !!!
اون شوت چند سانت هم اینور تر بود به دست پینتو میخورد .تازه هم کناره بیرونی تیرک خورد
دوسال نیست 1سال هست یعنی نه تو تابستان میتونه بگیره نه تو زمستان
تمدید میتونه بکنه و فقط خرید نمیتونه انجام بده

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دقیقا بهروز جان . تنها نکته مثبتش همینه
امشب رئال مستحق قهرمانی بود. هم بهتر بود. هم موقعیت هاش بهتر بود . هم منطقی تر بازی کرد و اسیر احساسات نشد. و مهمتر از اون بدون رونالدو بود.
حالا شاید رئالیها به این نتیجه رسیده باشن که میشه رئال بود بدون رونالدو..
چون اصلا مشخص نیست فصل بعد این بازیکنا (مسی و رونالدو) در تیمهای خودشون هستند یا نه

بالا