• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
سلام
میشه بگید بارسا برای فصل بعد چه بازیکنایی رو مد نظر داره؟؟؟
سلام
خیلی ها هستن که در حد شایعه هست و به طور جدی فعلا" معلوم نیست
ولی گلر منشن گلادباخ تراشتگن و اون هافبک تحاجمی جوان کراوسی الن هیلووییچ 100 در100 .توافقات انجام شد و در بعضی رسانه ها هم گفت میشه قرارداد داخلی نوشتن

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
یکمی به نوشته هام توجه کنی میفهمی منظورم چی بوده عزیز
دوباره نوشته رو بخون و سرسری یهو نظر ننویس چون باب میلت نبوده زود بدون توجه به نوشته میای نظرتو مینویسی

اتفاقاً پستتون رو دقیقاً خوندم. فقط همین یک خطش در مورد تاتا بود.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
اتفاقاً پستتون رو دقیقاً خوندم. فقط همین یک خطش در مورد تاتا بود.
تاکتیک تاتا جواب هم داد فقط محاجمان ما استفاده نکردن ولی مدافعان اونا حی اشتباه کردن .تو چند پست قبلی که به یکی از دوستان گفتم که این ارسالها هم تو شانس دخیل هم اونا مدافعاشون اشتباه میکنند که اینطور شد
حالا چه بخوای چه نخوای و چه از تاتا خوشت نمیای و چه از ارسالها و ارسالهای بیکیفت و تاکتیکش خوشت نمیاد
بازی با ویا ریال تاکتیکش جواب داد و از رو ارسال و سانتر موجب شد اونا اشتباه کنند .مهم 3 امتیاز بود که گرفتش
فردا تو جدول نمیگن و جلو اون 3 امتیاز درج نمیکنند که ارسالها بیکیفت و شانسی بود

Last edited:

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
حالا چه بخوای چه نخوای و چه از تاتا خوشت نمیای و چه از ارسالها و ارسالهای بیکیفت و تاکتیکش خوشت نمیاد
بازی با ویا ریال تاکتیکش جواب داد و از رو ارسال و سانتر موجب شد اونا اشتباه کنند .مهم 3 امتیاز بود که گرفتش
فردا تو جدول نمیگن و جلو اون 3 امتیاز درج نمیکنند که ارسالها بیکیفت و شانسی بود

پس اگه نظر شما اینه، من تنها حرف شما رو در پست قبلیم تأیید کردم. راستش من احساسی نسبت به تاتا ندارم، اما فک کنم شما خیلی ازش خوشتون می آد که با شوخی من اینطوری رگ گردنتون بیرون زد. :)

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
پس اگه نظر شما اینه، من تنها حرف شما رو در پست قبلیم تأیید کردم. راستش من احساسی نسبت به تاتا ندارم، اما فک کنم شما خیلی ازش خوشتون می آد که با شوخی من اینطوری رگ گردنتون بیرون زد. :)
اتفاقا" خیلی خوشم میاد ازش . مربی ارام .و خوبیه
یه مربی اومد که یکمی در تاکتیک بارسا عوض داره میکنه و همش یک نواخت نیست تازه با این مهر ها اینطور نتیجه گرفته . تیمی که یک نواخت بازی میکنه تیم حریف کاری نسبتا" اسونی میتونه داشته باشه .نمونه بارز بایرن رو ببین مخلوطی کار میکنه تیکی تاکا و ارسالها (میدونم مهره هاشو داره ولی بارسا نداره)
بعضی از طرفداران بعضی که چه عرض کنم 89 درصد از طرفدارن ازش بدشون میاد میگن کار بلد نیست و اونو به دوره پپ مقایسه میکنند .که واقعا" ظلمه در حق این مربی و این دوره
چندین چند بار این حرفارو تکرار کردم ولی بازم میگم دوره زمان پپ همه از دم جوان و فوقالعاده مچ شده بودن و نیمکت خیلی خوبی داشتن نسبت به امسال و تازه مهرهای هم اضافه شده بود به اون دوره تیم
الان تاتا وقتی اومد نزدیک 1ماه به بازیها مونده بود اضافه شد و تازه تیم جوان نیست و مهرها کم و مصدومیت زیاد
دیگه حرفا تکراری شده
خلاصه باید به تاتا فرصت داد و اگر میخوای از مربی تیم توقع داشته باشن باگر دیدن مهره و موارد لازم رو داشت اگه کاری نکرد حق دارن ولی الان که وضعیت نیمکت و بازیکنان اینطور نمیشه به این شدت به مربی تیم خرده گرفت(اینو میدونم تیم بارسا هست وباید قهرمانی بیاره)
اوهه زیاد شد ببخشید سرتو به درد اورد:)

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
گزارش تصویری: مراسم یادبود تیتو ویلانوا در کلیسای اصلی شهر بارسلونا
در مراسمی که امشب به یاد تیتو ویلانوا با حضور چهره هایی نظیر بازیکنان تیم اصلی بارسلونا، روسای باشگاه بارسلونا در 6 دوره اخیر، یوپ هاینکس سرمربی اسبق باشگاه بایرن مونیخ، اریک آبیدال مدافع بارسا و چهره های سرشناس دیگر کشور اشپانیا و کاتالونیا در کلیسای اصلی شهر بارسلونا برگزار شد. همچنین در این مراسم جوردی رورا دستیار تیتو در بارسلونا، جوزپ ماریا بارتومئو ریاست باشگاه و آدریا و کارلوتا فرزندان نوجوان ویلانوا سخنرانی کردند. در ادامه گزارش تصویری این مراسم را مشاهده می نمایید.

1398707880_629998_1398708633_album_grande.jpg
1398707880_629998_1398708634_album_grande.jpg
1398707880_629998_1398708635_album_grande.jpg
funeral-Tito-Foto-Manel-Montil_54407345900_54115221152_960_640.jpg
1398707880_629998_1398708638_album_grande.jpg
1398707880_629998_1398708640_album_grande.jpg
Ambiente-en-la-explanada-princ_54407344952_54115221152_960_640.jpg
Ambiente-en-la-explanada-princ_54407344558_54115221152_960_640.jpg
Ambiente-en-la-explanada-princ_54407344568_54115221152_960_640.jpg
Ambiente-en-la-explanada-princ_54407344573_54115221152_960_640.jpg
Funeral-de-Tito-Vilanova-a-la-_54407347948_54115221152_960_640.jpg
Emotivo-discurso-de-Jordi-Rour_54406431681_54115221152_960_640.jpg
Funeral-de-Tito-Vilanova-a-la-_54406431686_54115221152_960_640.jpg
Funeral-de-Tito-Vilanova-a-la-_54407347636_54115221152_960_640.jpg
Funeral-de-Tito-Vilanova-a-la-_54407345396_54115221152_960_640.jpg
Funeral-de-Tito-Vilanova-a-la-_54407345406_54115221152_960_640.jpg
Funeral-de-Tito-Vilanova-a-la-_54407345411_54115221152_960_640.jpg

tarafdari.com

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

دنی آلوز: اسپانیا خود را جهان اول معرفی می کند اما در برخی مسائل بسیار عقب مانده است!
حادثه نژاد پرستانه یکشنبه شب علیه دنی آلوز در جریان دیدار بارسلونا و ویارئال توجه جهانیان را به خود جلب کرد و اکنون خود بازیکن برزیلی به رادیو Globo اذعان کرده که از تأثیرات حرکتش شگفت زده شده است.
دنی آلوز در این مورد گفت: "من از حمایت همه شگفت زده شدم. آن حرکت، چیزی بود که من بدون فکر کردن به تأثیراتش انجام دادم. جهان تکامل یافته است و ما هم باید با آن تکامل یابیم."

این مدافع همچنین نظرش را در مورد اینکه چگونه باید با فردی که موز پرتاب کرد برخورد شود، اعلام کرد: "اگر می توانستم، عکس آن هوادار را در اینترنت قرار می دادم تا خجالت بکشد."

آلوز همچنین از فرصت استفاده کرد تا طعنه ای هم به فیفا بزند: "فیفا باید بیشتر از لاماسیا در مورد چیزهای مهم تر زیادی فکر کند. آنها باید به اتفاقات بسیار جدی تری توجه کنند."

این بازیکن 30 ساله از جامعه اسپانیا هم گلایه مند بود: "در این کشور علیه خارجی ها نژاد پرستی وجود دارد. آنها کشور را به عنوان جهان اول معرفی می کنند، اما در برخی مسائل بسیار عقب مانده اند."
+++++++++++++

هنریک لارسون: رونالدینیو بزرگ ترین بازیکنی بود که من در کنارش بازی کردم؛ او شگفت انگیز است
هنریک لارسون مهاجم سابق بارسلونا می گوید، رونالدینیو بزرگترین بازیکنی بوده که او در کنارش بازی کرده است.
به گزارش بخش انگلیسی سایت گل، ستاره سابق تیم ملی سوئد دوستی نزدیکی با رونالدینیو دارد، لارسون 42 سال می گوید رونالدینیو یکی از بازیکنان افسانه ای جهان است.

لارسون در آخرین قسمت ویدیو خاطراتش می گوید: " بزرگ ترین بخش فوتبال من، بازی در کنار رونالدینیو بود. وقتی من به بارسلونا رفتم او در اوج فوتبالش قرار داشت، او خیلی فوق العاده بود، پاس هایی در بازی میداد که من تا به حال ندیده بودم، او شگفت انگیز بود.
من بسیار مفتخر هستم که او من را بت خود صدا می کرد، او یک بار به من گفت بازی هایم را در جام جهانی 94 تماشا می کرده. من باید بگویم او یکی از شگفت انگیز ترین بازیکنانی است که من تا به حال دیده ام."

هنریک لارسون به همراه بارسلونا در سال 2006 قهرمان لیگ قهرمانان شد، در دیداری که بارسا با دو گل موفق شد آرسنال را شکست دهد.
او می گوید آن شب، بهترین شب زندگی حرفه ایش بوده است.

او ادامه می دهد: " من در آغاز زیاد خوشحال نبودم، مطمئن نبودم می توانم بازی کنم یا خیر، چون برای قرار گرفتن در ترکیب باید با یک بازیکن رقابت می کردم و در آن زمان او لیونل مسی بود.
لئو خیلی جوان بود، فرانک ریکارد باید بین من و او یکی را انتخاب می کرد، مسی به جایگاه رفت و من روی نیمکت نشستم.
من بسیار خوش شانس بودم که توپ اتوئو از خط دروازه رد شد و بلتی گل دوم را به ثمر رساند، حالا امروز هر بار آهنگ لیگ قهرمانان به گوشم می رسد لبخندی بزرگ بر روی چهره ام می نشیند، قهرمانی در لیگ قهرمانان بعد از قهرمانی جام جهانی بزرگ ترین چیزی از است که شما می توانید در فوتبال به دست بیاورید."

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

ادعای فرانسوی ها: دنی آلوز در راه پاریسن ژرمن

گزارش ها در فرانسه حاکی از آن است که دنی آلوز به شدت به پاریسن ژرمن نزدیک شده است.
اکیپ در حالی ادعا می کند دنی آلوز در پایان فصل راهی پاریس می شود که یک سال تا پایان قرارداد مدافع 30 ساله برزیلی با بارسلونا باقی مانده است.

هر چند دنی آلوز پیش از این اعلام کرده بود که دوست دارد کفش هایش را در نیوکمپ آویزان کند اما به نظر می رسد انتقال آلوز برزیلی به پاریسن ژرمن باعث می شود تا بارسلونا بتواند به راحتی هم وطنان او، تیاگو سیلوا و لوکاس را مورا را به نیوکمپ بیاورد.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
آلوز همچنین از فرصت استفاده کرد تا طعنه ای هم به فیفا بزند: "فیفا باید بیشتر از لاماسیا در مورد چیزهای مهم تر زیادی فکر کند. آنها باید به اتفاقات بسیار جدی تری توجه کنند
یعنی الوز رو دوستش دارم واسه این زبونش جواب همه رو میده

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
به مربی تیمم واقعا" اگر قبلا" 80 درصد قبولش داشتم الان 100 درصد قبولش دارم
دیشب بعد از چند سال بازی غیر تیم خودم دیدم (البته فقط امسال یه بازی منشن گلادباخ رو دیدم)
یعنی پپ به معنای واقعی چیزی فراتر از اونور بدتر بود .تیمت که ماشاالله مهره داره دفاع همه بلند قد و قدرت بدنی بالا و نیمکت عالی اونطور بازی کنه تیمت
تاتا مارتینو بنده خدا با این دفاع داغون و نیمکت بد اینطور بود:general703:
کجا اون دوستان که میگفتن پپ بیاد:general710::general711::general703:

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
به مربی تیمم واقعا" اگر قبلا" 80 درصد قبولش داشتم الان 100 درصد قبولش دارم
دیشب بعد از چند سال بازی غیر تیم خودم دیدم (البته فقط امسال یه بازی منشن گلادباخ رو دیدم)
یعنی پپ به معنای واقعی چیزی فراتر از اونور بدتر بود .تیمت که ماشاالله مهره داره دفاع همه بلند قد و قدرت بدنی بالا و نیمکت عالی اونطور بازی کنه تیمت
تاتا مارتینو بنده خدا با این دفاع داغون و نیمکت بد اینطور بود:general703:
کجا اون دوستان که میگفتن پپ بیاد
عكس آواتارت رو ببين ميفهمي

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
دختر تیتو چقدر شبیه میلا کونیس هستش
خبرهای خوشی در راه است. بارسا خیلی جدی پیگیر خرید آیمریک لاپورته و زونیگا شده. هر دوشون رو قبول دارم. مخصوصا زونیگا

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
دختر تیتو چقدر شبیه میلا کونیس هستش
خبرهای خوشی در راه است. بارسا خیلی جدی پیگیر خرید آیمریک لاپورته و زونیگا شده. هر دوشون رو قبول دارم. مخصوصا زونیگا
جدا؟
عکسشو بزار اگه منشوری نیس :دی

Sent from my GT-I9300

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
عكس آواتارت رو ببين ميفهمي
به هیچ عنوان ربطی به در گذشت تیتو نیست
اقا باشه بگیم در غم مرحوم تیتو بود
چرا این دفاع رو اینطور چیدی ؟ به یک گل نیاز داشت (نیاز نبود که ترکیب اینطور بچینه )که گل اول رو میزد تیم حریف دفاع رو باز میکرد و کمی استرس و ترسی به تیم مقابل وارد میشد
اخه دفاع 3 نفر که سالهاست منسوخ شده چطور واسه یه بازی این دفاع رو میذاری که چپ راست با هر حمله اسیب پذیره
بدون تعصب به پپ و اون دوره که واسه بارسا زحمت کشید . باید گفت فراتر از بدتر کار کرد

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
پنج بازیکن برتر خارجی تاریخ بارسلونا
بارسلونا در طول تاریخ خود همواره به داشتن بازیکن آکادمی و پرورش استعدادهای بومی مشهور بوده است.
ما در اینجا قصد داریم به مرور پنج بازیکن برتر خارجی این تیم در تمام دوران بپردازیم، بدون شک این لیست می تواند بسیار طولانی تر باشد چرا که در طول تاریخ بازیکنان خارجی بزرگی در این تیم به میدان رفته اند :

ivi5_12345.jpg

روماریو: گلزن برزیلی در دوره ای که کرایف سرمربی بارسلونا بود ستاره اول کاتالان ها محسوب می شد گر چه در دوره او بازیکنان بزرگی همچون رونالد کومان، هریستو استویچکوف، مایکل لادروپ، گئورگی هاجی و ... در بارسلونای آن زمان حضور داشتند ولی روماریو بدون شک ستاره بارسای کرویف محسوب می شد.

دیگو مارادونا: مارادونا به عقیده بسیاری بهترین بازیکن تاریخ است و گر چه بیشتر او را با پیراهن ناپولی ایتالیا به یاد می آوریم اما در بارسلونا هم هر چند کوتاه جادوی خود را به نمایش گذاشت و همین کافی بود تا در این لیست قرار بگیرد.

رونالدینیو: این برزیلی اعجوبه وقتی که بارسلونا دوران نه چندان خوبی را پشت سر می گذاشت به این تیم پیوست و بارسلونای رایکارد را به بهترین تیم دنیا تبدیل کرد. او نیز جزو بهترین های تاریخ بارسلونا محسوب می شود.

یوهان کرایف: اهمیت کرایف در تاریخ بارسلونا به قدری است که می توان تاریخ بارسلونا را به قبل و بعد از او تقسیم کرد .این هلندی نابغه در دوران بازیگری کاتالان ها را به اوج رساند و حتی در مقام سرمربی هم پایه های بارسلونای کنونی را پی ریزی کرد.

لیونل مسی: چه کسی می تواند بالاتر از همه بهترین بازیکن تاریخ بارسلونا لقب بگیرد؟ کینگ لئو هنوز 26 سال دارد و هم اکنون بهترین بازیکن تاریخ بارسلونا و یکی از بهترین های تاریخ فوتبال محسوب می شود

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
خودت گوگول کن :general310:
mila kunis
خسته نباشی :-D میلا کونیس رو که خودم میشناسم...دختر تیتو رو گفتم.
آها دیدم الان عکسای مراسم ختم تیتو رو تو کلیسا...آره شبیه.
Sent from my GT-I9300

بالا