• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
هازارد ارزش داره . با فروختن الکسیس و... پولش جور میشه
فقط نباید دوباره همش بچسبن به خط میانی . باید دفاع رو هم ترمیم کنن

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
ویژه : جلسه فوری پدر لیونل مسی و سران بارسلونا
پس از کش و قوس های فراوان به نظر می رسد که پرونده تجدید قرارداد لئو مسی با بارسا پایانی خوش خواهد داشت.
کمتر از دو ساعت پیش خورخه مسی پدر لئو که مدیر برنامه های وی نیز محسوب می شود در ساختمان مرکزی باشگاه بارسلونا به منظور بهتر کردن قرار داد لیونل مسی با خاویر فائوس نایب رئیس اول بارسلونا و همچنین آنتونی روسیچ یکی از مدیران بلندپایه این باشگاه وارد مذاکره شد.

9d77e66c-2ec9-4689-9e6e-3d75fd2293b0-cb.Jpeg

در پایان این مذاکرات نه پدر بازیکن و نه مدیران بارسا حاضر به اظهار نظر در مورد این جلسه نشدند .
اما طبق اخبار موثقی که روزنامه موندو دپورتیوو دریافت داشته نتایج این جلسه بسیار مثبت بوده و لئو مسی و بارسلونا در آستانه رسیدن به یک توافق قطعی قرار دارند .
هم بارسلونا و هم مسی قصد دارند تا قبل از پایان یافتن مسابقات لالیگا و مهمتر از آن ، قبل از شروع جام جهانی به یک توافق قطعی در این زمینه دست یابند.
رئیس باشگاه بارسلونا آقای بارتومئو به دلیل سفر به زوریخ برای دیدار با جوزپ بلاتر رئیس فیفا نتوانست در این جلسه حضور داشته باشد.

منبع خبر :ای اسپورت
++++++++++++++
فوری : ادعای TV3 ؛ دو شرط اصلی لئو مسی برای تجدید قرارداد با بارسلونا

2 شرط اصلی مسی برای تمدید قرارداد با بارسلونا

لحظاتی پیش به اطلاع رساندیم که یک جلسه فوری بین پدر مسی و سران بارسا به منظور بهتر کردن قرارداد مسی در ساختمان مرکزی باشگاه بارسلونا برگزار شده است .
zb1m_6awj_32d8379a9d2d11e3a0f30e2ec771c42e_8.jpg

هنوز خروجی این جلسه از طرف هیچکدام از طرفین اعلام نشده ، اما دقایقی پیش شبکه TV3 در خبری فوری اطلاع داد که دو شرط اصلی که پدر مسی برای تجدید قرارداد پسرش به اطلاع مدیران رسانده بدین شرح است :
1- جذب سرخیو آگرو در تابستان جاری
2- تمدید قرارداد با پینتو که بهترین دوست مسی در بارسلونا محسوب می شود.

قرارداد فعلی مسی تا سال 2018 اعتبار دارد و در صورت تجدید ، مسی با 250 میلیون دلار درامد در طی 5 سال به گران ترین بازیکن دنیا بدل خواهد شد.
باید ببینیم که واکنش مدیران بارسا به این دو درخواست مسی چه خواهد بود .
+++++++++++++++
هازارد : اگر بارسلونا من را بخواهد به بارسلونا می روم.

هازارد که چندی پیش با مورینیو اختلاف پیدا کرده بود ، در مورد پیوستنش به بارسلونا گفت : من آماده رفتن هستم ، اگر من را بخواهند به آنجا خواهم رفت.

hazard0605.jpg

یکی از دوستان هازارد نیز اعلام کرد که ادن هازارد علاقه مند به پیوستن به آّبی و اناری ها می باشد.این بازیکن 23 ساله در سال 2012 با مبلغ € 32،000،000 از لیل به چلسی پیوسته بود.

منبع:بارسا نیوز
+++++++++++++++
ادعای Bild: خاوی مارتینز می خواهد از بایرن مونیخ جدا شود / مقصد بارسلونا؟

عصر امروز رسانه های آلمانی فاش کردند که خاوی مارتینز می خواهد از بایرن مونیخ جدا شود.

بازیکن سابق اتلتیک بیلبائو در سال 2012 با مبلغ 40 میلیون یورو به جمع باواریایی ها پیوست. این بازیکن 25 ساله در اولین فصل حضورش در آلیانز آرنا به یک سه گانه تاریخی و بی سابقه دست یافت و به یکی از عناصر جدایی ناپذیر تیم هاینکس بدل شد.

1yyq_d7106f6e-ff5e-36ea-b5e5-04f5f535cfb5_002.jpg

این بار، زیر نظر سرمربی جدید، پپ گواردیولا، ملی پوش اسپانیایی به یکی از مهره های جانبی تیم تبدیل شده است و در بازی های بزرگ به طور مداوم روی نیمکت قرار می گیرد.
از این رو، امروز Bild گزارش داد که خاوی مارتینز از مدیر برنامه هایش خواسته تا به هیئت مدیره باشگاه قصد جدایی او از بایرن و خروج از فوتبال آلمان را اعلام کند.
به نظر می رسد این خبر مورد توجه بارسلونایی ها قرار بگیرد، تیمی که در ماه های اخیر به شدت دنبال این هافبک دفاعی بوده است.

منبع خبر :طرفداری

+++++++++++++++
نامه کاپیتان پویول به اسطوره اش کاپیتان مالدینی .

پائولوی عزیز ،
این رو میدونم که هر بازیکنی روزی در فوتبال بازنشسته خواهد شد، و بعضی ها زود تر از دیگران.بهرحال، من فکر میکنم تو هیچوقت نباید بازنشسته میشدی.

n_f_c_barcelona_carles_puyol-8195841.jpeg

تو مالدینی بزرگ هستی. "خستگی ناپذیر". اما واقعیت این است که تو 40 ساله هستی و همچنان رقابت میکنی.

تو بازی خود را وقتی که من کودک بودم شروع کردی و من هیچوقت از تعریف کردن از تو دست برنداشتم. مردم میگویند وقتی که بزرگ شوی، الگوهای خود را فراموش میکنید، اما من نه. من به تعریف کردن از تو حتی بیش از پیش ادامه دادم.

من شیوه ی دفاع کردن تو را تحسین میکنم، فداکاری و نظم و انضباط تیمی، اما بیش از این ها، نوع زندگی کردن فوتبالیت را، چیزی که سعی کردم در بارسا از آن کپی برداری کنم. من هیچ وقت نمیتوانم در یک کنفرانس خبری و یا یک خطا در زمین فوتبال کلمه ی بدی از تو استفاده کنم. تو یک الگوی کامل هستی که نشان میدهی لازم نیست که برای یک مدافع خوب بودن با خشونت بازی کرد. تو نشان میدهی که کار فوتبالیست ها فقط گلزنی نیست.

تو به من نشان دادی که همیشه باید در بازی نقشی ایفا کرد، مهم نیست چه کسی حریف شما باشد. تو جوایز بیشمار و عناوین متعددی همراه با باشگاه بزرگی مثل میلان و تیم ملی ایتالیا کسب کردی. این آسان نبوده است. حالا، تو بازنشسته شدی و من ناراحتم چرا که رویایم به واقعیت نپیوست. آرزو داشتم که بتوانیم در یک تیم با هم بازی کنیم.

فوتبال دیگر مانند مالدینی در خود نخواهد دید. این فقط میلان نیست که یک بازیکن بزرگ را از دست داده است. مردمی که تو را تحسین میکنند نیز یک الگو را از دست دادند.

برای تو آینده ای پر از شادی را آرزو میکنم. ممنون از اینکه چنین شخصیتی بودی و همه ی چیزهایی که به فوتبال دادی.

کارلس پویول."

منبع خبر :طرفداری
++++++++++++++
تمرین امروز بارسا پشت درهای بسته ؛ ژاوی و دنی آلوس مصدومان جدید بارسا

تمرینات امروز بارسلونا به منظور جدال حساس با الچه در زمین ورزشی سنت خوان در دو مرحله برگزار شد که مرحله دوم آن پشت درب های بسته به انجام رسید
امروز جاناتان دوس سانتوس بازیکن جوان بارسا که مدتها مصدوم بود به تمرینات گروهی بازگشت.این در حالی بود که ژاوی و دنی آلوس که دیروز نیز بدلیل مصدومیت جزئی بصورت انفرادی تمرین کرده بودند

n_f_c_barcelona_entrenamiento_temp_2013_2014-8267541.jpeg

امروز هم به گروه ملحق نشده و همراه دیگر مصدومین بارسا یعنی پیکه ، پویول ، نیمار و آلبا به تمرینات اختصاصی مشغول شدند.

بازی بعدی بارسا در زمین الچه در روز یکشنبه ساعت 21.30 به وقت ایران برگزار خواهد شد.

+++++++++++++++++
چــــــــــــی میگی ؟!! مســــــــــی بیخیال باو پینتو تمدید؟!!!!!!!! مگه نمیبینی چه کار میکنه تو دروازه
صدرصد شایعه بیش نیست
اگئرو اوردیم نئمار کجا بذاریم؟:general505::general710::general405::general210:
ناموسا" شانس داریم ما؟ ژاوی و دنی مصدوم
دوستان فردا 4 تا بلیت گرفتم بیا بیریم واسه تیم بازی کنیم :general710::general210::general211:

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
اگه واقعا همچین چیزی بخواد خودخواهیه و باشگاه نباید باج بده بازیکن حقی نداره که انتخاب کنه کی بیاد کی نره

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
اولین ملاقات بارتومئو با بلاتر

مدیر 51 ساله ی بارسلونا، در این ملاقات درباره ی پیشرفت فوتبال و همچنین بازیکنان زیر سن قانونی و مشکلات آنها با بلاتر، به بحث و گفتگو پرداخت.
جوزپ بارتموئو، مدیر بارسا در دیداری با رئیس فیفا، جوزپ بلاتربه بحث درباره ی مدافع عنوان قهرمانی اسپانیا، پیشتر با 14 ماه محرومیت از حضور در نقل و انتقالات مواجه شد ولی با اعتراضی که به دادگاه ورزشی ارائه دادند، فعلا این حکم لعو شده و در حال بررسی های بیشتر است.

n_f_c_barcelona_la_directiva-8269503.jpeg

بارتومئو، که پس از استعفای راسل، جایگزین او شد، درباره ی مباحث زیادی با بلاتر مذاکره کرده و روند مذاکراتش را مثبت و خوب دانست.

باشگاه بارسلونا در بیانیه ای اعلام کرد: هیئت نمایندگانی به ریاست جوزپ بارتومئو، امروز برای ملاقات با جوزپ بلاتر، رئیس فیفا به زوریخ سفر کرده است.

n_f_c_barcelona_la_directiva-8269504.jpeg

این اولین ملاقات پس از روی کار آمدن بارتومئوست. در طول این ملاقات، دو طرف تاکید کردند که مقامات و مدیران فوتبالی باید در یک راستا و با هم برای پیشرفت فوتبال در سرتاسر جهان کار کنند.

در این ملاقات همچنین درباره ی موضوع بازیکنان زیر سن قانونی و مشکلات حول محور آنها نیز بحث شد که بلاتر اعلام کرد که هیچ نقشی در تصمیم کمیته ی انضباطی فیفا و روند فعلی پرونده نداشته است."

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
لیست خرید تاتا از اکتبر سال 2013
1nv0hunpr1wzv7a1v91.jpg

امضا شده توسط تونی فریکسا "ارسال کپی به ساندرو راسل"

سوبوتیچ: 17 میلیون + 2 بازی دوستانه

ورجینی: 620 هزار یورو

دوریا: 19 ساله، 7 میلیون

فیلیپه لوئیز: عدم تمایل به انتقال

نیاز به پیدا کردن مدافع چپ دیگری به غیر از آلبا و آدریانو

آردا توران: عدم تمایل به انتقال

سسک و روبرتو نیاز به زمان بیشتری برای بازی دارند

ایلکای گوندوگان: 22 میلیون یورو

سرخیو اگوئرو: 28 میلیون + 2 بازی دوستانه + یک بازیکن جوان

میروسلاو کلوزه: 2 میلیون. بازی برای مدت زمان کوتاه
منبع : ویوا بارسا
+++++++++++++

هواداران بارسلونا آنچنان به انتخاب لویز انریکه واکنش مثبتی ندارند
به نظر می‌‌رسد هواداران بلوگرانا آنچنان هم نظر مثبتی روی لویز انریکه گزینه اول باشگاه برای هدایت بلوگرانا در سال آینده نداشته باشند.
به گزارش مارکا، در نظر سنجی وبسایت مارکا از مثبت بودن انتخاب لویز انریکه برای هدایت بارسلونا سوال شده بود که ۲۷ هزار نفر از شرکت کنندگان در این نظر سنجی با انتخاب ملی‌ پوش سابق تیم ملی‌ اسپانیا مخالف بودند. در این نظر سنجی ۴۹% به انتخاب انریکه رای منفی‌ و ۵۱ % رای مثبت داده بودند. گفتنیست که آندونی زوبیزارتا مسول نقل و انتقالات باشگاه بارسلونا دیروز با سرمربی سلتاویگو قرار ملاقاتی داشته است و طبق شایعات انریکه به احتمال زیاد سال آینده روی نیمکت باشگاه بارسلونا خواهد نشست.

منبع : طرفداری
++++++++++
موندو دیپورتیوو: کمپانی و پوگبا، اولین اهداف بارسا در نقل و انتقالات

روزنامه ی کاتالانی فاش کرد که در جلسه ی اخیر مدیران بارسلونا، نام این دو بازیکن به عنوان اولین اهداف بارسا برای تابستان مطرح شده است.
آی اسپورت- بارسلونا قصد دارد برای تقویت تیمش برای فصل بعد، ونسان کمپانی و پائول پوگبا را در اختیار بگیرد.

به گزارش موندو دیپورتیوو، پس از جلسات مدیران باشگاه بارسلونا، کاپیتان منچسترسیتی و هافبک جوان یوونتوس به عنوان اولین اهداف آبی اناری‌ها در نقل وانتقالات انتخاب شدند.

لوییس انریکه، سرمربی فعلی سلتاویگو که انتظار می‌رود فصل بعد روی نیمکت بارسا بنشیند، به این دو نفر علاقه مند است.

البته بارسلونا برای در اختیار گرفتن این دو، کار آسانی پیش رو ندارد. کمپانی، کاپیتان سیتی است و قراردادی بلند مدت با این تیم دارد و پوگبا، روز‌های خوبی را در یووه سپری می‌کند و همچنین پیشنهاد خوبی از رئال مادرید دارد.

با این حال، با محرومیتی که یوفا برای سیتی در نظر گرفته، بارسا امیدوار است بتواند از این فرصت استفاده کند و مدافع تنومند سیتیزن ها را در اختیار بگیرد.

پوگبا نیز حدود 50 تا 55 میلیون یورو قیمت دارد که با توجه به سنش، بسیار گران محسوب می‌شود.

منبع: ای اسپورت
+++++++++++++

اقا علیرضا بیا بهت گفتم که تاتا لیست داده ولی مدیریت انجام نداده
بعد حی بهش فحش بده که خودش نخواسته
وقتی مدیریت نخواد همینه دیگه
بنده خدا 3 تا از درخواستاش دفاع بود
دو تا مدافع وسط فقط تو لیست بود که میتونستن اون دوریا رو بخرند که جوان اینده دار و خوبیه

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
اگه واقعا این درست هست تاتا بمونه به نظرم بد نیست کلا نظر بدی ندارم نسبت بهش

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
اگه واقعا این درست هست تاتا بمونه به نظرم بد نیست کلا نظر بدی ندارم نسبت بهش
مطمئنا" درسته چون همان اوایل سانتیاگو ورجینی رو میخواست که بازیکن 24 ساله دفاع وسط با سرعت بالا و بلند قد شاگرد ش بوده 680 هزار دلار اخه پوله ؟!
حداقل 10 میلیون خرج میکردن یکیش دوریا 7 میلیون و اون سانتیاگو ورجینی رو میخریدن
مطئنا" تاتا برایه فصل بعد نیست .اینطور از شواهد پیداس که انریکه 99درصد میاد
تاتا بنده خدا بدشانس بوده و هست

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
تاتا مظلوم واقع شد. حتی از خودش دفاعی نکرد. البته ما از چند سمت ضربه خوردیم
1- نابسامانی های مالی چندسال اخیر که از زمان لاپورتا شروع شد
2- طرح ریاضت اقتصادی روسل برای کم شدن هزینه ها
3- اثر رئال برای بخدمت گیری نیمار که باعث شد دست و بال باشگاه برای خرید خالی بشه
در هر صورت از شواهد مشخصه که لوییز انریکه لیست خریدش رو به باشگاه ارائه کرده.
انتشار چنین مطالبی مبین اینه که شایعات روزنامه ها همچین بیراه هم نیست و باید شایعات این روزها رو هم تا حدی جدی گرفت!

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
میگم این کمپانی هم خوبه :general404: چند سالشه؟33 اگر 10 تا بدن خوبه:general405::general710::general711::rolleyes:
پوگبا هم احتمالش خیلی کمه بیاد .بر فرض بیاد کجا میذارنش؟ جا کی؟
تصور کنید اینا بیان هازارد .پوگبا .کمپانی .مارتینز. اگوئرو .کواردادو:eek::D
زهی خیال باطل ممکنه 3 تا ازش بیاد ولی همه نه
+++++++++++++++++
اورتون ایساک کوینکا رو خواسته
یووه ادریانو رو هم خواسته و همچنین الکسیس سانچز که گفته میشه تقریبا تا حدودی رفتنش قطعی هست
مارکوس رخو هم بارسا اونو زیر نظر داره مدافع هست 187 قدشه 24 سالشه

Last edited:

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
بنظرم خرید اگوئرو اشتباه محض هستش.
اما خرید بازیکنانی مثل مارتینز، کواردادو، لوییز، لاپورته، کورتوآ، گرازیانو پله و هازارد عاقلانست.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
بنظرم خرید اگوئرو اشتباه محض هستش.
اما خرید بازیکنانی مثل مارتینز، کواردادو، لوییز، لاپورته، کورتوآ، گرازیانو پله و هازارد عاقلانست.
اره اشتباه محض هست دلیلی نداره که بخریمش
نظرت در مورد این که مسی طبق گفته رساناها اون دو شرط رو گذاشته واسه تمدید؟! اصلا" با عقل جور در نمیاد که اینطور گفته باشه

• Like
Reactions: rms

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
اره اشتباه محض هست دلیلی نداره که بخریمش
نظرت در مورد این که مسی طبق گفته رساناها اون دو شرط رو گذاشته واسه تمدید؟! اصلا" با عقل جور در نمیاد که اینطور گفته باشه
اصلا کاری به پرونده ی درخشان مسی در بارسا ندارم.
اصلا دوست ندارم کسی در هر اندازه ای که باشه واسه باشگاه شرط و شروط اینجوری بزاره!

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
لیست خرید تاتا از اکتبر سال 2013
1nv0hunpr1wzv7a1v91.jpg

امضا شده توسط تونی فریکسا "ارسال کپی به ساندرو راسل"

سوبوتیچ: 17 میلیون + 2 بازی دوستانه

ورجینی: 620 هزار یورو

دوریا: 19 ساله، 7 میلیون

فیلیپه لوئیز: عدم تمایل به انتقال

نیاز به پیدا کردن مدافع چپ دیگری به غیر از آلبا و آدریانو

آردا توران: عدم تمایل به انتقال

سسک و روبرتو نیاز به زمان بیشتری برای بازی دارند

ایلکای گوندوگان: 22 میلیون یورو

سرخیو اگوئرو: 28 میلیون + 2 بازی دوستانه + یک بازیکن جوان

میروسلاو کلوزه: 2 میلیون. بازی برای مدت زمان کوتاه
منبع : ویوا بارسا
+++++++++++++

هواداران بارسلونا آنچنان به انتخاب لویز انریکه واکنش مثبتی ندارند
به نظر می‌‌رسد هواداران بلوگرانا آنچنان هم نظر مثبتی روی لویز انریکه گزینه اول باشگاه برای هدایت بلوگرانا در سال آینده نداشته باشند.
به گزارش مارکا، در نظر سنجی وبسایت مارکا از مثبت بودن انتخاب لویز انریکه برای هدایت بارسلونا سوال شده بود که ۲۷ هزار نفر از شرکت کنندگان در این نظر سنجی با انتخاب ملی‌ پوش سابق تیم ملی‌ اسپانیا مخالف بودند. در این نظر سنجی ۴۹% به انتخاب انریکه رای منفی‌ و ۵۱ % رای مثبت داده بودند. گفتنیست که آندونی زوبیزارتا مسول نقل و انتقالات باشگاه بارسلونا دیروز با سرمربی سلتاویگو قرار ملاقاتی داشته است و طبق شایعات انریکه به احتمال زیاد سال آینده روی نیمکت باشگاه بارسلونا خواهد نشست.

منبع : طرفداری
++++++++++
موندو دیپورتیوو: کمپانی و پوگبا، اولین اهداف بارسا در نقل و انتقالات

روزنامه ی کاتالانی فاش کرد که در جلسه ی اخیر مدیران بارسلونا، نام این دو بازیکن به عنوان اولین اهداف بارسا برای تابستان مطرح شده است.
آی اسپورت- بارسلونا قصد دارد برای تقویت تیمش برای فصل بعد، ونسان کمپانی و پائول پوگبا را در اختیار بگیرد.

به گزارش موندو دیپورتیوو، پس از جلسات مدیران باشگاه بارسلونا، کاپیتان منچسترسیتی و هافبک جوان یوونتوس به عنوان اولین اهداف آبی اناری‌ها در نقل وانتقالات انتخاب شدند.

لوییس انریکه، سرمربی فعلی سلتاویگو که انتظار می‌رود فصل بعد روی نیمکت بارسا بنشیند، به این دو نفر علاقه مند است.

البته بارسلونا برای در اختیار گرفتن این دو، کار آسانی پیش رو ندارد. کمپانی، کاپیتان سیتی است و قراردادی بلند مدت با این تیم دارد و پوگبا، روز‌های خوبی را در یووه سپری می‌کند و همچنین پیشنهاد خوبی از رئال مادرید دارد.

با این حال، با محرومیتی که یوفا برای سیتی در نظر گرفته، بارسا امیدوار است بتواند از این فرصت استفاده کند و مدافع تنومند سیتیزن ها را در اختیار بگیرد.

پوگبا نیز حدود 50 تا 55 میلیون یورو قیمت دارد که با توجه به سنش، بسیار گران محسوب می‌شود.

+++++++++++++

اقا علیرضا بیا بهت گفتم که تاتا لیست داده ولی مدیریت انجام نداده
بعد حی بهش فحش بده که خودش نخواسته
وقتی مدیریت نخواد همینه دیگه
بنده خدا 3 تا از درخواستاش دفاع بود
دو تا مدافع وسط فقط تو لیست بود که میتونستن اون دوریا رو بخرند که جوان اینده دار و خوبیه

محمد جان فحش که نمیدم من کلا ای تو روحت هم منظورم بیشتر ای صلوات به روحته;)
در مورد تاتا من دو تا حرف داشتم.یکی اینکه یا درخواست نداده یا زور پیش بردنش رو نداشته که می بینید یکیش درسته.
بهش می گن دیپلماسی عمومی .بارسا ان میلیون طرفدار داره وقتی مربی بیاد سه تا مصاحبه کنه آقا من دفاع نیاز دارم من دفاع نیاز دارم من دفاع نیاز دارم اون وقت مدیریت میره گوشه رینگ.
از قضا یه درخواستی داده صداش هم در نیاورده که همچین وقتی شمای طرفدار بگی تقصیر مدیریت بود.بله تقصیر اون راسل گور به گوری هم هست ولی برای من از ضعف تاتا کم نمیکنه.مربی اگر ایراد رو تشخیص داده باید فریاد می زد.
در مورد فنی هم که حرف زیاد زده شده.بارسا با همین مهره ها نباید به گرانادا و وایادولید و .... نصف تیمای رتبه ده به پایین جدول این طوری امتیاز می داد.در بازیهای بزرگ هم دابلش رو کنار بگذاری هیچ کاری نکرده
من هم مثل شما فکر می کنم بهش فرصت بدن بهتز از امسال عمل میکنه ولی به نظرم کوپنش رو سوزوند و نباید بهش فرصت داد
########
این که میگن مسی شرط این طوری گذاشته به همه چی میخوره غیر واقعیت
آگرو در بازیهای فشرده عالیه ولی هم زیاد مصدوم میشه هم کجا بازیش بدیم
پوگبا رو میخوایم چیکار یا رامیرز حتی.بوسکتس هست داوید لوییز رو هم داریم گیر افتادیم می ذاریمش هاقبک دفاعی

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
05b27167-34ec-475e-80e3-597cfbf4d9d8-cb.Jpeg

گزارش روز : الکسیس سانچس در یک قدمی پیوستن به یوونتوس

به گزارش موندو دپورتیوو و به نقل از روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت مذاکرات بین یوونتوس و بارسلونا آغاز شده و هر دو باشگاه به یک نتیجه مثبت که به نفع هر دو طرف باشد؛ نزدیک شده اند.
آی اسپورت - الکسیس سانچس در یک قدمی پیوستن به یوونتوس قرار دارد.به گزارش موندو دپورتیوو و به نقل از روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت مذاکرات بین یوونتوس و بارسلونا آغاز شده و هر دو باشگاه به یک نتیجه مثبت که به نفع هر دو طرف باشد؛ نزدیک شده اند.
به نظر می رسد که هر دو تیم مذاکره کننده با شرایط پیشنهادی موافق باشند. پسر فوق العاده ، لقبی است که به این مهاجم اهل شیلی در ایتالیا داده اند.
پسری که در فصل 2010 - 2011 به عنوان بهترین بازیکن فصل ایتالیا انتخاب شد. سانچس آن زمان در عضویت باشگاه اودینزه بود.
یوونتوس که به گفته کونته قصد بازگشت به سیستم 4-3-3 را در فصل آینده دارد به شدت روی جذب سانچس به عنوان بازیکنی حیاتی در این سیستم حساب باز کرده است.
هدف اصلی سران یوونتوس جذب این بازیکن قبل از شروع مسابقات جام جهانی برزیل است ؛ چرا که گمان می رود با درخشش مورد انتظار این بازیکن در برزیل ، قیمت او به شدت افزایش پیدا کند.
از طرفی باشگاه بارسلونا نیز در این گفتگوها بحث به خدمت گرفت پل بوگبا را در ازای فروش سانچس مطرح کرده است.
به ادعای روزنامه موندو دپورتیوو پل پوگبا یکی از بازیکنان مورد نظر لوئیس انریکه سرمربی احتمالی فصل آینده بارسلونا است.
همچنین خبر می رسد که باشگاه یوونتوس علاوه بر سانچس بدنبال به خدمت گرفتن یک بازیکن دیگر از بارسلونا است. این بازیکن آدریانو نام دارد.اما هنوز مذاکرات در این مورد پیشرفتی نداشته است.
از پاتریس اورا و نانی به عنوان دیگر گزینه های یوونتوس نام برده شده است.در هر صورت باید منتظر روزهای آتی نشست .
در مورد سانچس که نتایج مذاکرات بین دو غول اسپانیایی و ایتالیایی تا بدین لحظه بسیار مثبت بوده است .

+++++++++++++++
3d6b9e6d-4739-4c6f-a94c-dc7254d9809d-cb.Jpeg

گزارش روز : تاتا مارتینو دن کیشوتی در سرزمین آبی و اناری ؛ 3 مقصد احتمالی تاتا
مارتینو علی رغم اینکه انسانی شریف و روراست بود و توانایی های او در امر مربیگری غیر قابل انکار بود ؛ نتوانست تاثیر گذاری همیشگی خود را در بارسا نشان دهد. در واقع او نتوانست از پس حاشیه های جانبی بارسا بر آید .
آی اسپورت - تنها دو بازی دیگر به پایان ماجراجویی های تاتا مارتینو در بارسلونا باقی مانده است.
پس از فاش شدن قرار ملاقات سران بارسا با لوئیس انریکه مارتینز باید منتظر این باشیم که به زودی خبر جانشینی انریکه به جای تاتا رسما اعلام شود.
در آرژانتین همه از نحوه به پایان رسیدن همکاری تاتا با باشگاه بارسلونا متعجب هستند. از سوی رسانه های کشور آرژانتین خروج مارتینو تنها یکسال پس از تصدی پست سرمربیگری بارسا به هیچ عنوان متصور نبود.
بخصوص پس از فاش شدن دیدار سوبی سارتا و لوئیس انریکه ، حالا آرژانتینی ها هم اخراج تاتا مارتینو در پایان فصل را باور کرده اند .
به اعتقاد آنها تاثیر گذاری تاتا مارتینو در باشگاه کاتالانی دستخوش تغییرات و مشکلات ساختاری این باشگاه قرار گرفت .
مارتینو علی رغم اینکه انسانی شریف و روراست بود و توانایی های او در امر مربیگری غیر قابل انکار بود ؛ نتوانست تاثیر گذاری همیشگی خود را در بارسا نشان دهد. در واقع او نتوانست از پس حاشیه های جانبی بارسا بر آید .
به نظر می رسد که جایگزینی تاتا بجای تیتو ویلانوایی که بدلیل بیماری استعفا داده بود با عجله صورت گرفته و چندان روی برنامه ریزی منطقی صورت نگرفته باشد.
علاوه بر این ، مسائل حاشیه ای مربوط به خرید نیمار و سپس استعفای ساندرو راسل که تحت تاثیر همین مورد بود ، مصدومیت های بازیکنان تاثیرگذار و نیز دلتنگی های گاه و بیگاه بارسلونایی ها برای گواردیولا ، اجازه ندادند تا این مربی بتواند هنر واقعی خودش را در بارسا نشان دهد و به تدریج با رسانه های کاتالونیا نیز به مشکل برخورد کرد.
تاتا تحت تاثیر همه این عوامل ، ماه هاست که احساس خستگی می کند و در واقع خیلی ها منتظر استعفای او بودند.
شاید استعفای تاتا هیچکس را در آرژانتین متعجب و منقلب نمی کرد اما اخراج او از بارسلونا به نوعی باعث ناامیدی فوتبالدوستان آرژانتینی خواهد شد.
طبق اخبار منتشره در رسانه های آرژانتینی مقصد احتمالی مارتینو یکی از سه تیم ملی آرژانتین ، کلمبیا و ونزوئلا خواهد بود و البته این احتمال هم داده شده که وی بجای قبول مسئولیت مربیگری در یکی از این تیمهای ملی ، به نزد خانواده خود در روساریو بازگشته و به استراحت مشغول شود.
در آمریکای جنوبی تاتا مارتینو همواره مورد لطف و محبت هواداران فوتبال قرار داشته با این وجود در حال حاضر از او به عنوان یک سفیر مشهور آرژانتینی در بارسلونا یاد می شود که سرنوشتی مشابه دون کیشوت پیدا کرده است.
منبع : ای اسپورت
++++++++++++
روزنامه ال موندو دیپورتیوو :

c381_mundodeportivo.750.jpg

پوگبا - کمپانی , قدرت بارسا

هافبک میانی یوونتوس و مدافع میانی منچستر سیتی در لیست جدید خرید بارسا قرار دارند

قد بلند و عضلانی , شرایط تیمی است که لوئیز انریکه می خواهد آنرا ***** و اداره نماید

لیونل مسی خواهان جذب آگوئرو و حضور این ستاره آرژانتینی من سیتی با پیراهن بارسا و درکنار خود شد

بارسا و لیورپول خواهان جذب مدافع میانی 24 ساله اسپورتینگ " مارکوس روخو "

بارسا - خورخه مسی : نشست و ملاقاتی کاملا" رضایت بخش و مثبت برای طرفین مذاکره کننده

آنچلوتی : بازی امروز ما همانند بازی در فینال خواهد بود

لئو با اجرای این پروژه جدید بسیار هیجان زده خواهد شد

روزنامه اسپورت کاتالونیا :

yeqf_sport.750.jpg

مسی در مورد کان آگوئرو سوال می پرسد

تغییر استراتژی در تمدید قرارداد : اولویت لئو برای برد تیم در وضعیت اقتصادی موجود

هفته بعد مسی قرارداد خود را به امضا خواهد رساند

دیروز پدر مسی با فائوس و روسیچ دیدار کردند

اختصاصی اسپورت : ما به همراه مربی جدیدمان سفر خواهیم کرد

همراه با لوئیز انریکه در ویگو

" لوچو " ازبزرگترین چالش زندگی حرفه ای خود خوشحال و هیجان زده است

بارسا آماده پرداخت 20 میلیون پوند به باشگاه چلسی برای به خدمت گرفتن رامیرز می باشد

بارسا برای جذب هازارد غمگین دست به کار شده است
+++++++++++++
تاتا نرو !

اگر چه رسانه های رسمی اعلام کرده اند که جراردو مارتینو میخواهد به صورت رسمی خداحافظی کند اما همچنان هوادارانی هستند که با این کار مخالف اند .
eyh1_12182.jpg

تعدادی از هواداران با تجمع در برابر درب ورودی پالما و در دست داشتن پارچه نوشته هایی به حمایت از تاتا پرداختند . برای مارتینو بسیار سخت خواهد بود . چرا که باید انتظار اعلام رسمی فسخ قراردادش به زودی اعلام شود و خود او نیز به این مساله واقف است .

59vx_10089.jpg

منبع :بارسا نیوز
+++++++++++++

منم اونجا بودم یه بنر 4 متری میبستم در حمایت تاتا
هازارد غمگین خخخخخخخخخخخخ:general304:
انریکه چه خوشکل هم داره میاد و نقاط ضعف رو درست میکنه و قدرتش رو زیاد میکنه .ای تاتای بنده خدا انصافا" تا حالا به اندازه این شخص محترم ناراحت نبودم

Last edited:

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
یکی از خوبیای فصل نقل و انتقالات با تشکر از مدیریت محترم برای ما بارسایی ها اینه که هر ننه قمری که یه جایی یه لنگی به توپ زده رو به عنوان نامزد پیوستن به بارسا می شناسیم.
آخه این چه مسخره بازیه که در میارن. چهارتا بازیکن مشخص کنید برید بخرید دیگه این مسخره بازی ها و آخرش هم جاخالی دادن ها تون واسه چیه؟

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
آلکسیس بازیکن بسیار دوست داشتنی و محجوبی بود و روز به روز در حال بهتر شدن.دلم براش تنگ میشه ولی برای پیشرفتش خوبه که بره.دمت گرم با اون شوت-چیپی که انداختی پسر جان دمت گرم

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
05b27167-34ec-475e-80e3-597cfbf4d9d8-cb.Jpeg

گزارش روز : الکسیس سانچس در یک قدمی پیوستن به یوونتوس

به گزارش موندو دپورتیوو و به نقل از روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت مذاکرات بین یوونتوس و بارسلونا آغاز شده و هر دو باشگاه به یک نتیجه مثبت که به نفع هر دو طرف باشد؛ نزدیک شده اند.
آی اسپورت - الکسیس سانچس در یک قدمی پیوستن به یوونتوس قرار دارد.به گزارش موندو دپورتیوو و به نقل از روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت مذاکرات بین یوونتوس و بارسلونا آغاز شده و هر دو باشگاه به یک نتیجه مثبت که به نفع هر دو طرف باشد؛ نزدیک شده اند.
به نظر می رسد که هر دو تیم مذاکره کننده با شرایط پیشنهادی موافق باشند. پسر فوق العاده ، لقبی است که به این مهاجم اهل شیلی در ایتالیا داده اند.
پسری که در فصل 2010 - 2011 به عنوان بهترین بازیکن فصل ایتالیا انتخاب شد. سانچس آن زمان در عضویت باشگاه اودینزه بود.
یوونتوس که به گفته کونته قصد بازگشت به سیستم 4-3-3 را در فصل آینده دارد به شدت روی جذب سانچس به عنوان بازیکنی حیاتی در این سیستم حساب باز کرده است.
هدف اصلی سران یوونتوس جذب این بازیکن قبل از شروع مسابقات جام جهانی برزیل است ؛ چرا که گمان می رود با درخشش مورد انتظار این بازیکن در برزیل ، قیمت او به شدت افزایش پیدا کند.
از طرفی باشگاه بارسلونا نیز در این گفتگوها بحث به خدمت گرفت پل بوگبا را در ازای فروش سانچس مطرح کرده است.
به ادعای روزنامه موندو دپورتیوو پل پوگبا یکی از بازیکنان مورد نظر لوئیس انریکه سرمربی احتمالی فصل آینده بارسلونا است.
همچنین خبر می رسد که باشگاه یوونتوس علاوه بر سانچس بدنبال به خدمت گرفتن یک بازیکن دیگر از بارسلونا است. این بازیکن آدریانو نام دارد.اما هنوز مذاکرات در این مورد پیشرفتی نداشته است.
از پاتریس اورا و نانی به عنوان دیگر گزینه های یوونتوس نام برده شده است.در هر صورت باید منتظر روزهای آتی نشست .
در مورد سانچس که نتایج مذاکرات بین دو غول اسپانیایی و ایتالیایی تا بدین لحظه بسیار مثبت بوده است .

+++++++++++++++
3d6b9e6d-4739-4c6f-a94c-dc7254d9809d-cb.Jpeg

گزارش روز : تاتا مارتینو دن کیشوتی در سرزمین آبی و اناری ؛ 3 مقصد احتمالی تاتا
آی اسپورت - تنها دو بازی دیگر به پایان ماجراجویی های تاتا مارتینو در بارسلونا باقی مانده است.
پس از فاش شدن قرار ملاقات سران بارسا با لوئیس انریکه مارتینز باید منتظر این باشیم که به زودی خبر جانشینی انریکه به جای تاتا رسما اعلام شود.
در آرژانتین همه از نحوه به پایان رسیدن همکاری تاتا با باشگاه بارسلونا متعجب هستند. از سوی رسانه های کشور آرژانتین خروج مارتینو تنها یکسال پس از تصدی پست سرمربیگری بارسا به هیچ عنوان متصور نبود.
بخصوص پس از فاش شدن دیدار سوبی سارتا و لوئیس انریکه ، حالا آرژانتینی ها هم اخراج تاتا مارتینو در پایان فصل را باور کرده اند .
به اعتقاد آنها تاثیر گذاری تاتا مارتینو در باشگاه کاتالانی دستخوش تغییرات و مشکلات ساختاری این باشگاه قرار گرفت .
به نظر می رسد که جایگزینی تاتا بجای تیتو ویلانوایی که بدلیل بیماری استعفا داده بود با عجله صورت گرفته و چندان روی برنامه ریزی منطقی صورت نگرفته باشد.
علاوه بر این ، مسائل حاشیه ای مربوط به خرید نیمار و سپس استعفای ساندرو راسل که تحت تاثیر همین مورد بود ، مصدومیت های بازیکنان تاثیرگذار و نیز دلتنگی های گاه و بیگاه بارسلونایی ها برای گواردیولا ، اجازه ندادند تا این مربی بتواند هنر واقعی خودش را در بارسا نشان دهد و به تدریج با رسانه های کاتالونیا نیز به مشکل برخورد کرد.
تاتا تحت تاثیر همه این عوامل ، ماه هاست که احساس خستگی می کند و در واقع خیلی ها منتظر استعفای او بودند.
شاید استعفای تاتا هیچکس را در آرژانتین متعجب و منقلب نمی کرد اما اخراج او از بارسلونا به نوعی باعث ناامیدی فوتبالدوستان آرژانتینی خواهد شد.
طبق اخبار منتشره در رسانه های آرژانتینی مقصد احتمالی مارتینو یکی از سه تیم ملی آرژانتین ، کلمبیا و ونزوئلا خواهد بود و البته این احتمال هم داده شده که وی بجای قبول مسئولیت مربیگری در یکی از این تیمهای ملی ، به نزد خانواده خود در روساریو بازگشته و به استراحت مشغول شود.
در آمریکای جنوبی تاتا مارتینو همواره مورد لطف و محبت هواداران فوتبال قرار داشته با این وجود در حال حاضر از او به عنوان یک سفیر مشهور آرژانتینی در بارسلونا یاد می شود که سرنوشتی مشابه دون کیشوت پیدا کرده است.
منبع : ای اسپورت
++++++++++++
روزنامه ال موندو دیپورتیوو :

c381_mundodeportivo.750.jpg

پوگبا - کمپانی , قدرت بارسا

هافبک میانی یوونتوس و مدافع میانی منچستر سیتی در لیست جدید خرید بارسا قرار دارند

قد بلند و عضلانی , شرایط تیمی است که لوئیز انریکه می خواهد آنرا ***** و اداره نماید

لیونل مسی خواهان جذب آگوئرو و حضور این ستاره آرژانتینی من سیتی با پیراهن بارسا و درکنار خود شد

بارسا و لیورپول خواهان جذب مدافع میانی 24 ساله اسپورتینگ " مارکوس روخو "

بارسا - خورخه مسی : نشست و ملاقاتی کاملا" رضایت بخش و مثبت برای طرفین مذاکره کننده

آنچلوتی : بازی امروز ما همانند بازی در فینال خواهد بود

لئو با اجرای این پروژه جدید بسیار هیجان زده خواهد شد

روزنامه اسپورت کاتالونیا :

yeqf_sport.750.jpg

مسی در مورد کان آگوئرو سوال می پرسد

تغییر استراتژی در تمدید قرارداد : اولویت لئو برای برد تیم در وضعیت اقتصادی موجود

هفته بعد مسی قرارداد خود را به امضا خواهد رساند

دیروز پدر مسی با فائوس و روسیچ دیدار کردند

اختصاصی اسپورت : ما به همراه مربی جدیدمان سفر خواهیم کرد

همراه با لوئیز انریکه در ویگو

" لوچو " ازبزرگترین چالش زندگی حرفه ای خود خوشحال و هیجان زده است

بارسا آماده پرداخت 20 میلیون پوند به باشگاه چلسی برای به خدمت گرفتن رامیرز می باشد

بارسا برای جذب هازارد غمگین دست به کار شده است
+++++++++++++
تاتا نرو !

اگر چه رسانه های رسمی اعلام کرده اند که جراردو مارتینو میخواهد به صورت رسمی خداحافظی کند اما همچنان هوادارانی هستند که با این کار مخالف اند .
eyh1_12182.jpg

تعدادی از هواداران با تجمع در برابر درب ورودی پالما و در دست داشتن پارچه نوشته هایی به حمایت از تاتا پرداختند . برای مارتینو بسیار سخت خواهد بود . چرا که باید انتظار اعلام رسمی فسخ قراردادش به زودی اعلام شود و خود او نیز به این مساله واقف است .

59vx_10089.jpg

منبع :بارسا نیوز
+++++++++++++

منم اونجا بودم یه بنر 4 متری میبستم در حمایت تاتا
هازارد غمگین خخخخخخخخخخخخ:general304:
انریکه چه خوشکل هم داره میاد و نقاط ضعف رو درست میکنه و قدرتش رو زیاد میکنه .ای تاتای بنده خدا انصافا" تا حالا به اندازه این شخص محترم ناراحت نبودم

تماشاگره چه تیکه ای انداخته به جریان تمدید قرارداد مسی D:
البته منصفانه نیست.مسی بیشتر از پولی که میگیره درآمد میاره واسه باشگاه و حقشه بیشتر بگیره
بیاید دعا کنیم ریالیها امتیاز بدن این دو تا بازی و بارسا همه رو ببره .هم قهرمان شیم هم ریالیها بسوزن هم تاتا بمونه بلکه دل آقا محمد شاد بشه

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
تماشاگره چه تیکه ای انداخته به جریان تمدید قرارداد مسی D:
البته منصفانه نیست.مسی بیشتر از پولی که میگیره درآمد میاره واسه باشگاه و حقشه بیشتر بگیره
بیاید دعا کنیم ریالیها امتیاز بدن این دو تا بازی و بارسا همه رو ببره .هم قهرمان شیم هم ریالیها بسوزن هم تاتا بمونه بلکه دل آقا محمد شاد بشه
فکر نکنم امتیازه از دست بده یه 4 تایی میخورند راحت بدون شک
ای گفتی اخ اگر بارسا قهرمان بشه و با اون دابل ال کلاسیکو واون دابل منسیتی من قبول میکنم بره :general406: تاتا تا اخر در قلب من جا داره :general406: چون هم خوده تاتا میخواد بره هم دیگه مربی فصل بعد معرفی شده و دیگه خلاص

بالا