• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
متأسفانه هم ژاوی هم اینیستا به نظرم خیلی افت کردن. دیگه تقریباً مسی یک تنه داره از اون پاس های که دفاع رو می شکافه می ده. پاس دیشب ژاوی از معدود پاس های درخور اسمش در بازی های امسال بود.
ژاوی که اصلا بازی بهش نرسیده ، اینیستا هم واقعا برام عجیبه ، به احتمال زیاد خواست مربی هست ، توپو میگیره و سریع به بازیکنای کناریش میده ، اینا بازیکنی نیستن که نتونن با توپ کار کنن ، بازم شکم به مربی هست ...

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
چراریال نمیخواهدفینال دربرنابئو برگزارشود ؟
01004822.jpg

پس از راهيابي بارسلونا و بيلبائو به فينال کوپا دل ري، در بيشتر گمانه زني ها، ورزشگاه سانتياگو برنابئو به عنوان ورزشگاه ميزبان بازي فينال مطرح مي شود.
مدیران هر دو باشگاه نیز بر سر این مساله که فینال در مادرید و در ورزشگاه اختصاصی ریال برگزار شود، به توافق رسیده اند اما هنوز تصمیم نهایی در این مورد توسط فدراسیون فوتبال اسپانیا اتخاذ نشده است.باشگاه ریال مادرید نیز ترجیح داده تا زمان اعلام رسمی فدراسیون، واکنش خود را علنی نکند.

ریالی ها در سال های 2009 و 2012 که بارسا و بیلبائو به فینال رسیده بودند، حاضر به قبول میزبانی نشده بود. دلیل این امر را می توان از عکس های زیر دریافت. آخرین باری که ورزشگاه برنابئو، میزبان بارسلونا در بازی فینال بود به سال 1997 بر می گردد که در آن بازی، بارسلونا با نتیجه 3-2 در وقت های اضافه و با درخشش فیگو، بتیس را شکست داد و به قهرمانی دست یافت.

جشن و پایکوبی هزاران هوادار بارسلونا در ورزشگاه برنابئو و در جایگاه هایی که همیشه هواداران ریال به تشویق تیم محبوبشان می پرداختند، تا مدت ها ریالی ها را آزار می داد و آنها دوست ندارند آن جشن و پایکوبی ها پس از 18 سال بار دیگر در برنابئو تکرار شوند.

در دو عکس زیر، خوان گاسپارت، رئیس سابق باشگاه بارسلونا را با شال این باشگاه در وسط زمین چمن برنابئو و نیز لوئیس انریکه سرمربی فعلی بارسا را جام در دست مشاهده می کنید :

01004823.jpg
----------------
:general304::general304:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
درخواست والنسیا برای گرفتن میزبانی فینال جام حذفی
cms-image-004557412.jpg
اختصاصی بارسانیوز / بارسلونا و بیلبائو قراراست فینال جام حذفی این فصل اسپانیا را برگزار کنند . همه از میزبانی رئال مادرید برای این بازی حرف میزنند اما به گزارش روزنامه های اسپانیایی سران رئال مادرید میزبانی این فینال را رد کرده اند . گزارش ها حاکی از آن است که مدیران باشگاه والنسیا درخواستی برای میزبانی فینال در ورزشگاه مستایا به فدراسیون اسپانیا ارسال کرده اند.بر اساس گزارش روزنامه ی الموندو شهردار شهرستان والنسیا این درخواست را تایید کرده است . روزنامه ی باربرا چاپ شهروالنسیا در روزنامه ی امروز خودش نوشت " این بازی در 30 می برگزار می شود ، این بازی اگر در شهرستان ما برگزار شود خیلی مفید خواهد بود "
اینفئو گرافی ؛ برترین دریبل زنان 5 لیگ معتبر اروپایی در فصول 14/15 13/14
64253-1030321153663233-73221038285509470-n.jpg
اختصاصی بارسانیوز / سایت آماری تصویری هواسکارد امروز در آماری به برترین دریبل زنان 5 لیگ معتبر اروپایی در فصول 2013/14 و 2014/15 پرداخت که مانند همیشه وقتی اسمی از دریبل می آید نام مسی پشت این کلمه هست و لئو مسی در صدر است .
عکس / پیکه بازی اش را در کنگره ی بین المللی موبایل معرفی کرد
f6cd42398ed376325eb7ff7f352559566.jpg

اختصاصی / صبح امروز پنج شنبه جرارد پیکه بازی موبایل خود با نام " Final Kick " را در کنگره ی بین المللی موبایل معرفی کرد . این بازی تاکنون بیش از 8 میلیون بار دانلود شده است . امروز ویدئویی از بخش هایی مختلف این بازی در کنگره ی جهانی موبایل به نمایش در آمد .

3d363a163c164d2d2a45fd45d2fe1867.png

اخ حیف شد نشد بریم ابوظبی برنابئو کمی اونجا شادی کنیم حیف:general707::general304::general304::general304:
جونم مسی ببین ید حال کنید اونایی که ضد مسی و بارسا هست چشاشون دراد:D:general707::general602:
تو روحت پیکه به جای اینکارا برو دفاعتو اوکی کن . ولی خوشم میاد ازش ناکس اصلا" اهمیت نمیده که بر علهیش چی میگن کار خودشو میکنه :D یه روز پوکر بازی میکنه یه روز با شکیرا (البته یه روز نیست سالهاست) یه روز برنامه موبایل میسازه . فردا ماشین نسازه صلوات:D
---------------
:general304::general304::general304:دوستان دیشب گل سوم دیدین رفت سمت تماشاگران بارسا . اون طرف لباس دهه 90 بارسا رو پوشیده بود لامصب چه خفن سیگار میکشید حال کردم باهاش:general404:(همش عاشق کار منحرفم:general405::general709::general711:) . من گلو ول کردم بعد داشتم به دادشم میگفت ناکس چی میکشه داره که داره بهش فاز میده

Last edited:

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
:general304::general304::general304:دوستان دیشب گل سوم دیدین رفت سمت تماشاگران بارسا . اون طرف لباس دهه 90 بارسا رو پوشیده بود لامصب چه خفن سیگار میکشید حال کردم باهاش:general404:(همش عاشق کار منحرفم:general405::general709::general711:) . من گلو ول کردم بعد داشتم به دادشم میگفت ناکس چی میکشه داره که داره بهش فاز میده

هر چقد با روح ورزش در تضاد بود ولی قبول دارم پکش بعد از گل به منم چسبید. D:

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
:general304::general304:دوستان دیشب گل سوم دیدین رفت سمت تماشاگران بارسا . اون طرف لباس دهه 90 بارسا رو پوشیده بود لامصب چه خفن سیگار میکشید حال کردم باهاش:general404:(همش عاشق کار منحرفم:general405::general709::general711:) . من گلو ول کردم بعد داشتم به دادشم میگفت ناکس چی میکشه داره که داره بهش فاز میده

هر چقد با روح ورزش در تضاد بود ولی قبول دارم پکش بعد از گل به منم چسبید. D:
منم همین:D
لامصب قطار درمقابلش کم میاورد:p

milad sh2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
نه داشم مسی تو مرامش نیست وگرنه خیلی هارو ادم میکرد.فقط ب خاطر بازیش نیست ک دوسش داریم همه چیش درسته...

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201

milad sh2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
اینکه تکرو نیستو ب فکر تیمشه همه جوره...

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
mundodeportivo_100.jpg

روزنامه ال موندو دیپورتیوو با چاپ عکسی از هریستو استوویچکوف به همراه جام قهرمانی در برنابئو تیتر (( هراس از بارسلونا )) را برگزید

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
تمرینات آماده سازی برای دیدار با رایو
pic-2015-03-06-entreno-07-v1425639263-jpg.jpg

اختصاصی / بازیکنان بارسلونا صبح امروز با حضور در شهرک ورزشی خوان گمپر در کمپ تیتو ویلانووا تمرینات آماده سازی خود را برای دیدار با رایو وایکانو در هفته بیست و ششم رقابت های لالیگا پیگیری کردند . پس از پیروزی برابر ویارئال بازیکنان روز گذشته تمرین نکردند و به دستور کادر فنی به استراحت پرداختند . تمامی بازیکنان تیم اصلی در اختیار لوییس انریکه بودند و مونیر ال حدادی هم از تیم بی بارسلونا به دستور انریکه در تمرینات امروز شرکت کرد . سرجیو بوسکتس پس از تایید کادر پزشکی بدلیل مصدومیت مچ پای راست خود قادر نخواهد بود بارسلونا را در دیدار برابر رایو وایکانو همراهی کند .

دیدار با رایو وایکانو در ساعتی غیر معمول برگزار برگزار می شود . این دیدار روز یکشنبه ساعت 14:30 به وقت ایران برگزار خواهد شد .

فردا ساعت 11 تمرین آخر بارسلونا پیش از دیدار با رایو در خوان گمپر برگزار خواهد شد .

zalman

Registered User
لایک‌ها
4,892
آخرین تمرین آماده سازی پیش از دیدار برابر رایو

pic-2015-03-06-entreno-15-v1425724937-jpg.jpg

اختصاصی / بازیکنان بارسلونا صبح امروز از ساعت 11 با حضور در شهرک ورزشی خوان گمپر در کمپ تیتو ویلانووا تمرینات آماده سازی خود را برای دیدار با رایو وایکانو در هفته بیست و ششم رقابت های لالیگا پیگیری کردند. این آخرین تمرین بارسلونا پیش از دیدار برابر رایو وایکانو بود و بازیکنان تیم اصلی زیر نظر انریکه به تمرین پرداختند . مونیر ال حدادی هم با وجود اینکه بارسلونای بی امروز باید به میدان برود با تیم اصلی تمرین کرد و احتمالا در فهرست لوییس انریکه برای دیدار فردا قرار خواهد گرفت .این دیدار روز یکشنبه ساعت 14:30 به وقت ایران برگزار خواهد شد .

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

سلفی مسی با یک طرفدار در خیابان

11043340-1030914040270611-3532777451875012432-o.jpg

اختصاصی بارسانیوز / لیونل مسی جمعه گذشته که پس از حرف زدن پسرش به قول خودش بهترین هدیه ی زندگی اش را گرفته است تصمیم گرفته است تا آخر هفته کنار خانواده اش باشد . در این گشت و گذار مسی خیلی از طرفدارانش از فرصت استفاده کردند و سلفی گرفتند که نمونه ای از آن را در این عکس میبینید که وقتی طرفدار از مسی درخواست می کند مسی به فروتنی پاسخ مثبت می دهد و با او عکس میگیرد.

944c1265e8ca8cdeae882a88ea3a4f8e.jpg

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
همونطور که در مورد 2 بازی آینده رئال گفته بودم،امتیاز از دست داد

امشب هم با بیلبائو بازی دارن که اینم مثه ویارئال سرسخته.اینو با اومدن به فینال کوپا نشون دادن

همه از مصدوم شدن بوسکتس ناراحت شدیم ولی من منتظرم دوباره رشادت های ماسکی توی پست هافبک دفاعی رو ببینم
:D

reza152

Registered User
لایک‌ها
87
این سوارز خیلی بدرد تیم داره میخوره واقعا ، تا دقیقه نود داره پرس میکنه خط دفاع حریف رورو تو اکثر بازیها ، خدا کنه مصدوم نشه تا اخر فصل
این لینک رو حتما ببینید.
http://gfycat.com/BossyOrdinaryKestrel

zalman

Registered User
لایک‌ها
4,892
و بــاز هم بارسا میتونه با پیروزی فردا توی جدول اول بشه و رئال خیلی خوب شد امشب باخت :D

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
آدوریس چه بازی کاملی انجام داد. امیدوارم این فرصت طلایی رو انریکه مثل مارتینو به باد نده، هرچند راستش زیاد خوشبین نیستم.

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
تبریک به دوستان بارسایی عزیز فروم
حساب کنید اگه اون دوتا بازی رو بارسا جلوی سوسیه داد و مالاگا گند نزده بود و برنده اومده بود بیرون با اختساب 3امتیاز فردا
الان پرونده لالیگا رو بسته بود بارسا واسه خودش
درکل تبریک الان دیگه همچی دسته خودتونه

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
همونطور که در مورد 2 بازی آینده رئال گفته بودم،امتیاز از دست داد

امشب هم با بیلبائو بازی دارن که اینم مثه ویارئال سرسخته.اینو با اومدن به فینال کوپا نشون دادن

همه از مصدوم شدن بوسکتس ناراحت شدیم ولی من منتظرم دوباره رشادت های ماسکی توی پست هافبک دفاعی رو ببینم
:D
ریال سه امتیاز فوق حساس دیگه رو از دست داد. نهایت خوش بینی م برای این دوهفته این بود که فقط دو امتیاز از دست بده ولی پنج امتیاز داد.
الان برگ برنده دست بارساست و امیدوارم خوب استفاده کنه.
اگر دوتا باخت وحشتناک در کمپ نو برابر سلتا و مالاگا رو نداده بودیم با یه برد ال کلاسیکو کار قهرمانی یکسره می شد. الان حتما باید ال کلاسیکو رو ببریم و در ادامه هم با کمترین خطا جلو بریم تا شانس قهرمانیمون زنده باشه.
در هر حال هدیه خوبی بود و تا باد چنین بادا

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
تبریک به دوستان بارسایی عزیز فروم
حساب کنید اگه اون دوتا بازی رو بارسا جلوی سوسیه داد و مالاگا گند نزده بود و برنده اومده بود بیرون با اختساب 3امتیاز فردا
الان پرونده لالیگا رو بسته بود بارسا واسه خودش
درکل تبریک الان دیگه همچی دسته خودتونه

متأسفانه هرچی رئال جلوی تیم های قوی امتیاز از دست می ده بارسا برعکس جلوی تیم های ضعیف به بن بست می خوره که این حالت دوم بیشتر هوادار رو اذیت می کنه.

بالا