برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران رئال مادرید

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
پیکه دهنشو ببنده به نفع خودشو و تیمشه
انگار یادش رفته تو نیمه نهایی قهرمانان اروپا برابر چلسی ۵ تا پنالتی برای چلسی گرفته نشد...
یه ویدئو توی یوتوب در مورد اون بازی و بازی رفتش هست ببینید فکر کنم جهت بهبود قضاوتتون کمک کنه.
دست کم همین طوری از روی هوا نمیگید پنج تا پنالتی.
نتیجه ش هم منصفانه اینجا برای دوستانتون بذارید بد نیست.
من دسترسی به دسکتاپ ندارم بذارم براتون لینک رو

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
یه ویدئو توی یوتوب در مورد اون بازی و بازی رفتش هست ببینید فکر کنم جهت بهبود قضاوتتون کمک کنه.
دست کم همین طوری از روی هوا نمیگید پنج تا پنالتی.
نتیجه ش هم منصفانه اینجا برای دوستانتون بذارید بد نیست.
من دسترسی به دسکتاپ ندارم بذارم براتون لینک رو
من اشتباه میکردم پنج تا پنالتی نبود شیش تا بود!!!!
این ویدیو رو ببینید فک کنم به بهبود پست و دیدگاهتون کمک بسزایی بکنه و اینکه از روی هوا یا از روی هر چیزی که شما فک میکنی نظر ندید لطفا
نتیجه اش رو هم برای شما دوست عزیز گذاشتم فکر نمیکنم بد باشه خوب هم هست اتفاقا...!!!
http://video.varzesh3.com/video/15616/پنالتیهای-گرفته-نشده-چلسی-بارسلونا(۲۰۰۹)

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
این ویدیو رو ببینید فک کنم به بهبود پست و دیدگاهتون کمک بسزایی بکنه و اینکه از روی هوا یا از روی هر چیزی که شما فک میکنی نظر ندید لطفا
نتیجه اش رو هم برای شما دوست عزیز گذاشتم فکر نمیکنم بد باشه خوب هم هست اتفاقا...!!!
بزرگوار اولا اول باید اون ویدیو رو ببینید تا متوجه بشید خیلی از صحنه هایی که میگید قبلش روی بارساییها خطا شده. و بعد در بدترین حالت و سختگیرانه ترین شکل دوتا از این صحنه پنالت بود. عرض میکنم در سختگیرانه ترین حالت. اینکه توپ از یک متری بخوره به دست بازیکن رو فقط توی لالیگا و برای تیم های سفید پوش خطا میگیرن. بازیکن پشتش به توپه توپ خورد به کتف و بازوش شما میگی پنالت بگیره؟
یا اون صحنه که حتی به دست هم نخورد و به عنوان هند میخواستن قالب کنن یا اون تکل سالم که قشنگ توپ رو زد؟
بازی رفت همون بازی رو باید ببینید داوریش رو.
من در کل صمیمانه از شما و دوستان معذرت میخوام بابت پست دادن در تاپیک شما. این بحث ها جدای از اینکه حق با کیه به هیچ کجا نمیرسه .
روزگار خوش

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
بزرگوار اولا اول باید اون ویدیو رو ببینید تا متوجه بشید خیلی از صحنه هایی که میگید قبلش روی بارساییها خطا شده. و بعد در بدترین حالت و سختگیرانه ترین شکل دوتا از این صحنه پنالت بود. عرض میکنم در سختگیرانه ترین حالت. اینکه توپ از یک متری بخوره به دست بازیکن رو فقط توی لالیگا و برای تیم های سفید پوش خطا میگیرن. بازیکن پشتش به توپه توپ خورد به کتف و بازوش شما میگی پنالت بگیره؟
یا اون صحنه که حتی به دست هم نخورد و به عنوان هند میخواستن قالب کنن یا اون تکل سالم که قشنگ توپ رو زد؟
بازی رفت همون بازی رو باید ببینید داوریش رو.
من در کل صمیمانه از شما و دوستان معذرت میخوام بابت پست دادن در تاپیک شما. این بحث ها جدای از اینکه حق با کیه به هیچ کجا نمیرسه .
روزگار خوش
دوست من اون دو تا پنالتی هم اگه گل میشدن سرنوشت همه چیز تغییر میکرد
اما اینکه بعضی ها (منظورم شما نیستید)میگن که میخوان رئال رو با پنالتی و داوری و اینا قهرمان کنن اینا همش حرف های بی ارزشه تیم شما هم از داوری سود برده که از رئال بیشتر نباشه کمتر نیست برادر من
و این بحث ما هم هیچ فایده ای نداره
و من هم از شما درباره ی حرفی که به پیکه گفتم پوزش میخوام(دیگه خیلی داره به همه چیز اعتراض میکنه) بازیکنای رئال واقعا ساکتن چیزی نمیگن
و اینکه شما کاری نکردید که پوزش بخواید
پیروز باشید

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,705
دوستان بارسایی یکم دارن کم لطفی میکنن وگرنه از این 6 تا حداقل 4 تاش پنالتی واضح بود!
دیدن این کلیپ هم خالی از لطف نیست:
http://www.aparat.com/v/UIEYC

nasabamm

Registered User
لایک‌ها
111
من نمیدونم طرفدارهای بارسا اینجا تو تاپیک هواداران رئال چیکار میکنن ؟؟؟؟؟؟

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
دوستان اینجا تاپیک رئال مادرید هست و بحث باید مربوط به این تیم باشه
اینکه بارسلونا یا چلسی یا هر تیم دیگه ای تو بازیهای خودشون چه اتفاقاتی افتاده مربوط به اینجا نیست

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
دوستان اینجا تاپیک رئال مادرید هست و بحث باید مربوط به این تیم باشه
اینکه بارسلونا یا چلسی یا هر تیم دیگه ای تو بازیهای خودشون چه اتفاقاتی افتاده مربوط به اینجا نیست
حق با شماست
خب من ناچار شدم پاسخ بدم
بی پاسخ میموند بهتر بود؟

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
حق با شماست
خب من ناچار شدم پاسخ بدم
بی پاسخ میموند بهتر بود؟
ریپورت کن عزیز
من خودم رئالیم ولی نمیام تو تاپیک بارسا پست بزنم چون درست نمیدونم
اگه اخیرا بین رئال و بارسا بازی بود قابل قبوله که در مورد تیم حریف حرف زد ولی اینکه در مورد یه بازی که چند سال پیش بوده و بین دو تیمی که مربوط به اینجا نیست صحبت کنیم صحیح نیست
در ثانی تیم جام اش رو گرفته تموم شده رفته حتی چند نفر هم بعد از اون بازی فوت شدن حالا بیاییم در موردش حرف بزنیم مسخره اس

منم دیگه این مورد رو ادامه نمیدم
لطفا پست من رو نقل قول نکنین

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
ریپورت کن عزیز
من خودم رئالیم ولی نمیام تو تاپیک بارسا پست بزنم چون درست نمیدونم
اگه اخیرا بین رئال و بارسا بازی بود قابل قبوله که در مورد تیم حریف حرف زد ولی اینکه در مورد یه بازی که چند سال پیش بوده و بین دو تیمی که مربوط به اینجا نیست صحبت کنیم صحیح نیست
در ثانی تیم جام اش رو گرفته تموم شده رفته حتی چند نفر هم بعد از اون بازی فوت شدن حالا بیاییم در موردش حرف بزنیم مسخره اس

منم دیگه این مورد رو ادامه نمیدم
لطفا پست من رو نقل قول نکنین
داداش بچه نصیحت نمیکنی که...
اینارو منم میدونم همه هم میدونن ولی من باید پاسخ میدادم
من دیگه گفتم حق با شماست دور بر ندار...
این مسئله همینجا به پایان میرسه

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,705
جو داوری ای که این چند روزه راه انداختن باعث شد بیل به این شکل عجیب اخراج بشه و دو گل رئال هم به اشتباه آفساید بگیرن

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
داوری همه جای دنیا افتضاحه ظاهرا هر چند با اون پنالتی الکی رئال خواست دلجویی کنه

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,705
دنیلو نیومده بازم یه گل تقدیم حریف کرد :general306:
هر بازیکنی جای دنیلو بود تو صحنه گل ایبار با ضربه سر خیلی راحت توپ رو بیرون میزد.

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
دنیلو نیومده بازم یه گل تقدیم حریف کرد :general306:
هر بازیکنی جای دنیلو بود تو صحنه گل ایبار با ضربه سر خیلی راحت توپ رو بیرون میزد.
میگم این دنیلو رو تو نقل و انتقالات به عنوان نفوذی بفرستیم تو تیمهای حریف مث بارسا(بارسا به دفاع چپ یا راست خوب نیاز داره) قشنگ یه ۱۰ امتیازی عقب میندازه تیمهای حریف رو...

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
رئال بعد از دوران روبرتو کارلوس هنوز نتونسته دفاع خوب بننده

همیشه یه جای کار سوراخه

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,705
میگم این دنیلو رو تو نقل و انتقالات به عنوان نفوذی بفرستیم تو تیمهای حریف مث بارسا(بارسا به دفاع چپ یا راست خوب نیاز داره) قشنگ یه ۱۰ امتیازی عقب میندازه تیمهای حریف رو...
خودشون یه گومز دارن بسشونه :general304:

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
ناپل چه خبره تلوزیون میگفت تا حالا سه بار به هتل رئال حمله کردن. تو خیابونا پر تانک و نفربر ارتش بود. :eek:

بالا