برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران رئال مادرید

Afsaneh-R

Registered User
لایک‌ها
54
در ضمن منم با بلوگ يا سايت رئال موافقم
اگه بشه جالبتر از بلوگ بارسا ميشه البته منظورم روي تيم بود
و يعني چي كه طرفدارهاي بارسا بيشترن؟

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
در ضمن منم با بلوگ يا سايت رئال موافقم
اگه بشه جالبتر از بلوگ بارسا ميشه البته منظورم روي تيم بود
و يعني چي كه طرفدارهاي بارسا بيشترن؟

پس حالا که همه موافق :rolleyes: یه روز میایم خونه شما برنامش رو می چینیم :D

خوب باشه ... من اگه وقت کردم یه پلن در میارم می دم تحویلتون فقط جون هرکی دوست دارید یه جوری نشه بعد من تنها بمونما :(

Xing ying

Registered User
لایک‌ها
9
نه
شما اصلا حالتون خوب نيست
به پويول ميگم عجب فيلتر شكني فرستادي !!!!!!!!!! خودش باورش ميشه
به اون يكي ميگم :حالت خوبه ؟ ميگه به مرحمت شما !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

عجبا !!!!!!!!!!!!

اگه پویولم رئالی بود میگفتم یه بلایی سر رئالی ها اومده ولی الان .....:wacko:

Xing ying

Registered User
لایک‌ها
9
رئال رئال
هی هی
رئال رئال
...........
hinchasrmcon23xz.gif

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
ادیت شد !!!
افسانه خانم انگار ناراحت شدند...

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
اگه لوگو برای وبلاگتون خواستید من حاضرم براتون درست کنم...

Afsaneh-R

Registered User
لایک‌ها
54
مگه شما چي گفته بودي mdibmehr جان ؟
در ضمن بچه ها يكي تون بيايد داوطلب بشيد ديگه (براي تشكيل بلوگ)

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
خوب امروز دوشنبه هست و دیشب رئال باری داشت ....
من تحلیل خودم رو از بازی دیشب می نویسم :
----------------------------------------------------------------------------------------------------
راستش تا دقیقه 20 فکر می کردم رئال داره مثل فصل پیش بازی می کنه همون بازی بی نظم و ... اما خوب بعد که دقت کردم دیدم نه انگاری قضیه برعکس هست , اتفقا از روی برنامه بازی می کرد .
منتظر بودم دقایق پایانی نیمه اول رئال به گل برسه که خوب نشد , دفاعی بازی کردن رئال به خاطر شرایط میزبانی والنسیا بود و البته والنسیا اومد ( که از نظر من یک اشتباه بود ) villa رو در ترکیب گذاشت و بعد مجبور به تعوض شدند , دچار افت روحی برای بازیکن هاشون شد . :hmm:
به هر حال از نظر من رئال 1-1-4-4 بازی می کرد که البته روبینیو و ریز به عنوان هافبک های هجومی جلوتر می رفتند , رائول هم به عنوان مهاجم دوم به نیستروی اضاقه می شد :p البته این نوع حرکات رو زیاد ندیدیم :wacko: .

خوب نیمه دوم با تعویض فایبو کاناوارو همراه بود , البته زیاد تاثیری در روند برنامه های نداشت اما شاید کاپلو از اخراج شدن و 10 نفره شدند می ترسید ;) . دقیقه 51 رئال فقط 1 حمله تاکتیکی کرد و گل زد , اینجا درود فرستادم بر روح پدر فابیو کاپلو , با این بچه ای که بزرگ کرده :D
و باز هم بعد از گل رئال به دفاع پرداخت ... :cool:

درسته کاسیاس در دفاع بازی کردن رئال نقش اساسی داره , اما از نظر من رئال برای دفاع ساخته نشده , تهاجمی بازی کردن برای بازیکن های رئال خیلی راحت تر هست , اما خوب دون فابیو هست دیگه .... :thumbsup:

اما خوب رئال سبکی رو بازی می کنه که اگر من مربی می شدم , خیلی به این سبک علاقه داشتم :D
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
اما خوب چند خبر هم از حواشی :
بین نیمه یه گزازش دیدم از از دیوید بکام , و خوب اون اتفاقی که افتاد و علارقم اجازه ندادن کاپلو , بکام به عروسی تام کروز رفت و حالا مربی ما اعلام کرده نیازی به دیوید بکام نیست . :eh:
از طرفی بکام با یک تیم لس آنجلسی داره یه کارایی می کنه , البته یه آموزشگاه فوتبال در همون ایالت زده , اگر بکام بخواد به فوتبال حرفه ای ادامه بده ( که مطمئنا دیگه با رئال شانسی برای حضور نداره ) 2 تا باشگاه هستند :
اول چلسی و سران خرپول اون باشگاه :eek:hno:
دوم اینترمیلان ایتالیا که این روزها در سمت راست مشکلات زیادی داره :whistle:
اما در آینده بکام رو در آمریکا می بینیم ( آخه آدم هم اینقدر زن زلیل :hmm: :hmm: )

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
چه قدر حرف زدم ....
در پایان یه نگاهی به مصاحبه های بعد بازی میندازیم :

کاپلو با اعلام رضایت از نحوه بازیکن های تیمش , گرفتن 3 امتیاز را کمی همراه با شانس خواند و گفت :" هر تیمی در نستایا بازی سختی را دارد " . :blink:
مربی ایتالیایی رئال مادرید همچنین اضافه کرد : " اونا موقعیت هایی را داشتند و ما خوش اقبال بودیم . والنسیا در نیمه اول مارو تحت فشار گذاشت , و مارا با مشکلات زیادی در ارتباط دچار کرد . :( پیروزی در اینجا خیلی سخت است , Villa بازی کن بزرگ و خظرناکی هست و مصدومیت او تیم رو با مشکل روبرو کرد :hmm: ."
همچنین کاپلو در مورد گل و رائل اضافه کرد : " رائول بازیکن خوبی است , و البته اون هیچوقت نمی تواند جای Guti را در زمین بگیرد . او با خصوصیات هجومی تر می تواند به نیستروی کمک کند , اما صادقانه بگویم , گل بر روی یک کار زیبای تیمی به ثمر رسید " :thumbsup:

خوب دوستای گلم :rolleyes: در پایان بخش تحلیل بازی جدول لالیگا رو میزارم :
بارسلونا با پیروزی در بازی خود با 29 امتیاز در صدر جدول قرار دارد :grrr:
سویا با 28 امتیاز دوم
رئال مادرید با 26 امتیاز سوم هست :specool:

خداییش عجب پست خفنی شد :D
اما در مورد سایت ( قابل توجه افسانه خانم , سایت نه بلاگ ) من حرفی ندارم , اما خوب من صبح میام سر کار شب می رم خونه , وقتی هم میرسم غیره خوابیدن کار دیگه ای نمی تونم انجام بدم ولی چشم ...
من یکسری قسمت رو آماده می کنم , ایشالا باهم راش میندازیم , هزینه هاشم باهم می دیم ... آها ؟
من یکسری فکرا تو سرم دارم ( همه می دونن من چه جونوریم :D ) :D

ببخشید خیلی حرف زدم ... الان از اینجا اخراج نشم خیلی حرفه ... .:D

Xing ying

Registered User
لایک‌ها
9
سلام به همه رئالی ها!
madrid.gif

بردو حال کردین!
پسرم عجب گلی زد!
284630.gif

خیلی فاز داد!

bhrzk عزیز عجب پست تمیزی دادین
کی بندازه بیرون؟!
اتفاقا این پست هایی که توشون مطالب به درد بخور هست خوبن!:lol:

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
حالا کاری به بارسلونایی ها نداریم :d
اما این دادش محمد ما کلا با مرام هست

Afsaneh-R

Registered User
لایک‌ها
54
خوب امروز دوشنبه هست و دیشب رئال باری داشت ....
من تحلیل خودم رو از بازی دیشب می نویسم :
----------------------------------------------------------------------------------------------------
راستش تا دقیقه 20 فکر می کردم رئال داره مثل فصل پیش بازی می کنه همون بازی بی نظم و ... اما خوب بعد که دقت کردم دیدم نه انگاری قضیه برعکس هست , اتفقا از روی برنامه بازی می کرد .
منتظر بودم دقایق پایانی نیمه اول رئال به گل برسه که خوب نشد , دفاعی بازی کردن رئال به خاطر شرایط میزبانی والنسیا بود و البته والنسیا اومد ( که از نظر من یک اشتباه بود ) villa رو در ترکیب گذاشت و بعد مجبور به تعوض شدند , دچار افت روحی برای بازیکن هاشون شد . :hmm:
به هر حال از نظر من رئال 1-1-4-4 بازی می کرد که البته روبینیو و ریز به عنوان هافبک های هجومی جلوتر می رفتند , رائول هم به عنوان مهاجم دوم به نیستروی اضاقه می شد :p البته این نوع حرکات رو زیاد ندیدیم :wacko: .

خوب نیمه دوم با تعویض فایبو کاناوارو همراه بود , البته زیاد تاثیری در روند برنامه های نداشت اما شاید کاپلو از اخراج شدن و 10 نفره شدند می ترسید ;) . دقیقه 51 رئال فقط 1 حمله تاکتیکی کرد و گل زد , اینجا درود فرستادم بر روح پدر فابیو کاپلو , با این بچه ای که بزرگ کرده :D
و باز هم بعد از گل رئال به دفاع پرداخت ... :cool:

درسته کاسیاس در دفاع بازی کردن رئال نقش اساسی داره , اما از نظر من رئال برای دفاع ساخته نشده , تهاجمی بازی کردن برای بازیکن های رئال خیلی راحت تر هست , اما خوب دون فابیو هست دیگه .... :thumbsup:

اما خوب رئال سبکی رو بازی می کنه که اگر من مربی می شدم , خیلی به این سبک علاقه داشتم :D
اما خوب چند خبر هم از حواشی :
بین نیمه یه گزازش دیدم از از دیوید بکام , و خوب اون اتفاقی که افتاد و علارقم اجازه ندادن کاپلو , بکام به عروسی تام کروز رفت و حالا مربی ما اعلام کرده نیازی به دیوید بکام نیست . :eh:
از طرفی بکام با یک تیم لس آنجلسی داره یه کارایی می کنه , البته یه آموزشگاه فوتبال در همون ایالت زده , اگر بکام بخواد به فوتبال حرفه ای ادامه بده ( که مطمئنا دیگه با رئال شانسی برای حضور نداره ) 2 تا باشگاه هستند :
اول چلسی و سران خرپول اون باشگاه :eek:hno:
دوم اینترمیلان ایتالیا که این روزها در سمت راست مشکلات زیادی داره :whistle:
اما در آینده بکام رو در آمریکا می بینیم ( آخه آدم هم اینقدر زن زلیل :hmm: :hmm: )

چه قدر حرف زدم ....
در پایان یه نگاهی به مصاحبه های بعد بازی میندازیم :

کاپلو با اعلام رضایت از نحوه بازیکن های تیمش , گرفتن 3 امتیاز را کمی همراه با شانس خواند و گفت :" هر تیمی در نستایا بازی سختی را دارد " . :blink:
مربی ایتالیایی رئال مادرید همچنین اضافه کرد : " اونا موقعیت هایی را داشتند و ما خوش اقبال بودیم . والنسیا در نیمه اول مارو تحت فشار گذاشت , و مارا با مشکلات زیادی در ارتباط دچار کرد . :( پیروزی در اینجا خیلی سخت است , Villa بازی کن بزرگ و خظرناکی هست و مصدومیت او تیم رو با مشکل روبرو کرد :hmm: ."
همچنین کاپلو در مورد گل و رائل اضافه کرد : " رائول بازیکن خوبی است , و البته اون هیچوقت نمی تواند جای Guti را در زمین بگیرد . او با خصوصیات هجومی تر می تواند به نیستروی کمک کند , اما صادقانه بگویم , گل بر روی یک کار زیبای تیمی به ثمر رسید " :thumbsup:

خوب دوستای گلم :rolleyes: در پایان بخش تحلیل بازی جدول لالیگا رو میزارم :
بارسلونا با پیروزی در بازی خود با 29 امتیاز در صدر جدول قرار دارد :grrr:
سویا با 28 امتیاز دوم
رئال مادرید با 26 امتیاز سوم هست :specool:

خداییش عجب پست خفنی شد :D
اما در مورد سایت ( قابل توجه افسانه خانم , سایت نه بلاگ ) من حرفی ندارم , اما خوب من صبح میام سر کار شب می رم خونه , وقتی هم میرسم غیره خوابیدن کار دیگه ای نمی تونم انجام بدم ولی چشم ...
من یکسری قسمت رو آماده می کنم , ایشالا باهم راش میندازیم , هزینه هاشم باهم می دیم ... آها ؟
من یکسری فکرا تو سرم دارم ( همه می دونن من چه جونوریم :D ) :D

ببخشید خیلی حرف زدم ... الان از اینجا اخراج نشم خیلی حرفه ... .:D

نه بابا منو مسخره ميكني

ببينيد اين رئال داد اي اري كه گذاشتيد بدك نبود حالا چيكار كنيم ؟
حالا ببينيم شما چيكار ميكنيد؟

Afsaneh-R

Registered User
لایک‌ها
54
نظرم در مورد اين بازيه مساعده ولي رئال بالاتر از اين هاست:d

اگه ديويد بره خيلي بد ميشه 50 درصد طرفداري من واسه بكامه :D
ugly004.gif

Last edited:

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
خوب حالا بیا و درست کن :D
من خودم با کاپلو صحبت کردم گفت نمی خوامش :D:D:D:D

بعدش ببینین من چی کار می کنم ؟ :D
شما ها کاری نمی خواین انجام بدین ؟

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
حالا کاری به بارسلونایی ها نداریم :d
اما این دادش محمد ما کلا با مرام هست

من نوکرتم...
شما بلاگ درست کن نیستید...
خودم براتون درست کنم ؟؟؟ بی شوخی گفتم. می خوام به رفیقام کمک کنم خوب...
:p :p :p
درباره بازی رئال هم بگم که فقط دفاع کردید...
من کل بازی رو دیدم و هیچ تاکتیکی سرلوحه کارتون نبود...
بدترین بازی فصل... :lol: :lol: :lol:
گلتون هم روی ضد حمله بود...

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
نظرم در مورد اين بازيه مساعده ولي رئال بالاتر از اين هاست:d

اگه ديويد بره خيلي بد ميشه 50 درصد طرفداري من واسه بكامه :D

هوادارای رئال مادرید منو می خندونن.. :lol: :lol: :lol:
به خاطر بکام و خوشگل موشگلا رئالی شده...
:D :D :D
شوخی کردما !!!

بالا