برگزیده های پرشین تولز

کلوپ دارندگان کارتهای گرافیکی geforce سری 8 از جمله 8600 و 8800 و 8500

f14

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام گفتم با اجازه بزرگترا اینجا رو باز کنم که تو قسمت کارت گرافیک تداخلی پیش نیاد اگه از بچه ها هر کی کارت سری 8 گرفت و مشکلی یا مورد خاص یا تست هر بازی رو زد برای اطلاع بقیه اینجا بگید لطفا.
من خودم شروع می کنم تو بازی Rainbow.6 Vegas که بازی سنگینیه هر چقدر بازی می کنم مشکلی پیش نمیاد مگر اینکه بخوام وارد آپشن گرافیک بشم که اونموقع بازی قفل میشه این ممکنه از نسخه ای که من گرفتم باشه یا مربوط به کارته؟
کارت من لیدتک جی تی 8600
سی پی یو Core2 duo 6600 4mb
Ram 2gb

starboy_amir

Registered User
لایک‌ها
0
من این بازی رو با گرافیک high تمام کردم
مشکل هم نداشتم

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
من rainbow six vegas و ghost recon AW رو روی high با کارت 8500gt تست کردم خوب اجرا میشه. فقط ایرادش اینه که این مدل asus که گرفتم فن نداره و heatsink داره که خیلی داغ میکنه نمیدونم طبیعیه یا نه؟

f14

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بچه ها ممنونم
من فکر می کنم مشکل از ورژن بازی من باشه چون تو هیچ گیمی مشکل ندارم ولی واقعا تو بعضی قسمتها و سایه زنی این 8600 ترکونده
(البته بازی lost planet رو نمی تونم روی های بزارم کسی اگه تست کرده به ما هم خبر بدین)

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
کسی میدونه 8800 GTS 320Mb چرا دیگه تو بازار یافت نمیشه مثل اینکه هیچ شرکتی نمیخواد دیگه این کارت رو وارد کنه .

Behzaf

Registered User
لایک‌ها
0
کسی میدونه 8800 GTS 320Mb چرا دیگه تو بازار یافت نمیشه مثل اینکه هیچ شرکتی نمیخواد دیگه این کارت رو وارد کنه .

اينجوری همن نيست که پيدا نشه ،در حال حاضر اوضاع بازار ريخته به هم واردت قطعات کم شده ، فکر کنم در مرداد ماه اوضاع بهتر بشه
من خودم foxconn گرفتم 354 تومان البته بخاطر bous خاصی که کارت های foxconn دارند که متسفانه سری 8800gts 320 که وارد شده اين gamepad bonus رو ندارند از پاساژ ايران زمين ميتونيد اين کارت رو تهيه کنيد
اما asus هم گير مياد با قيمت 350 که انتخاب خوبی هست, پاساژ علادين گير مياد
ولی خوب در کل قيمت ها به نظر من خوب نيست
اگه asus خواستيد بگيريد دقت کنيد که گارانتيش چطوره ،foxconn 2 سال گارانتی داره

در مورد تست کارت هم مونتظرم cpu های جديد اينتل (e6550) بياد وقتی گرفتم حتماً نتيجه تست رو در بازی ها ميام ميگم
در ضمن برنامه fraps رو گير بياريد موقع بازی کردن fps رو ميده مقدار متوسط رو در اينجا بگيد اينکه يه بازی روون اجرا ميشه که نشد ملاک! بايد درجه گرافيک که ست کرديد رو بگيد بعد هم fps در اجرای مراحل بازی

بالا