• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران لیورپول

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
RESPECT
arsenal-v-west-ham-united-011-jpg.571861

article-2605574-1d2244a700000578-198_634x444-jpg.571862

url11-jpg.571868

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
کلا این حادثه هیلزبورو هرچند که تلخ بود ولی امروز باعث اتحاد لیورپول با سایر تیم‌ها شده
اورتونی‌ها هم با تمام رقابت و تعصبی که داشتند تو حساب توئیتر خودشون خیلی زیاد بر روی این حادثه تاکید کردند و تسلیت گفتند.

استیون جرارد هم برد مقابل من‌سیتی رو به روح 96 جان‌باخته هیلزبورو تقدیم کرد.

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
یه خبر خوش اون هم این که سوارز بازی بعد محروم نیست، 5 کارته شده ولی نه تو اون محدوده زمانی که اتحادیه لیگ انگلیس تعیین کرده.
استوریج هم به بازی نوریچ میرسه!!! یعنی عملا همه چی حله دیگه

ضمنا کاندیداهای بهترین بازیکن سال لیگ برتر (PFA Player of the Year):

استیون جرارد (لیورپول)
ادن هازارد (چلسی)
آدام لانانا (ساوتهمپتون)
دنیل استوریج (لیورپول)
لوییز سوارز (لیورپول)
یحیی توره (منچستر سیتی)

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
چلسی هم که دو یک به ساندرلند باخت، البته شایان ذکره که گل پیروزی ساندرلند رو هم فابیو بورینی زد.
فردا اگر ببریم به نظر من قهرمانی قطعی میشه!

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
جاده ی قهرمانی با باخت امشب چلسی هموارتر از گذشته شد ، اگه فردا نوریچ رو ببریم دیگه میشه گفت کار تمومه .
موقعی که بازی 1-1 بود یه چیزی تو دلم گفتم ، اگه میدونستم اینقدر سریع اجابت میشه چیز دیگه ای میگفتم ....

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
درسته.
به نظر من اگه فردا نوریچ رو ببرید کار دیگه تمام شده هست و من پیشاپیش به شما قهرمانی رو تبریک میگم.
اما اگه فردا نبرید یا مساوی کنید اونوقت باز هم یه شانس به چلسی دادید که خب ممکنه براتون گرون تموم شه.

من طرفدار لیورپول نیستم و منچستری هستم ولی خب منصفانه نگاه کنیم لیورپول امسال واقعا زیبا بازی میکرد و سرمربی تیم به ترکیب ارمانیش رسیده بود
حالا باید دید فصل بعد تو اروپا چه میکنه.

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
mehrdad الان شانس سیتی از چلسی بیشتره هاااا!!!! فاصله بین قهرمان شدن و نشدن لیورپول فقط یک باخته!!!! اونم تو لیگ انگلیس که واقعا پر از شگفتیه!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
روی کاغذ هر سه شانس دارن اما خب درصد موفقیت لیورپول بیشتره.

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
دقیقا همینی که مهرداد گفت درسته
من نمی‌دونم پیروز چه اصراری داره که حتما شگفتی و باخت باید برای لیورپول اتفاق بیفته. بازی‌های آینده همون سیتی هم ساده نیست!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بازیها یه چیزیه. روند تیم یه چیز دیگه .
لیورپول کل روند مثبتی داشته یا ارسنال روند نزولی داشته. یونایتد ما هم روندش مثبت بوده

زوند تیم نشون میده که لیورپول میتونه امتیازها رو بگیره مگه اینکه یا سستی به خرج بدن یا اتفاق عجیبی بیفته که خب فوتباله و هزار اتفاق.
مثلا همون حادثه ای که رخ داد و در عین ناباوری لیورپول قهرمان استانبول شد. برعکسش هم میتونه رخ بده اما خب احتمالش به نظر من خیلی کمه

لیورپول اگه قهرمان بشه شایسته تشویق هست چون همه میدونیم که قهرمانی در لیگ برتر اونم با چند مدعی بزرگ کار اسونی نیست.
هر چند امسال گاد فادر لیگ برتر بازنشسته شد وگرنه مطمئن باشید نه کار چلسی نه سیتی نه لیورپول به این اسونیها نبود و چه بسا الان هم یونایتد جای لیورپول بود ولی ضعف امسال یونایتد هم از ارزش کار لیورپول و برندان راجرز کم نمیکنه.

در ضمن مطمئن باشید که ما بزودی با قدرت برمیگردیم و باز ممکنه 10 20 سالی تیمتون بره خواب زمستانی :) البته این محض شوخی هست.

من امسال از دیدن بازیهای لیورپول خیلی لذت بدردم بخصوص بازیهای خانگیش تو انفیلد

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
دقیقا همینی که مهرداد گفت درسته
من نمی‌دونم پیروز چه اصراری داره که حتما شگفتی و باخت باید برای لیورپول اتفاق بیفته. بازی‌های آینده همون سیتی هم ساده نیست!
عزیز من، من بین این 3 تا تیم دوست دارم لیورپول قهرمان بشه، این رو تو تاپیک کل کل هم گفتم، liverbarca هم میدونه. چون دوست ندارم تیم های پولکی قهرمان بشن. حتی لیورپول بازی با سیتی گل سوم رو زد تشویقشون هم کردم تو خونه:D تا یه جایی سیتی از همه بهتر بود، اما یه جایی رسید که یهو لیورپول اوج گرفت. اما شما یه طوری میگید تمام شد و لیورپول قهرمان شد، ببندین پرونده لیگ رو!!! انگار که تاحالا فوتبال ندیدین. فوتبال یک صحنست. یک اشتباه مثل اشتباهی که توره کرد. یک پنالتی اخراج. واسه هر تیمی هم ممکنه اتفاق بیفته. چیزی که معلومه شانس لیورپول از بقیه خیلی بیشتره، اما این طوری نیست که شما میگی تمام شد. من هم هیچ اصراری ندارم که شگفتی واسه لیورپول رخ بده، اما فوتبال هست، و من هم دقیقا منظورم این جمله مهرداد بود که بالا گفت:
مگه اینکه یا سستی به خرج بدن یا اتفاق عجیبی بیفته که خب فوتباله و هزار اتفاق.
مثلا همون حادثه ای که رخ داد و در عین ناباوری لیورپول قهرمان استانبول شد. برعکسش هم میتونه رخ بده اما خب احتمالش به نظر من خیلی کمه

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بله شبکه ورزش نشون میده

دقیقه 10 بازی با 2 گل به نفع لیورپول در جریانه. گلهای استرلینگ و سوارز

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
من امروز کلاس داشتم بازی رو ندیدم، الان هایلایتش رو دانلود کردم.
یازدهمین برد پیاپی رو به همه دوستان تبریک میگم، واقعا این استرلینگ فوق العاده است!
اینطوری که من دیدم 3 تا زدیم 4 تا صد درصد دیگه رو هم نزدیم.

مینیوله روی خروج‌ها باز هم اشتباه کرد ولی یه شوت و یه ضربه سر عالی از مهاجم‌های نوریچ رو گرفت. کلا صد درصد نیست ولی مطمئنا از رینا بهتره.
سوارز هم گل‌هاش به 30 رسید و می‌تونه تو این چند هفته باقی‌مونده 5 تا دیگه بزنه و رکورد بشکنه.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
خیلی دوست داشتم بازی رو ببینم که نشد ، گلها زیبا بود .
خیلی از بازیها ما در نیمه اول پر انرژی هستیم و به گلهای زود هنگام هم میرسیم ولی نیمه دوم افت محسوسی داریم که افت بدنی میتونه علتش باشه .
این نقیصه باید جبران بشه . بازی سیتی و نوریچ دقیقا همین اتفاق افتاد و امروز اگه اون ضربه سر دقایق آخر میرفت تو دروازه خیلی بد میشد .
دروازه بان خوب برای فصل بعد لازمه ...

پیش به سوی استقبال از آقای خاص در جهنم آنفیلد ...
155.png

.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خب من قهرمانی رو تبریک میگم به دوستان. دیگه کار رو تمام شده بدونید.

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
بازی تیم‌های قدیمی لیورپول در قالب دو تیم بریتانیایی و غیربریتانیایی
http://www.liverpoolfc.com/video/celebration-of-the-96-live
نبینی از دستت رفته. هیپیا و مک منمن چقدر عالی بازی می‌کنند، انگار 18 ساله باشن!!! فاولر هم گل زده.

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
يکشنبه 07/02/1393 ساعت : 17:30
هفته 36 ليگ برتر انگليس : ليورپول - چلسي
زنده از شبکه ورزش

خدا کنه بازی بعدی لیورپول رو هم پخش زنده کنن، به خدا اینقدر پول ترافیک دادیم از بین رفتیم.

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
تقریبا همه‌ی بازیکن‌های فعلی و قدیمی و دست اندر کاران لیورپول درگذشت ویلانوا رو تسلیت گفتن.
حساب رسمی خود باشگاه هم این ضایعه رو تسلیت گفته. واقعا حال خودم من هم الان گرفته است، تیتو رو به اخلاق میشناختم. روحش شاد.
بخشی از تایم‌لاین توئیترم:
Capture.JPG

بالا