• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

ehsan999

Registered User
لایک‌ها
0
دقيقه 23 روي پاسي كه دفاع فيورنتينا براي دفع يك سانتر به ياكينتا دادند اين بازيكن از داخل 18 قدم گل اول يووه را به زيبايي به ثمر رسوند. :)

راستي اين موتو خيلي داره خطري بازي ميكنه . خدا كنه گل نزنه.

خوب نیمه ی اول که همون 1-0 پایان یافت

پیش به سوی پیروزیی دیگر :lol::D:D

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
دقيقه 88 بدنبال بي احتياطي لگرو تاليه ضربه مهاجم فيورنتينا به دست او خورد و فيورنتينا صاحب پنالتي شد كه موتو اونو تبديل به گل مساوي كرد در حاليكه حتي دستهاي بوفون توپ رو لمس كرده بود.
دقيقه 77 هم دل پيرو بجاي ياكوئينتا به بازي اومد.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
بازي يك-يك تموم شد و من فكر ميكنم نتيجه عادلانه بود . در دقايق پاياني فشار فيورنتينا مضاعف بود و گرفتن يك امتياز در اين زمين براي يووه چندان هم بد نبود .
به اميد بازيهاي بهتر يووه در ادامه فصل

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
لــــعــنت به این شانس :( ....

چرا الکس نیمکت نشین بود آخه ؟؟!!!! :blink::hmm:

منتظر عکسها باشید ;) ...

باید از احسان و ساسان عزیز هم بابت گزارش لحظه به لحظه شون تشکر کنم :lol: ....​

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50

02.jpg

------------------
05.jpg

------------------
16.jpg

------------------​

ehsan999

Registered User
لایک‌ها
0
دقيقه 77 هم دل پيرو بجاي ياكوئينتا به بازي اومد.

لــــعــنت به این شانس :( ....

چرا الکس نیمکت نشین بود آخه ؟؟!!!! :blink::hmm:

منتظر عکسها باشید ;) ...

باید از احسان و ساسان عزیز هم بابت گزارش لحظه به لحظه شون تشکر کنم :lol: ....​
فکر می کنم دستور مدیران باشگاه بوده که آلکس روی نیمکت بشیند
داره اختلاف باشگاه با آلکس زیاد میشه
خدا بخیر بگذارند:(

ehsan999

Registered User
لایک‌ها
0
گزارش یووه دا آی آر از بازی

بيانکونري ها يک بازي زيبا را به نمايش گذشتند يک ديدار ديدني يووه نيمه اول با تک گل ياکوينتا پيش افتاد اما ياس هاي بنفش در اخرين دقايق پاسخ بيانکونري ها دادند تا يکي از بهترين ديدار هاي اين هفته مساوي پايان پذيرديووه و فيورنتينا يک مسابقه واقعي را برگزار کردند تا تمام تماشاگران راضي باشند

یوونتوس: بانوي پير بعد دو بازي خوب برابر رجينا و تورينو به مصاف ياس هاي بنفش رفتند . یووه دراین بازی الکس را در ترکیب نداشت و یاکوینتا با در کنار ترزگه به بازی گرفته شدند. رانیری یک تاکتیک هجومی را در نظر داشت و در نیمه نخست به خوبی یارانش وظایف خوب خود را انجام دادند و توسط مهاجم گلزن و تازه واردشان به گل نیز دست یافتند با اینکه در این بازی دفاع فیورنتینا خیلی خوب کار کرد و تمام راه ها به دروازه را بسته بود .المیرون بسیار عالی بازی کرد به نظر می رسد که او یک هافبک به دنیا امده .گریگرا در خط دفاع یک ستاره بود. اما حیف از اشتباه لگروتالیه که باعث شد داور بازی یک ضربه پنالتی به سود حریف اعلام کند تا بازی زیبا شاگردان رانیری کمی حیف شود.

فیورنتینا: نمایش خوبی داشت و با تکه برتجربه بازیکن سابق یووه به گل بسیار ارزشمندی رسید تا بانوی پیر افسوس فرصت از دست رفته را بخورد.

گل یاکوئینتا : بازی با کمی تاخیر شروع شد اما یووه خیلی سریع بر بازی حاکم شد المیرون با بازی فوق العاده خود تمام توجهات را به خود معطوف کرده بود . بازی خوب مهاجمان بانوی پیر باعث شد تا مهاجم اسبق اودینزه به زیبایی گلی را برای تیمش به ثمر برساند . درکل بازی یووه یک تیم بزرگ نشان داد بوفون به خوبی کار کرد .

نتیجه گیری : یوونتوس خیلی عالی بازی کرد و تنها با یک اشتباه سه امتیاز ارزشمند خود را از دست داد .ندود کمی خسته بود و پالا به خوبی جانشین او شد. اما نکته مهمی که در این بازی مهم بود ، غیبت الکس دل پیرو در زمین بازی بود بازیکن بزرگی که این روزها اخبار متفاوتی از او شنیده می شود بسیاری منتظر بازی دل پیرو مقابل ویری بودند دو مهاجم نام داری که زمانی در کنار هم برای تیم ملی کشورشان بازی می کردند . نبود الکس در ترکیب یوونتوس بعد اخبار زیادی در خصوص احتمال جدایی از یووه نگرانی هواداران بیانکونری را افزایش داد.

صحبت های رانیری :

مربی یوونتوس پس از تساوی دقایق پایانی برابر فیورنتینا اظهار داشت: نمی توانم از این نتیجه ناراضی باشم. ما موقعیت های زیادی را از دست دادیم. متاسفم از اینکه یک پیروزی را از دست دادیم ما باید کمی بیشتر توپ را حفظ می کردیم تا در دقایق اخر گل تساوی را دریافت نمی کردیم. وی در خصوص دل پیرو نیز گفت: من یک بازیکن بزرگ در اختیار دارم اما این انتخاب من بود او خیلی خوب تمرین می کند اما تاکتیک تیمی امروز باعث شد تا الکس را نداشته باشیم اما او همیشه بهترین بازیکن من است

صحبت های پراندلی مربی فیورنتینا :

مربي ياس هاي بنفش در پايان تساوي بازي يووه و تيمش گفت : يک بازي بسيار خوب را ديديم در ابتداي بازي با گل ياکوئینتا يووه پيش افتاد اما ما به خود امديم با اين حال بايد اعتراف کنم که يوونتوس يک بازي قدرتمند را به نمايش گذاشت و زماني به اين تيم روبرو شديم که به شرايط خوب خود نزديک مي شود من از ياران خود نيز راضي هستم تيم ما مي تواند به خوبي به جلو حرکت کند بازيکنان من مثبت بازي مي کنند و در تلاشند کارهاي غير ممکن را انجام دهند به هر حال يک ديدار زيبا و پر شوري را مشاهده کرديم و از اين بابت خوشحال هستم

صحبت های السیو سکو:

السيو سکو مدير ورزشي يووه از اينکه يووه توانسته 14 امتياز را از ان خود کند خوشحال به نظر مي رسد وي بعد از بازي گفت: يک يوونتوس خوب را ديدم بدون شک يک يووه عالي را ديديم او در گفتگو با کانال يوونتوس ادامه داد: من مطمئن هستم که تا اين لحظه خيلي خوب کار کرديم و مثبت بوديم. البته واقعا از تساوي متاسفم مي توانستيم يک پيروزي ارزشمند را داشته باشيم ما به خانه بازمي گرديم اما راضي هستيم فکر مي کنم که ما يک ضربه پنالتي را مي توانستيم داشته باشيم من از روحيه بسيار خوب گروهي يووه بسيار خوشحالم ما يک گروه بزرگ هستيم که که با مربي و بازيکنان خوب خود در زمين تلاش مي کنيم ما مي خواهيم غرور بيانکونري ها را به اوج برسانيم

صحبت های وینچنزو یاکوئینتا:

مهاجم گلزن يووه نيز در سخنان کوتاهي گفت: بسيار خوب بازي کرديم امروز يک مبارزه بسيار خوب و هيجان انگيزي را از دو تيم يووه و فيورنتينا ديديم ما متوقف نخواهيم شد و هدف ما ماندن در بهترين شرايط است ما خود را يافتيم و تلاش مي کنيم به اوج برسيم در بازي هاي اينده نيز مانند گذشته پيشرفت خواهيم کرد تا به صدر برسيم

صحبت های دونادونی:

سرمربي تيم ملي ايتاليا در خصوص تساوي يوونتوس اظهار داشت: يووه با اين نتيجه همچنان خود را ميان تيم هاي بزرگ نگاه داشت . به نظرم اين تيم مي تواند نتايج خوبي کسب کند. اما ترزگه در اين بازي چهره شاخصي نداشت و نتوانست خوب بازي کند ، نبود الکس نيز بي تاثير نبود با اين حال يووه تيم بزرگي است که به زودي به روزهاي خوب خود بازخواهد گشت

نمرات بازیکنان یوونتوس:

Buffon 6,5 – Grygera 6,5 – Legrottaglie 6 – Chiellini 6,5 – Molinaro 6,5 – Salihamidzic 6 – Almiron 5,5 – Nocerino 6 – Nedved 6,5 (71’ Palladino 6) – Trezeguet 5,5 – Iaquinta 7 (76’ Del Piero 6

جدول رده بندی:

1- اینتر میلان 17 امتیاز
2- یوونتوس تورین 14 امتیاز
3- رم ایتالیا 14 امتیاز
5 - فیورنتینا 13 امتیاز
5- جنوا 12 امتیاز

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
فکر می کنم دستور مدیران باشگاه بوده که آلکس روی نیمکت بشیند
داره اختلاف باشگاه با آلکس زیاد میشه
خدا بخیر بگذارند:(

یعنی هدفشون اینه ؟؟؟
unknw.gif

اگر بخوان اینکار رو بکنن هوادارها با خاک یکیشون میکنن
pom.gif
...​

ehsan999

Registered User
لایک‌ها
0
حمایت همه جانبه از الکس
حوادث اخیر به وجود امده میان الساندرو دل پیرو و یوونتوس شدیدا مورد توجه محافل ورزشی ایتالیا قرار گرفته، هر روز خبری دراین خصوص منتشر می شود و همه منتظر روشن شدن تکلیف نهایی کاپیتان بزرگ بیانکونری ها هستند. با این حال نباید فراموش کرد که الکس بازیکن بسیار بزرگی است وعلاوه برهواداران یووه ، مهره های ارزشمند تیم نیز به او علاقه دارند .

جان لوئیجی بوفون سنگربان مطرح یووه و ایتالیا در خصوص مشکلات دل پیرو با باشگاه و نبودش در تیم ملی کشورش گفت: این سخنان را برای همه مطرح می کنم، دوستم دل پیرو در شرایط سختی به سر می برد که من به هیچ عنوان خوشحال نیستم.او در حال حاضر اصلا خوشبخت نیست. به باشگاه یووه توصیه می کنم همه تلاش خود را برای حفظ کاپیتان انجام دهد زیرا او یک اسطوره است . من و همه بازیکنان یووه با او هستیم و حس او را درک می کنیم. وی در ادامه به بازی ملی کشورش اشاره کرد و افزود: به خوبی می دانیم که بدون الکس بازی برایمان سخت خواهد بود .

وینچنزو یاکوئنتا مهاجم تازه وارد بیانکونری ها نیز گفت: من واقعا متاسفم، درمورد غیبت او در بازی برابر فیورنتینا یک انتخاب تاکتیکی بود او باید ارامش خود را حفظ کند. الکس بسیار جدی است و من تصور می کنم که می تواند توافق خوبی با باشگاه انجام دهد. من به شخصه به دل پیرو ایمان دارم زیرا او را بازیکن بزرگ حرفه ای می دانم که بسیار ارام ومتین رفتار می کند ، امیدوارم که مشکلات به وجود امده خیلی زود بر طرف شود. ما همگی در یووه می خواهیم این گروه را نگاه داریم به روح مشترکی که بین ما به وجود امده اعتقاد داریم و می خواهیم به برتری برسیم. از دست دادن الکس یک فاجعه است او مرد و اسطوره باشگاه است . وی نظر جالبی دارد و می افزاید: الکس نزد هواداران یوونتوس تنها یکی است ، او را در هر شرایطی دوست دارند حتی زمانی که بر روی نیمکت بنشیند. من زمانی که در اودینزه بودم نیز وقتی با یووه بازی داشتیم اگر الکس درترکیب نبود باز از او وحشت داشتیم ، زیرا او بازیکن بسیاربزرگی است. او همیشه محبوب یوونتوسی ها خواهد بود همه این موضوع را به خوبی می دانیم.

کلودیو رانیری مربی بانوی پیر نیز در خصوص حذف نام الساندرو از تیم ملی کشور ایتالیا اظهار داشت: از اینکه او با اتزوری ها نخواهد بود بسیار متاسفم اما الکس این موضوع را از یک ماه پیش می دانست، زمانی که دونادونی از خواست تا در پست تخصوصی خودش بازی نکند و با مخالفت دل پیرو مواجه شد. اما مسئله او با یووه کاملا متفاوت است برای اینکه یووه هست یا بود خانواده او. رانیری در ادامه می گوید: الکس روز یکشنبه فهمید که در ترکیب نخواهد بود من به او توضیحی ندادم در طول تمرین بازیکنانم را انتخاب کرده بودم. البته روز قبلا شنیده بودم که سکو و برادر الکس با هم به توافقاتی رسیدند ، اله واقعا دوست دارد برای یووه بازی کند اما هر بازیکن نظرات و خواسته هایی نیز دارد. به هر حال این مسئله برای طرفداران یوونتوس که همیشه الکس را با غرور دیدند و مشاهده کردند او برای پیروزی تیمش می دود و بازی می کند بسیار بسیار سخت است.

مارچلو لیپی مربی اسبق بیانکونری ها نیز در خصوص مسائل اخیر الکس با یوونتوس صحبت کرد اما او نظرش را خیلی کوتاه و شفاف بیان کرد و گفت: نظر من در باره دل پیرو روشن است ، دل پیرو بدون شک یک یوونتوسی بزرگ است ، من این را به همه گفته ام

الساندرو دل پیرو کاپیتان و بازیکن بسیار محبوب یووه و ایتالیا روزها سختی را پشت سر می گذارد ، روزهای که پیش از این نیز بارها تلخی ان را تجربه کرده است. پینتوریکوی سرزمین چکمه ای در سخنان کوتاهی از شرایط به وجود امده سخن گفت: واقعا متاسفم که با گروه اتزوری ها نیستم، اما ارزوی موفقیت می کنم برای ایتالیا. وی در ادامه به بازی یوونتوس برابر فیورنتینا اشاره کرد : از فلورانس با یک تساوی به خانه برگشتیم ، این برای یووه چندان مناسب نبود. به نظرم یک بازی خوب و سریع بود . یک مرتبه از حریف پیش افتادیم اما در دقیقه پایانی با ضربه پنالتی گل تساوی را دریافت کردیم.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
با سلام خدمت دوستان
اول يك خبر خوب : دل پيرو تا سال 2010 قراردادش رو با بانوي پير ايتاليا تمديد كرد و حين تمديد قرارداد هم گفت كه هيچوقت به ترك يووه فكر نميكرده. (البته اين خبر تقريبا مال هفته پيش بود)

اما خبر بد : مشكل برونشيت ياكويينتا هست كه باعث شد اونهم به ليست مصدومان بيانكونري اضافه بشه.

اميدوارم هر چه سريعتر مصدومين يووه بهبود پيدا كنند تا بتونن در بازيهاي سخت يووه حضور داشته باشند.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
امشب يوونتوس در ورزشگاه المپيك تورين آخرين بازي اين هفته سري A رو مقابل جنوا راس ساعت 22 به وقت تهران انجام ميده.

نفرات دعوت شده براي اين بازي:

1Buffon
2 Birindelli
3 Chiellini
4 Almiron
5 Zebina
6 Zanetti
7 Salihamidzic
10 Del Piero
11 Nedved
12 Belardi
17 Trezeguet
19 Criscito
20 Palladino
21 Grygera
23 Nocerino
24 Olivera
28 Molinaro
30 Tiago
33 Legrottaglie

مصدومان: Iaquinta, Marchionni, Boumsong, Camoranesi , Andrade.

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
با سلام خدمت دوستان
اول يك خبر خوب : دل پيرو تا سال 2010 قراردادش رو با بانوي پير ايتاليا تمديد كرد و حين تمديد قرارداد هم گفت كه هيچوقت به ترك يووه فكر نميكرده. (البته اين خبر تقريبا مال هفته پيش بود)

اما خبر بد : مشكل برونشيت ياكويينتا هست كه باعث شد اونهم به ليست مصدومان بيانكونري اضافه بشه.

اميدوارم هر چه سريعتر مصدومين يووه بهبود پيدا كنند تا بتونن در بازيهاي سخت يووه حضور داشته باشند.

متشکرم ....

درسته الکس تمدید کرد .... تا سال دیگه سالی 4.5 میلیون یورو میگه و سال بعدش 3.5 میلیون یورو ....

بازی هم تا ساعت دیگه شروع میشه ....​

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
خوشحال باشيد كه رم با نتيجه 4-4!!!!!!!!!! متوقف شد(عجب بازي بوده!!)
حالا نوبت لغزش اينتره

اینتر که پیروز شد :eek: ... امیدوارم به لطف خدا یوونتوس پیروز بشه تا فاصله زیاد نشه :happy: ....​

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
با سلام خدمت دوستان عزيز
به سلامتي ديشب با تك گل دل پيرو كه در دقيقه 36 به ثمر رسيد يووه موفق شد جنوا رو از پيش رو برداره . بازي تقريبا پر برخوردي بود كه 9 كارت زرد و يك اخراج در پي داشت . بازيكن اخراجي ندود بود كه در دقيقه 90 با گرفتن كارت زرد دوم از داور مسابقه از زمين اخراج شد و متاسفانه يووه رو در بازي هفته آينده همراهي نخواهد كرد.

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
با سلام خدمت دوستان عزيز
به سلامتي ديشب با تك گل دل پيرو كه در دقيقه 36 به ثمر رسيد يووه موفق شد جنوا رو از پيش رو برداره . بازي تقريبا پر برخوردي بود كه 9 كارت زرد و يك اخراج در پي داشت . بازيكن اخراجي ندود بود كه در دقيقه 90 با گرفتن كارت زرد دوم از داور مسابقه از زمين اخراج شد و متاسفانه يووه رو در بازي هفته آينده همراهي نخواهد كرد.

دقیقه 93 ندود کارت زرد رو گرفت و ظاهرا با مخالفت شدید با داور موجب گرفتن کارت قرمز شده.
sport024.gif

بازی بعدی هم با ناپولی در 5 آبان هست.
sport003.gif

شاید با نبود ندود تیاگو یک فرصتی برای خودنمایی پیدا کنه.
sport029.gif

گل الکس هم بی نظیر بود
love055.gif
.... پاس ندود هم که خیلی عالی بود
love051.gif

بالا