برگزیده های پرشین تولز

کلینیک دامپزشکی پی تی

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
ظاهرش که بزرگ به نظر میاد
فکر کنم یه ماه دیگه از پس خودش برمیاد
جیگر مرغ بگیرید روزی 2-3 تا بهش بدید
ماست و شیر هم دوست دارن
جیگر رو خام بده انگل نمیگیره؟ :rolleyes:اکثر گربه هایی ک داشتم با خوردن جیگر مرغ از مقعدشون ی کرم های کوچیکی بیرون میومد

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
جیگر رو خام بده انگل نمیگیره؟ :rolleyes:اکثر گربه هایی ک داشتم با خوردن جیگر مرغ از مقعدشون ی کرم های کوچیکی بیرون میومد

چون اکثر مردم حوصله ندارن بپزن همون خام از هیچی بهتر هست
خونه پدرم حیاط داره و همیشه کلی بچه گربه اونجاست، پدر من جیگر مرغ همیشه تو یخچال داره برای گربه ها
البته سرخ میکنه و تازه رب هم یکم میزنه، میگه اینجوری بیشتر دوست دارن
283.gif

455656.jpg DSC00689.JPG

bijan darbari

Registered User
لایک‌ها
258
من بال مرغ میدم. مطمئن تره. ولی خیلی دوست داره بخوره.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
سلام.
یک بچه گربه اومده تو حیاط خونمون و فکر کنم نمیتونه از دیوار بره بالا تا فرار کنه. چند روزی هستش که مهمان ما هستش. من هم تو این چند روز بهش شیر و بال مرغ خام دارم می دم بخوره. به ظاهر مشکل خاصی هم نداره و با اشتها میخوره. حالا چند تا سوال از خدمتتون داشتم.

۱- با توجه به عکسی که گذاشتم، چند ماهه به نظر میرسه؟؟
۲- تغذیه با گوشت مرغ خام چطوره؟؟ خوبه؟؟ غذا دیگه که ارزون باشه بهش چی بدم تا براش تنوع داشته باشه؟؟
۳- با توجه به اینکه خوب نمیتونه روی دیوار بپره و سن اش زیاد نیست، اگر از حیاط بیرون اش کنم میتونه از عهده خودش بر بیاد یا فعلا ازش نگهداری کنم تا بزرگتر بشه؟؟

من خودم حوصله نگهداری حیوان خانگی رو ندارم. ولی دلم نمی خواد باعث آسیب بهش بشم.
@Haideranoos @Ehsan_king99 دکتر های پیتی

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,386
سلام.
یک بچه گربه اومده تو حیاط خونمون و فکر کنم نمیتونه از دیوار بره بالا تا فرار کنه. چند روزی هستش که مهمان ما هستش. من هم تو این چند روز بهش شیر و بال مرغ خام دارم می دم بخوره. به ظاهر مشکل خاصی هم نداره و با اشتها میخوره. حالا چند تا سوال از خدمتتون داشتم.

۱- با توجه به عکسی که گذاشتم، چند ماهه به نظر میرسه؟؟
۲- تغذیه با گوشت مرغ خام چطوره؟؟ خوبه؟؟ غذا دیگه که ارزون باشه بهش چی بدم تا براش تنوع داشته باشه؟؟
۳- با توجه به اینکه خوب نمیتونه روی دیوار بپره و سن اش زیاد نیست، اگر از حیاط بیرون اش کنم میتونه از عهده خودش بر بیاد یا فعلا ازش نگهداری کنم تا بزرگتر بشه؟؟

من خودم حوصله نگهداری حیوان خانگی رو ندارم. ولی دلم نمی خواد باعث آسیب بهش بشم.
میو

بالا