• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کل کل از نوع جهانی !!!

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
قلبا معتقدم درسته که تیم هایی مثل چلسی و یا من سیتی حالا جز مدعیان شدند، اما اصالت فوتبال انگلیس به آرسنال، لیورپول و منچستر گره خورده.

از نظر من چلسی یا من سیتی تیم های غریبه ای هستند که توی لیگ برتر بازی میکنند. منچستری که فرگوسن ساخت، ساختار و چارچوب مشخص شده و با برنامه ای داشت. در موردش خیلی صحبت شده و بحثی درش نیست

اما آرسنال تیمیه که واسه من نوعی سرمایه های اصلیش بازیکنان متعصبش بودند.
مارتین کئون، تونی آدامز، ری پارلر، دیوید سیمن، نایجل وینتربرن و لی دیکسون و ....

ورود بی حساب کتاب بازیکنان فرانسوی و بالاخص خارجی به تیم اون تعصب انگلیسی رو از این تیم گرفت، وگرنه بازی در هایبوری واسه هر تیمی جلوی آرسنال بسیار هراس انگیز بود.

مشکل ونگر اول مدیران باشگاه و سیاست های باشگاه هستش و دوم غرور بسیار زیادی که داره.

آرسنال یکم به خودش بیاد، راحت هم میتونه لیگ برتر رو ببره هم چمپیونز لیگ، مشروط بر اینکه در جذب و فروش بازیکنان تغییر رویه بده.
شاید بعضی دوستان خوششون نیاد، آما من فکر میکنم اگر ونگر در این سالها جای فرگوسن مربی منچستر میبود تعداد جامهای منچستر تفاوت چندانی با امروز نداشت، چون واقعا از نظر فنی مربی بزرگیه

:D:lol:

13920217000041_PhotoL.jpg

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,423
دوستان ریالی خواستن کل کل کنن می تونن با مورینیو این کارو کنن خدایی این مورینیو خیلی با حاله :D
ولی جدا از کل کل این په په///حالا که مورینیو داره میره این کارا رو انجام میده

Last edited by a moderator:

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
مورینیو حاشیه هاش بیشتر از بار فنیش بود این اواخر...
کم کم داشت تشویق میشد و احترام پیدا میکرد که خودش رو با دو تا از شخصیت های اصیل باشگاه درگیر کرد...
اصولا مربی لجوجی هست و هرجا بره بیشتر از سه سال نهایتا دووم نمیاره
چون همیشه باید خودش مرد اول برد ها باشه... نمیتونه ببینه بزرگتر از خودش هم هست
هر کسی این حالت رو داشته باشه حقش همون هووو زدن هست ...
با تشکر:D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

DeniZRaD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
75
فرگوسن که خداحافظی کرد در واقع یکی از بهترین مربیان دو دهه اخیر بود.ولی لقب بهرتین مربی تاریخ که بعضی از طرفدارهای این تیم بهش میدن خیلی اغراق امیزه.این افتخارات رو تیم منچستر با این سرمایه ها و ثباتی که داره شاید اگر هر مربی دیگه ای بود به دست میاورد. اما نکته جالبتر بعضی از طرفدارهای منچستر هستن که ادعا می کنن خیلی به فرگوسن ارادت دارن ولی کافی بود تیمشون چند تا باخت بیاره تا نظرات واقعیشون رو ببینیم. یک نمونش رو در زیر مشاهده می کنید:
cwbhrzhi38hqh63yre5s.png

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
یه سوال داداش، این دوستمون 3080 مین پستش رو چند دقیقه پیش ارسال کرد، چطور تو این پی ام3375 پست دارن؟ :eek:

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
فرگوسن که خداحافظی کرد در واقع یکی از بهترین مربیان دو دهه اخیر بود.ولی لقب بهرتین مربی تاریخ که بعضی از طرفدارهای این تیم بهش میدن خیلی اغراق امیزه.این افتخارات رو تیم منچستر با این سرمایه ها و ثباتی که داره شاید اگر هر مربی دیگه ای بود به دست میاورد. اما نکته جالبتر بعضی از طرفدارهای منچستر هستن که ادعا می کنن خیلی به فرگوسن ارادت دارن ولی کافی بود تیمشون چند تا باخت بیاره تا نظرات واقعیشون رو ببینیم. یک نمونش رو در زیر مشاهده می کنید:
cwbhrzhi38hqh63yre5s.png
فرگوسن خداحافظی کرد؟من شنیدم که گفته بود یه دهه دیگه میمونه؟اگه کسی خبر داره ممنون میشم در جواب این پست بده

DeniZRaD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
75
یه سوال داداش، این دوستمون 3080 مین پستش رو چند دقیقه پیش ارسال کرد، چطور تو این پی ام3375 پست دارن؟ :eek:
سال گذشته بخش های موسیقی و سینما و سریال های خارجی به دلیل اخطار کمیته فیل**رینگ کلا از فروم حذف شد و پست های خیلی از کاربرها کم شد.ایشونم کاربر فعال موسیقی بوده دیگه مسلما پستهاش خیلی کاهش پیدا کرده

miladwwe

Registered User
لایک‌ها
1,486
تو اون بازی فرگوسن رو گوساله خطاب کرد!

ولی الان که بازنشسته شده بدجور از خجالتش میخواد در بیاد!

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
cwbhrzhi38hqh63yre5s.png

اون نظرات ماله موقعی بود که واقعا عصبانی بودم و الان میگم از روی نادانی همچین حرفایی زدم و بابتش پشیمون و متاسفم

گرچه همین الانشم میگم فرگوسن بالاتر از یونایتد نبوده و نیست !

شما هم لازم نیست خودتو نخود هر آشی بکنی بجای این کارا برو سوابق فرگوسن رو ببین بعد نظر بده

DeniZRaD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
75
اون نظرات ماله موقعی بود که واقعا عصبانی بودم و الان میگم از روی نادانی همچین حرفایی زدم و بابتش پشیمون و متاسفم گرچه همین الانشم میگم فرگوسن بالاتر از یونایتد نبوده و نیست ! شما هم لازم نیست خودتو نخود هر آشی بکنی بجای این کارا برو سوابق فرگوسن رو ببین بعد نظر بده
وقتی یکی از اونایی که اسمشونو گذاشتین هیتر قدر مربی شما رو بهتر از خودتون می دونه:
n17l5b1miponr0zy4h.png
اون روز فقط شما نبودی که فرگوسن رو بی نصیب نذاشتی چد نفر دیگه هم بودن. ترس از چلسی مورینیو و سیتی هم مزیت بر علت شد بر خداحافظی فرگوسن چون سال بعد کار سختی داشت در مصاف با این تیمها و احتمال زیاد بازم بی جام می موند و دوباره باید شاهد فحاشی ها می بود. پس همین امسال خداحافظی کرد که در اوج رفته باشه

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
وقتی یکی از اونایی که اسمشونو گذاشتین هیتر قدر مربی شما رو بهتر از خودتون می دونه:
n17l5b1miponr0zy4h.png
اون روز فقط شما نبودی که فرگوسن رو بی نصیب نذاشتی چد نفر دیگه هم بودن. ترس از چلسی مورینیو و سیتی هم مزیت بر علت شد بر خداحافظی فرگوسن چون سال بعد کار سختی داشت در مصاف با این تیمها و احتمال زیاد بازم بی جام می موند و دوباره باید شاهد فحاشی ها می بود. پس همین امسال خداحافظی کرد که در اوج رفته باشه

دوستان دیگه ای هم که گفتن بخاطر تعصب زیادشون رو تیم بوده از جمله خودم

یه هیتر هیچوقت نمیتونه تعصب یه یونایتدی رو درک کنه

یعنی انقدر بیکاری؟ نه به نظرم بیکار نیستی من تو این بخش و حتی موسیقی کم دشمن نداشتم دوستانم میدونن
نام کاربری اصلیتو بگو

فرگوسن بخاطر بیماری بازنشسته شد درکش سخت نیست

اینم سیتی و چلسی

420686_524585187600404_113994428_n.jpg

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
n17l5b1miponr0zy4h.png

آره واقعا. اونوقت سال بعد میشد 28مین سال پیاپی بدون جام !

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
سال گذشته بخش های موسیقی و سینما و سریال های خارجی به دلیل اخطار کمیته فیل**رینگ کلا از فروم حذف شد و پست های خیلی از کاربرها کم شد.ایشونم کاربر فعال موسیقی بوده دیگه مسلما پستهاش خیلی کاهش پیدا کرده
شما هم کلا خیلی فعالی
نزدیک دوسال عضوی کلا 5 تا پست دادی که سه تاشونم همین امروز بوده ظاهرا:cool:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
n17l5b1miponr0zy4h.png

من کار افشین و بقیه بچه هایی که بد و بیراه گفتند رو تایید نمیکنم. شده خودمم هم بد و بیراه گفتم . اما این صحبتها در حالت عصبانیت بوده. ما از باخت تیم خیلی ناراحت بودیم و بعضا بچه ها از کوره در میرفتند.

==============

اما این جمله شما و بخصوص کلمه ای که رنگی کردم.
احتمال زیاد بازم بی جام می موند و دوباره باید شاهد فحاشی ها می بود. پس همین امسال خداحافظی کرد که در اوج رفته باشه

نمیخوام جسارت کنم اما این کلمه جک 2013 بود. بازم بی جام میموند ؟ انگار مثلا سالهاست که بی جامه. نکنه فکر کردی منچستر ارسنال و سیتی چلسی و ایناست ؟

کل جامهای این تیمها رو جمع کنی اندازه جامهایی که فرگوسن به تنهایی بدست اورده نیست :)

این وسط حریف اصلی ما تو عناوین لیورپوله که اونم فرگوسن پشت سر گذاشتش.

بالا