• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کل کل از نوع جهانی !!!

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
اگر قوانين رو ميخواست رعايت کنه
شما نميتونستين سوارز و ... رو بخرين :دي
سوارز هم هنوز توي خونه بايد پلي استيشن بازي ميکرد :دي
از اين نظر اره متاسفانه با بعضي تيم ها مماشات ميشه

secreter

Registered User
لایک‌ها
683
اگر قوانين رو ميخواست رعايت کنه
شما نميتونستين سوارز و ... رو بخرين :دي
سوارز هم هنوز توي خونه بايد پلي استيشن بازي ميکرد :دي
از اين نظر اره متاسفانه با بعضي تيم ها مماشات ميشه

چی میگی اینا چه ربطی داره:general304:
سوارز برای انتقال محدودیتی نداشت و میتونست به هر باشگاهی بخواد بره! این چه ربطی به بارسلونا داشت:general404:
تمرین نکردنم فیفا خودش میدونست نمیتونه برای سوارز مامور ویژه بزاره تا تمرین نکنه اما بازم سودی به حال بارسلونا نداره نهایتش تمرینات بدون خبرنگار انجام میشد فیفا هم مدرکی نداشت که کی تمرین کرده کی نکرده:general304:
این بن شدنا تموم میشه بهتره تیم از لحاظ مالکیت و مدیریت بن نباشه وگرنه نهایت آرزوش میشه سهمیه گرفتن;)

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
چی میگی اینا چه ربطی داره:general304:
سوارز برای انتقال محدودیتی نداشت و میتونست به هر باشگاهی بخواد بره! این چه ربطی به بارسلونا داشت:general404:
تمرین نکردنم فیفا خودش میدونست نمیتونه برای سوارز مامور ویژه بزاره تا تمرین نکنه اما بازم سودی به حال بارسلونا نداره نهایتش تمرینات بدون خبرنگار انجام میشد فیفا هم مدرکی نداشت که کی تمرین کرده کی نکرده:general304:
این بن شدنا تموم میشه بهتره تیم از لحاظ مالکیت و مدیریت بن نباشه وگرنه نهایت آرزوش میشه سهمیه گرفتن;)
سوارز براي انتقال محدوديتي نداشت ، بارسلونا داشت
حضور نداشتن در هيچ ورزشگاهي و تمرين انفرادي خيلي متفاوته با اينکه تو بازي هاي دوستانه و تمرين ها با تيم همراه باشي
يا شما کلا موضوع رو نميگيري يا ....... من بد بيان ميکنم :D

secreter

Registered User
لایک‌ها
683
الان دیدم حکم چلسی رو cas لغو کرده و فیفا تقصیری نداشته بنابرین کثیف نیست:D

سوارز براي انتقال محدوديتي نداشت ، بارسلونا داشت
حضور نداشتن در هيچ ورزشگاهي و تمرين انفرادي خيلي متفاوته با اينکه تو بازي هاي دوستانه و تمرين ها با تيم همراه باشي
يا شما کلا موضوع رو نميگيري يا ....... من بد بيان ميکنم :D

خودت موضوع را نفهمیدی میگم تا بفهمی
درخواست تجدید نظر روی حکم فیفا یک عمل قانونیه و باشگاه از این حقش استفاده کرده و حکم رو به عقب انداخته!:general711:
هیچ جای دنیا بدون دفاع متهم رای اشو صادر نمیکنن فیفا هم همینطوره و امروز بارسلونا از خودش دفاع کرد اما قبول نکردن و برای دو دوره بن میشه اما این دوره دیگه خریداش رو کرده و بن شدنش فایده ای نداره برای همین از دوره بعد اجرا میشه
الانم بارسلونا میتونه مثل چلسی به دادگاه داوری ورزش شکایت کنه و حکم رو تغییر بده
تمرین کردن سوارز رو هم همین دادگاه حکمش رو تخفیف داد و کاری به فیفا نداره! تخفیف هم نمیداد فیفا نمیتونست مانع تمرین کردن سوارز بشه
اگه بازم نفهمیدی من دیگه کاری از دستم بر نمیاد:general210:

Last edited:

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
uba5u3ep.jpg

فرستاده شده از HUAWEI P6-U06ِ من با Tapatalk

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
حامد شدیداً تو کف این آیس باکت چلنجیا!
یه تاپیک بزن خودت شروع کن فیلمشو بذار بعدم چلنج کن بقیه رو! هر کیم نکرد به خیریه پی تی کمک کنه یا بذاریم رو جایزه فنتسی لیگ
هر شبکه اجماعی میری پر از آیس باکت چلنج! تو کفش هم نباشی باید باهاش کنار بیای! این ایرانیها هم شروع کردن ها! فکر کنم!
ولی معمولاً پست های ته مایه اش چیز دیگه است! تو که چیزی در سر نداری فقط چیزهای سطحی رو میبینی!!! :دی

hamedM1368

Registered User
لایک‌ها
866
این قضیه آیس باکت چلنج دقیقا چیه؟ از کجا شروع شد؟

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
این قضیه آیس باکت چلنج دقیقا چیه؟ از کجا شروع شد؟
کجاش رو نمیدونم، اما در مورد یک بیماری که فکر کنم سیستم شبکه عصبی رو تهدید میکنه، به اسم ALS اگر که اشتباه نکنم، وقتی به طرف شک وارد میشه مثل ریختن یک سطل آب یخ روی بدنش میمونه، حس یخ زدگی و حالتی که یخ به بدن وارد میکنه.
این حرکت سمبلیک برای درک بیشتر و فرهنگ سازی برای بیماران مبتلا به ALS هستش. از کجا شروع شد رو نمیدونم. کلا یک کمپین حمایت از این بیمارانه

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
@hamedM1368
در تکمیل حرف های @rms
بیماران اسکلروز جانبی آمیوتروفیک که فارسی شده همون ALS هست
خانواده این بیمارها برای اینکه دانش در مورد این بیماری که دقیقاً نمیدونم چیه! رو بیشتر کنن! این چلنج رو راه انداختن! که بعد از اینکه طرف نومینیت میشه باید ظرف 24 ساعت یا انجامش بده! یا 100 دلار به کمپین این بیماری کمک کنه تا صرف تحقیقاتشون بشه!
البته کسی بخواد جفتش رو هم میتونه انجام بده!
ابتدا هم یحتمل خود خونواده ها دور هم این کار رو میکردن که کم کم همه گیر شده!

• Like
Reactions: rms

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
هر شبکه اجماعی میری پر از آیس باکت چلنج! تو کفش هم نباشی باید باهاش کنار بیای! این ایرانیها هم شروع کردن ها! فکر کنم!
ولی معمولاً پست های ته مایه اش چیز دیگه است! تو که چیزی در سر نداری فقط چیزهای سطحی رو میبینی!!! :دی
پست پنجم شیشمت بود در اینباره! هر چقدم مفاهیم دیگه مد نظرت باشه این که همشونو با این چلنج بیان میکنی نشون میده حرف من درسته :D

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
در ادامه دو تا پست قبل از خودم شروعش با یکی از افراد مبتلا به همین بیماری بود، اون زاکربرگو دعوت کرد، زاکربرگ انجام داد فیلمشو گذاشت، بیل گیتسو چلنج کرد، بیل گیتس هم یه فیلم خیلی باحال درست کرد و همین روال جهانی شد...!

big_bob

Registered User
لایک‌ها
757
اتلتيكو چرا انقد وحشيانه بازي ميكنه؟سر هيچي دعوا ميكنن فقط

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
خدا لعنت کنه این سایت ورزش 3 رو!!!
چند بار سر زدم بخش نتایج زنده ببینم بازی ای هست یا نه دریغ از یه اطلاع رسانی کوچیک،حال میداد دیدن این بازی،حیف شد!!!:(

بالا