برگزیده های پرشین تولز

کل کل از نوع جهانی !!!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,523
من هم دوست دارم یک منبع معتبر برای هزینه انتقال و حقوق پرداختی پیدا کنم. بنظرم اسکای و بی بی سی جزو منابع معتبر در این زمینه هستن. من استدلال خودم اینه وقتی بی بی سی میگه مبلغ انتقال 6 میلیون پوند هستش پس سایتهایی که حقوق رو اعلام کردن اگه مبلغ انتقال رو همین 6 میلیون پوند اعلام کردن حرفشون رو میشه تا حدی قبول کرد ولی وقتی مبلغ انتقال رو اشتباه ذکر کردن پس مبلغی که واسه حقوق اعلام کردن هم قابل اعتماد نیست.
الان میشه لینک بدی چه سایتهایی مبلغ انتقال رو بیشتر گفتن و حقوق رو 300 و ااندی؟
من ندیدم کلاً این خبر 300 و اندی رو!

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
آقا این فعلا دستمزد رونالدو از سایت bbc..بقیشم پیدا کنم میزارم:
http://m.bbc.com/sport/football/24099077
Spanish reports suggest he will earn an annual salary of 17m euros (£14.25m).
(رونالدو همون 17 تاست که صحبتش بود...مسی از همه بالاتره و 20 تا میگیره)

Sent from my GT-I9300

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
بله منم متوجه این موضوع شدم!
اسکای و بی بی سی دستمزد ها رو نمی زنن؟
جالبه سایتهای درست حسابی مثه اسکای و بی بی سی انگار نمیزنن..یهو مثلا تک بازیکن رو میزنن..شاید چون خودشونم مطمئن نیستن نمیخوان برن زیر سوال..همون رونالدو رو هم خودش گفته به نقل از خبرگزاریهای اسپانیایی.

Sent from my GT-I9300

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
رونالدو قطعا بالای 20 تا می گیره چون رونی با این دستمزد سومه بعد از مسی و رونالدو.
رونالدو یه بند تو قراردادش داره که تا 28 میلیون یورو می گیره در سال . Forbes هم اینو زده
.

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
آقا این فعلا دستمزد رونالدو از سایت bbc..بقیشم پیدا کنم میزارم:
http://m.bbc.com/sport/football/24099077
Spanish reports suggest he will earn an annual salary of 17m euros (£14.25m).
(رونالدو همون 17 تاست که صحبتش بود...مسی از همه بالاتره و 20 تا میگیره)

Sent from my GT-I9300
معمولا دستمزدی که از باشگاه میگیرن با درآمد سالیانه شون متفاوته!
واسه جریان تبلیغات و اسپانسر و ...!

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
معمولا دستمزدی که از باشگاه میگیرن با درآمد سالیانه شون متفاوته!
واسه جریان تبلیغات و اسپانسر و ...!
درسته اونی که میگی واسه رونالدو نزدیک 80 میلیون € هستش درسال...الان منبع از فوربز هم میزارم.

Sent from my GT-I9300

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
تو همین لیست فوربس که گذاشتید نشون میده که رونالدو حتی بالاتر از مسی با 28 میلیون یورو در صدر دستمزدها قرار داره!
نوش جونش لیاقتش رو داره بگیره.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
الان یکی بگه مبلغ دستمزد فالکائو چقدره؟
جداً 350 هزار پوند؟
فالکائو تو موناکو 300 هزار پوند در هفته میگرفته، تو اخبار هم اعلام شد یونایتد باید قسمت زیادی از این حقوق رو بده!
بقیه اعداد و ارقام به دست اومده رسمی نیستن، اون 347 هزار پوند که چرت محضه! همون 200-250 هزار پوند میگیره در هفته.
همونطور که معین گفت کل این انتقال حدود 16 میلیون پوند تموم شد برامون

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,523
فالکائو تو موناکو 300 هزار پوند در هفته میگرفته، تو اخبار هم اعلام شد یونایتد باید قسمت زیادی از این حقوق رو بده!
بقیه اعداد و ارقام به دست اومده رسمی نیستن، اون 347 هزار پوند که چرت محضه! همون 200-250 هزار پوند میگیره در هفته.
همونطور که معین گفت کل این انتقال حدود 16 میلیون پوند تموم شد برامون
در کل اگر بالای 250 60 باشه عجیبه بنظرم! منم واسه همین کنجکاو شدم!

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
اینم میانگین دستمزد تیمها از گاردین هستش ...البته الان تغییر میکنه...این واسه اوایل 2014 بوده:
global-sports-salaries-20-004.jpg

Sent from my SM-P601 using Tapatalk

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
الان میشه لینک بدی چه سایتهایی مبلغ انتقال رو بیشتر گفتن و حقوق رو 300 و ااندی؟
من ندیدم کلاً این خبر 300 و اندی رو!
حامد جان دوباره سرچ کردم، این دو تا سایت هم حرف از حقوق هفتگی 265 هزار پوند زدن:
http://www.telegraph.co.uk/sport/fo...ited-pay-24-million-for-season-long-loan.html
http://www.independent.ie/sport/soc...united-to-pay-24m-for-loan-deal-30552660.html
حامد جان اکثر جاها صحبت از این بوده که فالکائو توی موناکو سالی 10 میلیون پوند حقوق میگرفته و همین حقوق رو یونایتد بهش میده که با اون 6 میلیون پوند هزینه انتقال میشه 16 میلیون پوند. البته تو موناکو Tax free بوده حقوقش و حالا باید دید مالیات حقوقش در یونایتد با کیه. حالا اون 10 میلیون پوند در سال رو باید ضرب و تقسیم کرد تا حقوق هفتگیش بدست بیاد.
پ.ن: اولا معذرت میخوام دیر جواب دادم، داشتم ناهار میخوردم. در ثانی من هم دوست دارم بدونم بالاخره مبلغ درست انتقال بازیکنها چقدر هستش.

Last edited:

Nero12

Registered User
لایک‌ها
505
پر خرج ترین باشگاه های تابستان امسال اروپا؛ یونایتد و بارسلونا در صدر

e3hrmvjb0p421hthcwpg.png

طرفداری- فصل نقل و انتقالات اروپا دیشب در حالی به پایان رسید که باشگاه منچستر یونایتد در انتها پر خرج ترین باشگاه در تمام اروپا لقب گرفت و پس از آن ها کاتالان ها جای گرفتند.

منچستر یونایتد به عنوان پر خرج ترین باشگاه در این فصل نقل و انتقالات ظهور کرد و دیگر غول های اروپا پشت سر این تیم قرار گرفتند.

_ پس از پشت سر گذاشتن یک فصل کابوس وار و قرار گرفتن در رتبه عجیب هفتم، لوئیز فن خال جانشین دیوید مویس شد و تصمیم گرفت مبلغ 200 میلیون یورو سرمایه گزاری کند. آنخل دی ماریا، مارکوس روخو، آندر هررا، لوک شاو، دالی بلیند و رادامل فالکائو ( قرضی ) به این باشگاه بزرگ ملحق شدند تا هواداران باشگاه یونایتد امیدی بسیار بیشتری نسبت به فصل گذشته داشته باشند.

_ بارسلونا بعد از یونایتد در رده دوم قرار می گیرد، آبی اناری ها با واریز پول به حساب لیورپول برای انتقال سوارز نشان دادند که قصد ریخت و پاش در فصل تابستان را دارند. کاتالان ها نسبت به فصول گذشته تابستان پر سر و صدا تری را پشت سر گذاشتند و با کسانی مانند، کلودیو براوو و مارک آندره تراشتگن درون دروازه، جرمی متئو، داگلاس، توماس فرمالن در خط دفاع، ایوان راکیتیچ در هافبک و ستاره اروگوئه ای در خط حمله به توافق رسیدند. بارسلونا حدود 175 میلیون یورو در تابستان خرج کرد و تنها 88 میلیون یورو برای خرید سوارز به لیورپول پرداخت که باعث شد باشگاه انگلیسی نیز از قافله عقب نماند.

_ قرمزهای آنفیلد آدام لالانا، دژان لاورن و ریکی لامبرت را از ساوتهمپتون به خدمت گرفتند، لازار مارکوویچ یک خرید بزرگ از بنفیکا بود، امره کان بازیکن سابق لورکوزن به لیورپول ملحق شد نفر آخر ماریو بالوتلی پر شیطنت بود که با مبلغ 20 میلیون یورو دوباره به جزیره بازگشت. گشت و گذار لیورپول برای آن ها حدود 169 یورو آب خورد و در لیگ برتر پشت سر یونایتد قرار گرفتند.

_ رئال مادرید در رده چهارم قرار گرفت، آن ها حدود 137 میلیون یورو پرداخت کردند. غول های اسپانیایی در تابستان موفق شدند کیلور ناواس، تونی کروس، جیمز رودریگز را به خدمت بگیرند، انتقال جیمز به تنهایی 80 میلیون یورو خرج در بر داشت و در روز آخر آن ها چیچاریتو را به شکل قرضی منتقل کردند.

_ موضوع زمانی جالب می شود که شما نام اتلتیکو مادرید را در رده پنجم مشاهده می کنید. رقیب سر سخت و بد بدن بارسلونا و رئال مادرید تابستان امسال خیلی بلند پروازانه عمل کرد و با ماریو مانژوکیچ، آنتوان گریزمان، آلسیو چرچی مثلثی خطرناک را تشکیل داد که برای آن ها مبلغی حدود 124 میلیون یورو پرداخت کرد.

_ تیمی که مردان ویسنته کالدرون را پولدار کردند، چلسی نام داشت که خوزه مورینیو هدایت آن ها را بر عهده دارد. دیگو کاستا و فیلیپه لوئیز به عنوان ستاره های اتلتیکو مادرید به لندن پرواز کردند تا در کنار سسک فابرگاس که از بارسلونا خریداری شد برای چلسی بازی کنند. لوئیک رمی از کیو پی آر خریداری شد تا هزینه های تابستان تیم آقای خاص حدود 119 میلیون یورو شود.

_ در لندن می مانیم، دیگر باشگاه این شهر که آرسنال نام دارد در تابستان امسال، الکسیس سانچز، کالوم چمبرز، متئو دبوشی، دیوید اوسپینا و در لحظات آخر دنی ولبک را به خدمت گرفتند تا با پرداخت مبلغ 108 میلیون یورو در رده ششم قرار بگیرند.

_ به رده هفتم که می رسیم باشگاه ساوتهمپتون را می بینیم، بسیاری از بازیکنان این تیم به فروش رسیدند و باشگاه باید جایگزین هایی برای آن ها پیدا می کرد. آن ها با دوسان تادیچ، شین لانگ، پله، توبی آلدرویلد به توافق رسیدند و برای این بازیکنان مبلغی حدود 85 میلیون یورو خرج کردند که البته سود این باشگاه به خاطر فروش بازیکنانش بالا بود.

_ منچستر سیتی هزینه های خود را محدود کرد، تعجب نکنید چون که باید از قوانین فیرپلی مالی تبعیت می کرند. به همین خاطر با درایت بیشتری عمل کردند و بیشتر پرداختی آن ها برای انتقال مانگالا و فرناندو صورت گرفت.

_ نام نهایی، باشگاه شهر رم است که باعث شد ایتالیا نیز نماینده ای در بین کشورهای اسپانیا و انگلستان داشته باشد. بزرگ ترین خریدهای این باشگاه خوان ایتوربه و کوستاس مانولاس بودند و این تیم حدود 63 میلیون یورو پول پرداخت کرد.

جالب توجه است که همه این باشگاه ها به جز رم، از کشورهای اسپانیا و انگلیس بودند و آلمان نماینده ای در بین 10 باشگاه اول نداشت. دورتموند در مکان یازدهم و بالاتر از بایرن مونیخ قرار گرفت.

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
mkییها قهرمان نشدن لیورپول چه ربطی به شما داره!؟یکمی خودتونه تحویل بگیرین با!!!:general304:تا جاییکه یادمه تو این بیست و چند سال فقط 1 سالش رقیب قهرمانی بودیم و شما قهرمان شدین!!!ولی همون یه سال هم دبلتون کردیم،تحقیر 4-1 تو تئاتر رویاهاتون در حضور رونالدوتون رو که یادتون نرفته!؟:D:general304:
بقیش رو یا خود لیورپول ضعیف بوده یا تیم دیگه ای قهرمان شده!(که در کل ضعف خود لیورپول بوده و اون سالهایی که میتونسته قهرمان بشه هم بدشانسی آورده و به قول یکی از دوستان طلسم شده این جام واسمون!)
هرچند در مقابل چمپیونز جام با ارزشی هم نیست و من از خدامه امسال 10هم بشیم تو لیگ ولی چمپیونز رو ببریم...:);)

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
پر خرج ترین باشگاه های تابستان امسال اروپا؛ یونایتد و بارسلونا در صدر

e3hrmvjb0p421hthcwpg.png

طرفداری- فصل نقل و انتقالات اروپا دیشب در حالی به پایان رسید که باشگاه منچستر یونایتد در انتها پر خرج ترین باشگاه در تمام اروپا لقب گرفت و پس از آن ها کاتالان ها جای گرفتند.

منچستر یونایتد به عنوان پر خرج ترین باشگاه در این فصل نقل و انتقالات ظهور کرد و دیگر غول های اروپا پشت سر این تیم قرار گرفتند.

_ پس از پشت سر گذاشتن یک فصل کابوس وار و قرار گرفتن در رتبه عجیب هفتم، لوئیز فن خال جانشین دیوید مویس شد و تصمیم گرفت مبلغ 200 میلیون یورو سرمایه گزاری کند. آنخل دی ماریا، مارکوس روخو، آندر هررا، لوک شاو، دالی بلیند و رادامل فالکائو ( قرضی ) به این باشگاه بزرگ ملحق شدند تا هواداران باشگاه یونایتد امیدی بسیار بیشتری نسبت به فصل گذشته داشته باشند.

_ بارسلونا بعد از یونایتد در رده دوم قرار می گیرد، آبی اناری ها با واریز پول به حساب لیورپول برای انتقال سوارز نشان دادند که قصد ریخت و پاش در فصل تابستان را دارند. کاتالان ها نسبت به فصول گذشته تابستان پر سر و صدا تری را پشت سر گذاشتند و با کسانی مانند، کلودیو براوو و مارک آندره تراشتگن درون دروازه، جرمی متئو، داگلاس، توماس فرمالن در خط دفاع، ایوان راکیتیچ در هافبک و ستاره اروگوئه ای در خط حمله به توافق رسیدند. بارسلونا حدود 175 میلیون یورو در تابستان خرج کرد و تنها 88 میلیون یورو برای خرید سوارز به لیورپول پرداخت که باعث شد باشگاه انگلیسی نیز از قافله عقب نماند.

_ قرمزهای آنفیلد آدام لالانا، دژان لاورن و ریکی لامبرت را از ساوتهمپتون به خدمت گرفتند، لازار مارکوویچ یک خرید بزرگ از بنفیکا بود، امره کان بازیکن سابق لورکوزن به لیورپول ملحق شد نفر آخر ماریو بالوتلی پر شیطنت بود که با مبلغ 20 میلیون یورو دوباره به جزیره بازگشت. گشت و گذار لیورپول برای آن ها حدود 169 یورو آب خورد و در لیگ برتر پشت سر یونایتد قرار گرفتند.

_ رئال مادرید در رده چهارم قرار گرفت، آن ها حدود 137 میلیون یورو پرداخت کردند. غول های اسپانیایی در تابستان موفق شدند کیلور ناواس، تونی کروس، جیمز رودریگز را به خدمت بگیرند، انتقال جیمز به تنهایی 80 میلیون یورو خرج در بر داشت و در روز آخر آن ها چیچاریتو را به شکل قرضی منتقل کردند.

_ موضوع زمانی جالب می شود که شما نام اتلتیکو مادرید را در رده پنجم مشاهده می کنید. رقیب سر سخت و بد بدن بارسلونا و رئال مادرید تابستان امسال خیلی بلند پروازانه عمل کرد و با ماریو مانژوکیچ، آنتوان گریزمان، آلسیو چرچی مثلثی خطرناک را تشکیل داد که برای آن ها مبلغی حدود 124 میلیون یورو پرداخت کرد.

_ تیمی که مردان ویسنته کالدرون را پولدار کردند، چلسی نام داشت که خوزه مورینیو هدایت آن ها را بر عهده دارد. دیگو کاستا و فیلیپه لوئیز به عنوان ستاره های اتلتیکو مادرید به لندن پرواز کردند تا در کنار سسک فابرگاس که از بارسلونا خریداری شد برای چلسی بازی کنند. لوئیک رمی از کیو پی آر خریداری شد تا هزینه های تابستان تیم آقای خاص حدود 119 میلیون یورو شود.

_ در لندن می مانیم، دیگر باشگاه این شهر که آرسنال نام دارد در تابستان امسال، الکسیس سانچز، کالوم چمبرز، متئو دبوشی، دیوید اوسپینا و در لحظات آخر دنی ولبک را به خدمت گرفتند تا با پرداخت مبلغ 108 میلیون یورو در رده ششم قرار بگیرند.

_ به رده هفتم که می رسیم باشگاه ساوتهمپتون را می بینیم، بسیاری از بازیکنان این تیم به فروش رسیدند و باشگاه باید جایگزین هایی برای آن ها پیدا می کرد. آن ها با دوسان تادیچ، شین لانگ، پله، توبی آلدرویلد به توافق رسیدند و برای این بازیکنان مبلغی حدود 85 میلیون یورو خرج کردند که البته سود این باشگاه به خاطر فروش بازیکنانش بالا بود.

_ منچستر سیتی هزینه های خود را محدود کرد، تعجب نکنید چون که باید از قوانین فیرپلی مالی تبعیت می کرند. به همین خاطر با درایت بیشتری عمل کردند و بیشتر پرداختی آن ها برای انتقال مانگالا و فرناندو صورت گرفت.

_ نام نهایی، باشگاه شهر رم است که باعث شد ایتالیا نیز نماینده ای در بین کشورهای اسپانیا و انگلستان داشته باشد. بزرگ ترین خریدهای این باشگاه خوان ایتوربه و کوستاس مانولاس بودند و این تیم حدود 63 میلیون یورو پول پرداخت کرد.

جالب توجه است که همه این باشگاه ها به جز رم، از کشورهای اسپانیا و انگلیس بودند و آلمان نماینده ای در بین 10 باشگاه اول نداشت. دورتموند در مکان یازدهم و بالاتر از بایرن مونیخ قرار گرفت.
بارسا رو حسب نکردم ولی تو فروم لیورپول خرج و مخارج لیورپول رو که حساب کردیم با احتساب فروشهامون حدود 31 میلیون پوند از جیب خرج کردیم امسال!!!
پس معلومه این چرته...

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
اینم عکس و لینک ویکی پدیا فالکائو که نوشته هزینه انتقال قرضی 6 میلیون پوند هست که آپشنی برای انتقال دایمی با هزینه 43/5 میلیون پوند داره. رفرنس این صحبت رو هم سایت بی بی سی ذکر کرده. پس هزینه انتقال 6 میلیون پوند درسته.
http://en.wikipedia.org/wiki/Radamel_Falcao
1.jpg

Last edited:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,523
حامد جان دوباره سرچ کردم، این دو تا سایت هم حرف از حقوق هفتگی 265 هزار پوند زدن:
http://www.telegraph.co.uk/sport/fo...ited-pay-24-million-for-season-long-loan.html
http://www.independent.ie/sport/soc...united-to-pay-24m-for-loan-deal-30552660.html
حامد جان اکثر جاها صحبت از این بوده که فالکائو توی موناکو سالی 10 میلیون پوند حقوق میگرفته و همین حقوق رو یونایتد بهش میده که با اون 6 میلیون پوند هزینه انتقال میشه 16 میلیون پوند. البته تو موناکو Tax free بوده حقوقش و حالا باید دید مالیات حقوقش در یونایتد با کیه. حالا اون 10 میلیون پوند در سال رو باید ضرب و تقسیم کرد تا حقوق هفتگیش بدست بیاد.
پ.ن: اولا معذرت میخوام دیر جواب دادم، داشتم ناهار میخوردم. در ثانی من هم دوست دارم بدونم بالاخره مبلغ درست انتقال بازیکنها چقدر هستش.
انقدر نگو حامد جان من دلم یجوری میشه!:general504::general504::D:D

• Like
Reactions: rms
بالا