برگزیده های پرشین تولز

کل کل از نوع جهانی !!!

rezatt

Registered User
لایک‌ها
674
مرسی داور

Sent from my SM-A9000 using Tapatalk

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
قضاوت خوبی نبود
البته من جای کارلتو بودم ویدال رو می‌کشیدم بیرون زودتر چون قشنگ پتانسیل اخراج شدن رو داشت البته بماند که به نظر من تو صحنه ای که کارت زرد دوم رو گرفت خطا نکرده بود
روی گل دوم رونالدو هم دیگه شاهکار کمک داور بود
به هر حال رئال از این مرحله هم گذشت

یاد چاکر افتادم و بازی رئال و منچستر یونایتد

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بنده خدا بایرن
اشتباه مرگبار کمک داور رو گل دوم بایرن رو نابود کرد

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
پاس مارسلو به رونالدو هم آفساید بود

Sent from my SM-A9000 using Tapatalk
دقیقا،هیچ رحمی نکرد جناب کاسای و تیر خلاص خلاص رو هم به پیکر بایرن زخم خورده زد و همه امیدشونو با دومین گل آفساید پیاپی کاملا چال کرد،این وسط یه نفرم همینجوری مفتی مفتی گل زد...
واقعا حیف بایرن،یعنی ریال تو زمین خودش نفسم نمیتونست بکشه قبل اخراج ویدال و حتی گل آفسایدش!

Last edited:

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
بایرن حیــــــــــــــف شد امــــــــــــــــــــــــــــــــــّا به یاد ماندنی ترین داوری تاریخ لیگ قهرمانان امشب اتفاق افتاد،بازی بارسا با چلسی که فقط افتاده دهن یه عده معلوم الحال!،بازی رفت تمامآ به ضرر بارسا سوت زده شده بود،برگشت یکی از بهترین مدافعین بارسا بیخودی اخراج شده بود،چلسی دست پیش رو داشت،تو زمین خودش بود و 2 دقیقه دیگه مقاومت میکرد کار تموم بود!گلی به بارسا هدیه داده نشد،پنالتی برای بارسا گرفته نشد،حتی اخراجی از حریف انجام نشد!(در حالی که ابیدال ما به ناحق همون نیمه اول اخراج شده بود!)
امشب بایرن ریالو خفه کرده بود،خفــــــــــــه!تو برنابئو!جلوی هواداراش! اینجا بود که مرد تاریخ جناب کاسای وارد ماجرا شد!
کار از عدم اخراج قطعی و مسلم کاسیمیرو شروع شد! به دنبالش در حساس ترین لحظات بازی و جایی که ریال با 1 گل حریف که زدنش خیلی محتمل بود، اوت میشد! ویدالی که برای خطای نکردش دادن کارت زرد اول خیلی سخت گیری بود در کمال ناباوری با کارت زرد دوم اخراج شد!
اما این سناریو همینجا هم تموم نمیشد!
بایرن زخمی تو خونه حریف باز هم مقاومت میکرد و ریال حریفش نبود تا اینکه کاسای کار ناتمومشو تموم کرد!گلی که پنالدو با نیم متر در آفساید بودن خیلی ش یک و مجلسی زد و آب هم از آب تکون نخورد!
اجازه بدید هنوزم تموم نشده!ریال هنوز هم با یک گل از سوی بایرن حذف میشد پس ماموریت تموم نشده بود!
گل دوم آفساید چیزی بود که ماموریت رو به بهترین شکل ممکن تموم میکرد و سر بایرنی که نفسهای آخرش رو با شرافت میکشید از تن جدا میکرد که با بی رحمی تمام این ماموریت رو هم توسط کاسای با موفقیت به پایان رسید،مرسی کاسای،مرســــــــــــــــــــــی...:general710:
تو امشب تاریخ رو به تنهایی عوض کردی...:|

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,705
بنده خدا بایرن
اشتباه مرگبار کمک داور رو گل دوم بایرن رو نابود کرد

گل اول بایرن به اشتباه پنالتی اعلام شد. گل دومشون هم قبل از اینکه راموس توپ رو بزنه باید آفساید لواندوسکی اعلام میشد در کل نمیشه اینطوری با قاطعیت گفت که قضاوت داور جهت دار بوده ...

KONJKAVE60

Registered User
لایک‌ها
715
http://www.varzesh3.com/news/1409683/اشتباهات-فاحش-داوری-دیدار-رئال-بایرن-(عکس)
هیچوقت همچین تیتری ندیده بودیم
آخه این دیگه چجورش بود کاسای با این همه عقبه داوری اونوقت این نوع اشتباه فقط هم به نفع ریال
از اخراج ویدال به بعد کانال رو عوض کردم وقتی دوباره برگشتم رونالدو گل دوم آفسایدش رو هم زد
بترسید دوستان ازینکه اینطوری آقای گلشم کنن سال بعد هم دوباره توپ طلا و هو کلی داستان و خیمه شب بازیه دیگه...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اون از بارسا پي اس جي اينم از اين...!
واقعا var از نون شب واجب تره واسه اين فوتبال
من كه جذابيتي نميبينم تو اين اشتباها

Sent from my iPhone using Tapatalk

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
اون از بارسا پي اس جي اينم از اين...!
واقعا var از نون شب واجب تره واسه اين فوتبال
من كه جذابيتي نميبينم تو اين اشتباها

Sent from my iPhone using Tapatalk
همیشه طرفدار ویدئو چک بودم و هستم،الان ظاهرآ طرفدارشم زیاد شده ولی اوایل که حتی شایعاتش اومده بود و به شخصه از همون شایعات هم استقبال میکردم 99% مخالف حتی شنیدن اسمش بودن!
... تو این جذابیتی که به این راحتی حق یه تیم و زحماتش با اشتباه یه شخص بر باد بره،... تو این جذابیتی که چندین میلیون نفر رو بیخودی تا مرز سکته میبره،عدالت تو این فوتبال گم شده...!
------------------------------------------------------------------------------------
بازی پی اس جی بارسا رو با ننگ دیشب مقایسه نکنین خواهشآ!بارسا کجا اینقدر داوریش یک طرفه بود!؟
بارسا کجا در شرایط مساوی و حساس ترین لحظات بازی داور براش گلهای آفسایدشو درست گرفت!؟
فهمیدن فرق شرایط دیشب بازی بارسا،پاریس یا حتی بارسا چلسی واقعآ اینقدر سخته!؟
اشتباهی هم به نفع بارسا شده باشه فقط در نگرفتن پنالتی احتمالی حریف بوده و بس!(چیزی که با 1000 بار دیدن صحنه های آهستش هم خود داورا به اتفاق نظر نمیرسن!)اون هم در شرایطی که حریف صعود کننده قطعی بوده و هیچ کس فکرشو نمیکرده بارسا بتونه برگرده و بازی رو برگردونه!در هر 2 مورد حریف 1 2 دقیقه بیشتر مقاومت میکرد هیچ وقت این اشتباهات به چشم نمیومدن اصلا!ولی بایرن دیشب چیکار میتونست بکنه!؟مگه پنالتیش رو اعلام نکردن!؟مگه فقط کاسیمیرو رو که به احتمال قوی روبن رو مصدوم کرد اخراج نکردن؟نــــــــــــــــــــــــه در حساس ترین لحظات بازی وقتی همه چیز مساوی بود و با 1 گل از جانبشون ریال به طور قطع اوت میشد(چون باید 2 گل میزد در صورت خوردن گل!) اول کلیدیترین بازیکنشونو به نا حق اخراج کردن،بعد برای تیمی که 10 نفره فقط مقاومت میتونست بکنه و بازی رو به پنالتی ها بکشه 2 گل کاملا آفساید حریف رو قبول کردن!؟دیشب چطور میشه شرایط بایرن رو میشه با پی اس جی یا حتی چلسی که فقط با یه عده رسانه معلوم الحال افتاد دهنا مقایسه کرد!؟
اونا به خودشون باختن چون در هرصورتی با 1 دقیقه مقاومت بیشتر بارسا رو حذف کرده بودن(مگه اصلا گلی که بارسا باهاش حذفشون کرد رو داور هدیه داد!؟)،چه کسی از پی اس جی گفت داور باعث باختمون بود و اصلا حرفی از داوری وسط آورد؟ولی بایرن به خودش نباخت و هیــــچ کاری از دستش بر نمیومد چون یه نفر اون وسط ماموریت داشت و نذاشت!از دیشبم همه دارن ازاین شب ننگتین تاریخی حرف میزنن،چه خود بایرنیها،چه فوتبالیها و چه طرفداران عادی!
کسی بتونه جمله به جمله،تاکید میکنم جمله به جمله پاسخ این پستم رو بده و همه رو قانع کنه که من اشتباه میکنم قسم میخورم دیگه هیچ وقت از داوری حرفی نزنم.
------------------------------------------------------------------------------------
جالبه از همین الانم جو داور علیه بارسا برای بازی امشب اتفاق افتاده!یکی نیست بگه همون بازی رفت سر اون پنالتی که 3 تا کور یکجا بیرونش دیدن و نیم متر داخل محوطه بود خطا،سر بارسا بریده شد!آفسایدی هم که به ضرر یووه اعلام شد قبل رسیدن توپ به دروازه سوتش زده شد و بازیکنا ول کردن توپو و چه بسا زده نمیشد اومتیتی که جلوتر از بازیکن یووه بود توپو دفع میکرد! حالا اینم در بدترین و بی عدالت ترین شرایط بگیم درصورت زده نشدن سوت اومتیتی زمین میخورد،پاش میکشست،اصلا خودش میزد به گل خودمون خلاصه که گل بزاریم باز شکست 3-0 با 4-1 فرقی زمین تا آسمون بود!
بارسا یه گل تو اون بازی میزد امشب غمی نداشت و همه جانبه فقط و فقط حمله میکرد،الان 1 گل بخوره کارش تقریبآ تمومه...
لاقل امیداورم امشب شاهد یه داوری بی نقص باشیم که تاثیر گذاری مستقیم داور تو بازی حتی به ضررمون هم نباشه برای من غیر قابل تحمله،خیلی میترسم امروز یووه ای ها بزنن و داور بیتفاوت باشه یا دایو حساب بکنه و بدتر عوض حریف بازیکن خودمونو جریمه کنه!
همونی که از روز اول گفتمو بازم میگم: فقط ویدئو چک هست که میتونه این فوتبال رو نجات بده،وسلام...

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
همیشه طرفدار ویدئو چک بودم و هستم،الان ظاهرآ طرفدارشم زیاد شده ولی اوایل که حتی شایعاتش اومده بود و به شخصه از همون شایعات هم استقبال میکردم 99% مخالف حتی شنیدن اسمش بودن!
... تو این جذابیتی که به این راحتی حق یه تیم و زحماتش با اشتباه یه شخص بر باد بره،... تو این جذابیتی که چندین میلیون نفر رو بیخودی تا مرز سکته میبره،عدالت تو این فوتبال گم شده...!
بازی پی اس جی بارسا رو با ننگ دیشب مقایسه نکنین خواهشآ!بارسا کجا اینقدر داوریش یک طرفه بود!؟
بارسا کجا در شرایط مساوی و حساس ترین لحظات بازی داور براش گلهای آفسایدشو درست گرفت!؟
فهمیدن فرق شرایط دیشب بازی بارسا،پاریس یا حتی بارسا چلسی واقعآ اینقدر سخته!؟
اشتباهی هم به نفع بارسا شده باشه فقط در نگرفتن پنالتی احتمالی حریف بوده و بس!(چیزی که با 1000 بار دیدن صحنه های آهستش هم خود داورا به اتفاق نظر نمیرسن!)اون هم در شرایطی که حریف صعود کننده قطعی بوده و هیچ کس فکرشو نمیکرده بارسا بتونه برگرده و بازی رو برگردونه!در هر 2 مورد حریف 1 2 دقیقه بیشتر مقاومت میکرد هیچ وقت این اشتباهات به چشم نمیومدن اصلا!ولی بایرن دیشب چیکار میتونست بکنه!؟مگه پنالتیش رو اعلام نکردن!؟مگه فقط کاسیمیرو رو که به احتمال قوی روبن رو مصدوم کرد اخراج نکردن؟نــــــــــــــــــــــــه در حساس ترین لحظات بازی وقتی همه چیز مساوی بود و با 1 گل از جانبشون ریال به طور قطع اوت میشد(چون باید 2 گل میزد در صورت خوردن گل!) اول کلیدیترین بازیکنشونو به نا حق اخراج کردن،بعد برای تیمی که 10 نفره فقط مقاومت میتونست بکنه و بازی رو به پنالتی ها بکشه 2 گل کاملا آفساید حریف رو قبول کردن!؟دیشب چطور میشه شرایط بایرن رو میشه با پی اس جی یا حتی چلسی که فقط با یه عده رسانه معلوم الحال افتاد دهنا مقایسه کرد!؟
اونا به خودشون باختن چون در هرصورتی با 1 دقیقه مقاومت بیشتر بارسا رو حذف کرده بودن(مگه اصلا گلی که بارسا باهاش حذفشون کرد رو داور هدیه داد!؟)،چه کسی از پی اس جی گفت داور باعث باختمون بود و اصلا حرفی از داوری وسط آورد؟ولی بایرن به خودش نباخت و هیــــچ کاری از دستش بر نمیومد چون یه نفر اون وسط ماموریت داشت و نذاشت!از دیشبم همه دارن ازاین شب ننگتین تاریخی حرف میزنن،چه خود بایرنیها،چه فوتبالیها و چه طرفداران عادی!
کسی بتونه جمله به جمله،تاکید میکنم جمله به جمله پاسخ این پستم رو بده و همه رو قانع کنه که من اشتباه میکنم قسم میخورم دیگه هیچ وقت از داوری حرفی نزنم.
جالبه از همین الانم جو داور علیه بارسا برای بازی امشب اتفاق افتاده!یکی نیست بگه همون بازی رفت سر اون پنالتی که 3 تا کور یکجا بیرونش دیدن و نیم متر داخل محوطه بود خطا،سر بارسا بریده شد!آفسایدی هم که به ضرر یووه اعلام شد قبل رسیدن توپ به دروازه سوتش زده شد و بازیکنا ول کردن توپو و چه بسا زده نمیشد اومتیتی که جلوتر از بازیکن یووه بود توپو دفع میکرد! حالا اینم در بدترین و بی عدالت ترین شرایط بگیم درصورت زده نشدن سوت اومتیتی زمین میخورد،پاش میکشست،اصلا خودش میزد به گل خودمون خلاصه که گل بزاریم باز شکست 3-0 با 4-1 فرقی زمین تا آسمون بود!
بارسا یه گل تو اون بازی میزد امشب غمی نداشت و همه جانبه فقط و فقط حمله میکرد،الان 1 گل بخوره کارش تقریبآ تمومه...
لاقل امیداورم امشب شاهد یه داوری بی نقص باشیم که تاثیر گذاری مستقیم داور تو بازی حتی به ضررمون هم نباشه برای من غیر قابل تحمله،خیلی میترسم امروز یووه ای ها بزنن و داور بیتفاوت باشه یا دایو حساب بکنه و بدتر عوض حریف بازیکن خودمونو جریمه کنه!
همونی که از روز اول گفتمو بازم میگم: فقط ویدئو چک هست که میتونه این فوتبال رو نجات بده،وسلام...
یجور حرف بزن تا تفکراتت ادم شک نکنه
پنالتی احتمالی ماسکرانو بادست جلو توپ رو گرفت ودیماریا رو نابود کرد 2تا پنالتی 100درصد حرف مفت میزنن
اونوقت 2تا پنالتی ابکی درست بوده خوب شد داور اون بازی هم محروم هست فعلا
راستی حتما چشم پزشک برو دایو همیشگی روبن وگل افساید دوم بایرن رو ندیدی نه

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
راموس خوب انداخت پیکه گفت اول برو چشمهای کورت رو باز کن بازی خودتون رو ببین بعدا زر مفت بزن
توهمین الکلاسیکو قبلی رئال بدون بیل داوری هم باهاتون بود نباخت

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
آفرین کاسای کار نیمه تمومتم تموم کردی...:)
اون طرف تک به تک صحیح لوا رو آفساید بگیر،اینور گل نیم متر آفساید پنالدو رو قبول کن،ایشون کلا برعکس کار میکنن امروز!!!:|
از اونور گل دوم بایرن و پنالتی شخمی رو گرفت براشون
بعد ببین ویدال باید زودتر اخراج میشد

jefrium

Registered User
لایک‌ها
304
امشب بارسا به صورت تحقیر آمیزی جلوی سلطان اروپا یووه حذف میشه.
هنوز اون بازی کثیف بارسا در برابر یووه توی نیمه نهایی رو یادم نرفته که بعد از زدن گل چقدر وقت کشی میکردن.
کسایی که‌ یووه رو با پاری سن ژرمن مقایسه کنن سخت در اشتباه هستند.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
هرکی حرف از داوری زد بارسلونایی نباید بزنه
:general601::general601::general601:

والا،هنوز جوهر بازی با پی اس جی خشک نشده این همه حق به جانب صحبت میکنن،بزارین یه مقدار بگذره آبا از آسیاب بیفته بعدش شروع کنید این حرفارو،اشتباهات داوری تو بازی با پی اس جی نبود که الان اصلا اینجا نبودین تا بخواین امشب به یوونتوس 4 تا بزنید تا برید بالا :general106::general106:

jefrium

Registered User
لایک‌ها
304
:general601::general601::general601:

والا،هنوز جوهر بازی با پی اس جی خشک نشده این همه حق به جانب صحبت میکنن،بزارین یه مقدار بگذره آبا از آسیاب بیفته بعدش شروع کنید این حرفارو،اشتباهات داوری تو بازی با پی اس جی نبود که الان اصلا اینجا نبودین تا بخواین امشب به یوونتوس 4 تا بزنید تا برید بالا :general106::general106:
به یوونتوس ۴ تا بزنن؟!!!!
خخخخخخخخ
منتخب جهان هم جمع بشه نمیتونه این کار رو بکنه.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
انریکه گفته بچه ها اول داور بعد همت خودتون بعد دایوهای سوارز و نیمار اخرم داور یاری کنه بازی رو بردیم
سوارز در حال تمرین حرکتش مقابل psg
photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B0%DB%B4_%DB%B1%DB%B9_%DB%B1%DB%B1_%DB%B5%DB%B8_%DB%B2%DB%B8.jpg

عمق فاجعه از این زاویه
649752810.jpg

Last edited:
بالا