• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کمترین قیمت خریداز چین:Taobao|Tmall|1688|JD|Meilishuo|alibaba|Moonbasa|alibabaبالاترین اعتباربازارچه

hamidrezatopp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من این دوتا میخواد کلا چقدر میشه این به ادرس من پست میشه؟ یی سوال هم در مورد لینکا اولی داشتم 4 تا هست دیگه درسته؟ یعنی اگه من 2 تاسفارش بدم 8 تا بهم میده؟ و فروشندش معتبره؟
http://www.aliexpress.com/item/Orig...otor-X5C-VS-JXD385-V272-H107/32240662163.html
و این
http://www.banggood.com/WLtoys-V666...pter-With-HD-Camera-Monitor-RTF-p-944001.html
اگر چندا کالا با هم سفارش بدم ارزون تر میشه؟ یا فرقی نمیکنه؟ چقدر طول میکشه؟
ممنون میشم هزینه کلی بهم بگید

hamidrezatopp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بله 4عدد هست
4عدد 32تومن. 8عدد 59تومن
مورد دوم با پست اکسپرس ارسال میشه. 3.015.000تومن
بله چندمورد باهم باشه ارزونتر میوفته
تشکر همون لینک اولی سفارش میدم من تا حالا سفارش ندادم بلد نیستم من باید اول هزینه به حساب شما واریز کنم و بعد میاد به ادرسی که میدم؟ چند روز طول میکشه پس اگه من 2 تا سفارش بدم که میشه 8 تا میشه 59 هزار تومان
این که فروشنده معتبره یا نه من بیاد سفارش بدم یا خودتون

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
تشکر همون لینک اولی سفارش میدم من تا حالا سفارش ندادم بلد نیستم من باید اول هزینه به حساب شما واریز کنم و بعد میاد به ادرسی که میدم؟ چند روز طول میکشه پس اگه من 2 تا سفارش بدم که میشه 8 تا میشه 59 هزار تومان
این که فروشنده معتبره یا نه من بیاد سفارش بدم یا خودتون
سلام
بله وجه رو به کارت 5892,1010,5460,4174 واریز کنید و مشخصات پسیتتون رو در پیام خصوصی ارسال کنید برای بنده تا خریدتون انجام بشه

yahoo: langroud.city68@yahoo
mobile: 09358666831
با احترام: سید علی آل حسینی
....

انجام خرید از کلیه سایتهای خارجی دارای ارسال به ایران, از سایتهای علی بابا و علی اکسپرس گرفته تا سایتهای اروپایی و غیره با بیشترین تجربه و امتیاز بازارچه
پذیرش سفارش عمده بهمراه ترخیص از گمرک با کمترین هزینه ممکن و تحویل درب منزل
و همچنین انجام پرداخت های ارزی شما با سریعترین زمان ممکن

خرید و ارسال گوشی مستقیما از نمایندگی مربوطه در چین بدون واسطه
و به زودی... WWW.BROOZMOBILE.COM

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
Last edited:

hamidrezatopp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من چندتا سوال دارم جناب حسینی که نمیدونم ممنون میشم کامل پاسخ بدید برای اطلاع خودم میپرسم
من تا حالا سایت خارجی خرید نکردم مثل aliexpress.com که از چین میاره و هیچ اطلاعی هم ندارم
1. مگه ای سایت aliexpress.com سفارش کالا به ایران به ادرس پستی که میدی نمیفرسه پس چرا باید شما واسطه بشید یعنی چه فرقی میکنه و چرا؟ یعنی خودم نمیتونم سفارش بدم و با پی بال یا هرچیزی پول پرداخت کنم؟
2.من از کجا باید بدونم فروشنده داخل سایت معتبره اصلا من باید چک کنم وقتی که به شما سفارش میدم ؟ اگه فروشنده نا معتبر باشه مثلا چیکار میکنه پول میگره جنس نمیفرسته؟ یا خراب میفرسته؟
همین کالایی که من میخوام 2 بسته که میشه 8 تا
http://www.aliexpress.com/item/Orig...otor-X5C-VS-JXD385-V272-H107/32240662163.html
امکان داره خرابی هم داشته باشه یا خودتون تست میکنید چطوری هست؟
خب من اگه بخوام از این کالا 2 تا پک سفارش بگیرم که 8 تا میشه باید $13.68 دلار پرداخت کنم که با دلار الان میشه با پول ایران 45/000 هزار تومان که شما گفتید سفارش من 59 هزار تومان میشه این اختلاف 14 هزار تومان برای چی هست؟
و 59 هزار تومان قیمت تمام شده این کالا هست یعنی کالا به دست من برسه باید فقط و فقط 59/000 هزار تومان پرداخت کنم به حساب شما و از شما هم تحول بگیرم؟ و با پست میفرستید؟
یعنی هزینه هایی مثل هزینه گمرکی هزینه ترخیص هزینه انبارداری هزینه ازسال پست ایران و.... نداره؟؟ فقط 59/000 هزار تومان برای دو بسته از این کالا باید پرداخت کنم همین؟

ببخشید زیاد سوال پرسیدم چون تازه با این سایت اشنا شدم و نمیدونم و کلی میخوام خرید کنم با تشکر

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
سلام من چندتا سوال دارم جناب حسینی که نمیدونم ممنون میشم کامل پاسخ بدید برای اطلاع خودم میپرسم
من تا حالا سایت خارجی خرید نکردم مثل aliexpress.com که از چین میاره و هیچ اطلاعی هم ندارم
1. مگه ای سایت aliexpress.com سفارش کالا به ایران به ادرس پستی که میدی نمیفرسه پس چرا باید شما واسطه بشید یعنی چه فرقی میکنه و چرا؟ یعنی خودم نمیتونم سفارش بدم و با پی بال یا هرچیزی پول پرداخت کنم؟
2.من از کجا باید بدونم فروشنده داخل سایت معتبره اصلا من باید چک کنم وقتی که به شما سفارش میدم ؟ اگه فروشنده نا معتبر باشه مثلا چیکار میکنه پول میگره جنس نمیفرسته؟ یا خراب میفرسته؟
همین کالایی که من میخوام 2 بسته که میشه 8 تا
امکان داره خرابی هم داشته باشه یا خودتون تست میکنید چطوری هست؟
خب من اگه بخوام از این کالا 2 تا پک سفارش بگیرم که 8 تا میشه باید $13.68 دلار پرداخت کنم که با دلار الان میشه با پول ایران 45/000 هزار تومان که شما گفتید سفارش من 59 هزار تومان میشه این اختلاف 14 هزار تومان برای چی هست؟
و 59 هزار تومان قیمت تمام شده این کالا هست یعنی کالا به دست من برسه باید فقط و فقط 59/000 هزار تومان پرداخت کنم به حساب شما و از شما هم تحول بگیرم؟ و با پست میفرستید؟
یعنی هزینه هایی مثل هزینه گمرکی هزینه ترخیص هزینه انبارداری هزینه ازسال پست ایران و.... نداره؟؟ فقط 59/000 هزار تومان برای دو بسته از این کالا باید پرداخت کنم همین؟

ببخشید زیاد سوال پرسیدم چون تازه با این سایت اشنا شدم و نمیدونم و کلی میخوام خرید کنم با تشکر
سلام
پ.خ شد

....

انجام خرید از کلیه سایتهای خارجی دارای ارسال به ایران, از سایتهای علی بابا و علی اکسپرس گرفته تا سایتهای اروپایی و غیره با بیشترین تجربه و امتیاز بازارچه

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
بعد اخه فروشنده عکس واقعی ساعت رونذاشته...عین عکس هستش؟امکانش هست یه عکس واقعی از خود ساعت ازش بگیرین؟
اگر صفحه رو کامل لود کنید، در پایین صفحه عکس های مربوط به ساعت باز میشه

....

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
سلام دوست عزیز ‌، لطف میکنی قیمت این رو بهم بدی ؟ و اینکه چند روزه میرسه با پست رایگان به ایران ؟ از 5دلاری تا 12 دلاریش. با تشکر
http://www.aliexpress.com/item/Soft...278784318.html?spm=2114.32010308.0.340.HjTEny
سلام
پ.خ شد

....

abbas-h

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
از سایت لنوو هم میتونید لپتاپ خرید کنید ؟

hamidrezatopp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام این کالایی که من میخوام چندا فروشنده هست فقط نمیدونم این فرق قیمت واسه چی هست ؟ فرقی دارند
من اینو میخوام
ولی با این قیمت هم هست
http://www.aliexpress.com/item/Orig...r-syma-x5c-parts-JXD385-V272/32290156538.html
ممنون میشم فرقشون بگید
و یک سوال دیگه شما گفتید من نگران فروشنده نباشم خودتون چک میکنید و با شما هست معتبر بودن فرشنده اون درصد بالای صفحه نشان معتبر بودن فروشنده هست مثلا لینک دوم 100% هست؟
و گفتید که لینک اولی بخوام سفارش بدم دوتا پک میشه 59 هزار تومان فقط چند روز حداکثر به دستم میرسه و حداکثر قیمت همون 59 تومن هست من شیراز هستم و پست هم خیلی از من بگیره میشه 20 تومان ؟
و اگه لینک اولی حداقل تعداد واسه عمده چندتا هست از کجا میشه فهمید چند درصد تخفیف میخوره نسبط به تعداد؟
ممنونم که به سوالتم پاسخ میدید سوال های قبلی هم توضیحات خیلی خوبی دادید تشکر

alavijeh

Registered User
لایک‌ها
13
سلام غیر از اون هزینه ای که شما میگیرید برای سفارش پست هم مبلغی از ما میگیره؟چقدر؟

amir3681

Registered User
لایک‌ها
11
با سلام
لطفا قیمت گوشی LeTV 1 Pro را از طریق پ.خ برام ارسال کنید
با تشکر

12345vahide

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
کتونی ها رسید اقای حسینی ممنون ازتون ولی 2سایز بزرگ بود...........

بالا