• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کمترین قیمت خریداز چین:Taobao|Tmall|1688|JD|Meilishuo|alibaba|Moonbasa|alibabaبالاترین اعتباربازارچه

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
سلام.
هنوز تعطیلات چین ب اتمام نرسیده دوست عزیز.
بعد از تعطیلات کریسمس تازه وارد تعطیلات سال نوی چینی شدیم ک هنوز ب اتمام نرسیده و روند ارسال بسته ها و اپدیت کدهای رهگیری با تاخیر مواجه شده.
انشالله از 9فوریه کارها ب روال عادی برمیگرده.
پست سنگاپور زمان تحویل بسته رو 15تا25روز کاری اعلام میکنه نه روز تعطیل. پس لطفا صبور باشید تا تعطیلات ب اتمام برسه و کدها ثبت بشن.
دوستان دیگری هم هستند ک کدهاشون ثبت نشده یا ارسال بستشون با تاخیر مواجه شده ک به علت همین دو تعطیلی در چین بوده
سوالی بود در خدمتم.
علی آقا من فکر کنم باید بی خیال شماره رهگیری بشم، امروز باز هم تست کردم، جوابی نگرفتم... آیا مرجع دیگه ای برای پیگیری هست؟ در این جور مواقع چکار باید کرد؟ اصلا شاید به گمرک این جا رسیده باشه چون پست سنگاپوره و زمان مورد نیاز برای رسیدن بسته رو بین 15 تا 25 روز اعلام کرده.. از چهار ژانویه تا حالا می شه یه ماه ... به نظرتون نهایت چقدر طول می کشه تا به اینجا برسه؟

Last edited:

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
سلام.
همه لینک ها از گزینه اول قیمت داده شده
مورد اول هزینه ارسال داره
US $3.82to Iran (Islamic Republic of) via China Post Air Mail
86تومن
مورد دوم هزینه ارسال داره
105تومن
مورد سوم هزینه ارسال داره
US $2.61to Iran (Islamic Republic of) via China Post Air Mail
126.5تومن
مورد چهارم هزینه ارسال داره
US $6.32to Iran (Islamic Republic of) via China Post Air Mail
94تومن.
بابت اعتماد سازی هم امتیاز بازارچه و تاپیک موجوده
حد اکثر زمان ارسال و تحویل هم توسط خود فروشنده در لینکهایی ک دادید مشخصه اما معمولا 15تا25روز کاری پس از ارسال میرسه دستتون.
سوالی بود در خدمتم

سلام داداش شرمنده ما خیلی مزاحم شدیم اگه میشه یه قیمت دیگه بهم بده چون امروز قراره پوالو به حساب بریزم اینارم بدونم اگه خواستم پولو اینارم بریزم یه بارگی ممنونم

http://www.aliexpress.com/item/Spri...ary-overalls-pants-Camouflage/1568239359.html
http://www.aliexpress.com/item/Men-...ockets-Trousers-Combat-pants-5/969559352.html
http://www.aliexpress.com/item/Free...-Pocket-Jeans-camouflage-pants/586756607.html
http://www.aliexpress.com/item/Hot-...tyle-Pants-Toursers-size29-38/1495554128.html

اعتمادم بم بگو همچنین حدود روزه رسیدن به دستم
شرمنده حاجی ها و

فقط اگه میشه زود بگو که امروز پولو بریزم همین امروز خریدو بزنی

Deepevil

Registered User
لایک‌ها
25
سلام.
همه لینک ها از گزینه اول قیمت داده شده
مورد اول هزینه ارسال داره
86تومن
مورد دوم هزینه ارسال داره
105تومن
مورد سوم هزینه ارسال داره
US $2.61to Iran (Islamic Republic of) via China Post Air Mail
126.5تومن
مورد چهارم هزینه ارسال داره
US $6.32to Iran (Islamic Republic of) via China Post Air Mail
94تومن.
بابت اعتماد سازی هم امتیاز بازارچه و تاپیک موجوده
حد اکثر زمان ارسال و تحویل هم توسط خود فروشنده در لینکهایی ک دادید مشخصه اما معمولا 15تا25روز کاری پس از ارسال میرسه دستتون.
سوالی بود در خدمتم

پیام خصوصی چک کن

vejdani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

vejdani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تشکر

Last edited:

starunique

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام.
هنوز تعطیلات چین ب اتمام نرسیده دوست عزیز.
بعد از تعطیلات کریسمس تازه وارد تعطیلات سال نوی چینی شدیم ک هنوز ب اتمام نرسیده و روند ارسال بسته ها و اپدیت کدهای رهگیری با تاخیر مواجه شده.
انشالله از 9فوریه کارها ب روال عادی برمیگرده.
پست سنگاپور زمان تحویل بسته رو 15تا25روز کاری اعلام میکنه نه روز تعطیل. پس لطفا صبور باشید تا تعطیلات ب اتمام برسه و کدها ثبت بشن.
دوستان دیگری هم هستند ک کدهاشون ثبت نشده یا ارسال بستشون با تاخیر مواجه شده ک به علت همین دو تعطیلی در چین بوده
سوالی بود در خدمتم.

خیلی ممنون از توضیحاتتون:)، اما کاش زودتر خب می گفتینo_O... من تعطیلات کریسمس رو با توجه به امریکا و اروپا حساب می کردم:D، برای همین هم جور در نمی یومد:( ..در هر صورت حالا دیگه مثل دوستان صبر می کنیم... ;)

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
باتشکر
خیلی ممنون از توضیحاتتون:)، اما کاش زودتر خب می گفتینo_O... من تعطیلات کریسمس رو با توجه به امریکا و اروپا حساب می کردم:D، برای همین هم جور در نمی یومد:( ..در هر صورت حالا دیگه مثل دوستان صبر می کنیم... ;)

mohammadkhajoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام . ببخشین هزینه های پستی داخل ایران چجوریه ؟ اگه من نخوام که اونا برام پست کنن که این همه هزینه بگیرن ۲۴۰۰۰ تومان و خودم برم بگیرم از پست ، چجوری میتونم این کار رو بکنم ؟ واقعا قوانینش تو ایران خیلی خیلی بده !!

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
سلام.
اگر بخوان این وجه رو بگیرن, شما برید خود پست و بسته رو دریافت کنید هم میگیرن ازتون. ولی بصورت کلی پیش میاد گاهی اوقات چیزی نگیرن ک البته کم پیش میاد
سلام . ببخشین هزینه های پستی داخل ایران چجوریه ؟ اگه من نخوام که اونا برام پست کنن که این همه هزینه بگیرن ۲۴۰۰۰ تومان و خودم برم بگیرم از پست ، چجوری میتونم این کار رو بکنم ؟ واقعا قوانینش تو ایران خیلی خیلی بده !!

mohammadkhajoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چجوری میشه این هزینه رو نداد ؟؟ به شهر دیگه به غیر از تهران زد چطور ؟ اونم میگیرن ؟ مرسی

s2009

Registered User
لایک‌ها
130
چجوری میشه این هزینه رو نداد ؟؟ به شهر دیگه به غیر از تهران زد چطور ؟ اونم میگیرن ؟ مرسی
بیارن دم خونتون راحت تره :) پولرو اول و اخر باید بدی پول عوارض و ترخیص از پست

mohammadkhajoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من بخوام مثلا ۱۵-۲۰ تا کالا سفارش بدم ، فقط ۳۰۰ هزار تومان بیشتر پول نامردی پست اینا رو بدم !!! راهی نداره ؟

mohammadkhajoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
میشه خرید های زیادی که دارم از فروشنده های مختلف تو ۱ پست برام بفرستن ؟؟ توی aliexpress , ممنونم

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
بهترین کار اینه ک سعی کنید اجناستون رو تا حد امکان ازبین فروشنده های کمتری انتخاب کنید تا تعداد بسته ها کمتر بشه
میشه خرید های زیادی که دارم از فروشنده های مختلف تو ۱ پست برام بفرستن ؟؟ توی aliexpress , ممنونم

mohammadkhajoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یعنی نمیشه از چندتا فروشنده بگیرم بعد با هم بفرستن ؟ کاش میشد !! چون تخفیف های روزانه رو کاریش نمیشه کرد که با هم بیاد ! شما راهی میدونید که بشه ؟؟ مرسی

بالا