• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کمترین قیمت خریداز چین:Taobao|Tmall|1688|JD|Meilishuo|alibaba|Moonbasa|alibabaبالاترین اعتباربازارچه

djfarzad

Registered User
لایک‌ها
52
سلام. آقا بسته من هم رسید.
پست ۲۳ تومن ازم گرفت برای یه کابل ده دلاری!!!
وزنشم ۱۱۰ گرم
این چه بازی ایه پست پیاده کرده؟؟؟

aminhey

Registered User
لایک‌ها
5
بنده هم هزینه رو واریز کزدم و آدرس هم ارسال شد

starunique

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام علی آقا ... کد رهگیری رو که چک می کنم هنوز خبری نیست:(. کد رهگیری رو چهارم ژانویه بهم دادین، آیا باید باز هم منتظر بمونم؟ o_O:confused: دوستان دیگه هم که همزمان با من خرید داشتن، هنوز منتظرن و کد رهگیریشون جواب نمی ده؟ ارسال خرید هم با پست سنگاپوره که دوستان می گن سریعه ...

Last edited:

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
سلام.
دوست عزیز با فروشنده ای ک لینک داده بودید صحبت کردم از چند روز پیش. خریدتونو دوباره ارسال کرده. دیروز کد رهگیری جدید رو ارائه کرده
RC899592507HK
بهرحال بنده از فروشنده ایی ک شما لینکشو دادید خرید کردم و تنها میتونم پیگیر خریدتون باشم. و موفق شدم ک مجبور کنم فروشنده رو ک دوباره بفرسته براتون.
موفق باشید
سلام علی آقا ... کد رهگیری رو که چک می کنم هنوز خبری نیست:(. کد رهگیری رو چهارم ژانویه بهم دادین، آیا باید باز هم منتظر بمونم؟ o_O:confused: دوستان دیگه هم که همزمان با من خرید داشتن، هنوز منتظرن و کد رهگیریشون جواب نمی ده؟ ارسال خرید هم با پست سنگاپوره که دوستان می گن سریعه ...

soroosh_cz

Registered User
لایک‌ها
1,153
سلام دوست عزیز
میگم از وقتی بسته شما تحویل پست در چین شد چند روز طول کشید تا بدست شما رسید؟
بسته شما با کدام پست ارسال شده بود؟
بسته من در تاریخ 21 ژانویه تحویل به پست سنگاپور شد و 16 فوریه تو شهرستان به دستم رسید، یعنی حدود 25 روز...
اما بسته دومم یه هفته بعد یعنی اواخر ژانویه کد رهگیری براش ثبت شد، اما الان هنوز تو گمرک چین دارن باهاش فوتبال بازی می کنند!

starunique

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام.
دوست عزیز با فروشنده ای ک لینک داده بودید صحبت کردم از چند روز پیش. خریدتونو دوباره ارسال کرده. دیروز کد رهگیری جدید رو ارائه کرده
RC899592507HK
بهرحال بنده از فروشنده ایی ک شما لینکشو دادید خرید کردم و تنها میتونم پیگیر خریدتون باشم. و موفق شدم ک مجبور کنم فروشنده رو ک دوباره بفرسته براتون.
موفق باشید
از توجهتون خیلی ممنون ... شرمنده که به زحمت افتادین و باز هم ممنون که پیگیر هستین ... ;)

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
یک عدد سی پی یو خریداری شد به امید اینکه قبل از عید به دستم برسه

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
اقا پست مگه پول میگیره برای بسته ها ؟

اینطوری که گفتن من برای این دوقطه که یکیش 5 دلاره باید 46 تومن بدم !!!!!!!!!!!11

علیرضا ساعی

Registered User
لایک‌ها
93
سلام حسینی جان خبری از فروشنده نشد پول برگشت زد کتونی برام بخری

اقای حسینی اگه میشه یه خبری از شلوار بگیر از فروشنده .... چون در تاریخ 2014-01-26 16:00, Receive item from customer (Otb), CN350, CHINA گیر کرده بپرس در چه وعضیتیه :)
RC435949176CN
ممنون از شما

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
سلام.
خرید رو همون شب زدم برات عزیز.
وجه امروز ریفاند شد. شما 4دلار پیش بنده دارید
پست هم شرایطش عادی. فعلا همینجوری میمونه تا بعد ک میزنه تهران
سلام حسینی جان خبری از فروشنده نشد پول برگشت زد کتونی برام بخری

اقای حسینی اگه میشه یه خبری از شلوار بگیر از فروشنده .... چون در تاریخ 2014-01-26 16:00, Receive item from customer (Otb), CN350, CHINA گیر کرده بپرس در چه وعضیتیه :)
RC435949176CN
ممنون از شما

amirhossein.rezaeian

Registered User
لایک‌ها
6
Last edited:

Leon5260

Registered User
لایک‌ها
63
البته توی همون سایت 17track،وقتی جزییات سفارش رو میاره توی یه مستطیل نارنجی نوشته "Expand+" روی این کلیک کنید جزییات بیشتری از سفارش رو نشون میده(و اکثرا به چینی هست فکر کنم)ولی بقل همون Expand باز یه مستطیل آبیه که روش نوشته "Translate | Aim Language" که زبانش رو میتونید بزارید روی انگلیسی و بعد جمله های چینی رو ترجمه میکنه خودش.
مثلا بسته من 2 روز پیش رسیده فرودگاه بین المللی شانگهای :D

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
سلام.
باهم 40تومن
جداگانه ارسال میشن.
اگر از یک فروشنده چند خرید داشته باشید باهم ارسال میشن
سلام جناب حسینی
http://www.aliexpress.com/item/1pc-...ver-For-Apple-iPod-Touch-5-5G/1484993284.html
http://www.aliexpress.com/item/SHOC...5-5TH-Screen-Protector-Stylus/1589142322.html
این دوتارو یه قیمیت به من میدی؟؟؟و اینکه اگه دوتاشو بخوام میشه با هم پست کرد که هزینش کمتر در بیاد؟؟؟مثل دفعه قبل با تخفیف;););)

بالا